Penkios pagrindinės „WordPress“ SEO strategijos reitingų tobulinimui

Penkios pagrindinės „WordPress“ SEO strategijos reitingų tobulinimui

Bet kuris asmuo, turintis „WordPress“ tinklaraštį, aplanką, internetinę parduotuvę ar beveik bet kokią interneto svetainę, nori pritraukti daugiau srauto. Atsižvelgiant į tai, kad dauguma svetainių priklauso nuo paieškos sistemų, kad pritrauktų srautą, reikia optimizuoti savo svetainę paieškos sistemoms ir sutelkti dėmesį į jūsų SEO strategijas. Ne tik jūsų skaitytojai turėtų turėti galimybę pasiekti, suprasti ir naršyti jūsų svetainę, bet ir paieškos sistemos robotai turėtų tikrinti jūsų svetainę. Be to, taip pat galite patobulinti ne SEO puslapio pastangas, kad lankytojai atsidurtų jūsų namuose.

Daugybė veiksnių paverčia jūsų svetainės paieškos programą draugiška. Šiame įraše apimsime penkis pagrindinius SEO strategijų komponentus, į kuriuos galite atkreipti dėmesį, kad jūsų svetainė būtų patobulinta. Pradėkime!

Turinys yra „WordPress SEO“ karalius

Neabejokite tuo – Turinys yra karalius. Turinio rinkos lyderių patirtis 7,8 karto daugiau lankytojų nei svetainės.

Turinys yra „WordPress SEO“ karalius

Kad ir ką jūs reklamuojate, kai skaitytojai ateina į jūsų svetainę, ieško informacijos, kuri jiems būtų naudinga. Jei jie neranda jūsų svetainėje, gautas atmetimo rodiklis gali pakenkti paieškos variklių reitingavimui (čia yra keletas naudingų patarimų, kaip sumažinti atmetimo rodiklį). Priešingai, kai skelbiate atitinkamą ir tinkamą turinį, jis išskiria jus kaip patikimą informacijos šaltinį. Tokiu būdu tikimasi, kad lankytojai sugrįš į jūsų svetainę ir praleis daugiau laiko domėdamiesi jūsų turiniu (pastaba: paieškos varikliai pasikartojančius lankytojus laiko pliusu).

Keletas patarimų, kuriuos reikėtų atsiminti kuriant kokybišką turinį:

  • Bet koks vaizdinis vaizdas, pvz., Nuotraukos, vaizdo įrašai, infografika, susilauks skaitytojų.
  • Pasirinkite savo nišą ir parašykite autoritetingą tos nišos turinį.
  • Paieškos sistemos taip pat kaupia gautus komentarus, apžvalgas ir atsiliepimus. Taigi būk interaktyvus su savo skaitytojais.
  • Norėdami visiškai atsisakyti turinio, kurį turėtumėte sukurti, tipo, klausykite savo auditorijos, supraskite jos reikalavimus ir kurkite turinį. Pasinaudokite socialinės žiniasklaidos pagalba, kad galėtumėte sekti tendencijas ir auditorijos nuostatas. Tyrinėkite savo auditorijos veiklą ir pomėgius socialinėje žiniasklaidoje, kad sužinotumėte, kokį turinį jie renkasi.
  • Reguliariai peržiūrėkite esamą turinį ir atnaujinkite seną turinį naudodami naujas nuorodas, naujausią informaciją ir statistiką.
  • Nuoroda į kitą turinį jūsų svetainėje. Susiekite su žemesnio rango puslapiais, kad jie būtų geriau matomi.
  • Pasinaudokite svečių tinklaraštininkų ir savanorių rašymo pagalba.

Tinkamas raktinių žodžių naudojimas

Kurdami savo svetainės turinį, turite nepamiršti naudoti raktinių žodžių. Raktiniai žodžiai yra tai, ką vartotojai įveda į savo paieškos variklį. Taigi prieš paskelbiant, verta skirti šiek tiek laiko paieškoti raktinių žodžių ir sutelkti dėmesį į kelis, susijusius su jūsų kuriamu turiniu, taip pat ir su jūsų auditorija. Šie žodžiai padeda jūsų skaitytojams ir paieškos varikliams suprasti, koks jūsų turinys. Jūsų turinys reitinguojamas paieškos sistemos rezultatų puslapyje pagal jo atitikimą skaitytojo naudojamiems raktiniams žodžiams.

Naudokite raktinius žodžius, kad patobulintumėte „WordPress SEO“

Atliekant paiešką svarbu raktinių žodžių kokybė ir pasiskirstymas jūsų turinyje. Reikėtų nepamiršti dviejų tipų raktinių žodžių – trumpų uodegų ir ilgų uodegų. Ilgosios uodegos raktiniai žodžiai yra labiau apibūdinantys (pvz., „Lengvai pradedantys WordPress SEO patarimai“) ir svarbu juos suderinti su trumpaisiais uodegos raktiniais žodžiais (kurie gali būti tiesiog „WordPress SEO“). Optimizavus ilgus uodegos raktinius žodžius, gali pagerėti konversijų rodiklis, nes juos dažniau naudoja ketinantys pirkti žmonės.

Yra daugybė raktinių žodžių tyrimo įrankių, kurie gali padėti rasti optimaliausius raktinius žodžius – „Google“ tendencijos, SEMrushas, Moz ir „KWFinder“ Išvardyti kelis.

„Google“ SEO tendencijos

Taip pat galite naudoti analizę dideliu būdu norėdami pamatyti, kur jūsų auditorija eina ieškodami, ir svetaines, kuriose jie lankosi, ir paskelbti turinį ten, kad atkreiptumėte dėmesį į savo svetainę. Kitas būdas tai padaryti yra patikrinti varžybas ir nustatyti tinkamiausius raktinius žodžius. Ieškokite socialinės žiniasklaidos arba naudokite tokį įrankį kaip ahrefai, ir vykdykite jų strategijas, kad sužinotumėte, kas jiems tinka.

Nustatę optimalius raktinius žodžius, įtraukite juos į savo puslapio ar įrašo pavadinimo žymą, puslapio URL, paveikslėlių failų pavadinimus, kitus tekstus ir meta aprašą, taip pat į turinį.

Socialinės medijos buvimas

Kitas 5 svarbiausių „WordPress“ SEO strategijų sąrašas yra buvimas socialinės žiniasklaidos platformose. Šiandien sunku nepaisyti plačios socialinės žiniasklaidos galimybės. Jei labiau patinka ir seka socialinėje žiniasklaidoje, galite gauti aukštesnį „Google“ reitingą ir suteikti prieigą platesnei naujų skaitytojų ar klientų grupei..

Socialinės medijos ir „WordPress“ SEO

Naudodami socialinę mediją galėsite nukreipti auditoriją, kuri dalijasi. Nors paprastai yra gera idėja būti įvairiose platformose, galite susiaurinti savo dėmesį iki kelių, kuriuose jūsų tikslinė auditorija yra aktyviausia, ir ten dažniau skelbti turinį..

Pagrindiniai socialinės žiniasklaidos kanalai yra „Facebook“ su 2,07 milijardo registruotų vartotojų, „Instagram“ su 800 milijonų vartotojų ir „Twitter“ su 330 milijonų aktyvių mėnesio sekėjų. Kiti populiarūs kanalai yra „LinkedIn“, „Quora“, „Reddit“ ir „Pinterest“. Šiuose kanaluose skelbiamas turinys turėtų atitikti kiekvieno forumo USP, pvz., Vaizdus „Instagram“, profesinius „LinkedIn“ interesus..

Galite pritaikyti savo socialinės žiniasklaidos nustatymus, kad tinkintumėte įrašus pagal tikslinę rinką. Tai padarys juos tinkamesnius konkrečioms grupėms vietos, amžiaus, pomėgių ar lyties atžvilgiu. Pavyzdžiui, „Facebook“ leidžia pakeisti nustatymus, kad jie tiktų konkrečioms grupėms, „Twitter“ turi turinio filtravimo žymas, o „LinkedIn“ gali susiaurinti jūsų auditoriją iki labai specifinių asmenų tinklų..

Socialinė žiniasklaida yra vieta rinkti atsiliepimus, atlikti apklausas, suvokti, ko nori jūsų auditorija, ir paskelbti aktualų bei labai aktualų turinį. Jūs turite būti aktyvus socialinėje žiniasklaidoje, nuolat sekti tendencijas ir greitai į jas reaguoti. Nepaprastai svarbu šiuose forumuose pateikti turinį labai patraukliai. Be to, tai padeda, jei žinote Geriausias laikas skelbti turinį, kad būtų maksimaliai padidintas poveikis, taigi ir pranešimų planavimas tampa lemiamu veiksniu, siekiant jų veiksmingumo.

Mobiliųjų įrenginių optimizavimas

Šiais laikais, daugiau paieškų inicijuojama mobiliuosiuose įrenginiuose nei kada nors. Mobilieji telefonai taip pat sudaro didelę konversijų dalį. 2017 m. „Cyber ​​Monday“ hitas JAV dolerių – 6,59B USD, didžiuliai 2B USD yra mobilieji pirkiniai (40% daugiau nei 2016 m.). Taigi jūs suprantate, kodėl tai yra svarbi jūsų SEO strategijų dalis, siekiant įsitikinti, kad jūsų svetainė yra draugiška mobiliesiems. Šiais laikais dauguma šiuolaikinių „WordPress“ temų, tokių kaip „Total“, jau reaguoja ir labai stengiasi užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų patogi mobiliesiems. Nepamiršti, patogumas mobiliesiems yra oficialus SEO reitingo signalas nuo 2015 m. balandžio mėn.

Svarbi „WordPress SEO“ dalis yra mobiliųjų telefonų optimizavimas

Taigi, kaip optimizuoti savo svetainę mobiliesiems telefonams? „Google“ išleido Gairės šiam pačiam tikslui. Kiekvienas jūsų svetainės aspektas, pradedant turiniu ir šriftais, baigiant spalvomis ir logotipais, turi puikiai atrodyti ir veikti mobiliuosiuose įrenginiuose, naudojamuose jūsų svetainei pasiekti. Norėdami tai pasiekti, galite atlikti daugybę didelių ir mažų pataisų, įskaitant vaizdų ir maksimalus greitis. Geriausia, kai kalbama apie mobilųjį telefoną venkite viso ekrano iššokančiųjų langų ir išsirinkite išplečiamąjį turinį, pvz., akordeonus, išplečiamąsias dėžutes ir paslėptus skirtukus savo svetainėje mobiliesiems.

Taip pat galbūt norėsite apsvarstyti pagreitintus mobiliųjų telefonų puslapius, kad jūsų puslapiai būtų greitai įkeliami į mobiliuosius telefonus „Google“ paieškos rezultatuose. Daugelis mobiliųjų įrenginių vartotojų pasiekia jūsų svetainę bakstelėdami programą mobiliesiems savo namų ekranuose, todėl galbūt norėsite pasinaudoti ir šia galimybe..

„Google Mobile Friendly Test“

Ir atlikę viską, ką galite, nepamirškite išbandyti savo svetainės patogumo mobiliesiems „PageSpeed“ įžvalgos, arba ant „Google Mobile Friendly Test“.

Vietinis SEO

Kitas svarbus SEO veiksnys yra vietos optimizavimas, siekiant patenkinti tam tikros apylinkės ar geografinio regiono žmones. „Google“ teikia pirmenybę atitinkamiems, naudingiems ir tiksliems vietinės paieškos rezultatams. „Netoli manęs“ pavadintos paieškos yra didėjantis populiarumas. Šiose paieškose naudojami geografiniai nurodymai, siekiant sugeneruoti konkrečios vietos galutinius rezultatus.

„Google“ tendencijos, „Arti manęs“ paieškos

Tokio padidėjimo priežasties nereikia ieškoti toli – „Wi-Fi“ prieinamumas viešosiose erdvėse, dėvimos nešiojamos technologijos, mobiliosios programos ir lengvas tinklo prieinamumas padeda paskatinti pirkėjus, kurie ieško jų, kol jie yra šalia jūsų, parduoti produktus. parduotuvėje. Jei norite pritraukti, būtinai turite atkreipti dėmesį į vietinį SEO klientų, naudojančių mobiliuosius įrenginius apsipirkti.

Galite gerai pradėti, į kiekvieną puslapį įtraukdami NAP (vardą, adresą ir telefono numerį). Tai duomenys, kuriuos paieškos varikliai naudoja ieškodami vietos. Jei esate daugiau nei vienoje srityje, turėkite atskirą kiekvienos vietovės nukreipimo puslapį ir įtraukite į tą vietovę susijusį turinį. Pabandykite įtraukti vietą į savo raktinį žodį ir įsitikinkite, kad atlikote pakeitimus socialinėje žiniasklaidoje. Būk dosnus su mygtukais „Skambink į veiksmus“ (skambink dabar, užsiprenumeruok, sužinok daugiau, siųsk žinutę) – jie yra paprastas būdas skaitytojams susisiekti su jūsų įmone.

Dar vienas dalykas, kurį galite padaryti, yra sudaryti sąrašą vietiniuose kataloguose, tokiuose kaip „CraigsList“ arba Miesto paieška. Įjungta „Google“ mano verslas „Google“ paieškoje ir žemėlapiuose galite pateikti išsamią informaciją, pvz., darbo valandas, telefono numerį ir nuorodas, ir patikrinti, ar jie yra autentiški. Vėliau jūsų verslas turi didesnę galimybę pasirodyti tinkintame skydelyje paieškos rezultatų puslapio viršuje. Taip pat veikia „Facebook“ Vietos sąmoningumo reklama naudodami kurią galite pasiekti žmones, esančius šalia jūsų verslo, rodydami skelbimus, kai jie artėja prie jūsų vietos.

Apvyniokite

Neįmanoma pritraukti lankytojų į jūsų svetainę, atsižvelgiant į tai, kad informacija yra perkrauta internete. Tačiau šio įrašo patarimai gali padėti pagerinti jūsų svetainės SEO ir padidinti srautą į jūsų svetainę. Jei jums reikia daugiau pagalbos norint padidinti srautą į jūsų svetainę, peržiūrėkite mūsų įrašą su daugiau SEO patarimų.

Bet dabar jums – ar turite kokių patarimų, kuriuos galėtumėte pridėti? Arba kyla klausimų, kaip dar patobulinti „WordPress“ SEO strategijas? Praneškite mums toliau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me