Populiariausi „WordPress“ verslo SEO patarimai

Populiariausi „WordPress“ SEO patarimai naujoms įmonėms

Paieškos sistemos optimizavimas (SEO) yra plati tema ir gali atrodyti šiek tiek pribloškiantis, kai pradedate kaip naujas verslas ar svetainės savininkas. Bet nesijaudink! Šiame straipsnyje mes suskaidėme SEO į keletą pagrindinių sričių, kad padėtume jį lengviau valdyti. Pažiūrėkime!

Įdiekite gerą SEO papildinį

Privalote naudoti SEO papildinį, kad optimizuotumėte savo „WordPress“ svetainės turinį. Jie siūlo daugybę puikių funkcijų, kurios padės jūsų svetainei pradėti reitingą. Laimei, yra daugybė nemokamų (ir aukščiausios kokybės) SEO papildinių, kurie padės pagerinti jūsų puslapių ir įrašų vietą paieškos sistemose..

Mielių SEO

Mielių SEO

Iš esmės „Yoast“ SEO yra populiariausias ir žinomiausias turimas „WordPress“ papildinys. Šis nemokamas sprendimas suteikia galimybę valdyti daugelį svarbių SEO veiksnių, tokių kaip jūsų pavadinimai ir metaduomenys, XML svetainių schemos, duonos rutulys, nuolatinės nuorodos, socialinės nuorodos ir daug daugiau (apie kuriuos galite sužinoti mūsų išsamiame „Yoast“ SEO vadove)..

„Yoast SEO Post meta“

„Yoast SEO“ taip pat leidžia nurodyti pagrindinį raktinį žodį. Tokiu būdu jūs tikrai galite optimizuoti tam tikrą turinį, kad jis būtų vertinamas pagal didelės vertės raktinius žodžius. Yoast parodys, ar raktinį žodį pavartojote pakankamai kartų ir tinkamose vietose. Jame taip pat bus patarta, ką galite padaryti, kad pagerintumėte savo turinį, kad užtikrintumėte, jog svetainė turi kovingą reitingą pagal jūsų konkrečius raktinius žodžius..

Vietinis SEO

Mielių vietiniai

Jei turite vietinį verslą, kuriame yra fizinės vietos, tuomet taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę įdiegti „Yoast“ vietinį SEO, skirtą „WordPress“ papildiniui. Arba lygiai taip pat rinkitės „Yoast“ vietinis „WooCommerce“ SEO jei šalia jūsų plytų ir skiedinio parduotuvėje dirbate el. prekybos parduotuvėje.

Kai optimizuojate vietinį SEO, taikote paieškas geografiškai arti jūsų lokalės. Tai gali padėti reitinguoti paieškos varikliuose pagal vietines paieškas (pvz., „Geriausia ledų parduotuvė Niujorke“), taip pat leis lengvai įterpti „Google Maps“, kontaktinę informaciją, parduotuvės aplanką ir darbo laiką į „WordPress“ svetainę..

Atlikite raktinių žodžių tyrimą

Raktinių žodžių tyrimas yra būtinas naujoms įmonėms. Kai nustatysite, ką parduodate ir kam parduodate, svarbiausia nustatyti, ko ieško jūsų potencialūs klientai. Pvz., Jei esate suknelių parduotuvė Denvere, kuri specializuojasi vestuvėse, tikriausiai norėsite įvertinti „Denverio vestuvines sukneles“ ar „kur nusipirkti vestuvių suknelę Denveryje“ ir panašiai..

Tai prikalę galite parašyti savo svetainės turinį, daugiausia dėmesio skirdami šiems raktiniams žodžiams. Jei parašysite „Geriausią vestuvinių suknelių pirkinių Denvere vadovą“, jūsų svetainė turi didelę galimybę įvertinti šias sąvokas. Vadinasi, kai kas nors ieško pagal šiuos raktinius žodžius, jis suras jūsų svetainę paieškos sistemose.

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė

Tačiau dalis geros raktinių žodžių strategijos yra variantų ir palaikančių raktinių žodžių derinys. Su „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė galite greitai nustatyti, kuriuos raktinius žodžius turėtumėte naudoti savo įrašuose. Šis populiarus įrankis leidžia įvesti raktinius žodžius, susijusius su jūsų verslu. Tada planuotojas pateikia svarbią informaciją apie žmonių, ieškančių jūsų pasirinktų raktinių žodžių, skaičių.

Panašiai „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė taip pat atkreipia jūsų dėmesį į ieškomus susijusius žodžius ir frazes, susijusius su jūsų pradiniu (-iais) raktiniu (-iais) žodžiu (-iais). Tada turėtumėte pabandyti naudoti šiuos dalykus savo turinyje, kad padėtumėte savo svetainėje reitinguoti įvairius populiarius raktinius žodžius, kurie yra suderinami jūsų nišoje.

„Ubersuggest“ raktinių žodžių įrankis

Taip pat galite naudoti tokius nemokamus įrankius kaip „Ubersuggest“ rasti dar daugiau susijusių raktinių žodžių arba „Google“ tendencijos norėdami atrasti naujus / populiariausius raktinius žodžius savo srityje. Tai yra puikūs įrankiai, kuriuos jūs (ar jūsų tinklaraščio autoriai) galite naudoti skraidydami be prisijungimo prie „Google“ paskyros.

Rimtai žiūrėkite į „Link Building“

Nuorodų kūrimas yra svarbus „Google“ algoritmo, skirto svetainėms reitinguoti, veiksnys. Taigi įsitikinkite, kad pridėjote nuorodas į savo svetainę viduje ir išoriškai. Laikui bėgant nuorodos atsiras natūraliai, tačiau kaip naują verslą turėtumėte pasistengti ir suplanuoti, kaip iš pradžių gauti nuorodas į savo svetainę..

Vidinės nuorodos

Vidinės nuorodos

Vidinės nuorodos yra skirtos kitiems jūsų svetainės puslapiams ar įrašams. Pavyzdžiui, jei pridedame nuorodą į „WordPress SEO“, tai yra vidinė nuoroda į puslapį mūsų pačių svetainėje, kuriame kalbama apie „WordPress SEO“.

Pridėkite vidinių nuorodų į savo svetainę yra paprastas būdas pagerinti savo pozicijas paieškos sistemose. Vidinės nuorodos suteikia „Google“ galimybę lengvai ieškoti jūsų svetainėje, kad rastų ir reitinguotų turinį. Vidinės nuorodos taip pat leidžia lankytojams lengvai rasti turinį ir gali padėti padidinti jūsų svetainėje praleidžiamą laiką.

Kurdami straipsnius ar puslapius savo svetainėje nepamirškite susieti su kitais atitinkamais pranešimais ar puslapiais. Be to, būtinai naudokite vidines nuorodas, kad nukreiptumėte vartotojus į svarbiausius jūsų puslapius. Pvz., Iš savo pagrindinio puslapio turėtumėte susieti puslapius, kuriuose norite, kad jūsų lankytojai eitų toliau (mūsų „WPExplorer“ pagrindiniame puslapyje mes pateikiame nuorodas į pagrindinius straipsnius, kurie, mūsų manymu, yra naudingiausi, taip pat į naujausius įrašus)..

Kur yra prasmė susieti puslapius ir įrašus, pasinaudokite šia proga ir pridėkite vidinių nuorodų į savo „WordPress“ svetainę.

Atgalinės nuorodos

Išorinės nuorodos

Išorinės nuorodos iš trečiųjų šalių svetainių, nukreipiančios į jūsų turinį, vadinamos atgalinėmis nuorodomis. Palyginti su vidinėmis nuorodomis, jas tikrai yra sunkiau sukurti. Svarbu gauti nuorodas į savo svetainę iš tinkamų, gerbiamų svetainių. Susiedama nuorodas „Google“ pripažins, kad jūsų svetainė yra svarbi, ir tai gali padėti jūsų svetainei reitinguoti paieškos rezultatuose.

Puikus būdas generuoti nuorodas į jūsų svetainę yra skelbti svečius kitose svetainėse. Kreipkitės į kitas savo nišos svetaines, panašias įmones, pramonės internetinių žurnalų ir naujienų svetaines ir bet kurias kitas tinkamas svetaines, kurias galite rasti. Rašydami svečių pranešimus apie šias svetaines galite palikti nuorodą į savo svetainę.

Pridėti dienoraštį

„WordPress“ tinklaraštis

Skirdami laiko ir įdėję pastangų kurti savo įmonės tinklaraštį, galite turėti daugybę pranašumų. Paieškos sistemoms patinka matyti, kad svetainė yra nuolat atnaujinama ir pridedama. Pažymėti šį laukelį padės dienos ar savaitės tinklaraščių straipsnių paskelbimas.

Tinklaraštis taip pat leidžia jūsų svetainei kurti bendrą turinį, srauto šaltinius ir galiausiai augti. Įrašę įdomų ir vertingą turinį, pritrauksite naujų lankytojų ir paskatinsite pasikartojančius vartotojus. Apsvarstykite galimybę naudoti skirtingas žiniasklaidos rūšis, tokias kaip vaizdo įrašai, internetinės transliacijos ir internetiniai seminarai, kad patrauktumėte skirtingas auditorijas. Srautas į jūsų tinklaraštį bus naudingas ne tik jūsų verslui, bet ir didėjantis lankytojų skaičius padės nustatyti paieškos variklio reitingą jūsų naujajam verslui..

Galiausiai būtinai parašykite naujus pranešimus naujomis temomis. Jūs nenorite dubliuoti turinio. Užuot susitelkę ties kiekvieno tinklaraščio įrašo sutelkimu į skirtingą raktinį žodį. Tai leis jūsų svetainei reitinguoti įvairius raktinius žodžius ir atitinkamai pasiekti platesnę auditoriją. Kuo įdomesnį ir įvairesnį turinį skelbiate, tuo didesnė tikimybė susisiekti su naujais vartotojais.

Optimizuokite savo svetainės našumą

Įsitikinkite, kad jūsų „WordPress“ svetainė veikia aukščiausiu įmanomu lygiu. Paieškos sistemos atsižvelgia į tokius veiksnius kaip vaizdo optimizavimas ir svetainės greitis. Taigi bendros svetainės našumo optimizavimas yra dar vienas būdas pagerinti savo svetainę paieškos sistemoms.

Stebėkite svetainės greitį

Stebėkite svetainės greitį

„Google“ šypsosi svetainėse, kurios greitai įkeliamos ir suteikia sklandų naudotojo patirtį. Taigi, jei jūsų svetainėje nėra greito įkėlimo laiko, tai gali labai paveikti jūsų padėtį paieškos sistemose.

Jei abejojate, ar jūsų svetainė veikia gerai, galite pailsėti naudodami nemokamą įrankį. Vienas puikus variantas yra „Pingdom“ įrankiai. Nemokama šios aukštos kokybės svetainės našumo valdymo paslaugos versija, be kitų naudojimo būdų, leis greitai patikrinti, kaip greitai įkeliama jūsų svetainė. Tai taip pat sukurs išsamias ataskaitas, padėsiančias suprasti, kokio tipo turinys lėtina jūsų svetainę ir ką galite padaryti, kad pagerintumėte įkėlimo laiką. Aukščiausios kokybės vartotojai taip pat gali nuolat stebėti jūsų puslapio greitį ir gauti realaus laiko pranešimus apie prastovas.

Kitas puikus įrankis yra dievas ole ‘ „Google PageSpeed“ įžvalgos. Šis įrankis analizuoja jūsų svetainę, naudodamas pirmojo mobiliųjų telefonų indeksavimo metodą – tai reiškia, kad prieš jūsų stalinius kompiuterius jis patikrina jūsų svetainės našumą remiantis mobiliaisiais įrenginiais. Panašiai kaip „Pingdom“, „Google PageSpeed ​​Insights“ taip pat suteikia „galimybių“ pagerinti jūsų greitį visame svetainėje.

Pagerinkite savo svetainės greitį

Yra keletas paprastų būdų, kaip pagerinti jūsų svetainės greitį. Aišku, atsižvelkite į tai, apie kuriuos pranešta apie puslapio greičio įrankius, tačiau yra keletas patarimų, kuriuos galite atlikti nepriklausomai.

Pirmiausia atidžiai pažiūrėkite į tema ir prieglobos paslauga jūs naudojate. Moderni, greito įkėlimo tema, tokia kaip mūsų pačių sukurta tema „Total WordPress Theme“ iš karto sužavės paieškos variklius ir gali paversti jūsų svetainės reitingą.

„wpengine“ valdomas „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas

Informacija ir atsisiųsti

Ne mažiau svarbu naudoti aukštos kokybės žiniatinklio prieglobą. Priimant seną posakį „tu gauni tai, už ką mokate“ neabejotinai skamba tiesa. Jei galite sau leisti, visada rinkitės aukščiausios klasės valdomą „WordPress“ prieglobos įmonę, tokią kaip „WP Engine“. Ši „WordPress“ specifinė prieglobos paslauga turi įspūdingų rezultatų, suteikdama greitą įkėlimo laiką daugybei jų priimamų svetainių.

Kiti svarbiausi patarimai, kaip pagerinti jūsų svetainės greitį, yra kelių skirtingų papildinių įdiegimas „WordPress“ svetainėje. Apsvarstykite galimybę naudoti talpyklos papildinį, vaizdo optimizavimo papildinį ir tinginio įkėlimo papildinį. Visa tai gali pagerinti jūsų svetainės našumą ir padėti susirasti palankumą ieškant variklių.

Padarykite savo svetainę patogią mobiliesiems

Padarykite savo svetainę patogią mobiliesiems

Jei norite, kad jūsų „WordPress“ svetainė gerai įsitvirtintų paieškos sistemose, turite mobiliai reaguojančią temą. Šiais laikais beveik neįmanoma nusipirkti temos, kuri nėra parengta mobiliesiems.

Jei nesate tikri, tiesiog patikrinkite. Ištraukite telefoną ar planšetinį kompiuterį ir apsilankykite svetainėje. Taip pat galite naudoti šiuos patarimus, kad jūsų svetainė būtų mobili. Atsižvelgdami į savo svetainės nišą, galite taip pat atkreipti dėmesį į „WordPress“ skirtą AMP. Trumpai tariant, AMP (pagreitinti mobilieji puslapiai) leidžia mobiliuosiuose įrenginiuose rodyti greitesnes pakrovimo, supaprastintas puslapių versijas (su talpyklą, mažiau HTML, be „JavaScript“ ir kt.). Jei jūsų internetinis dienoraštis yra svarbi jūsų svetainės dalis, tada AMP gali būti jums gera idėja.

„Google PageSpeed“ įžvalgos

Kaip minėta anksčiau, norėdami patikrinti, ar jūsų svetainė veikia mobiliesiems, patikrinkite „Google“ Puslapio greičio įžvalgos įrankis. Tiesiog įveskite savo svetainę, o „Google“ gaus jūsų balą iš 100 už jūsų svetainės mobiliesiems našumą ir rekomendacijas, ką patobulinti..

Galutinės mintys apie naujo verslo SEO

Daugelis įmonių, ypač kai tik pradeda veiklą, neturi laiko, kurio reikia skirti SEO. Jei taip yra, ir jūs tam turite biudžetą, prasminga pasitelkti SEO profesionalą, kuris padėtų optimizuoti jūsų svetainę..

Bandant rasti tinkamą SEO verslą ar asmenį, klauskite rekomendacijų. Visada stenkitės kalbėti su ankstesniais klientais, su kuriais jie dirbo, neskaitykite tik atsiliepimų. Venkite bet kokių aukščiausių teiginių. Jei jie žada tai, kas yra per gerai, kad būtų tiesa, tada tikriausiai taip yra!

SEO eksperto samdymas gali būti puikus būdas naujam verslui pradėti savo kelią į paieškos sistemas. Tiesiog prieš įdarbindami įsitikinkite, kad kruopščiai atlikote savo tyrimus.

Kokią SEO sritį reikia tobulinti ar sutelkti dėmesį į jūsų „WordPress“ svetainę? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me