5 ir daugiau priežasčių, kodėl turėtumėte išbandyti „Jetpack“ (vėl)

Jei esate „WordPress“ vartotojas, apie kurį tikriausiai girdėjote Reaktyvinė skraidyklė – kai jis buvo išleistas „WordPress.org“ vartotojams prieš kiek daugiau nei dvejus metus, jis buvo sutiktas džiugiai ir įtariai.

Tiems iš jūsų, kurie nėra susipažinęs su „Automattic“ kūdikiu, „Jetpack“ į vieną tvarkingai surištą paketą įtraukia daugybę skirtingų populiarių funkcijų (ir kai kurias ne tokias populiarias). Vieni žmonės dėl to myli, kiti – nekenčia.

Bet aš nesu čia, kad nekenčiau „Jetpack“ – juk aš pats tai naudoju. Aš nepadarė labai ilgą laiką susidaręs klaidingą įspūdį, kad jis nelabai pasiūlė, bet berniukas klydau. Nors jis turi trūkumų, „Jetpack“ galima labai mylėti ir iš jo išspausti daug funkcionalumo..

Šiame įraše išsamiai aprašysiu tik keletą „Jetpack“ funkcijų, tačiau jie yra mano mėgstamiausi ir vieni turėtų įtikinti jus, kad tai puiki galimybė jūsų „WordPress“ svetainei. Jei žinote labai mažai (arba nieko) apie „Jetpack“, ar net jei jau naudojote ir galvoti kad jums tai nepatinka, skaitykite toliau. Jis turi daug ką pasiūlyti.

Prieš pradedant …

Jau minėjau, kad yra priežasčių, kodėl žmonėms nepatinka „Jetpack“. Tiesą sakant, suprantu jų samprotavimus. Beveik neabejotinai yra skirtas transporto priemonėms, teikiančioms aukščiausios kokybės paslaugas, ir jas įgyvendinant gali būti šiek tiek per daug, tačiau visada turite pasirinkimą nekreipti dėmesio į aukščiausios kokybės paslaugas. Mano nuomone, apversti (t. Y. Visas nemokamas funkcijas) to verta.

Ten yra tačiau tai tik vienas dalykas, kuris man nepatinka, ir tai yra automatinio aktyvinimo funkcija. Iš esmės, jei naujas modulis pridedamas prie „Jetpack“ papildinio, jis jūsų svetainėje bus suaktyvintas pagal numatytuosius nustatymus. Laimei, tai lengva išspręsti: tereikia įdiegti ir suaktyvinti „Jetpack“ papildinio rankinį valdymą. Tai neleidžia automatiškai suaktyvinti naujų funkcijų ir suteikia jums visišką savo svetainės funkcijų valdymą.

Neatsižvelgdami į tai, pasinerkite į linksmus dalykus!

1. Viešinkite

Jei esate tinklaraštininkas, tada tikrai neabejotinai turite socialinės žiniasklaidos paskyras bent jau „Facebook“ ir „Twitter“ (jei neturite, netinkamai rašote tinklaraščius ;-)). Vienas iš darbų, kurie mane visada vargino, yra naujų pranešimų reklama per tas socialinės žiniasklaidos paskyras. Laimei, „Jetpack“ viešinimo modulis pašalina visus sunkumus, susijusius su socialinės žiniasklaidos reklama.

Tiesiog prijunkite savo socialinės žiniasklaidos paskyras prie „Jetpack“ …

Socialinės medijos bendrinimo nustatymai

… ir kiekvienas naujas įrašas bus paskelbtas tose paskyrose:

Skelbti „Meta Box“

Kaip matote, taip pat galite kurti tinkintus pranešimus, kuriuos galite bendrinti su savo konkrečia auditorija. Tai labai gležna, labai lengva naudoti, todėl pasidalyti savo įrašais yra absoliutus saikas.

2. Komentarai

Anksčiau daug laiko praleisdavau svarstydamas, kokią komentarų sistemą naudoti. Pradėjau nuo numatytųjų (kaip visi daro), išbandžiau „Livefyre“, tada perjungiau atgal. Mano nuolanki nuomone, tu negali jos įveikti.

Tiesą sakant, pasirodo, tu gali (kinda). „Jetpack Comments“ perima numatytąją komentarų sistemą ir įkrauna ją nuostabiu padažu. Dabar lankytojai gali prisijungti ir palikti komentarą per „Facebook“, „Twitter“ ar „WordPress.com“.

Be to, forma atrodo aptaki ir seksuali bei linkusi puikiai integruotis į jūsų temą:

„Jetpack“ komentarai

Kaip matote, atnaujintoje komentarų sistemoje lankytojams taip pat yra galimybė užsiprenumeruoti komentarus ir naujus įrašus (šią pasirenkamą funkciją valdo atskiras Prenumeratų modulis). Iš esmės, komentuoti ir užsiprenumeruoti užimtiems skaitytojams yra labai paprasta – būtent to ir norite.

3. Dalijimasis

Dalijimasis socialiniais tinklais yra tai, ko dauguma tinklaraštininkų (taip pat ir aš) apsėstas. Mums patinka gauti tas socialines akcijas. Asmeniškai aš esu didelis gerbėjas Digg Digg ir toliau ja naudotis. Bet aš taip pat naudokite „Jetpack“ dalijimosi modulį:

Bendrinimas socialiniame tinkle

Kaip matote, socialinio bendrinimo galimybės atrodo fantastiškai ir gražiai integruojasi be jokių būtinų pritaikymų. Mano „Digg“ „Digg“ juostos sąranka siūlo galimybę bendrinti tik per „Facebook“, „Twitter“ ir „Google+“, tačiau pasinaudoju proga, naudodamas „Jetpack“ bendrinimo modulį, kad suteikčiau skaitytojams daugybę variantų..

Be to, šių bendro naudojimo mygtukų išdėstymas yra gražus priminimas apie jų pasirinkimo galimybę dalintis, jei vartotojas aklai nepastebi „Digg Digg“ slankiosios šoninės juostos..

4. Kontaktinė forma

Visiems tinklaraštininkams reikalinga kontaktinė forma, o „Jetpack“ pristato šią informaciją. Tiesiog suaktyvinkite modulį ir savo pranešimų / puslapių ekranuose pamatysite naują mygtuką:

Kontaktinė forma

Paspauskite mygtuką ir gausite paprastą bei intuityvų ekraną, iš kurio galėsite sukurti savo kontaktinę formą:

Kontaktinė forma

Baigę tiesiog spustelėkite mygtuką, kad pridėtumėte formą ir viskas! Dabar žmonės gali greitai ir lengvai susisiekti. Ne tik tai, bet jei turite Akismet įdiegę į jūsų dienoraštį, kontaktinės formos pateikimai bus vykdomi per anti-spam sistemą, kad gautumėte tik tikras žinutes.

5. „WordPress.com“ statistika

Tai mane šiek tiek sutaupė, nes aš jį įdiegiau. Nors jūs beveik neabejotinai naudojate Google analizė ar kitą „Analytics“ paketą, pvz Clicky (Aš naudoju abu), „WordPress.com Stats“ modulį (iš esmės kitą analizės paketą) verta suaktyvinti.

Kodėl? Kadangi analizės duomenis gaunate tiesiai „WordPress“ informacijos suvestinėje:

„WordPress.com“ statistika

„WordPress“ informacijos suvestinė turi tiek daug galimybių, kad tampa centralizuota visų duomenų, kuriuos norite matyti kiekvieną dieną, vieta, o pridėjus „WordPress.com“ statistiką į rinkinį, tai tampa daug funkcionalesnė..

Kadangi aš bent kartą per dieną jau prisijungiu prie savo informacijos suvestinės, norėdamas patikrinti savo produkto komentarus ir atsisiuntimus (naudodamasis nuostabiu „Easy Digital Downloads“ informacijos suvestinės valdikliu), nėra įmantrus įtraukti analizę ten, todėl man nereikėtų laikas prisijungti prie atskiros paslaugos. Dar geriau, „WordPress.com Stats“ nereikalauja papildomos apkrovos jūsų serveryje.

Ir dar tiek daug ….

Aš tikrai čia tik subraižau paviršių. „Jetpack“ šiuo metu yra sudaryta iš ne mažiau kaip 25 skirtingų modulių, kurių kiekvienas turi svarbų vaidmenį, jei norite jo funkcionalumo. Kiti akcentai yra šie:

  • Pranešimai naudojant įrankių juostą svetainės priekyje
  • Galimybė rašyti tinklaraštį per savo el. Pašto klientą
  • Papildomi šoninės juostos valdikliai
  • Dirbtiniu intelektu pagrįstas rašybos, stiliaus ir gramatikos tikrintuvas
  • Viso ekrano galerijos su komentarais ir meta duomenimis
  • Autonominis CSS redaktorius
  • Mobilioji tema
  • WP.me ​​URL trumpiklis

Be to, yra dar daugiau. Daugeliui tinklaraštininkų bus daugybė modulių, kurie galėtų būti labai naudingi, todėl raginu jus pasidairyti!

Laukti…

Turite keletą klausimų apie „Jetpack“ (ir nedvejodami paklauskite jų žemiau esančiame komentarų skyrelyje), tačiau yra vienas, kuris man labiau kelia dėmesį: Ar negalite atsisiųsti atskirų „WordPress.org“ papildinių, kurie atkartoja didžiąją dalį „Jetpack“ moduliai?

Mano atsakymas į tai būtų ir taip, ir ne. Taip – kai kurias „Jetpack“ modulių funkcijas dubliuoja autonominiai įskiepiai. Aš jau minėjau, pavyzdžiui, „Digg Digg“ įskiepį – mano mėgstamą dalytis socialiniais tinklais. Tada yra Susisiekite su 7 forma; ypač populiarus kontaktinės formos papildinys. Šis sąrašas tęsiasi.

Tačiau „Jetpack“ siūlo tai, ko kiti įskiepiai gali neturėti: Jums praktiškai garantuojama, kad gražiai ir sandariai koduotos funkcijos, kurios artimiausiu metu bus nuolat atnaujinamos. Tai yra didelis nauda, ​​o ne vienas turi būti ignoruojamas.

Kiekvienas mano panaudotas „Jetpack“ modulis be problemų buvo integruotas į mano tinklaraščių temas. Papildomos funkcijos visada atrodo nuostabios ir elgiasi tiksliai taip, kaip tikėtasi. Ko mažiau tikėtumėtės iš „Automattic“? Tai man yra pagrindinis „Jetpack“ pardavimo taškas – praktinė garantija, kad jūs gaunate kokybišką produktą.

Dabar aš norėčiau gauti tavo nuomonės apie „Jetpack“, todėl pasinaudokite proga ir pateikite savo nuomonę žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me