Rýchly hosting pre WordPress zo zotrvačníka

Šťastný nový rok všetci! Sme radi, že vás opäť vidíme, a chceli sme začať nový rok hneď s úžasným rozdaním hostov od našich priateľov na zotrvačníkoch! Teraz je úžasný čas začať nový blog a spravovaný hosting WordPress od spoločnosti Flywheel vám uľahčuje sústrediť sa na vytváranie kvalitného obsahu namiesto správy servera. Pokračujte v čítaní a zistite, čo presne robí zotrvačník tak úžasným!

Zotrvačník je zaradený medzi najlepších 5% webových hostiteľov, čo by nemalo byť prekvapením. Sú úžasné. Nielenže sú to odborníci na WordPress, ale ponúkajú tiež úžasné funkcie, ako napríklad postupovanie, bezplatné migrácie, vstavaný ukladanie do vyrovnávacej pamäte, prístup k sftp, monitorovanie škodlivého softvéru, automatické zálohovanie, úžasná podpora a ďalšie!

Čo potrebujete v hostiteľovi (Tip: Zotrvačník má všetko)

Zotrvačník je skvelý webhosting ponúkajúci spravovaný hosting WordPress pre nových blogerov, skúsených vývojárov a nezávislých návrhárov. Sú úžasné z mnohých dôvodov, prečo by sme ich nemohli pokryť všetci na jednom príspevku, ale tu sú niektoré z najväčších dôvodov, prečo húpajú!

1. Jednoduché a užívateľsky prívetivé

jednoduchý

Mať hostiteľskú platformu, s ktorou môžete ľahko pracovať, je veľmi dôležité – a Zotrvačník je rovnako jednoduchý, ako sa dá. Ponúkajú skvelé funkcie pre domácich majstrov, ako aj úžasné možnosti špeciálne pre vývojárov webu (napríklad schopnosť stavať web v oddychovej oblasti bez akýchkoľvek nákladov, potom ho po spustení preniesť na svojho klienta a fakturovať ho). ).

Súčasťou toho, čo robí Flywheel tak ľahko použiteľným, je skutočnosť, že sú riadený hostiteľ WordPress. To znamená, že sa postarajú o inštaláciu a správu programu WordPress na vašom serveri, takže všetko, čo musíte urobiť, je zaregistrovať sa do plánu a ukázať na názov vašej domény (ktorú môžete získať z NameCheap alebo GoDaddy)..

migrácia sú tiež jednoduché s zotrvačníkom, pretože pre vás robia ťažké zdvíhanie, zadarmo. Stačí vyplniť migračný formulár a ich majstri WordPress začnú. Skopírujú vaše stránky a potom ich presunú do Zotrvačníka, stačí si len vybrať hostingový plán.

Po nastavení môžete vyskúšať nové webové vzory a doplnky pomocou vstavaného doplnku Flywheel stagingu stránky. Stačí si aktivovať pracovnú stránku a môžete bez problémov (a bez námahy) skopírovať svoje živé stránky na testovanie. Po dokončení je import zmien z pracovnej oblasti na živé stránky rovnako jednoduchý ako kliknutie na tlačidlo.

A ak máte akékoľvek otázky, vždy sa môžete obrátiť na Zotrvačník podpora team. Pošlite lístok e-mailom 24/7. Alebo ak by ste radšej hovorili s niekým, môžete im zavolať alebo začať živý rozhovor s priateľským zástupcom od pondelka do piatka (9:00 – 19:00 CDT). Zotrvačník ponúka jeden z najrýchlejších časov odozvy medzi hostiteľmi a ich tím je vyškolený vo všetkých veciach súvisiacich s hostingom WordPress, takže môžete rýchlo získať pomoc, ktorú potrebujete..

2. Rýchly hosting

rýchly

Neustále zvyšujeme rýchlosť webových stránok a dôležitosť prvých dojmov na webe, takže je veľmi dôležité, aby váš webový hostiteľ mohol rýchlo obslúžiť vaše stránky. Noví čitatelia nechcú čakať 10 sekúnd, kým sa načíta váš lacný hostiteľ. Urobte si preto láskavosť a trochu investujte do skvelého spravovaného hostiteľa, ako je Flywheel. Používajú vstavanú vyrovnávaciu pamäť na strane servera, aby vám zabezpečili rýchly chod stránok (nie sú potrebné ďalšie doplnky)

Ako teda udržujú webové stránky svojich zákazníkov v prevádzke tak rýchlo? Zotrvačník pripravuje všetky svoje úžasné plány Virtuálne súkromné ​​servery (VPS), čo je omnoho lepšie ako akákoľvek zdieľaná možnosť, ktorú nájdete inde. Prečo je VPS omnoho lepšie ako zdieľané? Je ľahko škálovateľný pre vaše podnikanie, ponúka väčšie súkromie a bezpečnosť a umožňuje vám prístup k ďalším zdrojom, aby vaše webové stránky mali lepšiu výkonnosť. Jediným dôvodom, prečo si niektorí blogeri vyberajú zdieľaný hosting cez VPS, je vyhnúť sa tomu, aby museli spravovať svoj vlastný server. Ale s Flywheel môžete získať všetky výhody VPS od známeho spravovaného hostiteľa WordPress, ktorý sa o vás postará o vaše servery..

Zotrvačník tiež využíva 10 umiestnení servera, takže si môžete vybrať miesto, ktoré je najbližšie k zdroju vašej premávky. Týmto spôsobom sa vaša stránka načíta ešte rýchlejšie pre väčšinu vašich čitateľov (t. J. Ak väčšina vašich čitateľov pochádza z východnej Európy, pravdepodobne je najlepšia stávka v Londýne)..

Ale ak naozaj chcete zrýchliť svoje stránky, zotrvačník ponúka prémiu Doplnok CDN Vďaka inovácii na túto možnosť Flywheel zabezpečí, aby vaši čitatelia na celom svete prezerali obrázky v vyrovnávacej pamäti, ktoré boli uložené na serveroch, ktoré sú im najbližšie. A keďže sú jedným z lídrov vo svojom odbore, viete, že vaši návštevníci zo Šanghaja do Syrakúz prehliadajú vaše stránky rýchlosťou osnovy.

3. Zabezpečte stránky WordPress

zabezpečiť

Pravdepodobne nemáte čas zamerať sa na všetky aspekty osvedčených postupov zabezpečenia WordPress, a preto sa hodí dobrý hostiteľ. Zotrvačník vám pomôže udržať vaše stránky v bezpečí pomocou niekoľkých vstavaných funkcií, ktoré si určite zamilujete.

Prvá a najzreteľnejšia bezpečnostná funkcia je spravované aktualizácie WordPress. Jedným z mnohých výhod spravovaného hosťovania WordPress je, že nikdy nezabudnete aktualizovať svoju základnú inštaláciu znova. S cieľom zabezpečiť bezpečné webové prostredie, Flywheel udržuje vaše stránky aktuálne s každým novým vydaním WordPress.

Automatické zálohy Znamená to, že si nemusíte pamätať, že musíte manuálne vytvárať kópie svojej databázy. Zotrvačník to robí za vás automaticky každú noc. Máte však tiež možnosť prihlásiť sa do svojho účtu a kedykoľvek si budete chcieť spustiť vlastnú zálohu. A ak by ste niekedy potrebovali odísť na svoj web pomocou jedného zo záložných súborov, je to také jednoduché ako kliknutie na tlačidlo.

Zabezpečenie bez hackerov je jedným z hesiel zotrvačníkov. Presadzujú silné heslá pre každého klienta / používateľa, obmedziť pokus o prihlásenie prerušiť útoky hrubou silou a zamestnávať inteligentné blokovanie IP (čo znamená, že akonáhle je adresa IP zachytená a snaží sa byť nezbedná, je zablokovaná zo všetkých ostatných stránok zotrvačníka).

Navyše s nimi nadviazali partnerstvo Šučur, popredný odborník na bezpečnosť WordPress, ktorý ponúka špičkový výkon Skenovanie škodlivého softvéru bez ďalších nákladov. To všetko plus vaša vlastná implementácia niekoľkých základných bezpečnostných protokolov (pravidelné zmeny hesla, inštalácia doplnkov a tém z renomovaných zdrojov atď.) Znamená, že vaše webové stránky na zotrvačníku budú v bezpečí a zdravom stave.

4. Extras

extras

Ako sme už povedali, existuje veľa dôvodov, prečo je plachý zotrvačník skvelou možnosťou hostenia a ponúka veľa ďalších funkcií, ktoré si určite zamilujete. Jedným z nich je pôsobivých 100% uptime. Dobrý hostiteľ by si mal byť istý svojou schopnosťou udržiavať vaše stránky v prevádzke a mnoho z nich by malo mať záruku dostupnosti 99,99% alebo 100%, čo znamená, že vaše stránky by z dôvodu údržby servera mali vždy „ísť dole“ (čo zvyčajne vyžaduje iba pár minút a vykonáva sa v noci, keď je pravdepodobné, že budete mať malú až žiadnu premávku). Zotrvačník je hostiteľ, ktorému môžete veriť, že vaše stránky budú v chode, a bolo dokázané, že majú 100% prevádzkyschopnosť mesiac po mesiaci.

Oni tiež majú žiadne nadbytky, vôbec. Plán, do ktorého sa zaregistrujete, je to, za čo platíte, takže sa nemusíte obávať, že váš web bol uvedený v príspevku v službe Buzzfeed. Záchvaty v premávke nebudú mať za následok smiešne nadbytky, ako napríklad niektoré spoločné plány hostenia. Avšak s rastúcou popularitou vášho webu Flywheel uľahčuje škálovanie na väčší plán, ktorý vyhovuje vašim potrebám zdrojov.

A posledná skvelá vlastnosť, o ktorej sa chcete dozvedieť, je skutočnosť, že Zotrvačník ponúka užitočné informácie elektronické knihy kolekcie. Ako majiteľ online obchodu alebo bloger extraordinaire sa musíte vždy učiť, ako zostať pred konkurenciou a udržať rast svojich čitateľov alebo zákazníkov. Zotrvačník vie, aké dôležité to je, a preto sa pravidelne uvoľňujú užitočné e-knihy (ZADARMO), ktoré si môže ktokoľvek stiahnuť, aby si mohol vylepšiť svoje remeslo.

Zotrvačník vo voľnej prírode

Zverejnili sme preto dôvod, prečo by ste mohli chcieť sami používať Flywheel, ale čo si myslia skutoční klienti o riadenom hostovaní WordPress Flywheelu? Keď vidím, že Flywheel je na prvom mieste pre šťastie klientov, myslím si, že je bezpečné povedať, že ich ľudia milujú. Tu je niekoľko skutočných hodnotení zákazníkov:

zotrvačníkom tweets

Nad tebou

Ak sa chcete dozvedieť viac, stačí sa len pozrieť a skontrolovať web Flywheel, kde si môžete prečítať články a sledovať videá o všetkom, čo majú k dispozícii (ako je globalizácia, hromadné plány, integrácia PayPal, súbory denníkov, doplnky a ďalšie).

Zotrvačník riadený hosting WordPress

Čo si myslíte o zotrvačníkoch? Boli by sme radi, keby ste sa s ostatnými čitateľmi podelili o svoje skúsenosti s kolieskom. Alebo máte nejaké otázky, ktoré vám môžeme zodpovedať? Zanechajte nám komentár nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me