Lengvi „WordPress“ saugos patarimai ne svetainėje

Lengvi „WordPress“ saugos patarimai ne svetainėje

Skaitmeninio prekės ženklo amžiuje „WordPress“ džiaugiasi padidėjusia vartotojui patogios platformos, palaikančios įvairias svetaines, nuo elektroninės komercijos iki asmeninio prekės ženklo kūrimo, paklausa..

„WordPress“ gali pasigirti įvairia kliento baze iš individualių interneto svetainių kūrimo klajoklių, norinčių panaudoti skaitmeninę erdvę savo unikalių įgūdžių pardavimui įmonėms, kurios valdo kelis populiariausius internetinius tinklaraščius..

Sprendimas sukurti svetainę yra ir įdomus, ir bauginantis. Bus juokų, ašarų ir daugybė „Google“ patarimų paieškų. Tačiau netrukus naujų svetainių tėvus užklups euforija, susijusi su naujojo kūdikio pritaikymu jo vizijai..

Tačiau dauguma „WordPress“ vartotojų nėra orientuoti į tai, kaip sukurti saugiausią svetainę. Vietoj to, jie yra įsitraukę į temas, kad jų tinklaraštis atrodytų avangardiškai, arba galvoja apie SEO optimizuotą turinį, kad skatintų natūralios paieškos rezultatus..

Abu dalykai neabejotinai yra svarbūs, tačiau tiesa yra tai, kad vartotojai neturėtų sušvelninti saugumo poreikio. Nors tai sudaro tik trečdalis visų svetainių savininkų, „WordPress“ yra šaltinis daugiau nei 90% visų įsilaužimų atvejų žiniatinklyje dėl žemo prioriteto lygio, kurį vartotojai laiko saugos elementu.

Įprasti „WordPress“ vartotojų saugos pažeidžiamumai

„SQL Injection“ yra vienas iš dažniausiai naudojamų ir dažniausiai naudojamų „WordPress“ kibernetinių užpuolimų, nepagailintis nė vieno. Vienas ironiškas SQL atakos atvejis buvo susijęs su tinklo apsaugos bendrove „Barracuda Networks“, kuriai buvo patikėta injekcija, nukreipta į pažeidžiamą jų kodą. Piratai galėjo rasti pažeidžiamą puslapį, kuris nukreipė juos į pirminę bendrovės duomenų bazę.

Pagalvokite apie SQL injekciją kaip agresyvų tiesos serumą. Piratai nukreipia serverius, kurie naudoja SQL (struktūrinę užklausų kalbą), ir apeina programų saugos priemones. Tai leidžia jiems nuskaityti įrašus iš SQL duomenų bazės arba kitaip modifikuoti ar ištrinti esamus įrašus.

Skirtingų svetainių scenarijų XSS išpuoliai

Kryžminio scenarijaus ataka (XSS ataka) yra įprasta „WordPress“ svetainėse, kuriose nepakankamai naudojamos tinkamos saugumo priemonės. Idėja yra pavogti iš vartotojo duomenis, daugiausia slapukus. Tai yra vienas iš daugiau kenksmingų išpuolių neįtariantiems vartotojams, nes jie slepia vartotojo tapatybę.

Tačiau vartotojai nebūtinai yra vienintelės šios atakos aukos. Svetainės administratorius taip pat sunkiai atsidurs nuo galimų ekonominių nuostolių ir vartotojų pasitikėjimo praradimo. Kryžminio scenarijaus išpuoliai turi daugiau nei trigubai padidėjo tarp 2016 ir 2017 m.

Kiti paplitę išpuoliai yra komandų įpurškimas ir failų įtraukimas, kai kenkėjiška informacija kartu su pažeidžiamais serveriais sukelia pavojų keliančias svetaines. Tai užkerta kelią išsigandusiam svetainės savininkui ir skleidžia nepasitikėjimą jos vartotojais, kurie negali pateikti neskelbtinų duomenų.

Nustokite idealizuoti papildinius

Vienas iš komponentų, dėl kurių „WordPress“ yra toks patogus vartotojui, yra platus įskiepių prieinamumas. Įsigyti puikiausią papildinį, kad galėtumėte sutalpinti savo svetainę, yra taip pat įdomu, kaip atrasti naują programą savo išmaniajam telefonui, kuri žada (nors ir visiškai nepavyksta) susitvarkyti jūsų gyvenimą.

Nors tai yra keliolika centų ir juos lengva pasiekti keliais mygtuko paspaudimais, jie siūlo klaidingą saugumo jausmą. Šiuo metu yra dešimtys tūkstančių papildinių, bet tik apie 2000 iš jų buvo įtraukti per pastaruosius dvejus metus, tai reiškia, kad daugelis yra labai jautrūs pažeidžiamumui.

Pasenę įskiepiai dažnai tampa failų įtraukimo išnaudojimo aukomis, kai įsilaužėliai lengvai pasiekia jūsų duomenų bazes, ir to visų galima išvengti atliekant atsakingus „WordPress“ saugos veiksmus, tokius kaip papildinių priežiūra. Tačiau atnaujinimai ir tvirti slaptažodžiai yra vietoje esanti apsauga – taigi, pažvelkime į tai, kaip galite apsaugoti „WordPress“ už jos ribų.

1. Pasirinkite „Quality Web Host“

Pasirinkite kokybės talpinimą

Akivaizdžiausias pašalinių „WordPress“ saugumo taisymas yra tinkamo „WordPress“ prieglobos pasirinkimas, kuriame prioritetas teikiamas kibernetiniam saugumui. Žiniatinklio priegloba gali būti ne tokia jaudinanti kaip temos dizainas ar originalus turinys, tačiau ne per greitai nurašykite ją.

Nors sprendimas dėl svetainės adreso yra vienas iš labiausiai sukompromituotų kūrybinio proceso komponentų, dauguma vartotojų nesijaudina dėl „http“ ar „https“, dėl kurių brangusis vaikas sukuria savo kūrybinį protą. Patikėkite ar ne, paprastas buvimas „s“ daro skirtumą; atmeskite tai savo rizika.

„S“ reiškia saugią svetainę, kurioje naudojami saugūs lizdo sluoksniai arba SSL. Tai nurodo vartotojui, kad svetaine galima pasitikėti, o visi duomenys, kuriuos jie pasirenka bendrinti, yra saugiai bendrinami. Faktiškai, daugiau nei du trečdaliai vartotojų pranešė, kad šis užraktas yra būtinas jiems priimant sprendimą toliau naršyti svetainę neremiant atsarginių kopijų. Žiniatinklio prieglobos dažnai siūlo SSL parinktis arba naudodami papildomus priedus, arba kaip nemokamą funkciją.

„WordPress“ kūrėjai turėtų atsisakyti populiarių saugos programų, nes joms dažniausiai trūksta funkcijų, tokių kaip saugūs slapukų nustatymai ir griežtas HTTP transportavimo saugumas. Vartotojams gali kilti pagunda tai išspręsti įkeliant savo svetainę į saugos papildinius, tačiau šiuo atveju daugiau nėra linksmesni. Per daug papildinių gali sukelti nepatogų svetainės atsilikimą ir paveikti bandymus derinti.

Jūsų kompiuteris ne tik siūlys SSL sertifikatus (jei atlikote namų darbus ir priėmėte išsilavinusį sprendimą), jie taip pat pasiūlys prieigą prie kitų neįkainojamų saugos funkcijų, tokių kaip įprastas nuskaitymas, siekiant patikrinti pažeidžiamumą, svetainės atsarginės kopijos, siekiant išvengti katastrofiško duomenų praradimo, ir žiniatinklio programų ugniasienės, kad būtų galima pridėti papildomą saugos lygį.

Naujų svetainių kūrėjai taip pat turėtų saugotis nemokamų prieglobos galimybių pagundos. Čia galioja ir senas posakis „jūs gaunate tai, už ką mokate“. Nemokamos žiniatinklio prieglobos pateikia mažiausią perspektyvų produktą, tai reiškia, kad dažnai imamasi saugumo priemonių ir jūsų svetainė tampa pažeidžiama virusų ir šnipinėjimo programų..

Esmė: jūsų pasirinktas žiniatinklio prieglobos pasirinkimas rodo jūsų svetainės sėkmę. Neleisk, kad šis sprendimas būtų tavo neinformaliausias.

Nors sluoksniniai papildiniai nesuteiks jums ieškomos saugos galimybių, išoriniai deriniai gali suteikti uždirbtą saugumo jausmą. Sujunkite savo išsilavinusio žiniatinklio prieglobos sprendimą su virtualiu privačiu tinklu, o kibernetinis saugumas dabar yra jūsų gyvenimo anekdotas.

2. Investuokite į VPN

Virtualūs privatūs tinklai tarnauja visų formų ir dydžių tinklalapiams, neatsižvelgiant į tai, ar jų tikslas yra sukurti unikalią P2P pirkėjų / pardavėjų svetainę, ar būti ieškomiausio žiniatinklio turinio centru internete..

Investuokite į VPN

VPT veikia kaip virtualus tunelis, nepakenčiamas įsilaužėlių ir kitų kenkėjiškų bandymų apsaugoti tiek slaptą jūsų įvestą informaciją, tiek jūsų svetainės lankytojų informaciją..

Pridėtas VPN saugumo sluoksnis suteikia jums užpuolimą funkcijų, kurios beveik neskamba taip gerai, kad būtų teisingos, pvz., Tapatybės slėpimas, vietos maskavimas ir žurnalų naikinimas..

Įdiegęs VPN užmaskuoja vietą ir tinklo veiklą ir nedarys jokių žurnalų, kad užtikrintų tinkamą saugumą po naudojimo. Atminkite, kad beveik visose nemokamose VPN paslaugose nėra tokių funkcijų.

Praktiniai sprendimai už įmonės ribų siekiant sėkmės vietoje

Nors kibernetinės atakos yra įprastos, yra daugybė priemonių, kurių gali imtis net nepatyrę interneto dizaineriai. Tai yra paprasti veiksmai, kad būtumėte tikri, jog jie išleidžia saugų produktą, užtikrinantį savo ir savo vartotojų saugumą.

Pamirškite URL. Galiausiai žiniatinklio prieglobos pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių sprendimų, kuriuos priimate kurdami savo svetainę. Atsižvelgiant į tai, kad tai vienas iš pirmųjų žingsnių, rinkitės atsargiai ir nesikiškite sau nuo pat pradžių. Po to likite prie temos ir papildinių atnaujinimų ir apsvarstykite, ar toliau apsaugoti VPN.

„WordPress“ kūrėjams atėjo laikas saugumui suteikti savo vystymosi proceso priešakį. Priimkite tai kaip aktyvų sprendimą, palyginti su atgaliniu gailėjimusi.