15 dôvodov, prečo používať Jetpack pre WordPress v roku 2020

Potrebujem JetPack pre WordPress? 15 dôvodov, prečo by ste mali používať Jetpack v roku 2018

Čo sa stane, keď sa ľudia za doménou WordPress.com spoja a vytvoria doplnok WordPress? Dostanete jetpack.

S viac ako 5 miliónmi aktívnych inštalácií je Jetpack navrhnutý ako všestranný doplnok pre ľudí používajúcich WordPress, bez ohľadu na ich odborné znalosti. Myslite na to ako na doplnok all-in-one s funkciami od vylepšenia výkonu, bezpečnostných protokolov, prispôsobenia tém a mnoho ďalších..

Ľudia, ktorí začínajú s programom WordPress, môžu používať štatistiky stránok Jetpacku, kontaktný formulár a ďalšie užitočné moduly – bez nutnosti inštalovať samostatný doplnok pre každú funkciu. Na druhej strane, energetickí užívatelia môžu využívať funkcie, ako sú súvisiace príspevky, lenivé načítanie a CDN – všetko zadarmo! Aj keď inovácia na prémiovú verziu Jetpack pridáva ešte užitočnejšie funkcie pre analytiku Google, reklamu, prioritnú podporu a ďalšie.

Tento článok bol pôvodne publikovaný v roku 2013 s názvom 10 dôvodov, prečo by ste mali používať Jetpack pre WordPress. O päť rokov neskôr aktualizujeme túto príručku 15 najlepšími funkciami, ktoré ponúka Jetpack – a prečo by ste ich mali používať na svojom webe WordPress.

Pred začatím by bolo užitočné poznať niektoré zo synoným používaných v „funkciách“ spoločnosti Jetpack. Siahajú od „modulov“ po „nastavenia“ až po „funkcie“. V zostávajúcej časti tohto článku obmedzíme naše synonymá na „moduly“ a „funkcie“.

Poďme na to!

Contents

1. Sieť bezplatného poskytovania obsahu (CDN) pre WordPress pomocou Photon

sieť na doručovanie obsahu bez fotónov pomocou jetpacku

Úplne prvou funkciou, ktorá prichádza na myseľ, je sieť na doručovanie bezplatného obsahu, ktorú poskytuje Jetpack. Na rozdiel od iných poskytovateľov CDN, Jetpack Photon CDN nevyžaduje žiadne registrácie, poskytuje vám neobmedzenú šírku pásma CDN a je úplne zadarmo – na celý život!

Kto by mal používať Photon?

Stručne povedané, všetci. Či už ste užívateľ s právomocou alebo začiatočník alebo niekto, kto práve začína; použitie CDN výrazne urýchľuje načítanie stránok. Získate tak trojnásobnú výhodu:

  1. Google odmeňuje rýchlejšie weby s lepším skóre SEO. Vaše cieľové kľúčové slová sú rýchlejšie.
  2. Ušetríte prostriedky na šírku pásma servera; pretože obrázky sa zobrazujú zo siete na doručovanie obsahu Photon.
  3. Rýchlejšia webová stránka má za následok príjemný zážitok pre návštevníkov. To zase zvyšuje šance na konverziu – či už ide o registráciu e-mailu, stiahnutie e-knihy, alebo niečo také jednoduché ako zdieľanie v sociálnej sieti.!

Ako povolím Jetpack Photon?

jetpack-CDN-lazy-load-images

Modul Photon CDN a Lazy načítava obrázky od Jetpack

Všetko, čo musíte urobiť, je povoliť Photon modul z Zrýchlite svoje stránky nastavenia, nájdete pod Panel WordPress> Jetpack> Nastavenia> Písanie pútko.

2. Lenivé načítanie obrázkov vo WordPress

lenivé načítanie obrázkov ilustrácie pomocou prasa

Lazy Loading je funkcia, ktorá našla zmienku v každom dôveryhodnom príspevku na optimalizáciu výkonu WordPress. Vidíte, myšlienka lenivého načítania je jednoduchá. Načítať obrázok iba vtedy, keď ho vidí návštevník.

To má dvojnásobnú výhodu.

  1. Po prvé, stránka sa načíta rýchlejšie, pretože sa zmenší veľkosť stránky. Toto nám zase poskytuje lepšie SEO a znižuje spotrebu šírky pásma zo servera.
  2. thDruhá výhoda má priamy úžitok pre koncového používateľa tým, že šetrí jeho šírku pásma.

Ako môže lenivé načítanie ušetriť mobilnú šírku pásma?

Povedzme, že Samantha prehľadáva v telefóne článok o „najlepších módnych témach WordPress“. Keď Samantha otvorí webovú stránku, stránka začne načítavať všetkých 25 obrázkov naraz.

Ak je však povolené lenivé načítanie, načítajú sa iba obrázky viditeľné vo výreze. Ostatné obrázky sa načítajú iba vtedy, keď sa Samantha posunie nadol a zobrazí sa. Samantha tak skončí a ušetrí tak svoju drahocennú mobilnú šírku pásma, zatiaľ čo si bude užívať super-úhľadnú webovú stránku.

Kto by mal používať lenivú záťaž?

Opäť všetci!

Ako povolím lenivé zaťaženie Jetpacku?

Tento modul sa nachádza hneď pod modulom Fotón. Jednoducho ich prepnite a zapnite!

3. Prihláste sa na odber nových príspevkov prostredníctvom e-mailu vo WordPress

prihlásiť a sledovať wordpress blog jetpack

Toto je osobný favorit. Jetpack má rad krásnych funkcií, pokiaľ ide o zapojenie návštevníkov. Pokryjeme ich jeden po druhom, počnúc týmto.

Funkcia predplatného e-mailu spoločnosti Jetpack umožňuje návštevníkom prihlásiť sa na odber vašich blogových príspevkov prostredníctvom e-mailu. Je zobrazený ako Postupujte podľa blogu Tlačidlo. Ľudia, ktorí naň kliknú, sú požiadaní, aby zdieľali svoju e-mailovú adresu, aby si mohli prihlásiť na odber alebo „sledovať“ príspevky na svojom blogu.

Ďalej môžete použiť Postupujte podľa komentárov Táto funkcia dáva čitateľom možnosť prihlásiť sa na odber komentárov z blogu prostredníctvom e-mailu.

Vždy, keď je uverejnený nový príspevok alebo uverejnený nový komentár, vaši sledujúci dostanú e-mail s odkazom na váš príspevok / komentár.

Aké sú výhody predplatného Jetpacku??

Pre začiatočníkov nepotrebujete poskytovateľa e-mailových služieb (ESP), ako je MailChimp. Aj keď váš zoznam e-mailov rastie, nemusíte za e-maily platiť. Pamätajte, že ESP s večným programom zadarmo zvyčajne obmedzujú počet účastníkov alebo počet e-mailov odosielaných mesačne – ako by mali! (Musia jesť, nie?)

Na druhej strane však pomocou tohto modulu Jetpack nebudete môcť svojim odberateľom odosielať jednotlivé e-maily (t. J. Bez zverejnenia príspevku). Vtedy by ste sa museli zaregistrovať do ESP.

Kto by mal používať predplatné?

Závisí to naozaj. Ľudia, ktorí sa jednoducho chcú zamerať na svoje písanie a nie na rozširovanie svojho zoznamu e-mailov, sa môžu rozhodnúť pre tento modul. Ak si však vážite svoj zoznam e-mailov od prvého dňa (je to skvelé, ak ste!), Potom začnete používať bezplatný ESP, ako je MailChimp..

Ako povolím predplatné blogu Jetpack?

Prihláste sa na odber modulu blogov a komentárov od spoločnosti Jetpack

Prihláste sa na odber modulu blogov a komentárov od spoločnosti Jetpack

Prejdite na modul Odbery v rámci Panel WordPress> Jetpack> Nastavenia> Diskusia pútko.

4. Sledovanie dostupnosti a prestojov stránok WordPress

wordtime stránky uptime a výpadky monitoring pomocou jetpack

Funkcia sledovania prestojov od spoločnosti Jetpack pravidelne monitoruje vaše stránky a upozorní vás prostredníctvom e-mailu vždy, keď dôjde k výpadkom.

Nielen to, to neustále sleduje a posiela vám e-maily, ktoré vám pripomínajú, že vaše stránky sú stále mimo prevádzky. Akonáhle sú vaše stránky opäť online – Jetpack pošle ďalší potvrdzovací e-mail – informujúci vás, že vaše stránky sú opäť online!

Túto funkciu absolútne milujem – najmä preto, že mi pomohol získať argument a získať úplnú náhradu od môjho poskytovateľa hostingu WordPress. Jediné, čo som musel urobiť, bolo zdieľať snímku obrazovky s mojou doručenou poštou, a bam, museli spracovať vrátenie peňazí!

Kto by mal používať monitorovanie?

Všetci! Pokiaľ však nepoužívate prémiový nástroj na sledovanie dostupnosti webových stránok a nechcete inštalovať ďalší doplnok.

Ako povolím sledovanie výpadkov Jetpacku?

jetpack-prestoje monitorovanie

Modul monitorovania výpadkov od spoločnosti Jetpack

Jednoducho prepnite možnosť monitorovania výpadkov pod Panel WordPress> Jetpack> Nastavenia> Zabezpečenie pútko.

5. Súvisiace príspevky pre WordPress

súvisiace príspevky v

Funkcia Súvisiace príspevky automaticky navrhuje súvisiaci obsah po každom príspevku na vašom webe WordPress. Je to vynikajúci spôsob, ako udržať svojich návštevníkov v interakcii, zlepšiť čas na mieste a znížiť mieru odchodov (do určitej miery).

Ale počkajte, je tu problém:

Výpočet týchto súvisiacich pracovných miest je však náročná na zdroje. Tento problém sa znásobuje, keď existuje viac kategórií a značiek a pod každou z nich viac príspevkov. Výpočet súvisiacich príspevkov sa stáva čoraz náročnejším na CPU. Spojte to všetko do zdieľaného hostiteľského prostredia a dostanete e-mail „Porušenie zdrojov“ alebo ešte horšie – pozastavenie účtu.

Čo je oprava? Jetpack samozrejme!

Jetpack vykladá všetky tieto zložité výpočty náročné na CPU do cloudu a vracia hotové výsledky – t. J. Súvisiace príspevky – na našu stránku WordPress. To všetko zadarmo !. Vzhľad súvisiacich príspevkov (s obrázkom alebo bez neho, výňatok atď.) Môžete ďalej prispôsobiť pomocou prispôsobovača WordPress..

Kto by mal používať súvisiace príspevky?

Blogy s úhľadne usporiadanou taxonómiou spolu s dostatočným počtom príspevkov a stránok pod každou značkou a kategóriou. Súvisiace príspevky by ste nemali používať, ak máte na svojich stránkach iba niekoľko príspevkov. V takom prípade odporúčame manuálne prepojiť váš obsah.

Ako povolím príspevky súvisiace s Jetpack?

Simple! Stačí prepnúť možnosť Súvisiace príspevky pod položkou Panel WordPress> Jetpack> Nastavenia> Premávka pútko.

6. Nekonečné posúvanie vo WordPress

nekonečný navigačný wordpress príspevky jetpack

Nekonečné posúvanie je funkcia, ktorá automaticky načíta nové príspevky bez obnovenia stránky, keď návštevník prejde nadol na spodok aktuálneho príspevku. Podobný Súvisiace príspevky, táto funkcia je navrhnutá tak, aby zvýšila návštevnosť a čas na webe.

Okrem toho vám Jetpack umožňuje konfigurovať spôsob načítania ďalších príspevkov. Môžete ich napríklad nakonfigurovať tak, aby sa načítavali automaticky – podľa správania sa témy a používateľa. Návštevníkom môžete poskytnúť aj tlačidlo „Čítať / načítať viac“, ktoré po kliknutí načíta ďalšiu sadu príspevkov.

Kto by mal používať nekonečný zvitok?

Túto funkciu môže používať ktokoľvek s niekoľkými príspevkami uverejnenými na ich stránkach WordPress. Toto je vysoko odporúčané pre spravodajské a mediálne blogy.

Ako povolím Jetpack nekonečné posúvanie?

Nekonečný navigačný modul od Jetpack

Modul Infinite Scroll od spoločnosti Jetpack

Toto nastavenie môžete povoliť z Vylepšenia motívov nastavenie nájdené pod Panel WordPress> Jetpack> Nastavenia> Písanie pútko.

7. Vytvorte kontaktný formulár vo WordPress

kontaktný formulár ilustrácie jetpack

Tento modul Jetpack vám umožňuje vytvárať kontaktné formuláre s vlastnými poľami priamo z predvoleného editora WordPress. Jediným kliknutím môžete vložiť a prispôsobiť kontaktné formuláre priamo z editora WordPress.

Kto by mal použiť kontaktný formulár?

Väčšina webových stránok by mala mať ľahko použiteľný kontaktný formulár, najmä ak jednáte s klientmi. Takže ktokoľvek ešte na svojom webe WordPress nepoužíva doplnok kontaktného formulára.

Ako môžem povoliť kontaktné formuláre Jetpack?

Kontaktný formulár Jetpack vložený priamo z editora WordPress

Dobrá správa – tento modul je v Jetpack predvolene povolený.

8. Publikovanie príspevkov prostredníctvom e-mailu vo WordPress

publikovať príspevky v službe WordPress prostredníctvom e-mailu v jetpacke

Predstavte si, že ste na vzdialenom mieste a vy mať publikovať článok na svojom webe WordPress. Stránky s multimediálnym obsahom, ako je napríklad editor WordPress, sa nenačítajú v dôsledku pomalého pripojenia na internet. V okolí sa nenachádzajú žiadne kaviarne WiFi. Zdá sa, že jediná vec, ktorá funguje, je e-mail. Sotva máte dostatok internetového pripojenia na odoslanie e-mailu.

Tu je Jetpack príspevky prostredníctvom e-mailu táto funkcia sa hodí. Poskytuje vám vyhradenú e-mailovú adresu, ktorú môžete zverejniť vo svojom blogu WordPress. Po aktivácii môžete svoj príspevok poslať e-mailom na túto adresu a uverejní sa vo vašom blogu.

Ako by to fungovalo? Jednoduchá. Predmetom e-mailu bude nadpis príspevku a telo e-mailu bude obsah blogového príspevku. Pomocou nich môžete tiež odosielať ďalšie informácie, ako sú kategórie, značky a ďalšie preddefinované krátke kódy.

Kto by mal používať príspevok Jetpack e-mailom?

Publikovanie príspevkov vo WordPress e-mailom pomocou Jetpack!

Každý, kto potrebuje rýchle pokrytie bez toho, aby investoval príliš veľa času do formátovania alebo práce s oblasťami s obmedzeným pripojením na internet.

  • Cestujte blogerom, ktorí sa chcú podeliť o svoje skúsenosti zo vzdialených miest s obmedzeným pripojením na internet.
  • Prehľady zamerané na zdieľanie rýchleho pokrytia bez nutnosti otvorenia aplikácie WordPress zakaždým.

Publikovanie príspevku prostredníctvom e-mailu je niekedy jednoduchšie.

9. Automatické zdieľanie v sieti WordPress pomocou modulu Publicize

automatizácia sociálnych médií pomocou jetpacku

Modul Publicize od Jetpack vám umožňuje automaticky uverejňovať váš čerstvo publikovaný obsah na vašich sociálnych sieťach. To vám ušetrí starosti s manuálnym uverejňovaním príspevkov v každej sieti sociálnych médií.

Kto by mal používať publicitu?

Každý, kto propaguje svoj obsah na sociálnych médiách, je vítaný, aby vyskúšal tento modul. Je však dôležité vybrať správnu sieť sociálnych médií v závislosti od miesta na vašom webe a potom vytvoriť obsah špecifický pre každú sieť.

Ako môžem povoliť sociálne zdieľanie Jetpack?

Nastavenia zdieľania sociálnych médií Jetpack

Bude potrebné nadviazať jednorazové spojenie so svojimi sieťami sociálnych médií z nastavení Publicize umiestneného pod Panel WordPress> Jetpack> Nastavenia> Zdieľanie pútko.

10. Zabezpečené overenie a prihlásenie na WordPress.com

bezpečnosť jetpacku

Modul zabezpečenej autentifikácie Jetpacku vám (alebo vašim používateľom) umožňuje prihlásiť sa na vaše stránky WordPress pomocou účtu WordPress.com.

Modul môžete tiež nakonfigurovať tak, aby sa používatelia mohli prihlásiť, iba ak sa ich e-mailová adresa účtu WordPress.com zhoduje s e-mailovým ID použitým na vytvorenie používateľského účtu na vašom webe WordPress.site. Okrem toho môžete od používateľov svojich stránok požadovať, aby sa prihlásili pomocou dvojfaktorovej autentifikácie na webe WordPress.com.

Kto by mal používať autentifikáciu prihlásenia?

Prihláste sa pomocou WordPress.com

Prihláste sa pomocou WordPress.com

Ak ste jediný používateľ, ktorý prevádzkuje váš blog WordPress, môžete preskočiť aktiváciu tohto modulu. Ak však máte na svojom webe WordPress viac prispievateľov, môže to byť užitočná funkcia!

11. Vloženie médií do WordPress

obsah vložený do wordpress pomocou jetpacku

Toto je jedna z funkcií, ktoré sú štandardne povolené v Jetpack. V podstate vám pomáha vložiť obsah bohatý na médiá, ako sú videá YouTube a zvukové súbory SoundCloud – v ich pôvodnej podobe – bez toho, aby ste museli písať jediný riadok kódu / krátkeho kódu.

Musíte iba skopírovať odkaz do svojho príspevku v editore WordPress a Jetpack sa postará o zvyšok..

Jetpack sa vyvinul na podporu viacerých webových stránok s obsahom bohatým na médiá vrátane Instagramu, Slideshare, Twitteru, Dokumentov Google, TED, DailyMotion, CodePen, Medium, Pinterest a ďalších. Podrobný a aktuálny zoznam nájdete v ich zozname oficiálna dokumentácia o vložení obsahu.

Kto by mal používať obsah bohatý na médiá?

Všetci! ��

12. Overenie stránok a súbory Sitemap vo WordPress

overenie stránok pomocou jetpacku

Hneď som s vami. Jetpack nie je najlepší SEO plugin tam. Pre začiatočníkov je samotný SEO modul platenou funkciou v Jetpack. WordPress SEO od Yoast je oveľa lepší, bezplatný doplnok s množstvom funkcií a tutoriály, ktorým dôveruje viac ako päť miliónov webových stránok WordPress.

Ako už bolo povedané, pre používateľov, ktorí nie sú pripravení tráviť čas vyhradeným doplnkom SEO, môžu moduly na overenie stránok spoločnosti Jetpack použiť na overenie svojich stránok pomocou viacerých vyhľadávacích nástrojov vrátane služieb Google, Bing, Pinterest a Yandex..

Sitemap a nastavenia overenia stránok z Jetpack

Okrem toho Jetpack tiež vytvára súbor Sitemap, ktorý uľahčuje vyhľadávacím nástrojom prehľadávať vaše stránky.

Kto by mal používať súbory Sitemap spoločnosti Jetpack?

Ľudia, ktorí nechcú investovať čas do vyhradeného doplnku SEO pre WordPress, by mali používať súbor Sitemap spoločnosti Jetpack. Dôrazne však odporúčame použitie samostatného doplnku. Len s niekoľkými hodinami každý týždeň môžete získať základy svojho SEO pribitého. Týmto spôsobom budete na webe správne implementovať SEO hneď od prvého dňa. Je to veľká podpora pre vaše dlhodobé hodnotenie!

13. Widgety, widgety a ďalšie miniaplikácie WordPress

ďalší balík widgetov v jetpacku

Widgety sú jednou z najpopulárnejších funkcií, ktoré ponúka doplnok Jetpack. Poskytuje nepreberné množstvo jedinečne užitočných miniaplikácií, ktoré je možné použiť niekoľkými spôsobmi. Siahajú od sociálnych médií, oznámení o súboroch cookie GDPR a ďalších. Zamierte na svoje Prístrojová doska WordPress> Vzhľad> Widgety na prístup k týmto ďalším miniaplikáciám.

Ďalšou zaujímavou funkciou widgetu, ktorú ponúka Jetpack, sú podmienené widgety. V podstate vám umožňuje nakonfigurovať viditeľnosť widgetov na základe stránky, príspevku, značky alebo kategórie.

Môžete definovať podmienku, a iba ak je podmienka platná, zobrazí sa widget.

Vlastné widgety Jetpack

Napríklad môžete nakonfigurovať miniaplikáciu na odber bulletinu tak, aby bola viditeľná iba v príspevkoch v kategórii Financie. Týmto spôsobom môžete vytvárať super adresné zoznamy adries.

Kto by mal používať widgety Jetpack?

Závisí to väčšinou od používateľa. Ak je vaša téma WordPress dodávaná s vlastnými miniaplikáciami – napríklad sociálne akcie alebo predplatné na odber bulletinov – mali by ste ich používať namiesto Jetpacku, pretože boli navrhnuté a kódované tak, aby dobre pracovali s vašou témou.

Podmienené widgety Jetpack však môžete vždy použiť na vytvorenie pútavého obsahu na svojich webových stránkach.

14. Viac stránok z jediného informačného panela na WordPress.com

spravovať viacstránkový

Pamätáte si, ako sme hovorili o používaní služby WordPress.com, aby ste mohli využívať všetky výhody Jetpacku? Túto funkciu si zamilujete.

Po prepojení vašich stránok s Jetpack môžete všetky spravovať z hlavného panela WordPress.com. Patria sem napríklad prezeranie štatistík stránok, publikovanie príspevkov, odpovedanie na komentáre, aktualizácia doplnkov a oveľa viac.

Kto by to mal použiť?

Ľudia, ktorí spravujú hŕstku webov WordPress, môžu z tejto funkcie získať hodnotu. Napríklad môžete spravovať svoje blogy a osobné stránky pod jednou strechou – na WordPress.com.

Túto funkciu by som však neodporúčal, ak pre klientov spravujete viacero webových stránok WordPress. Nástroje ako ManageWP a InfiniteWP sú navrhnuté tak, aby spravovali viac stránok WordPress v mierke, s oveľa viac vstavanými funkciami a prémiovou podporou.

15. (Premium) zálohovanie a obnovenie WordPress od spoločnosti Jetpack

cloudové zálohovanie a obnovenie pomocou

Zálohovanie a obnova programu WordPress je vážna záležitosť. V priebehu rokov sme videli veľa záložných doplnkov a služieb WordPress, ktoré sa špecializujú na hodinové zálohy, prírastkové zálohy a ďalšie.

Zálohovanie a obnovenie z Jetpack je prémiový modul začínajúci na $ 39 / rok. Berie automatické zálohy a podporuje obnovenie jedným kliknutím. Čo je zaujímavé je ako vytvorí sa záloha.

Jetpack v zásade berie zálohu vždy, keď nastane udalosť. Udalosť môže zahŕňať vytváranie a úpravu stránok a príspevkov, odosielanie / úpravy komentárov, inštalácie doplnkov a tém, úpravy alebo aktualizácie a pridávanie alebo zmeny používateľských účtov..

Jetpack tiež udržuje Protokol aktivít všetkých udalostí uvedených v chronologickom poradí. Každá položka v tomto denníku aktivít slúži ako bod obnovenia. Stačí kliknúť na udalosť a vybrať si medzi stiahnutím zálohy alebo obnovením stránky do tohto bodu.

Kto by mal používať zálohy JetPack využívané technológiou VaultPress?

Zálohovanie je nevyhnutnou súčasťou údržby stránky WordPress. Odporúčam zvoliť si platený záložný doplnok, ak uprednostňujete bezpečnosť a pokoj, pred uložením niekoľkých dolárov každý mesiac. (Zábavná skutočnosť – náklady na záložný doplnok sú zvyčajne náklady na šálku kávy). Avšak s trochou drotárstva by ste mali mať možnosť získať rovnaké funkcie zadarmo.

Ako to dosiahnem?

Jedná sa o platenú funkciu, ktorá sa začína na 39 dolárov za rok. Musíte si kúpiť plán Jetpack, nakonfigurovať doplnok s povereniami hostiteľského servera a relaxovať. Jetpack automaticky začne zálohovať.

Existuje lepšia alternatíva zálohovania?

Ak ste ochotní minúť trochu viac za svoj hosting WordPress, zvážte poskytovateľa riadeného hostingu, ako je WPEngine. Nielenže dostanete vysoké rýchlosti, lepšiu spoľahlivosť a rýchlu zákaznícku podporu – získate aj špecializované pracovné prostredie a zálohovanie a obnovu jedným kliknutím. Plány začínajú na 35 $ mesačne až na 25 000 návštev mesačne a ak sa rozhodnete pre ročný plán, prichádzajú s 2 mesiacmi zadarmo. Nehovoriac o 60-dňovej skúške bez rizika!

Cena Jetpack

Možnosti ceny Jetpack od júla 2018

Možnosti ceny Jetpack od júla 2018

Aj keď väčšina funkcií Jetpacku je ponúkaná bezplatne, existujú určité prémiové moduly, ako napríklad zálohovanie a obnovenie, elasticsearch, pokročilá ochrana pred škodlivým softvérom, ktoré sú k dispozícii iba v rámci plateného plánu..

Ceny začínajú na úrovni 39 dolárov za rok pre osobný plán a dodávajú sa so zálohovaním a obnovou (s 30-dňovým archívom záloh) spolu s prioritnou podporou.

Získajte Jetpack Premium

Za to stojí vyplatený program Jetpack?

Ak ste príležitostným blogerom s rastúcim blogom, výbere osobného plánu spoločnosti Jetpack by mohlo stáť peniaze. Nemusíte sa starať o zálohovanie a obnovenie. Ak sa situácia pokazí, môžete kedykoľvek kontaktovať prioritný tím úspechu zákazníka..

Ak však blogujete na plný úväzok, odporúča sa profesionálny plán spoločnosti Jetpack. Týmto plánom získate pokročilú ochranu pred malvérom a schopnosť prijímať platby prostredníctvom služby PayPal.

Poznámka k Jetpack a WordPress.com

Je dôležité si uvedomiť, že Jetpack je doplnok, ktorý funguje v spojení s WordPress.com, aj keď ho môžete nainštalovať a používať na stránkach WordPress.org. To znamená, že budete musieť vytvoriť účet WordPress.com, aby ste mohli využívať všetky výhody Jetpack (ale nemusíte sa obávať – ​​nemusíte hostovať svoje webové stránky na WordPress.com). Možnosti rozšíreného prispôsobenia pre niekoľko modulov Jetpack je možné konfigurovať iba pomocou stránky WordPress.com.

Pre ľudí, ktorí začínajú s programom WordPress, je užitočné poznať rozdiely medzi WordPress.com a WordPress.org. Pre začiatočníkov je WordPress.com komerčnou alternatívou k WordPress.org – open-source platforme CMS. V uvedenom článku sme sa zaoberali ďalšími dôležitými rozdielmi medzi týmito dvoma riešeniami.

Zabalenie

jetpack v budúcnosti

Tento článok som pôvodne napísal v roku 2013 a som rád, že vidím nové funkcie a vylepšenia doplnku Jetpack. Aj keď zaviedli platený plán, absolútne sa mi páči skutočnosť, že si ponechali tie najlepšie funkcie, ako sú sledovanie fotónov a výpadkov, zadarmo. Nezavrhli tiež žiadny z predchádzajúcich modulov, ako napríklad Krásna matematika, Pravopis a gramatika, a Odkazy na WP.me.

Ako vždy – aké sú vaše obľúbené moduly Jetpack? Používate (alebo plánujete používať Jetpack)? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Máte radi doplnky WordPress? Ak chcete zistiť, či nájdete niečo nové, prečítajte si náš zoznam odporúčaných doplnkov WordPress!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me