Sprievodca recenziami a návodmi na použitie OptinMonster: Doplnok pre vyskakovacie okná WordPress a generovanie potenciálnych zákazníkov

Získavanie a udržiavanie čitateľov je obrovskou súčasťou prevádzkovania úspešnej webovej stránky. Ale ako to robíš? Pred chvíľou sme pokryli 15 spôsobov, ako zaujať návštevníkov a zmeniť ich na čitateľov. Jedným zo spôsobov, ako prinútiť ľudí, aby sa znova a znova vracali na vaše webové stránky, je zasielanie pravidelných bulletinov odkazujúcich na nový obsah a propagačné akcie. Ak chcete prinútiť ľudí, aby sa zaregistrovali, môžete vždy vložiť miniaplikáciu spravodajcu do bočného panela alebo do päty, ale je to trochu nudné. Namiesto toho by ste mohli pridať úplne prispôsobený formulár na odber bulletinu, ktorý sa zobrazí na stránke a vyžaduje pozornosť.

OptinMonster je fantastický doplnok na odber bulletinu, ktorý vám umožňuje vytvárať úžasné formuláre optin, ako sú lightboxy, lepivé päty na päty a prezentácie. Mali sme to šťastie, že sme mohli dať tomuto doplnku testovaciu jazdu, takže čítajte ďalej a zistite viac o tom, ako doplnok funguje a aké možnosti sú k dispozícii. Alebo by ste sa do toho mohli sami ponoriť tak, že si pre seba získate kópiu doplnku (nebojte sa, máte 30-dennú záruku, takže ak nezískate viac predplatiteľov, všetky vaše peniaze získate späť – žiadne otázky) )!

Získajte OptinMonster teraz

Prehľad videa

Absolvujte prehliadku doplnku. Prevedieme vás každým krokom. Ak chcete, je tu kompletný prepis a skript, ktorý pokrýva viac ako video.

Inštalácia a aktivácia OptinMonster

Začať je ľahké, pretože je to ako každý iný doplnok. Stačí si stiahnuť súbory zip a nainštalovať a aktivovať doplnok OptinMonster. Kliknite na novú položku ponuky na hlavnom paneli OptinMonster a potom kliknutím na položku Vytvoriť nový Optin.

OptinMonster Začíname

Teraz postupujte podľa pokynov a vytvorte si Optin.

Vytvorte Optin

Prvou možnosťou, ktorú ste dostali, je výber typu možnosti. Svetelný box je predvolená možnosť a otvorí lightbox uprostred obrazovky vašich návštevníkov. Je to jediná dostupná možnosť, pokiaľ neaktualizujete na jedno z rozšírení (zápätie & Slide-In sú dve rozšírenia, ktoré sú momentálne k dispozícii, o ktorých si môžete prečítať viac nižšie, ale v práci je viac možností).

Nastavenie OptinMonster

Všeobecné nastavenia

Nakonfigurujte svoje všeobecné nastavenia, počnúc pomenovaním svojho prihlásenia.

OptinMonster Configure Settings

Odtiaľ môžete tiež nastaviť oneskorenie zaťaženia Čas. Môže to byť užitočné, keď používate prihlásenie na príspevky, aby ste návštevníkom poskytli čas na prečítanie článku pred načítaním prihlásenia. Alebo pre stránky produktov, možno budete chcieť načítať konkrétny optin, ak hľadali produkt viac ako 10 sekúnd.

Nezabudnite nastaviť trvanie súborov cookie takže členovia, ktorí si prezreli a zavreli vaše prihlasovacie meno, neuvidia ich znova, kým nevymažú svoje súbory cookie alebo kým nedosiahnete nastavený čas (predvolená hodnota je 7 dní). Návštevníci tak nebudú naštvaní tým, že pri každej návšteve vašich stránok uvidia ten istý optin.

Môžete tiež pridať v presmerovacia adresa URL takže keď používatelia dokončia vaše prihlásenie, dostanú sa na stránku s poďakovaním, potvrdenie úspechu, stránku dokončenia alebo dokonca na inú stránku ponuky. Môžete napríklad presmerovať používateľov na špeciálnu stránku kupónu, keď dokončia aktiváciu.

Možnosť pre dvojitá optina by už mal byť vybratý za vás. Používatelia tak potvrdzujú, že sa skutočne chcú prihlásiť k odberu noviniek.

K dispozícii je tiež možnosť načítať optin na druhá strana prezerané používateľom. Týmto spôsobom môžete zacieliť na čitateľov s vyššou kvalitou, ktorí si prezerajú viac vašich stránok.

Ďalej vyberte poskytovateľ e-mailu (AWeber, Monitor kampaní, Neustály kontakt, GetResponse, iContact, InfusionSoft, MadMimi alebo MailChimp). V závislosti od vášho poskytovateľa budete musieť poskytnúť autorizačný kľúč alebo kľúč API alebo zaregistrovať doplnok u svojho poskytovateľa, aby mal OptinMonster prístup k vášmu zoznamu adries. Nerobte si starosti – pre akúkoľvek možnosť, ktorú vyberiete, doplnok poskytuje užitočný odkaz na postup, ktorý vám ukáže, kde presne nájdete potrebné informácie..

Kliknite na položku Uložiť dizajn a optinovanie. Dajte mu minútu, môže to trvať niekoľko sekúnd alebo minút, kým si uložíte svoj optin.

dizajn

Teraz si môžete zvoliť dizajn pre svoje optin.

Dizajn OptinMonster

Pre typ Lightbox sú zahrnuté štyri predvolené témy. Vyberte jeden a kliknutím otvorte Prispôsobovač dizajnu.

Prispôsobiteľ OptinMonster Design

Existuje veľa možností ako použiť vlastné písma, farby, text a obrázky na vytvorenie dokonalého prihlásenia. Upravte kategórie nadpisov a štítkov, obsahu a polí a tlačidiel a vytvorte svoje prihlásenie. Po dokončení kliknite na tlačidlo Uložiť a potom na tlačidlo Zavrieť.

Nastavenia výstupu

Posledným krokom pri nastavovaní vášho prihlásenia je zmena nastavení výstupu.

Nastavenia výstupu OptinMonster

Najprv nezabudnite zaškrtnúť túto možnosť a povoliť svoje prihlásenie, aby sa zobrazilo na vašich stránkach.
Povoľte svoje prihlásenie na celom svojom webe začiarknutím možnosti globálne načítanie, alebo použite iné dostupné možnosti na načítanie iba na konkrétne príspevky pridaním ID príspevkov (ak chcete získať ID príspevku, prejdite na príspevok, akoby ste išli do upravte ho, v adrese URL príspevku uvidíte „post = #“, toto číslo je vaše ID príspevku), na konkrétnych kategóriách príspevkov alebo na konkrétnych stránkach. Po dokončení kliknutím uložte nastavenie výstupu optin.

Ak potrebujete vykonať nejaké zmeny vo svojom prihlásení, môžete k nemu získať prístup kliknutím na položku ponuky na paneli nástrojov OptinMonster a kliknutím na ikonu Nastavenia ozubeného kolieska vedľa možnosti. Kliknutím na možnosť Upraviť upravte všeobecné nastavenia alebo dizajn, alebo kliknutím upravte nastavenia výstupu alebo zobrazte správu.

OptinMonster Optin

To je všetko! Gratulujeme – máte všetko pripravené na prvé prihlásenie. Teraz sa môžeme pohnúť ďalej a pozrieť sa na skvelú funkciu vytvárania prehľadov, ktorá je súčasťou doplnku OptinMonster, ako aj na niektoré z rozšírení, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii..

hlásenie

Pridanie prihlásenia by vám malo pomôcť rozvinúť váš mailing list v žiadnom momente. Ale ak ste vôbec zvedaví, ako dobre to funguje, môžete použiť kartu Prehľady.

OptinMonster Reporting

Odtiaľto môžete vidieť štatistiku svojich možností na základe denného týždňa, štvrťroku alebo roku. Môžete tiež zobraziť prehľady všetkých svojich možností, alebo pomocou rozbaľovacej ponuky Prepnúť zobrazenie prehľadov vyberte konkrétnu možnosť prihlásenia na kontrolu. Je to rastúci spôsob, ako sledovať počet ľudí, ktorí úspešne dokončujú vaše prihlásenie na optinformáciu, ktorá kampaň pre optin sa darí najlepšie a ktoré príspevky alebo stránky majú najvyššiu mieru konverzie.

Testovanie rozdelenia A / B

Ak naozaj chcete optimalizovať svoje optiny, má OptinMonster zabudované A / B Split Testovanie priamo do doplnku. Na hlavnej obrazovke OptinMonster jednoducho kliknite na ikonu Nastavenia ozubeného kolieska a kliknite na možnosť „Rozdeliť testovanie“. Tým sa vytvorí klon vášho optinu. Kliknite na ikonu ozubeného kolieska Nastavenia pre klon a vyberte možnosť Upraviť, aby ste vylepšili svoj typ, všeobecné nastavenia a / alebo dizajn. Doplnok náhodne zobrazí optiny a sleduje konverzný pomer oboch, takže môžete rýchlo porovnať, ktorá pre vás funguje lepšie. Odstránenie prihlásenia

Rozšírenia OptinMonster

Päta a zasunutie

Tieto rozšírenia doplnku OptinMonster vám poskytnú viac možností typu optin.

Rozšírenia typu OptinMonster Optin

Možnosti päty sú lišta s upozorneniami, ktorá sa pri posúvaní po vašom webe prilepí na spodnú časť obrazovky čitateľa. Možnosť posunutia je prepínač v pravom dolnom rohu obrazovky, ktorý sa posúva nahor a nadol do videnia používateľa bez toho, aby obmedzoval jeho zobrazenie obsahu. Toto sú skvelé a jemnejšie možnosti zobrazenia vášho optinu.

Ukončiť zámer

Toto rozšírenie analyzuje pohyby kurzora návštevníka a určuje, kedy sa chystá opustiť váš web. Týmto spôsobom môže doplnok zobrazovať optin, ktorý vytvoríte špeciálne preto, aby sa čitatelia zaujímali a prinútili ich prihlásiť sa na odber jednej z vašich kampaní..

Zámer výstupu OptinMonster

záver

OptinMonster je skvelý doplnok so skutočne užitočnými funkciami. Nielenže môžete vytvárať cielené kampane, ale môžete zistiť, či fungujú priamo z hlavného panela. Doplnok sa navyše hladko integruje do vašej inštalácie WordPress a je veľmi užívateľsky prívetivý, takže by ste nemali mať žiadne problémy so spustením a spustením vašich funkcií počas niekoľkých minút. OptinMonster je obrovská výhoda, pokiaľ ide o budovanie vášho zoznamu adries, a určite by ste sa mali pozrieť!

Získajte OptinMonster teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me