10 nástrojov na uľahčenie práce s WordPress

Úžasné nástroje na uľahčenie práce s WordPress

Stavím sa, že sme v zhode, keď hovorím, že život je už tak tvrdý, aký je. Je príliš krátke as obmedzeným časom robiť všetko, čo je na vašom zozname vedier WordPress a byť tým, čo ste kedy chceli. Mať pár úžasných nástrojov, ktoré vám pomôžu pri zaťažení, je skutočne záchranca.

Týchto 10 úžasných nástrojov vám výrazne uľahčí produktivitu a životnosť WordPress. Za kratšiu dobu získate viac práce. Čo znamená, že budete mať viac minút na deň, aby ste strávili so svojou rodinou alebo si užívali veci, na ktorých tak tvrdo pracujete.

10 úžasných nástrojov, ktoré vám uľahčia životnosť WordPress

Získajte pero a papier, aby sme vám uľahčili životnosť WordPress 10X. Kombinujeme bezplatné a prémiové nástroje, pretože niekedy nie sú zadarmo dobré veci v živote. Prémiové nástroje sú však relatívne lacné (a ak v tomto zozname nevidíte svoj obľúbený nástroj alebo nemáte otázku alebo návrh, neváhajte a komentujte na konci príspevku.).

1. Ste SEO

10 úžasných nástrojov, ktoré vám uľahčia život v službe WordPress

WordPress SEO a SEO všeobecne nie sú hry pre deti. Jedna chyba a Google vás neváhajú zavesiť na sucho. Aj napriek tomu je dobré umiestnenie vašich kľúčových slov v službe Google (ostatné vyhľadávacie nástroje jednoducho sledujú postup IMHO) rovnako jednoduché ako koláč, a to skôr pomocou doplnku, ako je napríklad SEO..

Odkedy som pred pár rokmi skočil na rozbehnutý vagón WordPress, bolo vaše riešenie SEO mojím go-to SEO. Vďaka tomuto doplnku a množstvu starostlivo napísaného obsahu SEO sme sa na Googli umiestnili na prvom mieste za pár kľúčových slov.

Ale čo robí váš SEO vynikajúcou medzi mnohými ďalšími pluginmi WordPress SEO? Pre začiatočníkov vám Yoast SEO pomáha vytvárať čitateľný obsah, ktorý je odborne optimalizovaný pre vyhľadávače woo priamo z vášho post editora.!

Medzi ďalšie funkcie patrí strúhanka, kanonické adresy URL, návrhy interných prepojení, štatistiky obsahu, správca presmerovania a podpora 24/7. Tento nástroj je dodávaný v dvoch variantoch: bezplatná verzia a prémiová verzia, ktorá predstavuje 89 dolárov.

Prečítajte si viac informácií o SEO

2. Awesome Screenshot

10 úžasných nástrojov, ktoré vám uľahčia život v prostredí wordpress úžasnú snímku obrazovky

Zobraziť snímky obrazovky v tomto príspevku? Dobre, chytím ich pomocou Awesome Screenshot všetky vďaka Dev Sharmovi z WPKube, ktorý mi predstavil tento šikovný nástroj.

Uľahčil mi život blogov WordPress omnoho ľahší, pretože predtým som musel používať Prt sc (Print Screen), MS Paint a Photoshop, ktoré zahŕňali veľa krokov.

Tento nástroj je dodávaný s množstvom funkcií, ktoré umožňujú prechádzať sa v parku pomocou anotácií, snímania a úpravy snímok obrazovky / miestnych snímok. K dispozícii je nahrávanie jedným kliknutím, vďaka ktorému bude zdieľanie vášho záznamu hračkou.

Môžete chytiť celú stránku, pracovnú plochu, viditeľnú časť okna prehliadača, výber stránky, oddialiť zachytenie a upraviť svoje zachytenia podľa obsahu vášho srdca. Okrem toho ponúkajú videorekordér, ktorý stojí 19,99 dolárov ročne.

Awesome Screenshot obsahuje rozšírenia pre Mozilla Firefox a Chrome a samostatnú aplikáciu Chrome, ktorá je zázrakom.

Prečítajte si viac informácií o Awesome Screenshot

3. FileZilla

10 úžasných nástrojov, ktoré vám uľahčia život v wordpress filezilla

Bez správneho nástroja presunutie súborov z pevného disku na vzdialený server spôsobí migrénu. V kategórii FTP nesie FileZilla deň naozaj pre vás, ale to som len ja.

Môžete mi však vyčítať za to, že ste milovali nástroj FTP, ktorý je neuveriteľne ľahko použiteľný? Pokiaľ máte správne prihlasovacie údaje, máte prístup k vášmu webovému serveru a presúvať súbory ako šéf.

Napríklad môžete z webového servera sťahovať súbory / priečinky jednoduchým presunutím myšou. Nehovoriac o tom, FileZilla prichádza s úžasnými bezpečnostnými nastaveniami, ktoré vám poskytujú zabezpečený prístup na vaše stránky WordPress, aby ste robili všetko,.

Na serveri môžete vytvárať súbory priamo z pracovnej plochy, ľahko meniť povolenia súborov a robiť omnoho viac. FileZilla je bezplatný FTP klient s otvoreným zdrojom, ktorý obchod osladí.

Ďalšie informácie o FileZilla

4. RegistrationMagic

10 úžasných nástrojov, ktoré vám uľahčia život s textovým editorom

Ako používateľ programu WordPress budete samozrejme musieť v určitom okamihu vytvoriť formuláre. V tomto ohľade si všimnete, že systém registrácie používateľov WordPress má obmedzenú funkčnosť.

To je presne dôvod, prečo potrebujete RegistrationMagic, plugin pre správu a správu používateľov steroidov.

Stručne povedané, RegistrationMagic vám pomôže „… vytvoriť prispôsobené registračné formuláre používateľov, prijímať platby, sledovať zadania, spravovať používateľov, analyzovať štatistiky, prideľovať užívateľské role a oveľa viac!“ Z tohto jediného citátu môžete povedať, že tento doplnok robí nejaké ťažké ťahy.

Aby sme vám poskytli lepší obraz, pozrime sa na niektoré z vecí, ktoré tento zlý chlapec môže urobiť. Najprv si môžete vytvoriť neobmedzený počet registračných formulárov používateľov, z ktorých každý bude mať rôzne polia. To znamená, že okrem iného môžete vo svojich formulároch prijímať aj prílohy k súborom.

RegistrationMagic je dodávaný s front-end užívateľskou stránkou, ktorá umožňuje vašim používateľom zaregistrovať sa na vašom webe, prihlásiť sa, sťahovať príspevky, kontrolovať transakcie a resetovať heslá okrem iného..

Tento doplnok svieti v správe používateľov, čo s intuitívnym panelom, ktorý vám pomôže sledovať odosielanie formulárov, nastavovať platby pre platených používateľov, filtrovať formuláre v závislosti od dátumu a času a ešte oveľa viac.

Na WordPress je k dispozícii bezplatná varianta RegistrationMagic, ale tie najlepšie z funkcií nájdete v profesionálnej verzii dostupnej na RegistrationMagic.com..

Prečítajte si viac informácií o RegistrationMagic

5. Pekné odkazy

10 úžasných nástrojov, ktoré uľahčia vášmu životu WordPress pekné odkazy

Namiesto použitia škaredého odkazu, ako je https://www.example.com/dp/B00TQ1PB/ref=s9_acsd_bw_wf_a_dlpec1f4_cdl_1?, môžete pomocou doplnku Pretty Links vytvoriť užívateľsky prívetivejší odkaz, napríklad https://yoursite.com/product-name. Tento druhý odkaz je krajší a ľahšie sa šíri.

Inými slovami, pekné odkazy vám pomôžu skrátiť odkazy pomocou vašej vlastnej domény namiesto toho, aby sa spoliehali na služby na skracovanie odkazov tretích strán, ako sú bit.ly alebo tinyurl.com. Potom môžete odkaz, ktorý vytvoríte, presmerovať na ktorúkoľvek inú adresu URL podľa vášho výberu.

Program Pretty Links navyše obsahuje nástroj na sledovanie odkazov, ktorý vám ukáže počet kliknutí na vaše odkazy, odkiaľ kliknutia pochádzajú, hostiteľ, prehliadač a operačný systém..

Tento nástroj je úžasný pre používateľov WordPress, ktorí hľadajú sledovanie odkazov v e-mailoch, čistenie pridružených odkazov a zdieľanie odkazov na sociálnych médiách, komentároch a fórach..

Ďalšie informácie o službe Pretty Links

6. prospieva potenciálnych zákazníkov

10 skvelých nástrojov, ktoré uľahčia vášmu životu v wordpressu prospešné kontakty

Či už máte malý alebo veľký online obchod, e-mailový marketing je jedným z najlepších spôsobov, ako osloviť cieľové publikum a zvýšiť mieru konverzie. Myslite na to, že máte priamy kontakt s vašimi vyhliadkami.

Predtým, ako začnete posielať marketingové správy vašim potenciálnym zákazníkom, musíte zhromaždiť relevantné informácie o publiku, ako sú krstné meno, e-mailová adresa a čokoľvek iné, čo potrebujete. A aký lepší spôsob, ako zachytiť tieto informácie, ako pomocou prospešných potenciálov?

Tento nástroj na vytváranie zoznamov je vybavený šikovnými funkciami, ako je SmartExit, ktorý chytí návštevníkov skôr, ako opustia váš web, testy A / B, presné zacielenie, krásne animácie, možnosti spúšťania, neobmedzené formuláre prihlásenia, integrácia s viacerými platformami marketingu e-mailov a podrobné správy medzi ostatné.

Thrive Leads je prémiový nástroj. Licencia na jeden web vám vráti jednorazový poplatok vo výške 67 dolárov. Medzi ďalšie plány patrí balík 97 dolárov pre 5 webov, 15 licenčných balíkov pre stránky, ktoré platia pre doláre 147 dolárov a balíček prospešných 19 dolárov mesačne pre neobmedzené webové stránky..

Prečítajte si viac informácií o prospešných potenciáloch

7. WAMP

10 úžasných nástrojov, ktoré vám uľahčia život vo formáte WordPress

Čím viac sa dozviete o WordPress, tým ľahší bude váš život, pokiaľ ide o prácu s platformou. Najlepším spôsobom, ako sa dozvedieť viac o WordPress, je ponoriť sa priamo do seba a otestovať si veci sami.

Na spustenie akejkoľvek inštancie WordPress však potrebujete webový server. Zároveň by nákup doménového mena a registrácia na účet webhostingu nedáva zmysel z hľadiska nákladov, ak by ste chceli iba vyskúšať vody WordPress..

Čo robí používateľ WordPress? Som rád, že ste sa pýtali. Program WordPress môžete nainštalovať do svojho počítača pomocou nástroja, napríklad WAMP. WAMP je skratka pre Windows Apache MySQL a PHP. V jazyku laika nainštaluje WAMP do vášho počítača webový server.

S webovým serverom si potom môžete nainštalovať toľko inštancií WordPress, koľko chcete otestovať. Ak máte Mac, môžete použiť Mampu alebo XAMPP.

Viac informácií o WAMP

8. Vývojárske nástroje prehliadača Chrome

10 úžasných nástrojov, ktoré vám uľahčia život s textom

Aký to bol záchranca. Nástroje pre vývojárov prehliadača Chrome (DevTools) sú dôležitou súčasťou prehliadača Google Chrome, o ktorej väčšina začiatočníkov programu WordPress nevie.

S cieľom ušetriť toto napätie vložili vývojárske nástroje prehliadača Chrome do rúk veľa nástrojov na tvorbu webových stránok a ladenie.

Vďaka DevTools môžete mať priamy prístup do vnútorných častí vášho webu WordPress priamo z okna prehliadača. Prečo je tento prístup dôležitý??

Svoj web môžete dočasne upraviť bez toho, aby ste skutočne zmenili kód, pozrite si problémy s rozložením, sledujte problémový kód, skontrolujte čas načítania svojho webu a okrem iného si pohrajte s jazykom JavaScript..

Nástroje pre vývojárov prehliadača Chrome sú zabudované do prehliadača Google Chrome, čo znamená, že všetky tieto úžasné vlastnosti získate zadarmo. Ak chcete získať prístup k DevTools, kliknite pravým tlačidlom myši na ktorýkoľvek prvok stránky a vyberte Preskúmať prvok. Nižšie nájdete informácie o tom, ako som zmenil domovskú stránku WordPress.org:

10 úžasných nástrojov, ktoré vám uľahčia život v wordpresse, odvádza zmeny WP

A aby som bol spravodlivý, tu je a Doplnok webového vývojára pre Mozilla Firefox.

Viac informácií o Chrome DevTools

9. NotePad++

10 úžasných nástrojov, ktoré vám uľahčia prácu so slovom WordPress plus plus

Pri práci s programom WordPress možno budete chcieť spadnúť a znečistiť a napísať kód sami. Možno by ste chceli vytvoriť svoj vlastný podradený motív, pridajte do svojho súboru .htaccess nejaký kód, upravte wp-config.php alebo pridajte funkcie do svojho functions.php súbor okrem iného.

A keďže sa kód môže rýchlo vymknúť z rúk, potrebujete úžasného editora kódu, ktorý vám pomôže zostať na vrchole vecí bez toho, aby ste sa zbláznili. NotePad ++ umožňuje neuveriteľne ľahké písať kód v mnohých programovacích jazykoch.

Vďaka funkciám, ako je zvýrazňovanie a skladanie syntaxe, prehľadávanie a nahrádzanie funkcií, mapa dokumentov, atraktívne GUI, automatické dopĺňanie a mnoho ďalšieho, písanie kódu nebolo nikdy jednoduchšie.

Ďalšie informácie o NotePad++

10. Plánovač kľúčových slov Google

10 úžasných nástrojov, ktoré vám uľahčia život so wordpressom. Plánovač kľúčových slov google

Obsahový marketing a SEO idú ruka v ruke, pokiaľ ide o generovanie cielenej návštevnosti. Ak chcete vyhrať, pokiaľ ide o obsahový marketing a SEO, budete potrebovať dôkladný prieskum kľúčových slov. Ako inak poviete, aké témy zaujímajú vašich čitateľov?

Možno vám došli nápady na témy. Ako získavate nové nápady na to, aby vaše stroje na marketing obsahu boli v prevádzke? Opäť potrebujete správny výskum kľúčových slov, aby ste určili témy, ktoré si čitatelia chcú prečítať.

Ako vidíte, vaši čitatelia používajú kľúčové slová na nájdenie tém a produktov. Ak tieto kľúčové slová nájdete, ste v polovici dverí. Ak ste si to už prečítali, radi sa dozviete, že hľadanie kľúčových slov je rovnako jednoduché ako prácu Plánovača kľúčových slov Google.

Ide o bezplatný nástroj spoločnosti Google, ktorý vám umožňuje generovať nápady na kľúčové slová týkajúce sa vašej hlavnej témy.

Prečítajte si viac informácií o Plánovači kľúčových slov Google

Teraz k tebe

Ktoré nástroje uľahčujú život v službe WordPress? Vynechali sme vaše obľúbené nástroje WordPress? Vyskúšajte ďalšie nástroje WordPress pre podnikanie na našom blogu alebo s nami zdieľajte obsah v sekcii komentárov nižšie. Tak zatiaľ!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me