Kaip pašalinti sugadintas nuorodas iš savo “WordPress” svetainės visam laikui

Žiniatinklio valdytojui yra keletas dalykų, kurie yra blogesni nei klaida „404 nerasta“ (tačiau turime visą vadovą, kaip ištaisyti 404 klaidas).

Tai turėtų būti blogiausias jūsų košmaras – pasiųsti lankytoją ten, kur nėra. Aš sakau, kad tai turėtų būkite sąmoningiausias jūsų košmaras, nes daugelis tinklaraštininkų per daug negalvoja apie neveikiančias nuorodas ir tai, kaip efektyviai jie gali atitolinti žmones nuo svetainių.

Apsvarstykite savo elgesį, kai pateikiama 404 klaida: kaip tai paveikia jūsų suvokimą apie svetainę, kurioje esate? Kaip tikėtina, kad bandote suktis aplink ieškodami to, kas buvote tikisi matyti? Ar labiau linkę tiesiog judėti toliau? Lankytojų domėjimasis jūsų svetaine dažnai yra nereikšmingas dalykas – atleisti nepavyks, kad paaštrinsite šį santykį, siūlydami neveikiančią nuorodą..

Nors galite dirbti kurdami įdomų ir unikalų 404 klaidų puslapį, manau, kad geriausias vaistas yra prevencija. Atsižvelgdamas į tai, šiame įraše noriu jus supažindinti su puikiu nemokamu papildiniu, kuris padės jums išnaikinti 404 klaidų puslapius iš jūsų svetainės.

Pristatome „Broken Link Checker“

Sugedusių nuorodų tikrintuvas

Turbūt jau girdėjote apie šį papildinį – iš tikrųjų aš tai specialiai paminėjau kaip savo funkcijos dalį „WordPress“ papildinių periodinėje lentelėje. Tai nepaprastai populiarus papildinys ir dėl rimtos priežasties: jis gali padėti jums padaryti 404 klaidų pranešimus jūsų svetainėje praeitimi..

Sugadintų nuorodų tikrintuvo funkcija yra paprasta, tačiau nepaprastai efektyvi: ji patikrins ir patikrins kiekvieną jūsų svetainės nuorodą, kad įsitikintų, ar kiekviena jų teisingai nustato nurodytą URL. Jei papildinys susiduria su problema (pvz., 404 klaida), jis pridės jį prie nutrūkusių nuorodų, kurias galite atitinkamai išspręsti, sąrašo.

Reikėtų paminėti, kad Broken Link Checker pastaruoju metu sulaukia retos apžvalgos, kai kurie žmonės skundžiasi, kad ji tiesiog neveikia. Aš nepatyriau jokių problemų su papildiniu, ir dauguma atsiliepimų vis dar yra nepaprastai teigiami. Daugelis žmonių yra linkę palikti neigiamus atsiliepimus dėl problemų, susijusių su savo unikalia „WordPress“ sąranka, o ne su pačia įskiepiu, todėl aš visada peržiūriu šias apžvalgas su žiupsneliu druskos. Gali būti, kad, jei naudojatės, gali kilti konfliktas su tam tikru jūsų svetainės papildiniu Sugedusių nuorodų tikrintuvas, bet manau, kad ji yra verta galimo „pavojaus“.

Kaip naudotis sugadintų nuorodų tikrintuvu

Broken Link Checker naudojimo procesas yra labai paprastas.

Papildinys atlieka visą sunkų darbą, nuskaitydamas jūsų svetainę, ar fone nėra pažeistų nuorodų. Kai jis bus baigtas, jis pateiks visas sugadintas nuorodas, kurias rado jums „WordPress“.

Yra du būdai, kuriuos galite greitai patikrinti, ar sugadintose nuorodose nėra jokių nutrūkusių nuorodų:

Per „WordPress“ informacijos suvestinę

Per „WordPress“ informacijos suvestinę arba…

Per šoninę juostą

… Per šoninę juostą.

Kaip matote, pranešimai yra intuityvūs ir lengvai pastebimi – jei jūsų svetainėje pasirodys neveikianti nuoroda, apie tai greitai sužinosite.

Šio įrašo tikslais naudoju savo tinklaraštį kaip jūrų kiaulytę. Kaip matote iš aukščiau pateiktų ekrano kopijų, šiuo metu savo svetainėje turiu dvi neveikiančias nuorodas, todėl kitas žingsnis yra patikrinti jas. Tai galite padaryti spustelėję prietaisų skydelio valdiklyje „Rasta 2 neveikiančias nuorodas“ arba spustelėdami meniu elementą „Sugadintos nuorodos“ Įrankiai šoninėje juostoje.

Tada jums bus pateiktas toks ekranas:

Sugedusių nuorodų tikrintuvas

Kaip matote, abi neveikiančios nuorodos mano svetainėje atsirado dėl 404 klaidų nerastų, tačiau papildinys ras bet kokia nuoroda, kuri neišsprendžiama teisingai. Pvz., Jame būtų pateiktas bet koks URL, kuris neįkeliamas dėl nereaktyvaus serverio.

Aukščiau pateiktas ekranas yra gana aiškus. Turite sugadintos nuorodos URL, nurodydami jos būseną, naudojamą inkaro tekstą ir galiausiai įrašą ar puslapį, kuriame jis rodomas. Tačiau tikrasis „Broken Link Checker“ grožis yra tas, kad jis leidžia taisyti arba pašalinti šias nuorodas skrendant. Tiesiog užveskite pelės žymeklį ant sugadinto URL ir jums bus pateiktas parinkčių sąrašas:

„Broken Link Checker“ parinktys

Vėlgi, parinktys yra gana savaime suprantamos: galite redaguoti URL, pašalinti nuorodą (išlaikydami tvirtinimo tekstą), pažymėti nuorodą kaip nepažeistą (jei, pavyzdžiui, buvo išspręsta laikina serverio problema), arba tiesiog atmesti saitas.

Aukščiau pateiktame pavyzdyje žinau, kad nuoroda nutrūko, nes ji nukreipia į 301 peradresavimą, kurį nuo tada pašalinau. Aš turiu redaguoti URL taip, kad jis nurodytų teisingą vietą:

URL redagavimas „Broken Link Checker“

Tai taip paprasta! Neišeidami iš šio ekrano galite imtis visų būtinų priemonių, kad pašalintumėte bet kokias nutrūkusias nuorodas. Turėdami valdiklį „WordPress“ prietaisų skydelyje, bet kokia sulaužyta nuoroda jūsų svetainėje ilgai nesibaigs.

Visas nuorodas, kurių atsisakote, galite rasti puslapio viršuje esančioje nuorodoje „Atmesta“:

Atmetė sugadintus saitus

Kaip matote, minėta ekrano kopija parodo, kokius kitus klaidų pranešimus galite pamatyti. Nuoroda į „Life Stoked“ yra geras pavyzdys, nes žinau, kad tai yra reguliariai atnaujinamas tinklaraštis. Kai paskutinį kartą „Broken Link Checker“ jį nuskaityjo, turėjo būti laikina serverio klaida, dėl kurios jis buvo pažymėtas kaip nutrūkęs saitas. Bet kadangi aš geriau žinojau (ir patikrinęs radau, kad vėl prisijungė), aš sugebėjau pažymėti nuorodą kaip „Nenutraukta“.

Kartais gali reikėti peržiūrėti įrašą ar puslapį, kuriame yra nuoroda, kad suprastumėte jo kontekstą. Aukščiau pateiktas „trafficplanet“ saitas yra geras to pavyzdys. Viskas, ką man reikia padaryti, tai užveskite pelės žymeklį virš šaltinio nuorodos ir spustelėkite „Peržiūrėti“. Tada galiu rasti nuorodą puslapyje:

Sugedusių nuorodų tikrintuvas

Matau, kad nuoroda nukreipia į konkretų forumo pranešimą, kurio nebeegzistuoja. Todėl geriausias dalykas, kurį reikia padaryti atsižvelgiant į vartotojo patirtį:

  1. Pakeiskite nuorodą į „Traffic Planet“ forumo pagrindinį puslapį
  2. Prie įrašo pridėkite pastabą, kurioje nurodoma, kad pavadinta paslauga nebegalima

Vienas greitas pakeitimas naudojant „Broken Link Checker“ papildinį ir nedidelis įrašo redagavimas. Aš išsprendžiau bet kokią galimą pašto lankytojų painiavą.

„Peerless“ papildinys?

Aš nežinau jokio kito papildinio, kuris atitiktų „Broken Link Checker“ siūlomas funkcijas. Pasaulyje, kuriame pilna begalinių SEO papildinių ir panašių variantų, man tai kelia nuostabą. Asmeniškai norėčiau pamatyti tam tikrą konkurenciją srityje, kuri, mano manymu, yra gyvybiškai svarbi norint nuolat naudoti bet kurį tinklaraštį.

Aš dažniausiai rašau tinklaraščio įrašus, kuriuos man patinka laikyti laiko išbandymu. Aš paprastai mėgstu rašyti „amžinai žaliuojančius“ kūrinius, kurie yra tokie pat aktualūs per metus, kokie jie buvo šiandien. Turint tai omenyje, man labai svarbu įsitikinti, kad puslapiai, į kuriuos nukreipiu senuosius tinklaraščių įrašus, ateityje ir toliau bus teisingi. Štai kodėl „Broken Link Checker“ laikau tokia neįkainojama priemone.

Kaip visada, jei turite klausimų ar komentarų, nedvejodami paklauskite jų žemiau esančiame komentarų skyriuje!