10 prémiových doplnkov WordPress, ktoré musíte mať

Témy WordPress vám poskytujú veľké možnosti prispôsobenia a doplnky pridávajú zábavu (ction) k funfairu. Doplnky WordPress potom vstúpia a okorenia veci tým, že vám ponúknu ešte viac funkcií, sily a schopnosti dodať celkom dôležitý úder, keď na tom záleží.

Dnešný príspevok predstavuje zbierku desiatich (10) úžasných doplnkov WordPress, ktoré pre vás znamenajú veľké investície. Ak ste to nevedeli, doplnky sú iba doplnky, ktoré predstavujú rozšírenia pre ďalšie doplnky. Uvidíte, ako by ste do svojho automobilu pridali turbodúchadlo alebo dusíkaté palivo? Bez týchto doplnkov je vozidlo v poriadku, ale pri ich oživení nie je možné ignorovať kop turbodúchadla alebo dusíkatých agregátov! Add-ons.

UberMenu – Lepkavé rozšírenie ponuky

UberMenu-Sticky-Menu-Extension-WPExplorer

Tento doplnok je rozšírením doplnku Mber Menu UberMenu – WordPress. Hrá jednu úlohu a hrá to veľmi dobre. To vám dáva možnosť urobiť vaše menu lepivými. Svoj UberMenu môžete prilepiť na konkrétne miesto a ponechať si ho v ponuke (menu), aj keď používateľ prejde úplne naspodok svojej stránky. Vaši návštevníci webu budú mať radi vašu vynaliezavosť, pretože majú prístup k ponuke (a navigácii na vašom webe) odkiaľkoľvek. Toto prekrásne rozšírenie má viac ako 2 900 nákupov, pôsobivé hodnotenie kupujúcich 4,65 / 5,00 a stojí iba 4 doláre.

Získajte rozšírenie UberMenu – Sticky Menu

Doplnok pre skener kódu pre zabezpečenie Ninja

CoreScanner-WordPress-addon-wpexplorer

Používate a milujete doplnok Security Ninja WordPress? Ak áno, budete milovať doplnok Core Scanner. Rovnako ako názov napovedá, tento doplnok vám pomôže naskenovať vaše základné súbory WordPress jediným kliknutím. Budete mať možnosť: nájsť chybné súbory, obnoviť poškodený súbor, opraviť zneužitia a „nehody“, ako sú neúmyselné odstránenia alebo úpravy, opraviť automatické aktualizácie WordPress a zobraziť zdrojový kód vašich súborov.

Doplnok je dodávaný s príjemným používateľským rozhraním, ktoré sa ľahko používa, ako aj s podrobnými pokynmi, ktoré vás majú sprevádzať. Core Scanner má hodnotenie kupujúcich 4,39 / 5,00, vyše 730 nákupov a maloobchodov za 5 dolárov. Vďaka doplnku Core Scanner udržujte svoju bezpečnosť WordPress pevnú.

Získajte doplnok Core Scanner pre zabezpečenie Ninja

Balíčky tém pre kontextové okná Ninja

themes-pack-for-ninja-PACK-wpexplorer

Ak používate kontextové okná Ninja na zvýšenie angažovanosti používateľov na vašom webe WordPress, zamilujete si ďalšie kontextové témy, ktoré sú súčasťou tohto balíka tém. Balenie sa dodáva s piatimi novými témami, ktoré prichádzajú v rôznych farbách. Medzi ďalšie kľúčové vlastnosti patrí: plne citlivý a priateľský k mobilným telefónom, veľmi ľahko konfigurovateľný a prispôsobiteľný, bezplatné aktualizácie, preklad pripravený, jQuery, špecializovaný podporný personál a ďalšie. Tento tematický balík je presne to, čo potrebujete, aby ste posilnili svoje kontextové okná Ninja a / alebo aby ste zvýšili zapojenie sa do svojich webových stránok. Tento doplnok WordPress má hodnotenie kupujúcich 4,50 / 5,00 a platí iba pre 5 USD.

Získajte témy tém pre kontextové okná Ninja

LIVE! Pre MyMail

mymail-live-WordPress-addon-wpexplorer

Pre milovníkov doplnku MyMail Newsletter teraz vidíte „… kto otvára vaše informačné kampane v reálnom čase!“. Nemusíte čakať na e-mailové upozornenia, zachytíte všetky akcie naživo! Tento doplnok najlepšie funguje s doplnkom MyMail Newsletter Plugin vo verzii 1.5.3 alebo vyššej. Ak chcete vidieť polohu svojich odberateľov, musíte povoliť Geo tracking na stránke nastavení. Live! pre MyMail je kompatibilný s WordPress 3.8.1. Doplnok má hodnotenie kupujúcich 4,64 / 5,00 a predáva sa iba za 10 dolárov.

Zažite! pre MyMail

Doplnok WordPress Social Polling

WordPress-Social-Polling-Plugin-WordPress-addon-wpexplorer

Nenechajte tento posledný kúsok v názve vyhodiť, tento malý miláčik je skutočne doplnkom WordPress. Doplnok WordPress Social Polling bol vyrobený pre populárny doplnok WordPress Easy Polling, bez ktorého náš malý miláčik nebude fungovať. Keď to však bude fungovať, budete môcť prilákať tisíce (1 000 s) nových používateľov, získať 10x viac hodnotení Páči sa mi, názorov a zdieľaní a zbierať názory od svojej cieľovej skupiny. Doplnok platí iba za 6 dolárov, tak prečo to nezískať?

Získajte doplnok WordPress Social Polling

Templatera – správca šablón pre vizuálneho skladateľa

templatera-template-manager-for-vizuálne-skladateľ-WordPress-addon-wpexplorer

Visual Composer je # 1 najpredávanejší frontend a backend drag & drop tvorca stránok pre WordPress. S viac ako 19 000 nákupmi a hodnotením kupujúcich 4,57 / 5,00 je Visual Composer obľúbeným tvorcom stránok pre mnohých vývojárov webu. V čase písania tohto doplnku ovláda tento web viac ako päťdesiat tisíc (50 000) webových stránok. Templatera vám umožňuje spravovať vaše šablóny v aplikácii Visual Composer. Môžete „… vytvoriť, spravovať a nastaviť riadiaci prístup k svojim šablónam …“ v závislosti od typov príspevkov na stránkach a rolí používateľov. Môžete tiež importovať alebo exportovať na alebo z iných webových stránok v priebehu niekoľkých minút. Templatera obsahuje mnoho ďalších funkcií, ako je automatická migrácia, 15 vlastných tém CSS (funkcia Bonus!), Prvok obsahu „Templatera“ na aktualizáciu obsahu na všetkých stránkach naraz, emplate kontrola prístupu buď podľa typu obsahu alebo užívateľských rolí, atď. Templatera má hodnotenie kupujúceho 4,60 / 5,00 a ide o 10 USD. Rozšírená licencia stojí 50 dolárov a stojí za to investovať.

Získajte Templatera: Správcu šablón pre Visual Composer

Záložky používateľa WordPress pre

WordPress-user-záložky-for-userpro

Tento doplnok, ktorý je rozšírením populárneho doplnku UserPro Profiles Plugin, umožňuje používateľom uložiť medzi záložkami všetko, čo chcú, od príspevkov k vlastným príspevkom a témam fóra. Doplnok navyše umožňuje vašim používateľom efektívne spravovať tieto záložky. Záložky používateľa WordPress pre UserPro sa dajú ľahko integrovať do ľubovoľnej témy WordPress. Čo je viac? Pred zakúpením si môžete vyskúšať vody pomocou demo účtu �� Medzi ďalšie funkcie patrí kompatibilita so všetkými typmi obsahu, navrhnutá s AJAX, miniaplikácia (pre postranný panel), funkcia krátkeho kódu a API pre technicky zdatných používateľov. Doplnok má hodnotenie kupujúcich 4,38 / 5,00 a predáva sa za 10 dolárov.

Získajte užívateľské záložky WordPress pre UserPro

Business Pack pre vrstvené kontextové okná

business-pack-for-vrstvené-dav-WordPress-addon-wpexplorer

Ak vlastníte obchodnú webovú stránku, musíte mať všetko v poriadku. To znamená, že musíte správne otvárať aj kontextové okná. Ak ste teraz milovníkom doplnku WordPress Layered Popups (a skriptu Layered Popups Script), z tohto doplnku Business Pack bude pre vašu podnikovú webovú stránku veľká výhoda. S desiatimi (10) viacvrstvovými vyskakovacími oknami, ktoré sa ľahko používajú a prispôsobujú, by vašej kreativite nemalo stáť nič. Tento doplnok WordPress má hodnotenie kupujúcich 4,80 / 5,00 a stojí iba 2 doláre. Dve doláre aby ste svojej webovej stránke poskytli profesionálny facelift vo vyskakovacom oddelení.

Získajte balík Business Pack pre vrstvené kontextové okná

Ultimate Add-Ons for Visual Composer

Konečným-addony-for-vizuálne-skladateľ-WordPress-addon-wpexplorer

Tento jediný doplnok WordPress pridá do vášho vizuálneho skladateľa niekoľko funkcií. Keďže sa nám čísla veľmi páčia, toto rozšírenie pridáva do vášho vizuálneho skladateľa až šesť (6) ďalších prvkov, ktoré – ak vás zaujíma – budú pre váš web nesmierne prospešné. Autori tohto skvelého doplnku (v tajnom liste k vašim skutočne) sľúbili pridať k tomuto rozšíreniu ešte viac prvkov :). Urobil som tvoj záujem? Dobre, dobre. Tento doplnok WordPress pridá do vášho nástroja Visual Composer Page Builder prvky pre ikony, informačné políčka, zoznamy, preklopné políčka, pulty a interaktívne bannery. Tento doplnok je plne prispôsobiteľný, má editor front-end a šetrí čas v reálnom čase. Má hodnotenie kupujúceho 4,97 / 5,00 a predáva sa ako horúce koláče za 12 dolárov.

Získajte konečné doplnky pre vizuálneho skladateľa

POZNÁMKA: Ak hľadáte párty viac úžasné doplnky Visual Composer, nezabudnite sa pozrieť na našu prémiovú viacúčelovú tému WordPress Total. Vytvorili sme vlastné rozšírenie WPExplorer Visual Composer Extension pre vlastné ikony, jazdce, karusely, referencie a oveľa viac.

Plánovaný doplnok skenera pre zabezpečenie Ninja

naplánované-scanner-addon-for-bezpečnostné-ninja-WordPress-addon-wpexplorer

Berieme bezpečnosť WordPress vážne, takže som si myslel, že by som pridal bezpečnostný doplnok, aby som vás udržal na nohách, pokiaľ ide o bezpečnosť vášho webu WordPress. �� Plánovaný doplnok skenera robí presne to, čo si myslíte. Umožňuje vám naplánovať automatické kontroly zabezpečenia. Tieto kontroly prichádzajú s e-mailovými správami a okamžitými oznámeniami v prípade, že sa nejaký nepríjemný hacker dostane do vášho domova online. Tento doplnok dobre funguje aj s doplnkom Security Ninja, doplnkom Core Scanner a ďalšími doplnkami. Ľahko sa inštaluje a dodáva sa s príjemným používateľským rozhraním. Má atraktívne hodnotenie kupujúcich 4,39 / 5,00 a nastaví vám späť iba 5 dolárov.

Získajte plánovaný doplnok skenera pre zabezpečenie Ninja

Bonus: Ľahké rozšírenia digitálneho sťahovania

easy-digitálne sťahovanie-rozšírenie

Jedným z posledných prírastkov by boli rôzne doplnky a doplnky pre rozšírenia Easy Digital Downloads E-Commerce WordPress Plugin. K tomuto výkonnému doplnku pre elektronický obchod môžete pridávať množstvo ďalších funkcií. Jednou z možností je zakúpenie balíka mega Core Extensions, ktorý vám poskytne flexibilitu provízií, obmedzený obsah, podmienené presmerovania, rozšírenia, fakturáciu vo formáte PDF, recenzie, poštovné, widgety a oveľa viac. Ďalšou skvelou možnosťou je balík Marketplace, ktorý uľahčuje vytvorenie vlastného internetového obchodu s viacerými predajcami ako koláč. Alebo si môžete kedykoľvek vybrať a vybrať, ktoré rozšírenia chcete, a pridať ďalšie podľa potreby.

Získajte rozšírenia o jednoduché digitálne sťahovanie

záver

Doplnky WordPress vám poskytujú ďalšie funkcie a to je pravda, ale nemôžu pracovať samostatne. Musíte nainštalovať „nadradené“ doplnky, ktoré rozširujú. Doplnky vám poskytujú celú škálu funkcií, ktoré budú pre váš web skvelé. Získajte doplnky, ktoré vyhovujú vašim potrebám, a pokračujte v práci!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me