10 svarbiausių Yoast SEO funkcijų „WordPress“

Jei turite „WordPress“ svetainę ir žinote, ką reiškia SEO, tuomet yra tikimybė, kad jau turite įdiegtą „Yoast SEO WordPress“ papildinį.Bet atsižvelgiant į tai, kad šio papildinio gali būti gana nedaug, ne visi pasinaudos jo galimybėmis. . Šiame įraše apžvelgsime 10 svarbiausių „Yoast SEO“, skirto „WordPress“, funkcijų ir kaip jas panaudoti savo svetainei..

Sugeneruoja XML svetainės schemas

Tinkamas organizavimas yra būtinas SEO, o neatsiejama to dalis yra XML svetainės schema. Įdiegę „Yoast SEO“ automatiškai sugeneruoja jį ir nuosekliai atnaujina jį kurdami naują turinį. Apsilankę galite lengvai pakeisti savo XML parametrus SEO> XML svetainių schemos „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinėje.

xmlsitemap

Automatiškai pateikia XML svetainių schemas „Google“ / kitoms paieškos sistemoms

Taip pat vadinamas pinginimu, „Yoast SEO“ automatiškai siunčia atnaujintas svetainių schemas „Google“ ir „Bing“. Esmė yra padėti paieškos varikliams greitai pridėti naują turinį ir atnaujinti kitus indeksuotus turinio elementus, jei juos pakeisite. Pagal XML svetainės schemos parinktis taip pat galite pasirinkti, kad ji būtų „Yahoo“ ir „Ask.com“ kiekvieną kartą, kai skelbiate naują turinį..

Leidžia jums sukurti pasirinktinę meta antraštę / aprašą

Dažnai antraštė, kuri sudarytų puikią el. Pašto temos eilę jūsų prenumeratai, tampa baisi antrašte SEO tikslais. Naudodamiesi „Yoast“ įskiepiu, jūs tiesiog rašote dvi antraštes, vieną žmonėms, kitą paieškos sistemoms. Taip pat turėtumėte pridėti tinkintą meta aprašą savo turiniui. Tai ne tik gali padėti nukreipti į tinkamus raktinius žodžius, bet ir rankomis sukurti neįtikėtinai viliojantį aprašymą, kuris priversta daugiau žmonių iš tikrųjų pasirinkti jūsų puslapį naršant paieškos rezultatus. Abu šiuos dalykus galite pasiekti SEO laukelyje tiesiai po įprastu pranešimo / puslapio redagavimo įtaisu.

seotitledescription

Pažymėkite „Focus Keywords“

Galite lengvai ir greitai patikrinti, ar jūs nesinaudojate raktinių žodžių tankiu, ar, be kitų veiksnių, ir gausite priminimą, kad turite pataisyti savo puslapį / paskelbti URL / šliuzus ir kitus dalykus, turinčius įtakos jūsų puslapio SEO. . Tai gali būti puikus priminimas, leidžiantis jums sekti įrašą po pranešimo. Tiesiog įveskite įprastą SEO raktinį žodį įprastame SEO langelyje po pranešimo / puslapio WYSIWIG rengykle ir pamatysite, kas jame pasirodo..

fokusavimo raktinis žodis

Leidžia lengvai pridėti puslapio peradresavimus

Jei atnaujinsite įrašą ar turinio puslapį savo svetainėje, bet senasis vis dar sulaukia daugiausiai srauto, gali būti puiki idėja įtraukti paprastą peradresavimą į naująją versiją. Tai gali netiesiogiai padėti jūsų SEO, suteikiant lankytojams naujesnę / geresnę / aiškesnę informaciją, galbūt paskatins daugiau dalytis informacija ir labiau įsitraukti į vartotoją..

Leidžia jums pridėti duonos riekių

Duonos riekės vizualiai parodo svetainės organizavimą ir konkrečią svetainės, kurioje šiuo metu lankotės, sritį. „WPExplorer“ mes naudojame džiūvėsėlius, todėl galite pamatyti pavyzdį, kaip tai veikia, slinkdami į šio įrašo viršų. (Arba peržiūrėkite žemiau pateiktą pavyzdį, paimtą iš vieno iš šio tinklaraščio įrašų.)

Duonos riekė gali ne tik padėti lankytojams naršyti jūsų svetainę, bet taip pat gali padėti „Google“ (ir kitoms paieškos sistemoms) išsiaiškinti, ar (kiek) jūsų svetainė susijusi su konkrečia tema ar raktiniu žodžiu. Naudodami vidines susiejimo parinktis, galite įjungti džiūvėsėlius. Ir nors jūs turite daug laisvės redaguoti, paprastai verta išlaikyti gražų ir paprastą supratimą, kad tai būtų suprantama tiek žmonėms, tiek robotams..

duonos trupiniai

Leidžia jums pakeisti nuolatines nuorodas

Pagal nuolatinių nuorodų parinktis galite pasiekti keletą skirtingų funkcijų, kurios gali būti labai naudingos tinkamoje svetainėje. Čia galite tvarkyti įrašų ar puslapių URL arba šliuzą.

Nukreipkite bjaurųjį URL, kad išvalytumėte nuolatines nuorodas.

redirectuglyurl

Ši funkcija padeda atsisakyti šiek tiek neteisingų nuorodų į jūsų puslapius iš kitų svetainių arba iš jūsų pačių puslapių. Jei kas nors netyčia įveda skaičių ar kai ką per daug padidina puslapio URL gale, jis automatiškai virsta švariu / teisingu URL. (F.ex: http://website.com/page2/291 -> http://website.com/page2)

Svarbu: Jei naudojate bet kokį el. Prekybos papildinį arba stebite pardavimo kilmę naudodami kampanijos žymas URL, neturėtumėte to suaktyvinti, nesvarbu, kiek negražių nuorodų aptikote savo puslapius.

Automatiškai pašalinti stulpelius iš šliužų

pašalina raktinius žodžius

Kaip rodo pavadinimas, ši funkcija pašalina stulpelius iš šliužų. Iš esmės tai reiškia, kad net neįrašydami konkretaus šleifo kiekvienam įrašui, sustabdymo žodžiai (kuriuos „Google“ rekomenduoja nerodyti URL, nes jie neturi jokios reikšmės) bus automatiškai pašalinti. Kadangi tokias smulkmenas gali būti lengva pamiršti, gali būti labai naudinga jas aktyvuoti.

Padeda masiškai redaguoti pavadinimus / aprašus

Tarkime, kad „Yoast“ SEO į vakarėlius vyko lėtai, o daugelis jūsų populiarių įrašų ir puslapių buvo sukurti prieš įdiegiant papildinį ir neturite jokio konkretaus SEO pavadinimo ar aprašymo, ar teisingas žaidimas? Turiu omenyje, kad įeiti ir redaguoti vieną puslapį / įrašą yra per daug laiko?

Laimei, papildinys siūlo masinį pavadinimų redaktorių ir masinį aprašų redaktorių. Tai leis jums lengvai redaguoti senesnių įrašų ir puslapių pavadinimus ir aprašus. Žinoma, jei jūsų turinio atsilikimas yra per didelis, bandymas tai padaryti su kiekvienu turiniu gali virsti visu etatu trims žmonėms, todėl puiki idėja yra nustatyti tik labai svarbius puslapius..

Padeda „paslėpti“ konkrečius pranešimus / puslapius iš paieškos sistemų

apiedex

Nors akivaizdu, kad jums nėra įdomu slėpti visą svetainę nuo paieškos sistemų (jūs vis dėlto skaitote straipsnį apie SEO papildinio naudojimą), kartais gali reikėti paslėpti tam tikrus puslapius nuo paieškos sistemų. Tarkime, kad turite specialią reklamą savo el. Pašto abonentams, ir nustatėte greitą puslapį su papildoma informacija, tai nėra puslapis, kurį norite „Google“ rodyti savo paieškos rezultatuose.

Laimei, naudodami „Yoast SEO“ galite lengvai nuslėpti bet kurį įrašą ar puslapį nuo minėto įrašo ar puslapio WYSIWYG redaktoriaus. Tiesiog eikite į išplėstines parinktis ir pakeiskite „Meta Robots Index“ į „noindex“, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau. Dabar, kol robotai klausys jūsų komandos kaip įmanydami, tik tiesioginį ryšį turintys žmonės gali rasti jūsų puslapį apie specialų abonentų susitarimą.

Premijos patarimas: Jei esate pagrindinis svetainės administratorius su daugybe bendraautorių, galbūt norėsite išjungti išplėstines kitų autorių / administratorių parinktis. Priešingu atveju jūs galite rizikuoti, kad kas nors nukreips kelis pagrindinius puslapius į savo pasirinktus tinklalapius arba nepaisydamas jūsų didžiausių „Google“ paspaudimų „noindex“.

Apvyniokite

Nors jau apžvelgėme 10 naudingų dalykų, kuriuos galite atlikti naudodamiesi „Yoast SEO“, tačiau puikus dalykas yra tai, kad mes vis dar tik subraižome paviršių. Jei vis dar esate šiek tiek naujokas „WordPress“ svetainių SEO ar tiesiog apskritai ir jaučiatės kiek įpykęs dėl terminijos, galite peržiūrėti mūsų pradedančiųjų vadovą „WordPress SEO“. Toliau komentarų skiltyje būtinai pasidalinkite visais savo patarimais, susijusiais su „Yoast SEO“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me