Výmena iThemes: Recenzia doplnkov pre elektronické obchodovanie

Od vykonania kontroly sme v tomto doplnku vykonali veľa zmien, takže sme pripravili úplne nový! Vyskúšajte všetky naše nové recenzie iThemes Exchange, jeden z najrýchlejších spôsobov, ako začať predávať online pomocou WordPress!

Exchange je úplne nový (a úplne bezplatný) doplnok elektronického obchodu vytvorený spoločnosťou iThemes na predaj digitálneho tovaru prostredníctvom vašej webovej stránky WordPress. Chceme vás oboznámiť s tým, ako používať doplnok, a možno vás niektorí z nich možno presvedčia, aby si ich vyskúšali. Prezrite si náš prehľad videí, alebo ak chcete, prečítajte si nižšie uvedený text.

Inštalácia a nastavenie

Inštalácia

Výmena je doplnok – stačí ho chytiť z úložiska doplnkov a nainštalovať ho priamo z hlavného panela. Alebo si môžete stiahnuť súbor zip z webovej stránky iThemes a nahrať ho výberom „Add New“ v časti Plugins na hlavnom paneli, kliknite na upload a vyberte zip. jednoduchý!

Stiahnite si iThemes Exchange

Nastal čas na nastavenie obchodu. Kliknite na tlačidlo „Rýchle nastavenie“ na paneli upozornení v hornej časti informačného panela. Ak nemáte panel s upozorneniami, prejdite na položku Doplnky> Nainštalované doplnky a nájdite „iThemes Exchange“. Skontrolujte, či ste doplnok aktivovali, a potom kliknutím na odkaz „Rýchle nastavenie“ otvorte sprievodcu nastavením.

Všeobecné informácie

iThemes Exchange: Rýchle nastavenie

Výmena to uľahčila. Stačí zvoliť spôsob platby, ktorý bude váš obchod používať. Vyberte si z režimu offline (šeky alebo hotovosť), PayPal alebo Stripe. Ak sa chystáte použiť jednu z týchto dvoch možností, uistite sa, že ste sa už zaregistrovali v službe PayPal alebo Stripe, a ak chcete používať službu Stripe, je tu požadovaný doplnok (môžete si ju však kúpiť za úvodnú cenu len 10 USD – ktoré sa zvýšia na 97 dolárov, takže navrhujem, aby ste ich teraz získali, ak si myslíte, že by to mohla byť metóda, ktorú použijete). Ak sa rozhodnete používať platby offline, je tu časť, ktorú môžete vyplniť ďalšími platobnými pokynmi pre zákazníkov (napríklad, kam poslať platbu). Ak nechcete predvolene používať e-mailovú adresu správcu, aktualizujte svoju e-mailovú adresu s upozornením, vyberte svoju menu a uložte zmeny.

nastavenie

Kliknutím na túto položku ponuky v službe Exchange môžete pridať ďalšie informácie.

Prvá karta obsahuje základné informácie o spoločnosti. Meno, daňové identifikačné číslo, hlavný e-mail a adresa. Môžete si tiež zvoliť symbol meny, jej pozíciu a oddeľovače pre svoju menu (napr. V USA používame desatinnú čiarku medzi dolármi a zmenami, ale veľa latinských krajín používa čiarku – Exchange umožňuje pridať svoju menu ako by malo byť). Nakoniec na tejto karte môžete vybrať, ako sa majú používatelia zaregistrovať (pomocou servera Exchange sa zaregistrujte pomocou doplnku alebo pomocou hlavnej funkcie WordPress sa zaregistrujte prostredníctvom svojho vlastného webu).

Na druhej karte si môžete prispôsobiť e-mail, ktorý dostanete pri predaji, ako aj e-mail, ktorý zákazníci dostanú ako potvrdenie o nákupe. Pomocou skratiek iThemes Exchange môžete do e-mailu pridať informácie, ako napríklad používateľské meno zákazníka, dátum nákupu alebo celkovú sumu nákupu. Pridajte informácie, o ktorých si myslíte, že sú pre vás a / alebo vašich zákazníkov relevantné.

iThemes Exchange: Stránky

Tretia a posledná karta vám umožňujú usporiadať internetový obchod tak, ako chcete. Pre rôzne stránky súvisiace s obchodom (ako napríklad obchodná stránka, registrácia zákazníka, nákupný košík zákazníka, potvrdenie nákupu atď.) Si môžete zvoliť použitie predvolenej stránky Exchange, použitie krátkych kódov na vloženie súvisiacich informácií na stránku WordPress alebo úplne zakázať stránku. Na tomto mieste môžete tiež pridať vlastné tituly a obrázky stránok.

Add-ons

Odtiaľto môžete skontrolovať, či máte aktivované všetky funkcie, ktoré chcete, a zakázať všetky, ktoré nemáte. Niektoré z zahrnutých možností sú kategórie alebo značky produktov widgetu na hlavnom paneli a možnosť pre vozíky s viacerými položkami.

iThemes Exchange: Prémiové doplnky

Po zakúpení uvidíte aj doplnok Stripe alebo akékoľvek ďalšie prémiové doplnky, ku ktorým máte prístup.

Získajte doplnky Exchange

Pridávanie produktov

Ak chcete pridať produkty, prejdite na stránku Exchange> Add Product.

iThemes Exchange: Produkty

Zadajte svoj názov, cenu a popis produktu. Môžete nahrať toľko obrázkov produktov, koľko chcete, ako aj samotné digitálne súbory (dvakrát skontrolujte, či je doplnok Digitálne prevzatia povolený prechodom na server Exchange> Doplnky). K dispozícii sú aj rozšírené možnosti, ako napríklad rozšírený popis, kategórie, značky, správa o nákupe špecifická pre produkt, dátumy dostupnosti alebo množstvo a limit na osobu. Uistite sa, že publikujete svoj produkt, ktorý sa okamžite pridá do vášho obchodu.

Vytvorte kupóny

Výmena iThemes: KupónyKto sa nemiluje veľa? So serverom Exchange môžete pre svoju klientelu vytvárať rôzne kupóny. Prejdite na stránku Výmena> Doplnky a uistite sa, že je doplnok Kupónov aktivovaný. Po aktivácii by sa položka ponuky Kupóny mala objaviť v ponuke Exchange na paneli WordPress. Teraz prejdite na stránku Výmena> Kupóny. Priraďte svojmu kupónu meno (napr. Slávnostné otvorenie), pridajte kupónový kód (napr. 10OFF alebo náhodný), nastavte sumu (napríklad 10 dolárov alebo 10 percent) a pridajte dobu používania. S kupónmi môžete prevádzkovať rôzne dovolenkové alebo užívateľské predaje, e-mailové kampane alebo dokonca držať reklamné predmety.

platby

Pozrite sa, čo si zákazníci zakúpili. Prejdite na stránku Výmena> Platby; tu nájdete všetky transakcie v obchode. Ak chcete zistiť, kto čo kúpil, stačí umiestniť kurzor myši na transakciu a kliknúť na odkaz „Platobné podrobnosti“.

iThemes Exchange: Platby

Zobraziť informácie o zákazníkoch

V časti „Platobné podrobnosti“ pre transakciu sa zobrazí odkaz „Zobraziť údaje o zákazníkoch“. Týmto sa dostanete na obrazovku, ktorá zobrazuje históriu nákupu konkrétneho zákazníka, zoznam všetkých transakcií (užitočná karta, ak potrebujete niekedy vrátiť peniaze alebo odoslať potvrdzovací e-mail) a časť, kde si môžete robiť poznámky o zákazníkovi (možno informácie o fakturácii alebo záznam o kupónoch, ktoré ste im vydali).

Prehľad informačného panela

Súčasťou servera Exchange je aj skvelý widget na hlavnom paneli, ktorý vám poskytne prehľad o tom, ako sa darí vášmu online obchodu. Ak chcete doplnok povoliť, prejdite na stránku Exchange> Doplnky a aktivujte Widget Základného prehľadového panela.

Výmena iThemes: Prehľad informačného panela

Odteraz sa po prihlásení na web zobrazí súhrn za tento deň, tento mesiac a zoznam posledných transakcií. Toto je rýchly a ľahký spôsob, ako zistiť, či sa vaše výrobky predávajú a či je váš denný predaj na dobrej ceste.

Pomoc a dokumentácia

Ak chcete získať ďalšie informácie o všetkých funkciách servera Exchange, kliknite na položku Pomocník v ponuke alebo sa pozrite na úžasnú dokumentáciu na webe iThemes. Pokrýva každú funkciu servera Exchange často užitočnými obrázkami, aby ste lepšie porozumeli tomu, ako doplnok funguje. Existuje aj veľa vynikajúcich videonávodov, ak vám náš neposkytol dostatok informácií o konkrétnej téme Exchange.

Celkovo je to skvelý doplnok, na ktorý by ste sa určite mali pozrieť, alebo ho dokonca vziať na skúšobnú jazdu na vašom localhost, ako sme to urobili. Je to super jednoduché použitie, rýchle nastavenie a má všetky kľúčové funkcie, ktoré by mal mať akýkoľvek doplnok elektronického obchodu. Ale ak si dokážete predstaviť niečo, čo Exchange chýba, jednoducho vyplňte Požiadavka funkcie formulár na iThemes. Sú otvorení návrhom a chcú nejakú spätnú väzbu!

Dajte nám vedieť, čo si myslíte o výmene Exchange alebo aké sú vaše návrhy na doplnok, v sekcii Poznámky nižšie!

Viac informácií o iThemes

iThemes WordPress Témy a doplnky
Milujeme iThemes a ich nedávne bezplatné vydanie doplnku sa nemôže nadchnúť. Domov slávneho doplnku BackupBuddy a všestranný Builder WordPress Theme Framework viete, že všetko, čo pochádza z iThemes, bude určite kódom vysokej kvality s úžasnými funkciami a podporou. Ak sa chcete pozrieť na ďalšie skvelé produkty iThemes, stačí kliknúť na tlačidlo.

Navštívte iThemes

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me