10 dôvodov, prečo je WordPress ideálny pre malé podniky

Dôvody, prečo je WordPress ideálny pre malé podniky

Ak si pamätáte, bolo obdobie, keď obchodní manažéri a podnikatelia potrebovali nájsť vývojára, aby urobili malé zmeny na svojich webových stránkach a obsahu. Ale so zavedením WordPress sa správa webových stránok zjednodušila. Pre všetkých webmasterov to bolo požehnaním.

WordPress je dobre známy ako dokonalý nástroj na vytváranie blogov, ale teraz je lepšie ho nazvať CMS (Content Management System), pretože sa v priebehu rokov značne rozrástol. Táto skromná platforma má teraz potenciál vybudovať interaktívnu webovú stránku. Podľa súčasných záznamov sa WordPress používa na celom svete desiatky miliónov ľudí ako preferovaná platforma pre vývoj webových aplikácií. Existuje mnoho dôvodov, ktoré popisujú, prečo sa všeobecne používa na vývoj webových stránok, ale v tomto blogu sa dočítate o hlavných dôvodoch, prečo je WordPress ideálny pre vaše malé podniky..

Prežívanie dnešných tvrdých výziev pre podniky môže byť naozaj ťažké. Najmä pre väčšinu podnikových manažérov a podnikateľov je dosť náročné starať sa o obchodné webové stránky (pretože si vyžaduje pravidelnú optimalizáciu) v súvislosti s vašimi bežnými povinnosťami. Tu prichádza WordPress. Podnikatelia budú nielen schopní spravovať svoje webové stránky, ale budú mať úplnú slobodu pri vylepšovaní vzhľadu a pocitu rozhrania bez potreby najímania samostatného vývojára..

WordPress je vývojový nástroj s otvoreným zdrojovým kódom, ale napriek tomu poskytuje používateľom množstvo možností zabezpečenia a prispôsobenia vďaka širokej škále dostupných doplnkov. Navyše existuje veľa bezplatných (a prémiových) základných nástrojov na uvoľnenie sily WordPress pre malé a stredné podniky. Aj keď nie je potrebné zazvoniť na profesionálneho vývojára alebo spoločnosť, aby ste pre vás mohli vytvoriť webovú stránku založenú na WP, máte možnosť ísť samostatne alebo si nájsť cenovo dostupnú pomoc prostredníctvom pracovných portálov, ako sú Upwork. Bez ohľadu na to, akým spôsobom sa rozhodnete, uistite sa, že používate program WordPress na zlepšenie svojho podnikania.

Toto je iba začiatok výhod, ktoré tento nástroj prináša, a v tomto blogu je ešte veľa. Preskúmajme preto, prečo je WordPress skvelý pre malé podniky.

1. WordPress je úplne zadarmo

Áno! Počuli ste to správne. WordPress je úplne zadarmo. Môžete si ho zadarmo stiahnuť, nainštalovať ho na svoje webové stránky alebo do miestneho prostredia karantény s ľahkosťou a potom s ním urobiť, čo chcete. Ako majiteľ malej firmy budete pravdepodobne chcieť nastaviť web svojej firmy s malými počiatočnými nákladmi. WordPress sa stal prínosom pre malé podniky, pretože šetrí aj peniaze a čas.

Ak chcete zistiť, aký cenovo dostupný môže byť WordPress, prečítajte si tento príspevok, ktorý zvyšuje skutočné náklady na vytvorenie webovej stránky s WordPress..

2. Jednoduché a rýchle nastavenie webových stránok

Ďalším hlavným dôvodom, prečo by malé podniky mali používať WordPress, je to, že sa dajú nainštalovať jediným kliknutím. To znamená, že nemusíte byť odborníkom na servery alebo hosting, pretože nevyžaduje ťažké zručnosti.

S plánmi hostenia od spoločnosti Bluehost (iba 2,95 USD / mesiac pre zdieľaný hosting) a Cloudways (úžasný riadený hosting v cloude) si pri nastavovaní účtu jednoducho vyberiete WordPress a nainštalujú ho za vás. Alebo ak si vyberiete spravovaný hostingový plán WordPress od renomovaných spoločností, ako sú WP Engine alebo Zotrvačník, nemusíte zdvíhať prst. Špecializujú sa na WordPress, takže je už nainštalovaný, nastavený, nakonfigurovaný a optimalizovaný pred dokončením registrácie plánu. Ešte lepšie sa o vašu inštaláciu postarajú spravovaní hostitelia, takže sa môžete zamerať na podnikanie, nie na váš server.

Po inštalácii budete mať k dispozícii širokú škálu funkcií a funkcií, ktoré vám pomôžu s vývojom webových stránok. Čistý, informatívny a ľahko použiteľný informačný panel programu WordPress uľahčuje nastavenie webových stránok aj pre úplne nových používateľov.

3. Open Source Development Platform

Nazýva sa to otvorený zdroj, pretože ktokoľvek si môže stiahnuť a použiť kód dostupný v systéme Windows WordPress Codex aby ste na svoje webové stránky pridali funkcie (alebo ak ste pokročilí, môžete kód ľubovoľne rozšíriť a znova použiť). Toto je jedna z najlepších a najdôležitejších výhod, vďaka ktorým je WordPress preferovanou voľbou pre malé podniky. Pri spravovaní zdrojového kódu môžu podnikatelia najať vývojára WordPress, ale je to úplne na ich výbere, pretože si s tým dokážu poradiť aj sami.

4. Užívateľsky prívetivé rozhranie

Zero WordPress Theme Customizer

WordPress je v zásade vytvorený takým spôsobom, aby ho mohli využívať všetci technickí a netechnickí ľudia. To ho robí veľmi náročným na celom svete. Ďalšou dôležitou skutočnosťou je, že je pomerne interaktívny a užívateľsky prívetivý, čo umožňuje používateľom ľahko vytvárať webové stránky, ponuky, príspevky, formuláre a dokonca im umožňuje ľahko a pohodlne spravovať médiá, ako sú videá a obrázky..

5. Veľká komunita online podpory

Už sa diskutuje, že WordPress je výkonná online platforma pre vývoj webových aplikácií pre veľkú komunitu používateľov. WordPress je známy pre svoju vynikajúcu online podpora Systém. Vďaka miliónom aktívnych používateľov, kvalifikovanému tímu vývojárov, širokej komunite a diskusným fóram môže každý ľahko nájsť riešenie svojich problémov. Navyše existuje veľa informovaných blogov WordPress, ktoré zdieľajú tipy a príručky takmer každý deň. Je to tak preto, lebo o väčšine otázok týkajúcich sa WordPress sa tu už diskutovalo a je pravdepodobné, že niekto rozhodne vie, ako ich opraviť. To je dôvod, prečo je WordPress najlepší pre začiatočníkov a malé podniky.

6. Široká paleta tém

Celkový motív WordPress

Ktoré najdôležitejšie funkcie sú potrebné na vytvorenie webovej stránky? Dokonalý dizajn samozrejme! Môže byť príliš drahé, aby vaše stránky boli navrhnuté profesionálnym vývojárom. Ale s WordPress sa môžete rozhodnúť pre vopred navrhnutú tému. Na webe sú k dispozícii tisíce bezplatných tém WordPress.org adresár tém ako aj na renomovaných webových stránkach, ako sú bezplatné témy WPExplorer a naše nové obľúbené webové stránky Len zadarmo témy. Všetky tieto témy sú krásne navrhnuté a dajú sa integrovať do vytvorenia interaktívnej webovej stránky.

Okrem bezplatných možností existuje tisíce ďalších prémiových motívov WordPress, z ktorých si môžete vybrať pri vytváraní svojich webových stránok. Prémiové témy často prichádzajú s pridanými funkciami a podporou od vývojárov. Ak hľadáte jednu tému, ktorá dokáže všetko, vyskúšajte tému Total WordPress, ktorá obsahuje ľahko použiteľný nástroj na vytváranie drag and drop stránok, veľa jednoduchých možností vizuálneho prispôsobenia naživo (farby, písma atď.) A veľa pripravení vytvoril webové šablóny, ktoré môžete importovať pomocou niekoľkých kliknutí. Na webe sú však aj tony ďalších špecifických tém týkajúcich sa charitatívnych organizácií, účtovníctva, reštaurácií a ďalších, ktoré nájdete na téme Themeforest (a samozrejme aj na iných trhoch). Z tohto dôvodu si malé podniky vyberú WordPress, pretože môžu nájsť a používať dizajn, ktorý presne vyhovuje ich značke.

7. Doplnky pre každú funkciu

Ak chcete na svoju webovú stránku pridať ďalšie funkcie, môžete využiť pomoc s doplnkami WordPress, ktoré sú k dispozícii zadarmo (alebo za malý poplatok) na webe. Rovnako ako témy, aj v systéme Windows sú uložené tisíce vopred vyvinutých doplnkov Adresár doplnkov WordPress a na trhu existuje ešte viac prémiových doplnkov vrátane CodeCanyon, ThemeIsle, Pippin’s Plugins a ďalších. Doplnky sa všeobecne ľahko používajú a inštalujú a navyše pomáhajú pridať ďalšie funkcie na vaše webové stránky.

8. SEO Optimized

WordPress SEO

Mať webové stránky bez optimalizácie pre vyhľadávače je dosť podobné tomu, že nemajú žiadne webové stránky. Dnes si každý vytvára webovú stránku tak, že má na pamäti perspektívy SEO. Tento problém bol vyriešený pomocou WordPress. Webové stránky vyvinuté na WordPress sú v predvolenom nastavení SEO optimalizované, pretože štruktúra, ktorú sleduje, už vyhľadávacie nástroje uznávajú. Ale WordPress SEO sa tam nekončí. Existuje veľa skvelých sprievodcov a doplnkov, ktoré vám pomôžu ďalej optimalizovať SEO na mieste pre lepšie umiestnenie, ale tu je niekoľko, ktoré vám pomôžu začať:

  • Najlepšie nástroje WordPress SEO pre rok 2017 na zlepšenie poradia vo vyhľadávačoch
  • Vaša príručka pre rýchlu inštaláciu a nastavenie SEO pre WordPress
  • Sprievodca pre začiatočníkov k WordPress SEO: Spätné odkazy, Rýchlosť stránok a ďalšie

9. Vysoko citlivé vzory

Túžba mať webovú stránku reagujúcu na mobil možno ľahko splniť pomocou WordPress. Schopnosť reagovať je niečo, čo každý podnikateľ chce nielen pre webové stránky, ale aj pre svoje aplikácie a e-mailové šablóny. Našťastie pre vás väčšina tém WordPress je navrhnutá tak, aby plne reagovala, takže váš web vyzerá skvele na stolných počítačoch, tabletoch a mobilných zariadeniach. Vaša šanca na telefónoch nevyzerá dokonale pixelovo, pre optimalizáciu webových stránok pre mobilné zariadenia môžete vždy použiť doplnky.

10. Bezpečné a spoľahlivé

Je pravda, že WordPress je výkonná platforma CMS a webového vývoja, ktorá dôsledne preberá prebiehajúcu prácu a robí ju čo najbezpečnejšou. Pokiaľ ide o zabezpečenie, WordPress je na vrchole. Uvoľňujú sa pravidelné aktualizácie a opravné záplaty, čím pre vás vytvoríte bezpečnejšie prostredie webových stránok.

Navyše existuje veľa spôsobov, ako môžete zvýšiť bezpečnosť svojich webových stránok WordPress pomocou doplnku alebo základných bezpečnostných opatrení. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte náš blog, kde nájdete ďalšie tipy na zabezpečenie WordPress.

Záverečné poznámky

Pre každú malú alebo začínajúcu spoločnosť môže byť ťažké vytvoriť silnú prítomnosť na webe. Môže to byť vážny problém, pretože skvelá online prítomnosť môže priniesť náklady, čas a úsilie, ktoré si nemôžu dovoliť. Ľahkým a zrejmým riešením všetkých týchto problémov je WordPress. Stačí si ju vziať na rozvoj svojej firemnej webovej stránky.

Dúfajme, že tento blogový príspevok odpovedal na všetky vaše otázky týkajúce sa toho, prečo by malé podniky mali považovať WordPress za svoju webovú stránku svojej firmy. Ako podnikateľský magnát alebo podnikateľ ste zodpovední za správne rozhodnutia v správnom čase na dosiahnutie úspechu. Takže si to nemysli premyslieť, stačí nainštalovať WordPress a využiť všetky funkcie, ktoré s tým súvisia!

Máte nejaké otázky alebo tipy, ktoré môžete pridať? Zanechať komentár v sekcii nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me