10 nástrojov na monitorovanie sociálnych médií pre WordPress

Nástroje na monitorovanie sociálnych médií pre WordPress

Ste zodpovední za analýzu sociálnych médií vašej značky?

Ak áno, musíte vykonať veľa experimentov, aby ste zistili najlepšie možné stratégie pre svoje marketingové kampane v sociálnych médiách. V skutočnosti je sledovanie správania publika sledovaním a správaním sa podľa nich jedinou dôležitou vecou, ​​ktorú môžete urobiť, aby sa sociálne médiá skutočne stali pre vás skutočnými.

Pokiaľ ide o dosiahnutie maximálneho zapojenia používateľov ktoré pomáhajú generovať väčší predaj, musíte mať pred sebou správne údaje, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutie.

Ktorá sociálna sieť si napríklad zaslúži najviac času a investícií? Aký je váš najvýkonnejší obsah? Aký je celkový vplyv sociálneho vzhľadu vašej značky na vaše podnikanie?

Toto je len niekoľko metrík nevyhnutných na prijatie solídneho rozhodnutia, ak nie je nepriestrelná. A pre svoje podnikanie potrebujete takmer dokonalé stratégie sociálnych sietí. Pretože sociálne siete nie sú len niektoré miesta, na ktoré môžu tínedžeri visieť prakticky alebo kde sa starí priatelia stretávajú po rokoch. Tieto nesmierne vplyvné a vysoko interaktívne platformy môžu za pár hodín prinútiť alebo rozbiť staré podniky!

Ak chcete, aby sociálne médiá fungovali pre vás, musíte na sledovanie týchto kanálov použiť niektoré skutočne dobré nástroje. Tieto špecializované nástroje urobia všetko vrátane sledovania kľúčových slov alebo analýzy správania používateľov, značiek hashtag, adries URL a oveľa viac.

Na trhu však existuje toľko nástrojov. A nie je neobvyklé, že vás zmiasť vyberie ten pravý pre váš účel, alebo dokonca skončí popadnutím nástroja pod par. Preto, aby sme vám veci uľahčili, predstavíme špičkové nástroje sociálnych médií špeciálne navrhnuté na monitorovanie vašich aktivít v oblasti sociálnych médií a pomôžu vám vypracovať spoľahlivé a efektívne stratégie pre dosah na vašu sociálnu sieť..

1. Sprout Social

Sprout Social

Ak hľadáte medzikanálovú analýzu sociálnych médií, môžete ľahko ísť na Sprout Social. Voľba je na vás, môžete sa ponoriť hlboko do podrobného výkonu sociálnych médií jedného podniku alebo porovnať výsledky na viacerých kanáloch sociálnych médií naraz. V oboch prípadoch, Sprout Social môže byť pre vás vhodným riešením.

Všetky analýzy vašich sociálnych médií môžete sledovať z jedného miesta, vrátane zobrazení stránky na Facebooku, kliknutí na odkazy na Twitteri, zapojenia LinkedIn, rastu sledovateľov Instagramu, hodnotenia Pinterestu a ešte oveľa viac.

Nielen to získate organizované, ľahko zrozumiteľné a prezentovateľné správy pripravené na nasadenie za pár kliknutí. Pomocou programu Sprout Social môžete vytvárať tematické správy, ktoré šetria váš čas, ako aj prispôsobené správy, ktoré môžu spĺňať vaše požiadavky podrobnej hĺbkovej analýzy. Naším cieľom je správne pochopenie publika v čo najkratšom čase?

Toto sú len niektoré z pokročilých funkcií, ktoré Sprout Social ponúka, aby extrahoval cenné spoločenské poklady. Ak máte teda záujem o údaje, ktoré sa dajú použiť, týkajúce sa demografických údajov vašej cieľovej skupiny, ovplyvňujúcich odvetví, výkonnosti kampaní, zdieľania hlasu a analyzovania sentimentov spotrebiteľov; Sprout Social je nástroj, ktorý si môžete vybrať bez akýchkoľvek pochybností!

2. Hootsuite

Hootsuite Media

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Len správca sociálnych médií bude poznať bolesť prihlásenia sa na firemné účty sociálnych médií po celý deň a uverejňovať príspevky na každom z nich samostatne..

Čo ak však existuje riešenie, ktoré vám umožní naplánovať vaše príspevky na sociálnych sieťach na celý deň alebo týždeň alebo dokonca mesiace?

Je tu pre vás Hootsuite. Je to ľahko použiteľný nástroj na správu sociálnych médií na plánovanie vašich príspevkov na všetkých platformách sociálnych sietí, na ktoré si môžete myslieť. Pomocou tohto inkluzívneho nástroja môžete do každého informačného panela sociálnych údajov pridať širokú škálu streamov. Okrem toho môžete pridať stĺpce, domov, časovú os, zoznam a tiež naplánovať vytváranie tokov na základe filtrovania.

Kľúčovou súčasťou Hootsuite sú jeho prúdy. To môže byť prospešnejšie pre analýzu Twitteru a Facebooku nastavením toku filtrovaného podľa zmienok. V takom prípade stačí na stránke streamov vytvoriť kartu pre zacielenú sieť sociálnych médií a za pár minút ju zautomatizovať.

Celkovo sa pomocou tohto skvelého nástroja získate robustná sada funkcií správy sociálnych vecí so ľahko použiteľným a jasným rozhraním.

3. Tlmivý roztok

Buffer Social

Vyrovnávacia pamäť je jedným z najrozvinutejších nástrojov na plánovanie sociálnych médií, ktoré sme v priebehu rokov videli. Môžete naplánovať obsah pre Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook a Pinterest. Dobrá časť Bufferu je jeho bezplatný účet, môžete si vytvoriť bezplatný účet, ktorý vám umožní uverejňovať príspevky na troch účtoch sociálnych médií a naplánovať až desať príspevkov.

Za Bufferom pracujú tri samostatné nástroje. Jedným z nich je Buffer Publish, plánovací nástroj pre sociálne médiá. Potom prichádza Buffer Answer, nástroj na monitorovanie a zasielanie správ pre sociálne médiá. A napokon, Buffer Analyze, analytický nástroj pre sociálne médiá.

Existujú aj ďalšie funkcie, napríklad zobrazenie RSS Feed, inštalácia rozšírenia prehľadávača na ukladanie obsahu na neskoršie použitie pomocou kurátora obrázkov Pablo. Okrem toho získate solídny súbor analýz týkajúcich sa interakcie a výkonu po ňom.

4. Awario

Awario Monitoring

Awario je online marketingový nástroj, ktorý je určený na starostlivosť o vás hodnota značky. Tento vynikajúci nástroj je vyvinutý na sledovanie a identifikáciu škálovateľnosti vašej značky online. Dozviete sa viac o tom, ako si ľudia myslia o vašich produktoch a službách. Awario analyzuje obsah z celého internetu, pretože dokáže prejsť cez trinásť miliárd stránok každý deň.

Nielen to, s Awariom môžete robiť pár vecí. Nové témy pre nadchádzajúce príspevky hostí nájdete analýzou relevantných spätných odkazov. Získajte najrelevantnejšie sociálne informácie týkajúce sa výkonnosti vašej značky a pomocou tohto úžasného nástroja nájdite vplyvných sociálnych médií.

5. BuzzSumo

BuzzSumo

BuzzSumo je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Brandwatch, ktorá funguje trochu inak ako iné nástroje na počúvanie na sociálnych sieťach uvedené v tomto zozname. Vynikajúcou súčasťou služby BuzzSumo je jej schopnosť identifikovať najobľúbenejší obsah na sociálnych sieťach vrátane Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu atď..

Pomocou služby BuzzSumo môžete analyzovať obsah svojich sociálnych médií niekoľkými spôsobmi. Výkonné parametre vyhľadávania a možnosti filtrovania uľahčujú prácu. Spolu s údajmi o ovplyvňovačoch vám tento nástroj poskytuje aj základné údaje o spätnom prepojení na sociálnych sieťach, aby ste sa mohli informovane rozhodnúť.

6. Google Analytics

Google Analytics

Zďaleka Google Analytics môže považovať za jeden z najviac podceňovaných nástrojov na sledovanie sociálnych médií, ktoré väčšina vlastníkov stránok používa. Mnoho vlastníkov webových stránok používa tento nástroj iba na sledovanie toku návštevnosti, ale tento nástroj nie je vyvinutý iba na sledovanie toku návštevnosti.

Technicky Google Analytics nie je nástrojom sociálnych médií, ale napriek tomu ho možno použiť na sledovanie rôznych kampaní na sociálnych sieťach a dokonca vám môže pomôcť merať NI v sociálnej oblasti. Môžete vytvárať prehľady špeciálne pre sledovanie sociálnych médií, napríklad koľko návštevníkov je privedených na vaše stránky, z ktorých vedie kanál sociálnych sietí. Parametre UTM môžete použiť aj na sledovanie a meranie konkrétnych kampaní na sociálnych sieťach.

7. Kľúčová diera

Monitorovanie kľúčových dier

Kľúčová diera je jedným z najlepších nástrojov na monitorovanie sociálnych médií, najmä pre používateľov Twitteru a Instagramu. Pomocou tohto inteligentného nástroja môžete vyhľadávať kľúčové slová, značky hash, adresy URL a používateľské mená s cieľom analyzovať správanie používateľa. Veľmi presne vidíte aj údaje v reálnom čase, ako aj historické údaje.

Špeciálna funkcia tepelných máp Keyhole vám umožňuje ukázať úrovne aktivity v konkrétnych častiach sveta. Dobrou súčasťou tohto úžasného nástroja je jeho schopnosť vyžiadať si historické údaje pomocou Twitteru a Instagramu, ktorý obsahuje informácie o počte príspevkov, používateľov, interakcie a ovplyvňovačoch..

8. Snaplytics

Snaplytics

Ak sa chcete zamerať na príbehy Snapchat a Instagram, výber možnosti Snaplytics by mohol byť pre vás vynikajúcou voľbou. Tento úžasný nástroj sa zaoberá rôznymi metrikami, ako sú napríklad miera otvorenia a zatvorenia, čo značkám umožňuje zistiť, kde vrcholky interakcie s príbehmi dosahujú, a môžete vedieť aj mieru odchodov..

Zdá sa, že sa zdá, že Snapchat mohol upadnúť v prospech niektorých značiek, ale nemali by ste zabudnúť, že táto sieť sa môže pochváliť stovkami miliónov aktívnych používateľov, ktorí sú miléniami a generálom Z. Navyše, príbehy sú najnáročnejšou súčasťou Instagramu. propagácie. Z tohto dôvodu môžete tento nástroj použiť na monitorovanie vzhľadu svojich sociálnych médií, najmä v prípade programov Snapchat a Instagram.

9. Curalte

Curalate

Keďže väčšina značiek sa snaží o priamy predaj v sociálnej sieti, môžete si myslieť to isté aj pre svoju značku. V takom prípade môže Curalate slúžiť vášmu účelu prostredníctvom Instagramu najlepším možným spôsobom. Bude slúžiť ako hybridný výklad a maximalizovať predaj pomocou Instagramu.

Curalate pomáha majiteľom firiem pochopiť, ktoré produkty získavajú najviac kliknutí a predaja. Umožní vám to tiež sledovať značky produktov a zmienky a analyzovať výkonnosť obsahu generovaného používateľmi prostredníctvom konkrétnych kampaní.

10. Brand24

Brand24

Brand24 je platený nástroj na sledovanie sociálnych médií pre obchodníkov, ktorí sú zodpovední za vedenie rôznych kampaní na sociálnych sieťach. Poskytne vám inteligentný spôsob, ako analyzovať údaje zo sociálnych médií a ušetriť nespočet hodín.

Pomocou tohto výkonného nástroja môžete monitorovať kľúčové slová súvisiace s hodnotou vašej značky. Funkcia Vlastné upozornenia vás bude informovať o vašich konkurentoch a pomôže vám skočiť priamo k veci.

Môžete získať veľa metrík vrátane výkonnosti kľúčových slov na Facebooku, Twitteru, Instagramu, dosahu sociálnych médií, zapojenia, analýzy sentimentu, YouTube je možné merať podľa objemu zmien a tak ďalej. Okrem toho metriky angažovanosti, vplyvu, trendov hashtagov a ďalšie analýzy sú niektoré z kľúčových čŕt Brand24.

Zabalenie

Aj keď na trhu existuje množstvo nástrojov na monitorovanie sociálnych médií, nemôžete mať nástroje univerzálnej veľkosti. Okrem tohto nástroja tretej strany môžete použiť aj nástroj na analýzu vstavaného vyhľadávania. Zabudovaný nástroj môže chvíľu trvať, kým sa s ním pracuje; Preto je tento článok skriptovaný, aby vám uľahčil prácu.

Môžete sa bližšie pozrieť na vyššie uvedený zoznam a nájsť vhodný nástroj pre vás. Každý tu uvedený nástroj má štandard, ktorý vám pomôže pri sledovaní vašej prítomnosti na sociálnych sieťach ako celku. Dúfam, že vám tento článok pomohol veľa pochopiť o výbere správneho nástroja na sledovanie prítomnosti na sociálnych sieťach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me