12 úžasných zdrojov WordPress, ktoré môžete navštíviť ešte dnes

V neustále sa vyvíjajúcom ekosystéme, či už ste začiatočník alebo skúsený vývojár WordPress, je dôležité držať krok s najnovším vývojom, aby ste zostali konkurencieschopní..

Jedným z najväčších dôvodov rozšíreného úspechu WordPressu ako platformy bolo prijatie princípov otvoreného zdroja. Avšak, rovnako ako v prípade všetkých otvorených zdrojov, aj v prípade WordPressu existuje problém s preťažením informáciami. Existuje toľko stránok, ktoré predstavujú dôveryhodné zdroje pre všetky veci WordPress, je ťažké vedieť, kde začať a komu dôverovať.

V tomto článku sme zhromaždili 12 našich obľúbených zdrojov WordPress za rok 2015 (skutočne, odvtedy 13) WPExplorer.com by mali byť na vrchu alebo na vašom zozname). Každá stránka obsahuje množstvo materiálov, ktoré pomôžu začiatočníkom vyzdvihnúť dôležité zručnosti a skúsení používatelia posunú veci na vyššiu úroveň. Náš zoznam sme rozdelili do troch častí:

  1. Prémiové témy a doplnky.
  2. Profesionálna pomoc WordPress.
  3. Zdroje vzdelávania a odbornej prípravy.

Keďže nás (dúfajme) už poznáte a pravdepodobne ste videli náš blog WordPress a naše úžasné bezplatné témy WordPress, začnime s ďalšími 12 zdrojmi, s ktorými by ste sa mali oboznámiť!

Najlepšie zdroje pre prémiové témy a doplnky

1. ThemeForest

Téma Les

Ak hľadáte tému na zostavenie svojej najnovšej stránky WordPress, kde začať lepšie ako najväčší trh s témami WordPress, ktoré ľudstvo pozná? ThemeForest ponúka obrovskú škálu tém kategorizovaných podľa funkčnosti spolu s komplexnou podporou. Výrobky na trhu pochádzajú od vývojárov tretích strán a prechádzajú komplexným procesom preskúmania, aby sa zabezpečilo, že normy zostanú vysoké.

2. CodeCanyon

Codecanyon

CodeCanyon je jedným z najväčších zdrojov prémiových doplnkov WordPress okolo. S 3 877 doplnkami WordPress (a každý deň sa ich pridáva viac) predstavuje potenciálne dôležitý nástroj v zbrojnici každého vážneho vlastníka alebo správcu stránok WordPress..

Je potrebné poznamenať, že existujú aj ďalšie skvelé zdroje prémiových doplnkov (radi FooPlugins, WPMU DEV a doplnky Pippins). CodeCanyon má však odrodu, ktorú inde nenájdete.

3. Pro Plugin Directory

Adresár profesionálnych doplnkov

Každý, kto strávil čas vytváraním alebo správou stránok WordPress, bude vedieť, aké ťažké je získavať slušné prémiové doplnky. Už nejaký čas existuje potreba kvalitnej databázy prémiových doplnkov a zdá sa, že konečne môžeme mať riešenie v podobe adresára Pro Plugins Directory..

Tento adresár, ktorý bol uvedený na trh pred niekoľkými mesiacmi, sa môže pochváliť viac ako 150 doplnkami. Užívateľské prostredie je pôsobivé a poskytuje jednoduchý prechod pre tých, ktorí boli zvyknutí na oficiálny adresár WordPress. Proces odosielania pre vývojárov je jednoduchý a umožňuje rýchlu a ľahkú kontrolu používateľov. Toto je určite ten, kto dozerá na budúcnosť.

Najlepšie zdroje pre profesionálnu pomoc s WordPress

4. Kódovateľný

Codeable

Pamätáte si, kedy ste chceli vylepšiť vzhľad svojej domovskej stránky, ale nevedeli ste, ako upraviť kód témy, alebo ste neboli dostatočne istí, aby ste to urobili? dobre, Codeable je tu, aby vás dostal z týchto ťažkostí.

Je to trh, na ktorom si môžete najať nezávislých vývojárov WordPress na úlohy ľubovoľnej veľkosti. Vďaka robustnému procesu preskúmania pre dodávateľov je Codeable jednou z najspoľahlivejších outsourcingových služieb pre WordPress a 98,9% dokončených projektov, ktoré dostávajú päťhviezdičkové recenzie od klientov.

5. krivka WP

Krivka WP
WP Curve je ďalšou outsourcingovou službou na spracovanie úloh WordPress. Na rozdiel od kódu Codeable však WP Curve nie je napájaný prostredníctvom tretích strán, ale prevádzkuje vlastný interný tím vývojárov. Len za 79 dolárov mesačne sa WP Curve postará o vašu celú sadu potrieb podpory WordPress (pre 1 web). V sekcii referencie na svojich stránkach nájdete skvelý prehľad o druhoch úloh, ktoré môžete priradiť službe WP Curve.

6. Envato Studio

Envato Studio
Envato Studio je ďalšou alternatívou, ktorú môžete využiť pri odbornej pomoci. Na rozdiel od našich predchádzajúcich dvoch záznamov, Envato Studio nie je len trh špecifický pre WordPress. Môžete ho tiež použiť na najatie profesionálov na rôzne úlohy v oblasti kódovania, obsahu, grafiky, videa alebo marketingu. Služby ponúkané na platforme sú individuálne posudzované tímom Envato Studio.

Jednou z výrazných čŕt tejto platformy je skutočnosť, že medzi kupujúcim a predávajúcim sa vopred rozhodujú podrobnosti, ako sú časy obrátenia a počet povolených revízií. To je veľký rozdiel od iných platforiem, kde môže byť ťažšie takéto veci zbiť.

Najlepšie zdroje na vzdelávanie a školenie

7. WP 101

WP 101
WP 101 je jedným z priekopníkov v oblasti odbornej prípravy WordPress a ponúka prehľadné videá o všetkých základných aspektoch ekosystému WordPress. Nie je to však prostriedok zameraný na to, aby vás naučil, ako prispôsobiť webovú stránku WordPress. Ide skôr o blogerov a tvorcov obsahu, ktorí sú na platforme WordPress noví..

K dispozícii sú tri druhy balíkov: 30-dňový prístup, ročný prístup a celoživotná možnosť. Spolu s tými, ktorí chcú doladiť svoje vlastné zručnosti v oblasti WordPress, je WP 101 užitočný aj pre profesionálnych dizajnérov alebo správcov webových stránok, ktorí majú možnosť bieleho označovania svojich videí a ponúkať ich ako doplnok klientom prostredníctvom jednoduchého doplnku.

8. Videá začiatočníkov WP

Videá začiatočníkov WP
Začiatočník WP je skvelým zdrojom informácií pre ľudí, ktorí začínajú s programom WordPress. Podobne ako v prípade WP 101 je nepravdepodobné, že by ste tu našli obsah na strednej úrovni. Hoci web ponúka užitočný obsah v rôznych formátoch – písané články, príručky a glosáre -, je to vynikajúca časť videa. Sekcia videa je iba členom, ale členstvo je našťastie bezplatné.

9. Treehouse

Dom na strome

Treehouse uspokojuje širšie publikum ako naše predchádzajúce dva vstupy a je to vynikajúce riešenie pre ľudí všetkých úrovní skúseností, ktorí chcú vylepšiť svoju kódovaciu hru. Existuje veľké množstvo tém, ktoré je potrebné preskúmať na webe, vrátane programov WordPress, PHP, Ruby a vývoj aplikácií.

Moduly Treehouse sú pôsobivo interaktívne s kvízmi a úlohami zabudovanými ako štandard, spolu s videami, prepismi a diskusnými fórami. S plánmi začínajúcimi na iba 25 USD mesačne – a samotným množstvom dostupných školiacich zdrojov – je Treehouse v tomto priestore ľahko jedným z vedúcich mien..

Najlepšie zdroje pre vývojárov

10. Dopytové príspevky

Príspevky dopytov

Príspevky dopytov sú lepšou organizovanou a priateľskejšou alternatívou k úradníkovi WordPress Codex. Vývojári nájdu chronologicky a abecedne usporiadané zoznamy funkcií WordPress oveľa ľahšiu navigáciu a používanie ako ich oficiálny náprotivok..

11. WP Seek

WP Seek

WP Seek je ako Google špecifický pre WordPress. Je prispôsobený na pomoc vývojárom pri hľadaní funkcií WordPress, značiek šablón, akcií a ďalších možností. Podobne ako tradičné vyhľadávacie nástroje, program WP Seek obsahuje automatické návrhy a tiež umožňuje používateľom vyhľadávať viac kľúčových slov – čo je užitočné pri písaní vlastného kódu alebo pri vykonávaní zmien prvkov motivu..

12. Najlepšie postupy pre 10up Engineering

10up Najlepšie technické postupy

10up je renomované meno vo svete webdizajnu, inžinierstva a digitálnej stratégie. 10up Best Engineering Practices je základným čítaním pre vývojárov všetkých úrovní skúseností.

Tento projekt poskytuje pokyny o osvedčených postupoch, ktoré sa majú dodržiavať pri všetkých aspektoch kódovania, od nastavenia miestneho prostredia až po zápas s PHP, dizajnové prvky, funkcie špecifické pre WordPress a ďalšie.


Dúfame, že náš zoznam zdrojov vám pomôže nasmerovať vás správnym smerom, pokiaľ ide o rozšírenie vašej sady zručností WordPress a získanie pomoci s vašimi webmi. Nikdy nebol lepší čas na zapojenie sa do programu WordPress a existuje veľa ďalších vynikajúcich webov, ktoré sme museli s neochotou opustiť tento zoznam..

Sme zvedaví, keď počujeme vaše myšlienky. Používate už niektoré zo zdrojov, ktoré sme spomenuli? Alebo máte vlastné výbery, ktoré mali byť na zozname? Spojte sa prostredníctvom komentárov a dajte nám vedieť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me