Kaip reitinguoti aukštesnį lygį paieškos sistemose

„WordPress“ buvo sukurta kaip SEO parengta, tačiau pasinaudoję keliomis skirtingomis temomis ar redagavę kodą, kad pritaikytumėte savo suasmeninimą, galite sugadinti kai kurias funkcijas, dėl kurių „WordPress“ tampa brangesniu paieškos varikliams..

Šios funkcijos, nukreipiančios paieškos sistemos tikrinimo įrenginius per jūsų „WordPress“ svetainę, apima nuolatines nuorodas, pingą ir tinklaraščių rodymą. Funkcijos nukreipia paieškos vorus per jūsų kategorijas, puslapius ir įrašus rinkti duomenis, reikalingus jūsų svetainei identifikuoti ir reitinguoti. Trys valandos klausimai yra šie:

 1. Kaip galite išsaugoti savo svetainės draugiškumą šio pasaulio „Google“ darbuotojams?
 2. Kaip užtikrinsite, kad ir toliau pirmaujate pagal savo pagrindinius raktinius žodžius?
 3. Kaip kopiate į kopėčias vienu, dviem ar daugiau laiptelių pagal paieškos sistemos reitingą?

Štai kaip.

Laikykite savo kodą švarų

kodas
Paieškos sistemos vorai vizualiai neskaito jūsų žiniatinklio turinio, nes skaitote puslapį iš fizinės knygos. Jie naršo ir supranta jūsų svetainę naudodami jūsų kodą. Jei jūsų kodas yra nepriekaištingas (arba švarus), jūsų darbas atliktas pusiau. Kita vertus, jei jūsų „WordPress“ svetainė bus apiplėšta neveikiančiomis nuorodomis ir pusiau parašytu kodu, „Google“ robotai bus labai įpykę ir suklaidins jus (ir jūsų reitingus) atvirkščiai..

Yra paprastas procesas, žinomas kaip patvirtinti svetainę, o tai padeda nustatyti, ar jūsų kodas švarus. Be to, patvirtinimas apima kokybės užtikrinimo priemonių, kitaip tariant, patvirtintuvų, tikrinimų, ar jūsų „WordPress“ svetainė atitinka standartus, nustatytus World Wide Web konsorciumas arba W3C organizacija. Šie patvirtintojai apima:

„W3C“ taip pat turi Rąstų patvirtinimo priemonė, kuris yra „MarkUp Validator“, „Link Checker“ ir „CSS Validator“ derinys. Be to, jie turi „MobileOk“ tikrintuvas savo mobiliajai svetainei. Viskas, ko jums reikia, yra jūsų URL (domeno vardas) ir jūs turėsite visą ataskaitą per kelias minutes. Vis dėlto, jei nuspręsite jį naudoti, turėsite atsisiųsti „Log Validator“.

Aš visada įsivaizdavau, kad geras „Google“ reitingas yra kažkas, ką galėčiau nulaužti iš po lapų, tačiau greitas patikrinimas naudojant šias priemones atskleidė daugybę mano kodo problemų. Aš vis dar juos taisau, todėl negaiškite laiko; tuoj patekti į ją.

Turinys yra karalius

„inline-frontend-wordpress“ redaktoriai

Tai turėjo įvykti pirmiausia, bet aš nenorėjau atrodyti per daug klišė. Tikriausiai jau esate ne kartą girdėję frazę „turinys yra karalius“ ir galbūt net prisiekėte nužudyti kitą asmenį, kuris jį naudos, bet ką jūs žinote; turinys iš tikrųjų yra karalius. Kaip jau minėjome prieš kelias eilutes, paieškos varikliai „nemato“ jūsų „WordPress“ svetainės kaip jūs, vorai gali tik nuskaityti ar „skaityti“ jūsų svetainę. Jie tikrina jūsų kodą, bet dar svarbiau, kad jie skaito jūsų turinį.

Paieškos sistemos, tokios kaip „Google“, turi specialius scenarijus, dar žinomus kaip robotai, vadinamus algoritmais, kurie nuskaito jūsų svetainės turinį, kad suteiktų jums norimą reitingą. Šie vorai surenka visą reikiamą informaciją iš jūsų žodžių, jūsų žiniatinklio turinio ir jūsų „WordPress“ svetainėje esančios medžiagos, kuri moko, moko, aiškina, informuoja ir dalijasi. Kiekvienas žodis yra svarbus, todėl įsitikinkite, kad turite kokybišką žiniatinklio turinį ir gausite gerą balą.

Optimizuokite paieškos sistemoms, rašykite žmonėms

 1. Kaip jūs ieškotumėte savo mėgstamo prekės ženklo kavos internete?
 2. Kaip jūs ieškote savo mėgstamiausios „Nikes“ poros?

Parašykite savo žiniatinklio turinį kartu su ieškančiuoju, kuris taip pat yra jūsų klientas. Kaip jie internete randa informacijos? Nepakanka turėti puikų produktą; žmonės turi rasti jūsų produktą. Rašydami savo internetinį turinį atsižvelkite į raktinius žodžius / frazes, kuriuos jūsų tikslinė auditorija naudotų jūsų informacijai rasti. Pakartokite šiuos raktinius žodžius savo žiniatinklio turinyje. Nepersistenkite, siekite maždaug dešimt (10) raktinių žodžių 500 žodžių, tai yra standartas, kurį „Google“ rekomenduoja.

Taigi, jei jūs parduodate „cabernet“ vyną, nesakykite tiesiog, kad parduodate „cabernet vyną“, sakykite ką nors aiškesnio, ką naudotų nusipirktas klientas, pvz., „Sausas„ Cabernet Sauvignon “iš Prancūzijos“ ar ką nors kaimynystėje. kad. Žinoma, savo inventoriuje turite turėti būtent tą vyno rūšį ��

Turinys visada pasirodo visada

Paieškos sistemos vorai jūsų svetainėje praleidžia ne tiek daug laiko, kaip jūs manytumėte ar net norėtumėte. Dažniausiai šie nuskaitymo įrenginiai tiesiog plauks jūsų svetainę, rinkdami turinį, nepaisydami CSS ir jūsų superžmogiško sugebėjimo formuoti HTML elementus. Vis dėlto nesijauskite blogai, ką jūs galite padaryti.

Pradedantiesiems galėtumėte pasirinkti gerą „WordPress“ temą, pagal kurią turinys pateikiamas arti puslapio viršaus, išlaikant šonines juostas ir poraštes apačioje. Taip yra todėl, kad dauguma paieškos variklių nebus nuskaityti daugiau nei pirmąjį puslapio trečdalį. Internete yra tik per daug puslapių, kuriuos reikia indeksuoti, ir pakanka trečdalio puslapio, kad būtų galima pasakyti apie svetainės visumą.

Naudokite raktinius žodžius antraštėse ir nuorodose

Paieškos sistemoms nerūpi estetika – jums gali būti gražiausia svetainė, kokią bet kada matėte pasaulyje, tačiau tai negarantuos jums svarbiausios vietos „Google“. Paieškos sistemos įvertina jūsų svetainę naudodamos žodžius jūsų turinyje.

Pavadinimuose naudokite raktinius žodžius

Šie žodžiai ir įvairūs jų deriniai eina per sifoną, kur gauna kreditų. Palyginę žodžius savo tinklalapiuose su žodžiais, esančiais jūsų nuorodose ir pavadinimuose, paieškos sistema suteiks jums geresnį reitingą. Todėl pasistenkite naudoti raktinius žodžius savo turinyje, pavadinimuose ir nuorodose.

Vaizdo SEO

Svetainė be vaizdų yra … na … nuobodu. Svetainė, kurioje yra per daug vaizdų, yra beprotiška, nes vaizdai gali kliudyti kurti gerą turinį. Tinkamos pusiausvyros užtikrinimas visada yra geriausias dalykas. Sakykime, kad jūsų svetainė dažniausiai sukurta su vaizdais ir nuorodomis bei be daug teksto. Kaip optimizuojate „vaizdo turinį“, kad jis gerai įsitvirtintų paieškos sistemose? Paveikslėlis visada turėtų turėti „alt“ atributą (kurį noobs kartais vadina „tag“), kuris atrodo taip:

”your_keyword”

Nuoroda turės pavadinimo atributą taip:

jūsų inkaro tekstas su raktiniu žodžiu

Paieškos sistemos nuskaito alt ir pavadinimo atributus, todėl geri aprašymai ir raktiniai žodžiai šiuose atributuose vorams suteiks daugiau turinio. Kurdami naujus įrašus ar puslapius, „WordPress“ retai matote kodą, tačiau pridėdami laikmeną ar nuorodas galite pridėti savo pavadinimą ir „Alt“ atributus. Žiūrėkite žemiau esantį vaizdą.

pridedant-title-attribute-to-links-wpexplorer

Nuorodų kūrimas

Paieškos sistemos ir toliau teiks jums palankias sąlygas, jei kitos svetainės ir toliau sieks su jūsų svetaine. Matyt, būdamas savo srities autoritetu, turi daugiau privilegijų, įskaitant aukštesnį reitingą paieškos sistemose, nes visi norės susieti su jūsų medžiaga.

Štai kodėl „WordPress“ komplektuojama su tinklaraščių sąrašais, atkūrimais ir atkūrimais, kad galėtumėte susieti su kitais, kai jie jus sieja. Kalbama apie tai, kas jus sieja; todėl nepatenka į šlamšto ir kitų žemos kokybės svetainių sąrašą. Norėdami patikrinti, kiek nuorodų turi jūsų svetainė, įveskite nuorodą: www.yoursite.com į „Google“. Kuo daugiau nuorodų į jūsų svetainę, tuo geriau, todėl nukreipkite į kitas aukštos kokybės svetaines naudodamiesi:

 • Katalogo pateikimas
 • URL pridėjimas prie forumo įrašų
 • Svečių tinklaraščių rašymas (mano mėgstamiausias metodas iki šiol)

Kitų tinklaraščių komentarai nebepalaiko nuorodų kūrimo, nes šiuolaikinės CMS (turinio valdymo sistemos) naudoja rel = ”nofollow” atributą, kad paneigtų komentatorių saitus. Komentuokite kitus tinklaraščius, tačiau įsitikinkite, kad ką nors įtraukėte į diskusiją. Keli žmonės gali pamatyti jūsų gerą komentarą ir nuspręsti paspausti, kas visada yra geras dalykas.

Pateikdami katalogus galite pateikti savo svetainę kataloguose, tokiuose kaip „Open Directory Project“ (DMoz.org), arba pateikti straipsnius su savo URL daugelyje ten esančių straipsnių katalogų. Ieškokite „straipsnių katalogų“ „Google“. Įsitikinkite, kad pateiksite tik į straipsnių katalogus, kurie laikosi „Google“ SEO gairių, arba sulauksite džiaugsmo, kai jie išleis kitą algoritmo naujinį.

SEO papildiniai

„WordPress“ yra nesuskaičiuojama daugybė SEO įskiepių, kurie padės be didesnių problemų padidinti jūsų reitingą. Tačiau kadangi šiame straipsnyje nesiekiama jų išvardyti, paminėsiu tik du populiariausius pavyzdžius.

Viskas viename SEO pakete

viskas viename „seo-pack-wpexplorer“

Šis įskiepis yra neįtikėtinas SEO sprendimas, kuris automatiškai optimizuoja jūsų „WordPress“ svetainę, kad ji galėtų geriau išdėstyti paieškos variklius. Papildinys turi keletą unikalių funkcijų, įskaitant išplėstinius kanoninius URL, „Google Analytics“ palaikymą, XML svetainių schemas, SEO pasirinktinių įrašų tipuose, SEO integraciją „WordPress“ el. Prekybos svetainėse ir suderinamumą su daugeliu kitų papildinių. Įskiepį lengva naudoti ir jis įdiegtas iš karto (nereikia techninės konfigūracijos).

„Yoast“ „WordPress SEO“

WordPress-seo-pagal-yoast-wpexplorer

Kūrėjų teigimu, šis įskiepis „nueina papildomą mylią, kad pasirūpintų visu techniniu optimizavimu“. „Yoast“ „WordPress SEO“ turi keletą įspūdingų funkcijų, įskaitant fragmento peržiūrą, kad pamatytumėte, kaip jūsų puslapis / įrašas pasirodys paieškos rezultatuose, puslapio analizė, Keletas paminėtų XML svetainių žemėlapius, RSS optimizavimą ir socialinę integraciją.

Papildoma literatūra

Paieškos sistemos „WordPress“ optimizavimas yra platus laukas, kuriam padengti reikia ne vieno įrašo, tačiau čia yra daugiau išteklių, jei norėtumėte perskaityti iš anksto:

 1. „Blogger“ vadovas SEO
 2. „WordPress SEO“ – galutinis aukštesnio rango jūsų tinklaraščio vadovas
 3. „WordPress“ SEO vaizdo įrašas, parašytas Joost de Valk iš Yoast
 4. Pradedantiesiems vadovas, skirtas paieškos sistemų optimizavimui

Išvada

„WordPress“ lengva įdiegti ir naudoti, tačiau dauguma „WordPress“ pradedančiųjų nepasirengia sunkiai atliktoms rinkodaros ar srauto generavimo užduotims. Įeina į SEO ir jūsų diena yra sutaupoma. Paieškos sistemos optimizavimas yra paprastas būdas padidinti natūralų srautą, jei esate pasiruošę skirti laiko. Be to, jums nereikia mokėti kažkam už tai, jei turite mažą biudžetą. Puikių rezultatų galite pasiekti patys, tačiau jei trūksta laiko arba nežinote, kas vyksta SEO srityje, pasamdykite ekspertą. Ar žinote apie kitus SEO metodus, kurių nepaminėjau straipsnyje? Pasidalykite su mumis žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me