Súvisiace príspevky pre WordPress od Bibblio Plugin Recenzie

Súvisiace príspevky pre WordPress od Bibblio Plugin Recenzie

Ako vlastník webových stránok by ste mali skutočne urobiť všetko, čo je v našich silách, aby návštevníci zostali na vašom webe dlhšie. Môže to viesť k zlepšeniu SEO a generovaniu výnosov. Jedným zo spôsobov, ako zabrániť návštevníkom v stlačení tlačidla Späť v prehliadači, je nasmerovať ich na obsah, ktorý úzko súvisí s tým, čo už čítajú na vašom webe. Ešte lepšie je, ak použijete to, čo viete o ich návykoch prehliadania, na vypracovanie obsahu, ktorý si s väčšou pravdepodobnosťou budú užívať. Funguje to pre Netflix, kde odporúčania prinášajú 80% času zapojenia. Neexistuje žiadny dôvod, prečo by to pre vás nemalo fungovať. Tam môžu pomôcť Súvisiace príspevky pre WordPress od Bibblio.

Súvisiace príspevky pre WordPress od Bibblio používa umelú inteligenciu na nájdenie a zobrazenie súvisiacich príspevkov na základe vášho obsahu a údajov o používateľovi. A pretože používa strojové učenie na neustále zlepšovanie svojich návrhov, doplnok je schopný obslúžiť vysoko optimalizovaný obsah. Algoritmy sa neustále aktualizujú, učia sa od správania publika a zlepšujú sa, keď pridávate viac obsahu. Predtým, ako to budete vedieť, budete mať lepšiu šancu na lojálnej čitateľskej základni.

Čo to všetko znamená v zmysle SEO? Časom to môže znamenať vyššiu mieru zapojenia, nižšiu mieru okamžitých odchodov a lepšie SERP. Nemusíte za to brať moje slovo. Namiesto toho môžete vyskúšať disk bezplatný doplnok Bibblio na vašom webe. Inštalácia doplnku a práca s ním je hračka, ale o niekoľko krokov vás prevediem týmito krokmi.

Ako funguje súvisiace príspevky pre WordPress od Bibblio

Keď doplnok aktivujete, automaticky indexuje všetky vaše príspevky a ihneď ich začne analyzovať. Potom poskytuje čitateľom relevantný obsah na základe algoritmu strojového učenia. V dôsledku toho sú odporúčania veľmi dôležité pre čitateľov a povzbudzujú ich, aby na svojich stránkach zostali dlhšie.

BibblioL Ako to funguje

Modul odporúčaní sa môže zobraziť v miniaplikácii na bočnom paneli, v päte alebo v riadku (pomocou skráteného kódu), kdekoľvek ich chcete. Displej je možné prispôsobiť pomocou CSS, aby sa prispôsobil dizajnu vašich webových stránok, a vaše odporúčané obrázky sa zobrazia na základe odporúčaní.

Celé spracovanie sa vykonáva na konci servera doplnkov, takže nedochádza k poklesu rýchlosti webových stránok. V závislosti od objemu obsahu môžu byť v odporúčaniach počiatočné oneskorenia. Latencia sa môže líšiť od niekoľkých minút pre menšie blogy až po niekoľko hodín pre webové stránky s veľkým obsahom.

Tam, kde Bibblio skutočne svieti, je spôsob, akým zaobchádza s každou návštevou ako s príležitosťou naučiť sa a vylepšovať odporúčania.

Čo to stojí

Predtým, ako budeme pokračovať, získame náklady z cesty. Bez zaplatenia jedného centu môžete mesačne prijímať až 25 000 odporúčacích volaní. Každá skupina odporúčaní sa počíta ako jedna výzva.

Zdarma sa prihlásiť

Bezplatné súvisiace príspevky pre program WordPress od spoločnosti Bibblio Starter sú vynikajúcou voľbou pre nových blogerov alebo ak si chcete službu vyskúšať pred ponorením do prémiového plánu.

Súvisiace príspevky pre WordPress od Cenových plánov Bibblio

Odtiaľ budete mať možnosť zaregistrovať sa na prémiový samoobslužný alebo podnikový účet. Plány samoobsluhy používajú zvýšenú cenu na základe počtu odporúčaní, ktoré použijete, počnúc 1900 USD za 50000 odporúčaní. V prípade veľkých webových stránok môžete kontaktovať tím Bibblio a vytvoriť vlastný podnikový plán, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Kľúčové vlastnosti

Ďalšie vlastnosti, ktoré zvyšujú príťažlivosť Bibblio:

Kľúčové vlastnosti Bibblio

 • Je ľahký a rýchly a všetky predbežné spracovanie, ukladanie do vyrovnávacej pamäte a zdvíhanie zvládnuté serverom doplnkov. Bez ďalšieho zaťaženia vášho servera zostane vaša stránka rýchla
 • Pre vopred vyrobené moduly existuje viac ako 150 kombinácií dizajnu držať odporúčania, ktoré môžu byť vynechané v miniaplikácii
 • Moduly sú prispôsobiteľné a reagujú
 • Viac možností zobrazenia – na bočnom paneli, v päte alebo v rade kdekoľvek v príspevku
 • Podporuje miniatúry tým, že automaticky vyberie váš odporúčaný obrázok
 • Algoritmy strojového učenia ponúkajúce vysoko relevantné odporúčania
 • Máte kontrolu nad tým, ako bude doplnok spracovávať vaše predchádzajúce alebo budúce príspevky. Okrem toho môžete vynechať príspevky, ktoré nechcete zobrazovať
 • Pretože technológia spoločnosti Bibblio rozumie vášmu obsahu, nemusíte už značne označovať svoje príspevky
 • Automaticky vyradí váš web z obsahu a rýchlo poskytne odporúčania
 • Umožňuje pridať kód sledovania, aby ste videli, na čo používatelia klikajú
 • Monitoruje účinnosť vašich modulov pomocou údajov o metrikách, ako je napríklad počet odporúčaní a miera prekliknutia
 • Podpora pre viac ako tucet jazykov
 • Spoľahlivá infraštruktúra pri ukladaní vašich údajov do Amazon Web Services
 • Spoľahlivá podpora zákazníka zabezpečujúca čas odozvy do 24 hodín

Ako zobraziť súvisiace príspevky na vašom webe pomocou Bibblio

Teraz, keď vieme veľa o Bibblio, pozrime sa, ako sa hrá v akcii. Aby som to urobil, nainštalujem doplnok na testovací web, ktorý má nejaký obsah súvisiaci s cestovaním a dobrodružstvom.

Vytvorenie modulu

Pri inštalácii doplnok pridá a Bibblio na hlavnom paneli, odkiaľ máte prístup ku všetkým funkciám doplnku.

Prvá inštalácia, ktorú musíte urobiť po inštalácii, je vytvorenie účtu Bibblio. Dostanete kľúče API a po ich zadaní do príslušného poľa ste pripravení začať konfigurovať doplnok.

Vytvoriť účet

Môžete povoliť Súvisiace príspevky pre WordPress od Bibblio, aby mali prístup k všetkým vašim existujúcim príspevkom a automaticky pridávali budúce príspevky. Ak máte vlastné typy príspevkov, zobrazí sa to aj tu.

Vrátane príspevkov

Teraz môžete vytvoriť modul a prispôsobiť ho. Modul je miniaplikácia obsahujúca súvisiace príspevky, ktoré môžu sedieť na ktorejkoľvek časti vášho príspevku alebo stránok. K dispozícii sú štyri rozloženia – mriežka, vitrína, stĺpec a riadok. Možných je viac ako 150 kombinácií pripraveného usporiadania.

Návrh modulu

Môžete upraviť pomer dlaždíc a pridať špeciálne efekty, ako napríklad Odhaliť viac pri vznášaní, Lesknúť pri vznášaní, Zobraziť text samostatne pod obrázkom alebo ako prekrytie a ďalšie. Odporúčaný obrázok príspevku sa automaticky zobrazí na pozadí. V prípade, že nemáte odporúčaný obrázok pre svoj príspevok, v predvolenom nastavení dlaždice zobrazia vodoznak v odtieňoch šedej pre každú dlaždicu. Toto je tiež miesto, kde môžete do svojho modulu pridať kód sledovania, aby ste mohli sledovať jeho výkonnosť.

Svoje moduly môžete prispôsobiť aj ručne prepísaním s vlastným CSS. Ak ste s výberom spokojní, dajte svojmu modulu jedinečné meno a Uložiť to.

Pridať modul

Ak chcete modul neskôr zmeniť, môžete to urobiť aj navštívením Bibblio> Moduly vykonávanie zmien a aktualizácia zmien.

Dodatočné moduly

Nielen to, že ak existuje nejaký konkrétny príspevok, ktorý nechcete zobrazovať v súvisiacich príspevkoch, môžete ho vylúčiť zrušením začiarknutia možnosti v editore.

Vylúčiť príspevky

Zobrazenie modulu

Po vytvorení modulu je najjednoduchší spôsob, ako ho zobraziť, pomocou vstavaného nastavenia Bibblio na automatickú funkciu modulu po príspevkoch. Toto nastavenie nájdete na hlavnej stránke Bibblio> Moduly str. Jednoducho vyberte modul, ktorý chcete v predvolenom nastavení používať, pomenujte ho a uložte. To je všetko! Teraz budú všetky vaše príspevky zobrazovať tento modul, pokiaľ neurčíte iný.

Bibblio Automatické odporúčané moduly

Na svojom webe však môžete mať zobrazený aj modul na viacerých ďalších miestach. Ak si želáte, môžete modul zobraziť v tele vášho príspevku. Ak to chcete urobiť, v aplikácii Visual Editor ponechajte kurzor na mieste v príspevku, kde sa má modul zobraziť. Potom kliknite na ikonu Vložiť krátky kód na paneli nástrojov.

Súvisiace príspevky pre WordPress od Bibblio Shortcodes

V zobrazenom vyskakovacom okne vyberte modul, ktorý sa má zobraziť v príspevku, a kliknite na ok.

Ak chcete, aby sa miniaplikácia objavila na bočnom paneli alebo v päte, choďte na Vzhľad> Widgety a podľa potreby ich pridajte. Stačí kliknúť na pridanie alebo pretiahnutie miniaplikácie na požadované miesto.

Možnosti miniaplikácie

Rozviňte oblasť miniaplikácie, vyplňte všetky podrobnosti a uložte položky.

Súvisiace príspevky pre WordPress od Bibblio Widget

Podobným spôsobom môžete vytvoriť ľubovoľný počet modulov a pridať ich kamkoľvek budete chcieť.

Bibblio môže začať zobrazovať odporúčania a byť živý behom niekoľkých minút pre malé blogy. Pri veľmi veľkých katalógoch však úplné indexovanie môže trvať niekoľko hodín. V mojom prípade som bol schopný vidieť Bibblio v akcii za menej ako päť minút. Takto sa zobrazuje na mojej testovacej stránke.

Náhľad

analytika

Program Bibblio ho nastaví, aby ste si mohli udržiavať počet uložených príspevkov a počet odporúčaní uvedených priamo na informačnom paneli. Aby ste sa však hlbšie ponorili do kliknutí na moduly a miery prekliknutia, musíte navštíviť informačný panel Bibblio.

Súvisiace príspevky pre WordPress od Dashboardu nástroja Bibblio Analytics

Tam budete mať prístup k podrobnejšej analýze metadát generovaných jednotlivými príspevkami, ako aj spôsobu, akým sa darí každému odporúčaniu. Jednoduchá analýza MP vám pomôže zistiť, ako si plnia vaše odporúčania.

Čo robí Bibblio standout

O službe RelatedPrisps for WordPress od Bibblio je veľa vecí, ktoré by sa vám mohli páčiť, ale pre mňa je to vynikajúce:

 • Absolútna jednoduchosť, s akou som bol schopný ho zostaviť a prinútiť ho, aby som v priebehu niekoľkých minút vydal odporúčania
 • Odporúčania sú založené na umelej inteligencii, ktorá je prispôsobená preferenciám čitateľa a učí sa od nich neustále vymýšľať odporúčania na mieste
 • Celý obsah je uložený na serveroch doplnku, dochádza k spracovaniu a ukladaniu do vyrovnávacej pamäte. Výsledkom je, že získate najvyššie odporúcania bez akéhokoľvek zníženia rýchlosti servera alebo namáhania prostriedkov servera
 • Vybrané obrázky sa automaticky používajú ako miniatúry – ak sa stane, že príspevok nemá žiadny odporúčaný obrázok, dlaždice zobrazia vodoznaky
 • Krátke kódy a widgety na zobrazenie dlaždíc kdekoľvek
 • Jasné analýzy, ktoré zahŕňajú MP
 • Šetrí vám značne značkovanie vašich príspevkov

Záverečné slová o súvisiacich príspevkoch pre WordPress od Bibblio

Niet pochýb o tom, že prístup založený na strojovom učení je vysoko efektívny pri hľadaní a poskytovaní vysoko relevantných odporúčaní návštevníkom. A nie je pochýb o tom, že Súvisiace príspevky pre WordPress od Bibblio plugin odvedie skvelú prácu. Potrebujete všetky zbrane v brnení, aby ste zlepšili zapojenie používateľov na vašom webe. Nie je pochýb o tom, že je to jeden z najlepších súvisiacich doplnkov pre príspevky pre WordPress a že Bibblio môže byť skvelým doplnkom vašich webových stránok..

Stiahnite si Bibblio pre WordPress   Ďalšie informácie o Bibblio

Máte otázku týkajúcu sa súvisiacich príspevkov pre WordPress od Bibblio, ktorú sme nezaobrali v našom sprievodcovi? Stačí sa opýtať nižšie. Alebo ste už nainštalovali Bibblio na svoju vlastnú webovú stránku? Zanechajte poznámku – radi by sme vedeli, ako sa vám to podarilo v sekcii komentárov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me