10 „WordPress“ SEO patarimų, kaip pritraukti daugiau lankytojų į savo svetainę

SEO metodai pritraukti srauto į jūsų „WordPress“ svetainę

Jūs nusprendėte paleisti tinklaraštį ir paversti jį tikru žaidimų keitėju. Taigi, kokių pirmųjų žingsnių žengsite norėdami, kad jis taptų toks populiarus ir patrauktų dėmesį kaip norite? Jei patobulinsite savo tinklaraštį patraukliu dizainu, tai tikrai padės geriau pritraukti naujus klientus. Tačiau tai veiks, kai asmuo jau nusileido į jūsų puslapį. Bet kaip padaryti, kad jie iš tikrųjų rastų jus internete ir kaip išlaikyti jų dėmesį su jūsų duomenimis? Tai yra tada, kai reikia tinkamai atlikti internetinių išteklių SEO optimizavimą.

Žiniatinklis siūlo daugybę gairių ir vadovėlių, kaip optimizuoti turinį taip, kad jis paieškoje būtų aukštesnis. Bet kurios iš šių instrukcijų yra tikrai veiksmingos ir gerai veiks jūsų „WordPress“ tinklaraštyje? Mes nusprendėme išvardyti 10 universalių SEO metodų, kurie padės asmeniniam ar verslo tinklaraščiui spindėti internete, nesvarbu, su kokia niša esate susijęs.

1. Pasirinkite reaguojantį dizainą

Ar jūsų „WordPress“ tinklaraštis suteikia interneto auditorijai galimybę sklandžiai naršyti visuose šiuolaikiniuose įrenginiuose? Jei jūsų internetinis dienoraštis visiškai reaguos, bus užtikrinta, kad jis interneto lankytojams suteiks malonų UX, taip pat užims aukštesnį reitingą paieškos rezultatuose..

Pasirinkite reaguojantį dizainą

Viename naujausių paieškos algoritmo atnaujinimų „Google“ pareiškė, kad mobiliesiems pritaikyti dizainai padidins mobiliųjų paieškos rezultatų reitingą. Taigi, jei norite padaryti savo svetainę prieinamesnę internetinei bendruomenei, įsitikinkite, kad jūsų tinklaraštis vienodai gerai veikia bet kurioje interneto aplinkoje. „Google“ patarimai mobiliesiems pritaikytos svetainės padės jums teisinga linkme.

2. Padarykite savo turinį galingą ir galingą

Mes niekada nepavargsime kartoti tai vėl ir vėl, kad turinys yra karalius. Remdamiesi jūsų tinklaraštyje bendrai naudojamų duomenų kokybe, galime kalbėti apie galimą jūsų internetinių išteklių sėkmę ir paklausą ateityje. Sukurkite vertingų duomenų, susijusių su jūsų žiniatinklio išteklių tema. Rašydami atminkite, kas yra jūsų tikslinė auditorija ir kokio tipo pranešimai yra labiausiai dalijami ir komentuojami.

3. Optimizuokite savo skelbimo pavadinimus

Dirbdami tinklaraščio įraše atkreipkite ypatingą dėmesį į jo pavadinimą. Gerai parašyta ir patraukli antraštė yra kelias į sėkmę. Pradėkite nuo darbinio pavadinimo. Padarykite tai konkretų, tikslų, tačiau patrauklų ir intriguojantį.

  • Naudokite paaiškinimus, tokius kaip [interviu], [transliacija], [infografija] ir kt., Kad būtų lengviau nustatyti aiškius lūkesčius. Taigi jūsų skaitytojai žinos, ką tiksliai matys atidarę jūsų įrašą.
  • Laikykitės trumpai. Nėra vienos taisyklės, kuri atitiktų optimaliausią žinučių ilgio ilgį. Kiek tai priklauso nuo tikslo, kurio siekiate. Jei norite, kad jūsų tinklaraščio įrašo pavadinimas būtų tinkamai rodomas paieškos rezultatuose, laikykite jį mažiau nei 70 ženklų. Tokiu būdu paieškos varikliai nesupjaustys įrašo pavadinimo ilgio.
  • Naudokite skaičių ir statistiką.
  • „How to to“ žinutės ilgą laiką įgijo populiarumą tarp interneto vartotojų.
  • Nepamirškite prie įrašo pavadinimo pridėti fokusavimo raktinio žodžio.

4. Padarykite „Permalinks“ trumpas ir aiškias

Nuolatinės nuorodos ir nuorodų struktūra yra svarbūs paieškos sistemų požiūriu. Nors nuomonės apie pačią optimaliausią nuolatinių nuorodų struktūrą skiriasi, „Google“ aiškiai nurodo, kad nuolatinės nuorodos turėtų būti kiek įmanoma paprastesnės ir protingesnės kaip žmogus, kad paieškos varikliai ir paieškos galėtų lengvai rasti norimą turinį..

  • Optimalus nuolatinės nuorodos ilgis turėtų būti ne daugiau kaip 100 simbolių.
  • Naudokite raktinius žodžius iki galo. Negalima per daug glaustis prie jų.
  • Atskirkite žodžius su brūkšneliais ir praleiskite žodžius, pvz., „Ir“, „ar“, „bet“, „prie“ ir kt..
  • Nenaudokite dinaminių savybių (jei įmanoma).

5. Pridėkite savo tinklaraščio įrašų vidinį susiejimą

Tikėtina, kad didžiąją auditorijos dalį, pasiekiančią jūsų žiniatinklio išteklius, sudarys lankytojai iš pirmo karto, kurie beveik nieko nežino apie temas, kurios anksčiau buvo pabrėžtos jūsų svetainėje. Vidinės nuorodos tarp įrašų gali pagerinti naršymą jūsų svetainės kolektoriuose. Pridėdami greitas nuorodas į atitinkamas publikacijas, jūs siūlote kitus straipsnius, kurie labai naudingi auditorijai, kai jie skaito jūsų įrašą. Dėl to padidės vartotojų įsitraukimas ir vidutinis laikas, kurį žmonės praleidžia jūsų tinklaraštyje.

6. Optimizuokite vaizdo failų pavadinimus

„Google“ reitinguojami ne tik tekstai, bet ir vaizdai. Taigi, jei norite, kad vartotojai labiau įsitrauktų, pagalvokite, ar pridėti gerą vardą ir vaizdo failams. Galėjote pastebėti, kad „Google“ savo paieškos rezultatų puslapiuose atskleidžia ir tekstus, ir vaizdus, ​​atskleisdama atitinkamus vaizdus, ​​kurie pridedami prie tinklaraščio turinio. Kai asmuo spustelėja vaizdą „Google“, jis nukreipiamas į puslapį, kuriame vaizdas buvo paskelbtas.

Optimizuokite vaizdų failų pavadinimus

Užuot išsaugoję numatytuosius skaitmeninių fotoaparatų sugeneruotus failų pavadinimus, failo pavadinime naudokite aprašomuosius žodžius ir frazes. Taip pat nepamirškite kiekvienam atvaizdui naudoti „alt“ ir pavadinimo žymas. Be to, patikrinkite šį galutinį vaizdo optimizavimo vadovą, kad gautumėte dar daugiau vaizdo formavimo ir SEO patarimų.

7. Naudokite socialinę mediją

Šiandien visi turi socialinės žiniasklaidos profilį. Taigi, kodėl gi ne dalintis savo publikacijomis „Facebook“, „Twitter“ ar „Google+“? Socialinės medijos rinkodara yra puikus būdas generuoti naują srautą. Tegul jūsų socialinės žiniasklaidos sekėjai stebi jūsų naujinius, bet nereklamuoja tik savęs. Dalykitės straipsniais iš kitų tinklaraščių ir svetainės, kuri jums patinka. Sukurkite reklaminio turinio derinį su švietimo įrašais ir linksmais duomenimis. Tegul jūsų socialinės medijos profilis atrodo naudingas auditorijai.

8. Keiskis Atgalinėmis nuorodomis

Nesvarbu, su kokia pramonės šaka jūsų svetainė susijusi, visada yra tendencijų nustatytojų, kuriems internetinė bendruomenė nurodo dažniau nei nežinomus vardus. Jūsų pramonėje taip pat yra tokių tendencijų nustatytojų. Tai gali būti autoritetingos svetainės ar kiti tinklaraščiai. Taigi, susisiekite su jais norėdami apsikeisti nuorodomis į puslapius / temas, svarbias tiems, kuriuos pabrėžiate savo internetiniame portale.

9. Sukurkite svetainės schemą

Jūsų „WordPress“ šaltinyje gali būti daugybė puslapių. Norėdami, kad „Google“ indeksuotų, paieškos variklis turi žinoti jūsų svetainės struktūrą. Sukūrę svetainės schemą, jūs puikiai galėsite atlikti šį darbą.

„WordPress“ apima daugybę papildinių, kuriuos galite naudoti tinkamai optimizuodami savo puslapius SEO. Vienas iš jų yra „Google XML“ svetainės schemos. Tai yra nemokamas „WordPress“ papildinys, kuris automatiškai sugeneruoja jūsų svetainės schemą, kad „Google“ galėtų efektyviau indeksuoti jūsų tinklaraštį.

10. Naudokite SEO temas

Yra tūkstančiai paruoštų „WordPress“ temų tinklaraščiams, kurias galite pasirinkti tiek nemokamai, tiek ir „premium“. Greitai veikiantys ir patogūs mobiliesiems įrenginiai paprastai yra optimizuojami siekiant greito ir nepriekaištingo našumo šiuolaikinėse paieškos sistemose. Pvz., „WordPress“ tinklaraščio temos iš „TemplateMonster“ padės sutaupyti daug laiko tinkamai optimizuojant savo puslapius ir turinį, taigi padidinsite savo projektų galimybes tapti labiau matomiems žiniatinklyje.

Naudokitės aukščiau paminėtais patarimais, kad turinys būtų geriau žinomas internete. Išbandykite įvairius tinkamo duomenų optimizavimo metodus, sudominkite auditoriją naudodamiesi paieškos varikliu ir priverskite juos pasiekti „WordPress“ tinklaraštį, kad jis niekada neišvyktų į konkurentų svetainę..


Išvada:

Žinoma, tai dar ne viskas, tai tik 10 patarimų. Jei norite išsamesnio vadovo, galite perskaityti mūsų pranešimą „WordPress SEO geriausios praktikos pavyzdžiai“, kuriame yra daug daugiau informacijos, padėsiančios jums pradėti ir patobulinti jūsų svetainės SEO. Jei turite papildomų patarimų, palikite komentarą!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me