Sprievodca WordPress Hosting a sprievodca po spustení spravovaný pomocou Media Temple

Aj keď je Media Temple v oblasti hostingu už dlho, ich riadený hosting WordPress je stále relatívne nový (bol vydaný až v marci 2014). Nenechajte sa tým však zdržať – ich nové konkrétne plány WordPress sú lepšie ako kedykoľvek predtým. V tomto príspevku sa porozprávame o tom, čo je zahrnuté v hostovanom pláne WordPress pre správu médií v chráme médií a krok za krokom vám ukážeme, aké ľahké je jednoduché nastavenie.

Získajte WordPress Hosting spravovaný pomocou Media Temple

Spravované funkcie hostenia WordPress

Dobre, čas vykopať si to, čo prichádza so spravovaným hostingovým účtom WordPress od spoločnosti Media Temple. Mnohé z hostingových plánov od spoločnosti Media Temple zahŕňajú skvelé funkcie, ktoré by ste chceli mať na akejkoľvek webovej stránke: neobmedzená šírka pásma pre prenos dát, 20 GB úložiska SSD, krásne prispôsobené konto typu všetko v jednom, super rýchle servery SSD, 1 000 e-mailových adries a samozrejme úžasná podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Krása ich spravovaných hostingových plánov WordPress je však pridaná funkcia, ktorá bola vytvorená špeciálne pre používateľov WordPress.

Automatické aktualizácie WordPress a zabezpečenia
WordPress už obsahuje možnosť automatických aktualizácií pre opravy a opravy zabezpečenia, ale s riadením WordPress, ktoré spravuje Media Temple, sa nemusíte starať o žiadne aktualizácie. Starostlivo testujú a implementujú každú aktualizáciu za vás, takže vaše inštalácie sú vždy aktuálne.

Automatické skenovanie škodlivého softvéru
Zabezpečenie by malo byť najvyššou prioritou každého správcu webu a služba Media Temple vám ešte uľahčí pridanie ďalšej úrovne ochrany na vaše webové stránky WordPress. Ich riadený plán hostenia WordPress zahŕňa automatické skenovanie malvéru, ktoré pomáha chrániť vaše stránky pred phishingom a hackerskými útokmi.

Denné záložné snímky
Ďalším bezpečnostným bonusom sú automatické denné zálohy vašich stránok. Pre každú z vašich inštalácií Media Temple ukladá záložné snímky v hodnote 30 dní. Ak sa niečo stane a niekedy budete musieť stránku obnoviť, stačí prejsť do nastavení účtu a v rozbaľovacom zozname vybrať jednu zo záloh. Obnovenie jedným kliknutím uľahčuje rýchle opravy vašich stránok.

1-Click Staging
So svojím plánom teda získate 3 inštalácie, ale pre každú z nich môžete vytvoriť aj dve stránky rozmiestnenia. To znamená, že môžete bezpečne testovať nové témy, vykonávať zmeny, pridávať vlastný typ príspevkov a ďalšie, a to bez toho, aby ste museli vytvárať miestnu inštaláciu programu WordPress alebo neporiadok so svojím živým webom. Pre vývojárov je to obrovská výhoda. Navyše je k dispozícii vlastný doplnok Site Stager, ktorý sa automaticky aktivuje pri každej z vašich inštalácií WordPress, takže zlúčenie vášho živého webu s jedným z vašich oddychových serverov je také ľahké ako pár kliknutí.

Webové stránky na predstavenie mediálneho chrámu

Klonovanie stránok
Ďalšou funkciou jediného kliknutia je, že môžete naklonovať ktorýkoľvek z vašich stránok a vytvoriť nový, perfektný duplikát pixelov ako nový web. Toto by sa mohlo hodiť, ak plánujete vývoj skupiny podobných blogov, obchodov alebo iných stránok, na ktorých chcete mať rovnakú tému, doplnky a dokonca aj nastavenia..

Exkluzívne témy
Kto nemá rád pekný bezplatný motív? Na webe WPExplorer samozrejme máme veľa úžasných bezplatných tém WordPress. Keď používate hosting WordPress pod správou Media Temple, získate pár pekných bezplatných tém. Toto sú skvelé možnosti pre váš blog alebo portfólio alebo pre dočasné použitie pri hľadaní prémiovej témy WordPress, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

Výhradné motívy pre chrámový chrám

Aby som to zhrnul, je to plne riadený hosting WordPress. Nemusíte zdvíhať prst, aby ste mohli spravovať svoj server alebo aktualizovať svoje základné inštalácie WordPress. Technici mediálneho chrámu sa o to postarajú za vás. Navyše získate veľa skvelých funkcií, ako je napríklad spustenie jedným kliknutím, e-mailové účty, nepretržitá podpora a ďalšie. Mali by ste si byť vedomí niekoľkých upozornení.

Spravované obmedzenia hostenia WordPress

Pre niektorých sa môže počiatočná cena 20 dolárov mesačne za osobný plán zdať trochu drahá v porovnaní s inými programami hostenia, ktoré začínajú za nižšie ceny (zvyčajne sú iné plány zdieľaného hostenia veľmi lacné – ale tiež pomalé). Musíte si však uvedomiť, že dodatočné výdavky, ktoré platíte, sú plne spravované hostenie WordPress. Ak chcete ušetriť nejakú hotovosť, kedykoľvek môžete zdieľať plán zdieľaného hostingu inde, ale nedostanete funkcie, rýchlosť a podporu, ktoré nájdete pri spravovanom hostovaní..

Existuje aj dobré množstvo nepovolené doplnky s aplikáciou Media Temple, ale akonáhle sa pozriete na zoznam, nemalo by to na vás mať príliš veľký vplyv. Doplnky sú väčšinou zakázané, pretože duplikujú funkcie, ktoré už Media Temple vykonáva, alebo preto, že môžu spôsobovať problémy s výkonom kvôli spôsobu ich práce alebo množstvu zdrojov, ktoré potrebujú..

Ďalšou funkciou, ktorú by ste mohli vynechať, je multisite. Snažil som sa to umožniť a všetky kroky som prešiel dobre. Na svoj web som sa dostal cez FTP (informácie o SFTP môžete získať priamo na stránke Nastavenia účtu v účte), upravil som svoje súbory .htaccess a wp.config a aktivoval som ich prostredníctvom môjho dashboardu WordPress. Dokonca som vytvoril niekoľko podstránok, ale nanešťastie žiadny z nich nefungoval – pri každom pokuse o prechod na novú podstránku som bol vrátený späť na hlavný panel webových stránok. Ale možno je to funkcia, ktorú by mohol Mediálny chrám v budúcnosti zvážiť.

Okrem týchto obmedzení je hosťovanie WordPress pod správou Media Temple úžasné. Má veľa skvelých funkcií, ktoré si (alebo vaši klienti) určite zamilujete.

Podpora 24/7 mediálneho chrámu

Jednou z funkcií, ktorú treba bližšie preskúmať, je podpora. Media Temple ponúka nepretržitú podporu prostredníctvom lístkov, chatu, telefónu a Twitteru – pomoc môžete získať kdekoľvek a kedykoľvek to potrebujete. Takže, keď som sa snažil povoliť multisite, rozhodol som sa vyhľadať podporu. Ak chcete získať prístup k odkazom na lístky, chat alebo telefonickú podporu, stačí sa prihlásiť do svojho účtu. Čakanie na podporný lístok bolo necelých 5 hodín a ja som nebol pripravený čakať tak dlho …

Podpora vstupeniek na mediálny chrám

Namiesto toho som sa rozhodol pre ich podporu chatu. Už za 4 minúty som bol rád, že môžem pomôcť.

Podpora chatu pre mediálne chrámy

Dobre. A nemusel som celé čakať celé 4 minúty. Veľmi užitočný pomocný personál mi pomohol s mojím zmätením viacerých miest a odpovedal na moje otázky v rekordnom čase. Podpora chatu teda podľa môjho názoru určite získa +.

Sprievodca rýchlym spustením aplikácie Media Temple

Teraz, keď viete o všetkých dobrotách, ktoré získate vďaka spravovanému hosťovaniu WordPress z aplikácie Media Temple, získajte všetky nastavenia! Najprv sa prihláste do svojho účtu Temple Temple. Na domovskej stránke svojho účtu kliknite na tlačidlo Správca.

Prihlasovacia obrazovka pre mediálny chrám

Tu sú uvedené všetky nastavenia vašich stránok WordPress v tomto účte. Kliknite na tlačidlo Pridať nový server.

Chrám médií Pridať novú stránku

Teraz by ste mali vidieť obrazovku podobnú tej nižšie, ktorá vás vyzve na nastavenie účtu správcu. Jedna vec, ktorú uvádzame znova a znova (a takmer v každom blogovom príspevku, ktorý píšeme o zabezpečení WordPress), je to, že by ste nemali mať účet správcu s menom Admin. Dôrazne vám odporúčame vytvoriť účet správcu s iným menom – meno, pracovné miesto, názov spoločnosti, stačí si vybrať niečo, na čo si budete pamätať. Skontrolujte, či je v zozname uvedený správny e-mail správcu, potom zadajte heslo a kliknite na položku Vytvoriť web.

Podrobnosti o správcovi mediálnych chrámov

Next Media Temple urobí všetku ťažkú ​​prácu s inštaláciou programu WordPress, konfiguráciou nastavení a pridaním správcovského používateľa za vás. Aj keď sa to všetko deje v pozadí, uvidíte takú obrazovku s prebiehajúcim vývojom.

Prebieha nastavenie mediálneho chrámu

Bude to trvať iba minútu. Stačí skontrolovať svoj e-mail alebo na chvíľu sledovať vtipné video z YouTube a potom sa vrátiť a obnoviť stránku. Váš web by mal byť dobrý. Stačí kliknúť na dočasný názov domény alebo kliknúť na snímku webovej stránky (ktorá je v súčasnosti prázdna, pretože ste zatiaľ nepridali tému alebo obsah).

Správa stránok chrámu médií

Na tejto obrazovke môžete spravovať všetky svoje úžasné funkcie webových stránok, ktoré sa dodávajú s vašim hosťovaním WordPress hosteného v chráme médií. Prvé aktualizované miesto. Pre každý z vašich stránok WordPress môžete pridať 2 pracoviská. Je to vynikajúce riešenie pre stavbu webových stránok skôr, ako chcete, aby boli zverejnené, alebo pre použitie ako testovacia oblasť, aby ste si pred aktiváciou na živých stránkach mohli vylepšiť novú tému..

Centrum účtov Media Temple

Na tejto stránke je tiež možnosť naklonovať celý váš web WordPress. Možno to budete chcieť urobiť na testovacie účely, aby ste si boli istí, že nová téma hrá pekný obsah so všetkým požadovaným obsahom a doplnkami, alebo ak chcete znova použiť svoju aktuálnu stránku na vytvorenie novej..

Ďalšou možnosťou, ktorú uvidíte pri posúvaní nadol, je import webových stránok. Ak už máte lokalitu WordPress na inej inštalácii alebo dokonca na inom hostiteľovi, môžete ju importovať cez FTP. Potrebujete iba trochu informácií (vrátane FTP servera / IP adresy, užívateľského mena a hesla FTP, cesty servera WordPress a vášho používateľského mena a hesla správcu stránky, ktorú chcete importovať) a môžete presunúť všetky informácie o svojich stránkach ( témy, doplnky, obsah, komentáre a všetky).

POZNÁMKA: Pomocou tejto možnosti v aplikácii Media Temple nemôžete migrovať webovú stránku z lokality WordPress.com na hostiteľskú stránku WordPress.

Posledná funkcia na tejto stránke je pre obnovenie stránok jedným kliknutím. S aplikáciou Media Temple sa každý deň automaticky urobí záložná snímka vašich stránok a potom tu za vás uložia posledných 30 dní. Ak z nejakého dôvodu dôjde k zlyhaniu vašej stránky a potrebujete ju obnoviť, stačí vybrať jednu zo svojich záloh z rozbaľovacieho zoznamu a kliknúť na Obnoviť. Je to také ľahké.

Existuje niekoľko ďalších užitočných odkazov, z ktorých by ste mohli chcieť využiť. Ak kliknete na Nastavenia, nájdete informácie o svojej doméne a SSH / SFTP, odkaz na prihlásenie do svojho phpMyAdmin a odkaz na odstránenie celého vášho webu. Tu tiež môžete zmeniť svoju primárnu doménu. Ak ste si zakúpili svoje doménové meno od spoločnosti Media Temple, zobrazia sa ako súčasť rozbaľovacieho zoznamu. Ak ste si svoje doménové meno zakúpili inde, budete ho musieť nasmerovať na server Media Temple Server (GUIDE ???). Ak kliknete na e-mail, môžete spravovať e-mailové účty, ktoré ste v tomto účte nastavili, a odkaz na návody obsahuje užitočné videopríručky na používanie možností v rámci motívov (mt).

Nastavenia účtu služby Media Temple

Teraz, keď ste videli, že sa vaše Centrum účtov pozeráme ďalej, klikneme na tlačidlo Správca WP v pravom hornom rohu a prejdete na náš informačný panel WordPress..

Tlačidlo na správu médií Media Temple WP

Ak stále používate dočasný názov domény, upozorníme vás na to upozornenie. Teraz ju môžete ignorovať alebo kliknutím na odkaz zmeníte názov svojej hlavnej domény. Okrem toho si všimnete, že vaše stránky WordPress sú pripravené a pripravené na použitie!

Media Temple WP Dashboard

Existuje niekoľko ďalších odkazov, ktoré nenájdete vo všetkých inštaláciách WordPress prostredníctvom iných hostiteľov. Media Temple pridáva svoj vlastný (mt) mailový doplnok, ktorý vám umožní rýchly prístup k vašim e-mailovým účtom, ako aj k ich doplnku Site Stager (ktorý je stále v prevádzke), ktorý uľahčuje vytváranie stránkovacích stránok a ich neskoršie zlúčenie so živými stránkami. než kedykoľvek predtým (bez obáv sa po kliknutí na položku ponuky Site Stager nachádzajú na hlavnej stránke podrobné pokyny). Ďalšou vlastnosťou, ktorá sa mi veľmi páči, je odkaz Vyrovnávacia pamäť na hornom paneli správcu. Keď pridám nový obsah na web, rád vyprázdňujem vyrovnávaciu pamäť, len aby som si bol istý, že každý vidí správne posledné príspevky a čo nie. Toto prepojenie na vyprázdnenie vyrovnávacej pamäte je oveľa pohodlnejšie ako na navigáciu do inej časti dashboardu WordPress.

Ak chcete nastaviť svoje stránky WordPress, musíte najskôr vybrať tému. Prejdite na Vzhľad> Témy, kde môžete použiť jednu z vopred načítaných tém tak, že na ňu umiestnite kurzor myši a kliknete na tlačidlo Aktivovať. Alebo nahrajte svoj vlastný kliknutím na tlačidlo Pridať nový v hornej časti obrazovky a nahrajte súbor zip pre tému WordPress, ktorú ste si stiahli niekde inde (naša najpredávanejšia téma Total WordPress je skvelá pre všetky stránky vďaka mimoriadne flexibilnému, v rozhraní front-end drag and drop a ďalších skvelých možností prispôsobenia).

Chrám médií Vyberte tému

Po výbere témy by ste tiež mali prejsť do časti Nastavenia> Permalinky, aby ste sa uistili, že vaše odkazy majú formátovanie, ktoré chcete pre svoje webové stránky. Ak chcete nainštalovať akékoľvek doplnky, prejdite na položku Doplnky> Pridať nové, kde si môžete prehliadať knižnicu doplnkov WordPress.org, kde nájdete bezplatné doplnky, ako je Kontaktný formulár 7 alebo SEO WordPress, alebo nahrať akékoľvek zakúpené prémiové doplnky..

Po vyladení všetkých nastavení webových stránok môžete začať pridávať obsah! V závislosti od témy, ktorú používate, môžete mať blog, portfólio, zamestnancov, referencie alebo iné vlastné typy príspevkov. Po začatí pridávania príspevkov, kategórií a stránok nezabudnite nastaviť svoje ponuky a pridať miniaplikácie na akékoľvek bočné panely alebo oblasti päty, ktoré by ste mohli mať. Až na to, že ste hotoví! Ak ste neprešli z dočasného názvu domény, váš web ešte nie je k dispozícii. Použite odkaz v informačnom paneli na paneli WordPress alebo sa vráťte na stránku Nastavenia účtu služby Media Temple a vyberte aktívnu doménu, ktorú chcete použiť pre svoj web..

Media Temple Nové stránky WordPress

A to je všetko! Za (dúfajme) za menej ako hodinu máte plne funkčný web WordPress (choďte!). Media Temple uľahčuje každému užívateľovi, začiatočníkom profesionálov, aby si rýchlo nastavil svoje stránky WordPress. A správa vašich stránok nemohla byť jednoduchšia vďaka úžasnému centru účtov.

Media Temple Review Wrap Up

Takže teraz, keď viete, čo Media Temple ponúka a vy ste videli, aké ľahké je začať s ich riadeným hosťovaním WordPress, čo vás zastavuje? Ponorte sa priamo a zaregistrujte sa na účet ešte dnes! Spravovaný hosting WordPress vám nielen ušetrí čas, ale so všetkými pridanými funkciami pre chlapcov, ktoré sa týkajú rýchlosti, bezpečnosti, e-mailu, podpory 24 hodín denne, 7 dní v týždni a všetkého ostatného, ​​to vám určite z dlhodobého hľadiska ušetrí peniaze. Media Temple pozná webové stránky a pozná WordPress.

Získajte WordPress Hosting spravovaný pomocou Media Temple

Používate hosting WordPress, ktorý spravuje Media Temple? Alebo máte? Radi by sme vedeli, čo ste si mysleli, a aby ste sa v časti s komentármi podelili o svoje skúsenosti s ostatnými čitateľmi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me