Geriausi „WordPress“ SEO įrankiai 2020 metams

Geriausi „WordPress“ SEO įrankiai

Dauguma svetainių savininkų stengiasi padidinti natūralų srautą – t. Y. Lankytojai, kurie atvyksta per neapmokėtus paieškos rezultatus per tokias svetaines kaip „Google“ ir „Bing“. Tačiau tiek daug tinklalapių konkuruoja dėl trokštamų vietų paieškos rezultatų puslapiuose (SERP), todėl gali būti nepaprastai sunku padidinti savo reitingą..

Visas „WordPress SEO“ (paieškos sistemų optimizavimas) tikslas yra patobulinti jūsų tinklalapius, kad jie SERP reitinguose būtų aukštesni. Laimei, yra daugybė prieinamų įrankių, kurie padės įgyvendinti jūsų SEO strategiją ir dėl to padidinti jūsų paieškos sistemos reitingą.

Šiame straipsnyje apžvelgsime kelis geriausius „WordPress“ įrankius ir papildinius, kurie padės jums optimizuoti savo tinklalapius 2019 m. Pradėkime!

1. Mielių SEO

Yoast SEO papildinys

Su daugybe atsisiuntimų, „Yoast SEO“ yra vienas iš populiariausių „WordPress“ papildinių. Komplekte yra lengvai naudojamas funkcionalumas, padedantis įgyvendinti SEO strategijas. Jis gerai žinomas dėl savo puslapio analizė funkcija, kuri padeda pagerinti raktinių žodžių naudojimą, turinio ilgį, skaitomumą ir dar daugiau. Kitos naudingos parinktys apima XML svetainės žemėlapio kūrimą ir pranešimus, bandelės ir socialinės žiniasklaidos integraciją. Jei esate SEO pradedantysis, šis papildinys yra puiki vieta pradėti.

2. SEPpaspauskite

„SEOPress“, skirta „WordPress“

Kitas puikus būdas optimizuoti savo „WordPress“ svetainę yra „SEOPress“. Šis SEO papildinys siūlo viską, ko reikia jūsų reitingavimui pagerinti, pvz., XML ir HTML svetainių schemas, turinio raktinių žodžių analizę, „Open Graph“ nustatymus, „Google“ vietinio verslo duomenis, peradresavimus ir dar daugiau. Plius „SEOPress“ yra balta etiketė ir įmontuotas naudingas neveikiančių nuorodų skaitytuvas. (net nemokama versija).

Kol yra nemokama versija „WordPress.org“, kuris yra puikus būdas išbandyti papildinį, „SEOPress Pro“ siūlo daugiau krovinių. Atnaujinę „Pro“ planą gausite dar galingesnes funkcijas, tokias kaip bandelių palaikymas, išplėstinės „Google News“ ar „Video XML“ svetainių schemos, struktūrizuotų duomenų tipų žymėjimas, lengvi robots.txt ir „htaccess“ failų redagavimo įrankiai, „WooCommerce“ integracija ir dar daugiau. Tik už 39 USD (kuriuos galite naudoti neribotose svetainėse) verta investuoti į savo svetainės SEO.

3. Viskas viename SEO paketas

Viskas viename SEO papildinys

Viskas viename „SEO Pack“ yra dar vienas labai populiarus nemokamas „WordPress“ papildinys, kuriame atsisiųsta daugiau nei 30 mln. Jis dažnai yra laikomas „Yoast SEO“ alternatyva, nors atliekant puslapio analizę jis nėra toks pat išsamus. Tačiau ji turi daug kitų panašių funkcijų, tokių kaip metažymos, XML svetainių schemos ir socialinės žiniasklaidos integracija. Viena unikali „Viskas viename“ SEO paketo savybė yra tai, kad jis yra vienintelis nemokamas papildinys, užtikrinantis SEO integraciją el. Prekybos svetainėse – įskaitant tas, kurios naudojasi „WooCommerce“..

4. BAVOKO SEO įrankiai

„BAVOKO“ nemokamas „WordPress“ papildinys

„BAVOKO SEO Tools“ yra puiki alternatyva 2 anksčiau paminėtiems papildiniams. Siūlomos standartinės puslapio SEO funkcijos (XML svetainių žemėlapiai, meta pavadinimai, aprašymai, turinio ilgis, raktinių žodžių optimizavimas ir tt), be naudingos SEO veiklos stebėsenos (raktiniai žodžiai, nuorodos ir konkurentų analizė) bei ataskaitų generavimo įrankis tikrai išskiria „BAVOKO“. Tai panašu į tai, kad gausite kelias SEO paslaugas ir papildinį už mažą kainą. Galite pabandyti BAVOKO SEO įrankiai nemokamai, bet norėdami gauti visas funkcijas, kurias turėsite atnaujinti į „premium“ (pradedant nuo 19,99 USD per mėnesį).

5. Rankų matematika

Reitingas matematikos SEO „WordPress“ papildinys

„Rank Matematika“ yra dar viena puiki įskiepių galimybė valdyti „WordPress SEO“. Papildinys prideda paprastų parinkčių, kurios padėtų pagerinti jūsų turinį, pvz., Tikslinių raktinių žodžių patarimai, turinio ilgio stebėjimo priemonė, nuolatinių nuorodų įvertinimas ir dar daugiau. „Rank Math“ taip pat yra integruotas su „Google“ žiniatinklio valdytojais, kad galėtumėte stebėti svetainės statistiką ir našumą tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Kitos įskiepio funkcijos yra „Google“ tikrinimo klaidų stebėjimas, kontekstiniai patarimai, automatizuotos vaizdų SEO parinktys, XML svetainės žemėlapių generatorius, turtingi fragmentai (įskaitant pasirinktinių įrašų tipus) ir daugybė kitų.

6. Aukščiausios kokybės SEO paketas

„Premium SEO Pack“ prietaisų skydelio ekrano kopija

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Premium SEO Pack“ yra visas „WordPress“ SEO įskiepis, padedantis jūsų svetainei geriau reitinguoti paieškos variklius. Šis aukščiausios klasės papildinys apjungia geriausias SEO ir socialinio optimizavimo galimybes, kad būtų apribotas kelių papildinių poreikis. „Premium SEO Pack“ apima socialinę statistiką, puslapio analizę, puslapio patvirtinimą ir dar daugiau. SEO svarbu – kai žmonės ieško jūsų parašytos temos, pirmiausia norite, kad jūsų svetainė būtų rodoma. Taip galite generuoti daug srauto (ir net pardavimų) ir padidinti savo auditoriją.

Unikali šio papildinio savybė yra SEO masinio optimizavimo galimybė. Tokiu būdu keliais paspaudimais galite optimizuoti kiekvieną savo svetainės puslapį, įrašą ir pasirinktinį įrašo tipą. Modulis suteikia jums galimybę optimizuoti meta pavadinimą, optimizuoti meta aprašymą, taip pat automatiškai nustatyti ir optimizuoti raktinį žodį jūsų turiniui. Tai reiškia, kad vos per kelias sekundes galite patobulinti savo SEO (ir reitingą).

Kitas puikus papildinio bruožas yra įmontuotas „Google Analytics“ palaikymas ir socialinė statistika. Tokiu būdu jūs lengvai matysite ir stebėsite rezultatus, kuriuos atlikdami SEO įgėlė jūsų svetainė. „Premium SEO Pack“ tinkintas „Google Analytics“ ekranas leidžia lengvai pamatyti ir suprasti jūsų paieškos statistiką, o „Social Stats“ modulis rodo jūsų tinklo pasiekiamumą. Turite puikią informaciją apie jūsų svetainę, joje taip pat yra naudingas SERP stebėjimo modulis, kuris parodo, kaip jūsų svetainė atitinka jūsų konkurenciją – puiki informacija norint pamatyti, kur esate..

7. „SEOPressor“

„SEOPressor“ pagrindinis puslapis

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„SEOPressor“ yra „WordPress“ papildinys, skirtas maksimaliai valdyti savo svetainės SEO naudojant lengvai naudojamą sąsają. Kūrėjai teigia, kad pažangiausias papildinio algoritmas yra „Google“ pavyzdys, todėl jūs gaunate tikslius savo puslapių optimizavimo pasiūlymus. „SEOPressor“ surenka visus svarbiausius jūsų svetainės SEO duomenis ir pateikia juos vienoje vietoje – įspėja apie bet kokias problemas.

Į papildinį taip pat įtraukta semantinė analizė ir atitinkami susiję žymėjimo standartai. Tai suteikia jums galimybę visiškai valdyti, kaip paieškos sistemos tikrina jūsų svetainę, taip pat optimizuoja jūsų nuorodų profilį. Skaičiuojant 9 USD per mėnesį už pilną įrankio naudojimą, „SEOPressor“ atrodo gana brangiai.

8. „Moz Pro“

„Moz Pro“ pagrindinis puslapis

„Moz Pro“ siūlo įrankių ir funkcijų rinkinį, padedantį valdyti savo svetainės SEO strategiją. Jis seka savaitinį jūsų svetainės ir konkurentų reitingą bei nustato ir nustato prioritetus raktiniams žodžiams, naudodamas jį „Keyword Explorer“ įrankis. Jis taip pat naudoja Atidarykite „Site Explorer“ padėti sukurti nuorodų kūrimą ir tikrina jūsų svetainę, kad ieškotų svarbių problemų.

Jei jums reikia daugiau įtikinėjimo, „Moz Pro“ taip pat teikia funkcijas, kurios padės jums atlikti jūsų puslapio SEO, taip pat siūlo rinkinį ataskaitų teikimo ir analizės parinkčių. Nuo 79 USD per mėnesį (už metinę prenumeratą), palyginti su kitais, kaina yra tikrai staigi. Tačiau jei manote, kad pasinaudosite visais jo pasiūlymais, jis gali būti to vertas.

9. „ahrefs“ SEO įrankiai ir šaltiniai

„ahrefs“ SEO įrankiai ir ištekliai

Jei ieškote būdo, kaip stebėti savo svetainės SEO efektyvumą, „ahrefs“ yra puiki galimybė. Į šią papildomą paslaugą įeina konkurentų analizės, raktinių žodžių tyrimo, atgalinių nuorodų stebėjimo, turinio spragų, reitingo stebėjimo ir dar daugiau įrankių. Geriausia yra tai, kad galite nustatyti automatinius perspėjimus ir ataskaitas, kad jie jums reguliariai atsiųstų el. Laišką (pvz., Kartą per savaitę), kad galėtumėte sekti konkrečius SEO veiksnius, į kuriuos atkreipiate dėmesį.

10. Rankie

„Rankie“ pagrindinio puslapio antraštė

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Rankie“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ papildinys, sukurtas specialiai tam, kad padėtų jums sekti savo tinklalapio „Google“ reitingą. Užuot rankiniu būdu tikrinę raktinius žodžius, naudokite „Rankie“ norimiems raktiniams žodžiams tirti, sekti ir pateikti ataskaitas, kad pamatytumėte, kaip veikia jūsų SEO.

SEO yra labai svarbus kiekvienai svetainei – ypač jūsų raktinių žodžių reitingas. Jei priskiriate nuostabų paieškos terminą savo pramonėje, galite sulaukti daug srauto, kuris gali virsti pardavimais, skelbimais ar kita konversija. „Rankie“ yra puikus įrankis, kurį galite naudoti norėdami pasirinkti ir sekti norimus raktinius žodžius. Įdiegę galite naudoti „Rankie“ raktiniams žodžiams ieškoti – papildinys netgi pasiūlys papildomų terminų, kuriuos galbūt norėsite įvertinti pagal tai, ko ieškote.

Stebint „Rankie“ yra 4 galimybės, kaip sekti raktinius žodžius naudojant: „Google“, „Google Ajax api“, whatsmyserp.com arba ezmlm.org. Be integruoto įrankio, kuriame pateikiami raktinių žodžių, į kuriuos galbūt norėsite nukreipti, sąrašai. Papildinys taip pat teikia kasdienes reitingų ataskaitas su raktinių žodžių diagramomis, kad galėtumėte pamatyti, ar jūsų SEO tobulinimo metodai veikia. Be to, ataskaitas galite atsiųsti el. Paštu, kad niekada nepamirštumėte jų patikrinti.

11. Nemokamas „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonės SEO įrankis

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonės pagrindinis puslapis

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė yra „AdWords“ prenumeratorių, siūlančių raktinius žodžius, kuriuos reikia bandyti įvertinti. Galite įvesti informaciją apie savo produktą ir svetainę bei nukreipti paiešką pagal įvairius parametrus. Galite peržiūrėti kiekvieno siūlomo raktinio žodžio istorinius duomenis, įskaitant vidutines mėnesio paieškas, konkurencijos lygį ir siūlomą „AdWords“ pasiūlymą.

Nors šis įrankis yra nepaprastai vertingas, jis turi šiek tiek mažiau nei intuityvią sąsają, todėl verta patikrinti a geras mokymas prieš įstrigdami.

12. Raktinių žodžių įrankio nemokama planavimo priemonė

Pagrindinis raktinių žodžių įrankio puslapis, kuriame rodoma paieškos juosta

Raktinių žodžių įrankis yra susietas kaip „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonės alternatyva. Jis turi paprastą sąsają ir naudoja „Google“ automatinio užbaigimo funkciją, kad sugeneruotų šimtus ilgų žodžių pasiūlymų kiekvienam įvestam paieškos žodžiui. Tačiau skirtingai nuo „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonės, nemokamoje raktinių žodžių priemonės versijoje pateikiami tik raktiniai žodžiai, o ne pridedami duomenys, tokie kaip paieškos apimtis, mokestis už paspaudimą ir konkurencija. Ši informacija gali būti atrakinta, jei pasirinksite mokėti už aukštesnės pakopos premium versijos.

13. „LinkPatrol Premium“ paslauga

„LinkPatrol“ pagrindinis puslapis

„LinkPatrol“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ papildinys, skirtas padėti jums sutvarkyti išeinančio saito profilį. Visai jūsų svetainei nuskaityti nuorodų užtenka kelioms sekundėms. Pateikiamas visų su jomis susijusių autorių, domenų ir inkaro teksto sąrašas. Jei pastebite blogos nuorodos, pridėti a yra greita ir paprasta nofollow pažymėkite arba pašalinkite URL nuorodą. Kainos prasideda nuo 50 USD per metus.

14. „GTmetrix Free“ svetainės greičio analizatorius

„GTmetrix“ pagrindinis puslapis

„GTmetrix“ yra įrankis, skirtas padėti padidinti svetainės greitį paieškos sistemos apsvarsto reitingavimo algoritmuose. Tai suteikia jums įžvalgos, kaip greitai įkeliama svetainė, tada padeda pagerinti jos našumą. Jis analizuoja jūsų puslapius su „Google“ puslapio greitis ir „Yahoo YSlow“ taisyklių rinkinius, ir pateikia rezultatus, įskaitant puslapio įkėlimo laiką ir bendrą puslapio dydį. Taip pat galite pamatyti, kaip jūsų svetainė konkuruoja su kitomis „GTmetrix“ stebimomis svetainėmis.

Įrankis taip pat suteikia galimybę sekti našumą, analizuoti svetainės greitį naudojant mobilųjį įrenginį ir išbandyti puslapį keliuose regionuose. Galiausiai taip pat galite įrašyti įkeltus puslapius ir atkurti rezultatus, kad tiksliai nustatytumėte našumo problemas.

Baigiamosios mintys

SEO yra sudėtinga tema ir dažnai iš pradžių gali atrodyti bauginanti. Turint tiek daug komponentų, apie kuriuos reikia galvoti, gali tapti didžiulė užduotis optimizuoti savo tinklalapius, kad būtų geriau žaidžiami SERP..

Šiame kūrinyje mes pateikėme daugiau nei 10 įrankių ir „WordPress“ papildinių, kurie padės sukurti ir įgyvendinti jūsų SEO strategiją 2019 metams. Ar kuri nors iš šių įrankių yra jūsų kasdienėje SEO darbo eigoje? Ar turite kitų SEO patarimų naujiems metams? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me