Recenzia zotrvačníka: Managed Hosting pre WordPress

Späť s ďalším preskúmaním hostenia WordPress, tentoraz je na rade zotrvačník. V tomto článku sa chystám preskúmať vzostupy a pády tejto veľmi slušnej hostovacej služby pre WordPress, ktorá má veľa možností. Škálovateľné plány, bezplatná migrácia, pracovné miesta, nočné zálohy, bezplatné SSL sú iba niektoré z funkcií, ktoré nájdete na zotrvačníkoch. Pokračujte v čítaní a prečítajte si našu recenziu ich služieb. Ak chcete získať viac informácií, kliknite na odkaz a navštívte ich webovú stránku.

Ďalšie informácie o zotrvačníkoch

Vytvorenie nového webu pomocou zotrvačníka

Zotrvačník má veľmi osobitný spôsob, ako začať so svojimi službami. Nedovolia vám, aby ste si okamžite vybrali plán, a preto som sa rozhodol ukázať vám tento proces tak, ako som ho zažil. Platba nie je na prvom mieste so Zotrvačníkom, pretože vám umožňujú nastaviť váš demonštrácie ako prvé.

Stačí vyplniť všetky informácie a potom ste pripravení vytvoriť svoj prvý web. Až do tohto okamihu neexistujú vôbec žiadne plány. Toto je veľmi jedinečný spôsob, ako začať. Zotrvačník uľahčil ľuďom, ktorí chcú demo službu (alebo ju používajú na vytváranie demonštračných webových stránok pre klienta), ale pre tých, ktorí považujú platbu a nastavenie za dve úplne odlišné veci, môže byť nepohodlné..

Zotrvačník vám umožňuje platiť dvoma spôsobmi: buď zaplatiť sami, alebo nechať vykonať platby klientom po prevzatí stránky (poznámka: môžete tiež pridať stránku do hromadných plánov, ktoré už máte).

Keď sa rozhodnete, ako chcete platiť, môžete si zvoliť plán a potom … je čas na jeho vytvorenie. Páči sa mi, že Flywheel uľahčil ľuďom, ktorí chcú spustiť ukážku služby, a nastavenie má pre nezávislých používateľov veľký zmysel. Ale nie všetci používatelia pristanú na stránke s informáciami pred začatím sprístupňovania informácií o plánoch počas procesu registrácie..

Hostingové plány zotrvačníka

Tu sú súčasné plány pre zotrvačník. Ponúkajú plne spravované hostingové plány WordPress postavené na platforme Google Cloud. Nastavenia servera sú teda nakonfigurované a WordPress je už nainštalovaný pri registrácii.

Ceny za hosting zotrvačníka

Pre túto recenziu som si vybral Štartovací plán. Zotrvačník má primeraný súbor zdrojov, je o niečo drahší ako konkurencia, ale obsahuje SSL a možnosť pre CDN je dostatočne cenovo dostupná. Jedinou skutočnou nevýhodou ich plánov je obmedzený úložný priestor, ktorý pre väčšinu blogov nebude problém, ale môže sa stať problémom pre stredne veľké až veľké stránky (konkrétne zdroje s vysokou alebo vysokou návštevnosťou)..

Migrujte svoj web WordPress na zotrvačník

Ideálnym spôsobom, ako začať pracovať na webe, je importovať aktuálne porovnávacie stránky takže som migračný mechanizmus vyskúšal ako vždy.

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete importovať svoju aktuálnu stránku: zvyčajný spôsob (tu je skvelý úvodný sprievodca pre migráciu na WordPress), poskytnutie poverení pre váš aktuálny web WP a FTP prístup, priamo cez WordPress.com (čo je dobrý doplnok) alebo prostredníctvom nahrávania ZIP – čo je pre mňa dokonalá metóda. Zotrvačník je presvedčený, že budete chcieť ísť z WP Engine na zotrvačník, ktorý tam dokonca zahrnul túto možnosť.!

Keď sa rozhodnete, akú metódu migrácie chcete, Flywheel vám umožní zvoliť si typ migrácie, a to buď Štandardná migrácia čo môže trvať až 3 pracovné dni a je zadarmo alebo Urýchlená migrácia to sa údajne urobí za menej ako 8 hodín.

Aj keď som súbor správne zazipoval, táto metóda nefungovalo pre mňa a uviazol na 99%, tak som kontaktoval technická podpora žiadosťou o pomoc. Odpovedali veľmi rýchlo a požiadali ma, aby som im poslal súbor zip, ktorý som urobil. Migrácia sa uskutočnila za menej ako 10 minút bez akýchkoľvek ďalších poplatkov, takže ak vaša stránka nie je skutočne veľká, nie je potrebné platiť za urýchlenú migráciu, pretože pravidelná služba funguje dobre.

Možnosti panela zotrvačníka

Po nastavení stránky je definovanie domény jednou z najjednoduchších vecí. Zotrvačník vám poskytuje prístup ku všetkým vašim nastaveniam DNS a vlastne k nim povzbudiť môžete ich podľa potreby upravovať.

Pre nových používateľov by to mohlo byť mätúce, ale pre ľudí, ktorí vedia, kam smerujú ich domény, sa zotrvačník nedostane do cesty. Umožnia vám ľahko definovať svoje domény a dajú vám súradnice ich názvom definovaným CNAME a príslušným IP. Poskytujú dokonca jednoduchý nástroj na kontrolu, či sú položky DNS načítané správne.

Zotrvačník je o najmenej rušivej a ľahko ovládateľnej službe pre domény a DNS. Zdá sa, že vám hovoria: „Vieme, že chcete nastaviť svoju doménu, takže tu sú údaje, nasmerujte svoju doménu a skontrolujte, či to funguje … nedostaneme sa do cesty“ a to je dokonalé.

Keď je doména správne nastavená, hlavný panel vám umožní ovládať vyrovnávaciu pamäť na vašom serveri WP, povoliť režim ladenia a dokonca zakázať vyrovnávaciu pamäť, aby sa okamžite zobrazili zmeny.. Zdá sa, že zotrvačník ukladá do vyrovnávacej pamäte WordPress s vlastnou architektúrou vlastného webového servera.

Extra služby zotrvačníka

Okrem obvyklých vecí poskytuje Flywheel podporu zálohovania. Aj keď je dobré zálohovať WordPress pravidelne, je to skvelá záloha pre vaše zálohy.

A ak to nestačí, Flywheel vám umožní povoliť službu viacerých miest za 10 dolárov za mesiac navyše a službu CDN za ďalších 10 dolárov.

Certifikáty sú zadarmo, pokiaľ používate program Poďme šifrovať ale inštalácia vlastného certifikátu cez zotrvačník vás bude stáť 10 dolárov, čo nie je dobréPre väčšinu používateľov zaplatenie ďalších 10 dolárov mesačne za vlastný certifikát pravdepodobne nestojí za to. Vlastné osvedčenie sa príliš nelíši od použitia zabudovaného šifrovania Poďme šifrovať, preto odporúčame väčšinu bezplatných možností..

Ak potrebujete vybudovať svoj vlastný obchod s vlastným certifikátom, pravdepodobne budete lepšie s inou službou, ktorá vám neúčtuje mesačný poplatok.

Miestne od Flywheel

Miestne od Flywheel

Ďalšou exkluzívnou vlastnosťou je Local by Flywheel. Pomocou aplikácie Local môžete navrhovať, zostavovať a testovať svoje webové stránky lokálne (v počítači) a potom rýchlo a ľahko poslať svoj návrh na svoje živé stránky hostené na zotrvačníkoch. Najlepšie zo všetkého – je to bezplatná funkcia, ktorá funguje skvele so všetkými plánmi zotrvačníkov.

Zákaznícka podpora 24/7

Narazili ste na problém o 1:00? Žiaden problém. Zotrvačník nedávno prepracoval svoj podporný systém, aby bol schopný zákazníkom ponúknuť pomoc 24 hodín denne, sedem dní v týždni, 365 dní v roku (áno, dokonca aj sviatky). Najlepšie zo všetkého je skutočná ľudská podpora, nie iba chatbot.

Bonusové doplnky

Doplnky pre hosting zotrvačníkov

A aby ste to všetko doplnili, existuje niekoľko ďalších doplnkov, ktoré by vás mohli zaujímať a ktoré ponúkajú ponuky Zotrvačník.

Štatistiky výkonnosti: Zrýchlite svoje stránky pomocou pomoci zotrvačníka. Mesačné prehľady rýchlosti a štvrťročné audity vás budú sledovať.

Aktualizácie doplnkov: Ak zabudnete neustále aktualizovať informácie, váš hosting si vás zapamätá. Pravidelné mesačné aktualizácie doplnkov vám môžu pomôcť zaistiť bezpečnosť vášho webu (aj keď vždy odporúčame sami si otestovať aktualizácie na miestnom alebo pracovnom mieste).

Štatistiky zabezpečenia: Rovnako ako vaša rýchlosť, môžete svoju stránku udržiavať v bezpečí sledovaním mesačných a štvrťročných správ zo zotrvačníka.

Biele označenie: Ak ste dizajnér, Flywheel uľahčuje ďalší predaj. Biela platforma, ktorá uľahčuje pridávanie značky a ďalší predaj svojim klientom.

Výkon hostenia zotrvačníka

Ako sa teda porovnáva zotrvačník s ostatnými? Poďme službu otestovať.

Výkonnosť webových stránok je veľmi dobrá, s dobou odozvy menej ako 1,5 sekundy a stabilnou Skóre od Pingdom.

Pri pozornom sledovaní odozvy hlavičky môžete vidieť, že systém Flywheel používa vlastnú konfiguráciu webového servera, ktorá sa javí ako celkom optimalizovaná pre danú úlohu..

Test z austrálskeho servera poskytuje vynikajúci výsledok s iným . Dobrá práca!

GTMetrix tiež ukazuje vynikajúci výsledok a web načítaný v 1.6s potvrdzuje, že zotrvačník má pekný webový server a vyrovnávacia pamäť na mieste, Vďaka tomu je táto služba vynikajúcou službou pre každého závislého od WP, ​​ktorý potrebuje veľmi dobrý výkon.

Čo sa mi páčilo

Zotrvačník má pekné intuitívne a ľahko použiteľné rozhranie so štandardnými možnosťami, ale veľa doplnkov. Páčil sa mi prístup „nedostaneme sa do cesty“ k doménam a nastaveniu DNS, pretože je to ideálne riešenie pre rýchle nastavenie, špeciálne pre profesionálov..

Páčilo sa mi tiež, ako reagujú na lístky. Podporný personál vám rád pomôže a rýchlo napraví chyby. A určite sa mi predstavenie páčilo.

Čo sa mi nepáčilo

Mať príjemnú službu s veľmi obmedzujúcim úložným priestorom nie je príjemné a nemusí platiť veľa peňazí pre ešte drahšiu službu nie je vôbec zábavné používať iba viac miesta. Bol by som rád, keby som mal k dispozícii viac možností úložného priestoru. Existuje veľa blogov a časopisov, ktoré nezískajú toľko návštev, ale spotrebujú veľa úložného priestoru a Zotrvačník bude veľmi nákladnou službou pre tento druh činnosti.

Domnievam sa, že postup registrácie by mohol byť lepší, pretože plány nie sú viditeľné, až kým nenastavíte svoj web a nezvolíte spôsob platby. Toto sa musí zlepšiť. Buď ponúknite bezplatné demo (s viditeľným 14-dňovým obmedzením), alebo požiadajte používateľa, aby sa najskôr zaregistroval a pridal informácie o platbe (potom nastavenie po) – zmiešanie týchto dvoch položiek je mätúce..

Zotrvačník tiež v súčasnosti neponúka žiadne e-mailové možnosti, ktoré by mohli byť problémom. Aj keď môžeme veľmi odporúčame G-suite ak si chcete spravovať e-maily sami.

Zabalenie

Zotrvačník je solídna možnosť hostenia. Intuitívne a ľahko použiteľné rozhranie kombinované s doplnkami, ako sú zálohy, postupovanie, schopnosť pridávať bezplatné certifikáty SSL, kompatibilita viacerých miest a voliteľné CDN, to všetko robí celkom dobre. Zotrvačník tiež ponúka jednu z najmenej rušivých metód na nastavenie domén a DNS (aka stojíme na vašej ceste) a to je pekné gesto.

Navyše, ak ste nezávislý webový dizajnér, existujú niektoré ďalšie funkcie, ako napríklad možnosť zvoliť si fakturáciu klienta a miestnu (ktoré môžete použiť na pripojenie svojho miestneho vývojového webu k živým klientskym webom)..

Na druhej strane stola je úložný priestor veľmi obmedzený a zotrvačník je trochu drahý. Ale ak nepotrebujete veľa priestoru, je to dobrá služba s vynikajúcim výkonom a technickou podporou. Ak chcete získať viac informácií, navštívte ich webovú stránku.

Získajte zotrvačník

Celkovo si myslíme, že Flywheel je celkom dobre spravovaná hostingová služba WordPress, ale čo myslíš? Už ste vyskúšali Zotrvačník? Alebo máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa ich hostenia? Dajte nám vedieť v komentároch.