15+ tipov na kúpu dokonalého motívu WordPress

Vaša téma môže priniesť alebo prerušiť vaše podnikanie založené na WordPress. Okrem osobného úsilia a obchodných záležitostí je vaša téma WordPress vo väčšine prípadov hnacou silou a tvárou vášho online obchodu. Ako ťažké však môže byť vybrať perfektnú tému WordPress? Nie je to celkom ťažké – je to len zložité. Mali by ste byť opatrní, pretože s niektorými témami WordPress to, čo vidíte nie čo si dostal. Horšie je, že krásne ukážky, ktoré vám veci neľahčia.

Keď sme však videli, že nemáte peniaze a čas na stratu, pripravili sme 15 rýchlych tipov na kúpu dokonalej témy WordPress. Na konci tohto príspevku by ste mali byť schopní urobiť informované rozhodnutie, pokiaľ ide o nákup tém WordPress. Znie to ako zábava, však? Perfecto.

Potrebujete tému WordPress

Wordpress-motívy-návrhári

Predtým, ako si zaobstaráte zhruba 50 dolárov na prémiovú tému WordPress, musíte zrejme definovať účel svojich webových stránok. Čo očakávate na svojej webovej stránke WordPress? Ak ste už v hre, prečo dávate svojmu webu dizajnový návrh? Aké sú vaše potreby? Čo sa snažíte dosiahnuť?

Váš cieľ by mal byť prvou vecou, ​​ktorá informuje o vašom výbere najlepšej témy WordPress pre vaše webové stránky. WordPress bola kedysi iba platformou pre blogovanie, ale dnes môže robiť všetko, čo je v poriadku, ako výkonný a robustný systém na správu obsahu..

Či už hľadáte vlog, podcast, predaj obsahu, produktov, služieb alebo čokoľvek, čo potrebujete, WordPress má zakryté chrbát. Existuje mnoho typov tém WordPress navrhnutých s ohľadom na vaše konkrétne potreby. Stačí ísť na Elegantné témy alebo Témy alebo dokonca Google a vyhľadať tému, ktoré je v súlade s účelom vašej firmy. Chcete začať s recenziou? Vaše vyhľadávanie by mohlo začať napríklad „Hodnotenie a kontrola tém WordPress…“

Takýto termín samozrejme prinesie späť veľa výsledkov, z ktorých si môžete vybrať. Vyberte päť najlepších náhodne založených na výbere výlučne na estetike. Porovnajte funkcie a vyberte najlepšie tri. Choďte ďalej a zúžte výber na jednu tému WordPress, ktorá má vzhľad a funkcie, ktoré slúžia vašim potrebám. Môžete sa rozhodnúť veriť „Zoznamu funkcií“ poskytnutých poskytovateľom alebo vyskúšať ukážku na predaj všetkých funkcií v akcii.

Či už je váš web o vašom steakhouse, predajni automobilov, cestovnej kancelárii alebo len o starom elektronickom obchode, dostanete jednu tému a vyhodí to vašu myseľ – zaručene. Ak nemáte šťastie, vždy si môžete najať vývojára WordPress, ktorý vám od základov vybuduje vlastný motív. Čakáte dni a zaplatíte majetok, takže matematiku urobte vopred. Ale predtým, ako sa dostaneme k veciam o peniazoch, poďme trochu späť na miesto, kde sme spomínali estetiku.

estetika

Žena drží fotoalbum

V oddelení funkcií sú témy, ktoré vyzerajú skvele, ale zle. Ostatné témy praskajú vo švíkoch s vlastnosťami, ale vo vyhľadávacom oddelení výrazne chýba faktor wow. Mali by ste sa usilovať o dosiahnutie dokonalej rovnováhy medzi estetikou a funkčnosťou.

Ak téma nie je potešením pre ďalšiu osobu vizuálne, môžete toho zmeniť tak málo. Ak sa rozhodnete skúsiť to, budete tráviť hodiny na konci rozprávaním sa o návrhových a prepisovacích riadkoch za riadkami CSS. Na druhej strane krásny dizajn, ktorý vám ponúka veľa možností prispôsobenia, môže byť veľkým prínosom, aj keď je obmedzený funkčnosťou. Koniec koncov, pomocou doplnkov môžete kedykoľvek rozšíriť ktorúkoľvek tému.

Zmena celého rozloženia témy nie je ľahká úloha, preto si vyberte múdro. Alebo radšej choďte na tému WordPress „… ktorá vyhovuje 80% vašich vizuálnych, rozložených a obsahových potrieb.“ Váš výber by mal byť dodávaný s ľahko použiteľným panelom možností, ktorý vám umožní označiť tému bez straty dizajnu alebo estetickej hodnoty. Na svoju tému sa môžete spoľahnúť iba na prilákanie a zapojenie zákazníkov.

O niekoľko rokov sa dostaneme k prispôsobovaniu tém, ale raz a navždy nám poskytneme otázku peňazí z našich truhiel.

Ceny a licencovanie

Zarábajte peniaze pomocou WordPress

Ak by ste chceli ušetriť pár babiek alebo splynúť s témami WordPress? Závisí úplne od vášho vkusu a samozrejme od výšky vášho rozpočtu. Všeobecným pravidlom je, že by ste nemali ísť všetko a kúpiť drahý motív WordPress bez ohľadu na to, ako je dobrý.

Otázky, ktoré si treba položiť, patria: Vyhovuje vám váš účel? Zvýhodnia cenové a licenčné podmienky vaše obchodné ciele? Napríklad, ak ste vývojár, môžete použiť tému na viacerých webových stránkach? Získate bezplatnú podporu a aktualizácie alebo budete musieť tieto funkcie zaplatiť neskôr? Aké ďalšie dobroty dostanete s témou? Pribalené prémiové doplnky? Ďalšie témy WordPress? Celoročné predplatné niektorých služieb?

V závislosti od vašich potrieb by ste si mali skontrolovať cenové a licenčné podmienky a získať tému, ktoré funguje pre váš obchodný model a peňaženku. Existujú tematické obchody, ako sú ElegantThemes, Themefuse, StudioPress, ThemeIsle a mnoho ďalších, ktoré vám umožňujú prístup k balíkom tém za pouhých 39 dolárov za rok.

Ak žijete pod skalou, zväzok tém obvykle obsahuje niekoľko tém WordPress a možno aj nejaké ďalšie zdroje. Napríklad zväzok Elegant Themes obsahuje v čase písania asi 87 tém. Balíčky tém sú obľúbené u vývojárov WordPress s množstvom klientov, ktorým majú slúžiť.

Mnoho licencií na témy na tému Themeforest stojí asi 58 dolárov a väčšina z nich prichádza s doživotnou podporou a aktualizáciami zdarma. Vo všeobecnosti platí, že skvelá téma WordPress stojí medzi 40 až 70 dolárov, pričom priemerná cena je 55 dolárov. Špina lacné témy WordPress môžu znamenať iba problémy, takže sa vyhýbajte týmto. Nehrajte lacno, investujte do svojej témy WordPress, ale nemusíte ani ničiť banku.

Niektoré témy WordPress používajú prémiové doplnky, ktoré by ste si kúpili samostatne. Je to skvelá hodnota pre vaše peniaze, aby ste dostali tému s pribalenými prémiovými doplnkami, pretože niektoré z týchto tém vám môžu ušetriť až 500 dolárov! Zároveň vyhľadajte témy, ktoré sa tvrdia, že sú dodávané s prémiovými doplnkami, ale ktoré vás nenútia, čo vás núti kupovať doplnky nezávisle..

Ľahké prispôsobenie témy

Rozloženia drag & drop vizuálneho skladateľa

Tentokrát som sa pokúsil zmeniť celkové rozloženie témy vybudovanej okolo WooCommerce. Na jednej stránke by som robil zmeny pomocou CSS, ale keď som načítala niektoré z ďalších stránok, boli by zle preložené. Vývojár témy zjavne použil na rôznych stránkach rovnaké šablóny stránok a triedy CSS, takže každá zmena, ktorú som vykonal, ovplyvnila niekoľko ďalších stránok, a tým porušila tému. Bola to skutočná bolesť v [viete, kde], pretože som zbytočne strávil veľa času a úsilia kopaním kódu, čo nebolo celkom ľahké, pretože niektoré prvky boli dynamicky vytvárané spoločnosťou WooCommerce..

Skôr ako sa prilepíte k téme WordPress, uistite sa, že sa vám prispôsobenie prispôsobí ľahko. Prvá vec, ktorú treba skontrolovať, je panel možností tém alebo podpora pre prispôsobovač tém WordPress, ktorý bude neoceniteľný najmä v prípade, že nenájdete cestu okolo kódu alebo CSS. Mali by ste byť schopní ľahko označiť akúkoľvek prémiovú tému WordPress svojimi farbami, logami atď.

Mali by ste byť schopní bez problémov upraviť aj hlavičku. Môžete do hlavičky ľahko pridať navigačné odkazy alebo čokoľvek iné, napríklad bannerovú reklamu? Ak to nemôžete, vyberte si tému, ktorá vám poskytne úplnú kontrolu nad hlavičkou medzi ostatnými sekciami.

A čo všeobecné rozloženie témy? Ako ľahko si môžete prispôsobiť rozloženie svojej aktuálnej témy? S toľkými viacúčelovými témami, ako je naša veľmi profesionálna téma Total responzívna téma, získate viacero rozložení a návrhov tak, aby vyhovovali rôznym potrebám. Aby ste pridali nehanebnú zástrčku, Total je dodávaný s nástrojom Visual Drager Drag & Drop Page Builder, ktorý vám umožní zostaviť webovú stránku zo svojich snov..

Ak je ťažké ju prispôsobiť, nechcete ju. V prípade, že máte finančné prostriedky a nemôžete sa pustiť z vlastných osobných dôvodov, v žiadnom prípade si najmite profesionálneho dizajnéra, ktorý vám prispôsobí tému. Hľadáte ušetriť peniaze? Choďte s témou, ktorá sa dá veľmi ľahko prispôsobiť.

Spomenul niekto bannerové reklamy alebo to bolo len ja?

Speňaženie a reklamy

Reklamný koncept na oblačnosti

Pre mnohých blogerov je reklama skvelým zdrojom pasívneho príjmu. Existujú používatelia WordPress, ktorí si zarábajú na živobytie s reklamami takmer výlučne. Na druhej strane obchodné, firemné a portfóliové stránky neobsahujú reklamy, takže ak sa vaša firma točí okolo softvéru alebo produktov / služieb, nemusíte sa o reklamy zaujímať..

Ak speňažíte svoje stránky pomocou napríklad služby Google AdSense, je najlepšie ísť s témou WordPress optimalizovanou na speňaženie. Témy WordPress pripravené pre AdSense zvyčajne prichádzajú s veľkým množstvom nehnuteľností na hosťovanie reklám rôznych veľkostí. Okrem toho sú navrhnuté tak, aby zobrazovali reklamy na akomkoľvek zariadení, ktoré je výhodné pre všetkých. Ak potrebujete reklamu vo výsledkovej tabuľke v sekcii hlavičky, zabezpečte, aby bola pre túto tému dostatočný priestor.

Vytvárajte pasívny príjem z reklám, nezabudnite však ísť na tému, ktorá dopĺňa vaše obchodné ciele. Ak potrebujete príjmy z reklamy, choďte s témou optimalizovanou na speňaženie. Ak sa dokážete obísť bez výnosov z reklamy, vaša najlepšia stávka bude mať obchodné alebo firemné motívy.

Recenzie a hodnotenie

review-pre-plugin

Tematické lesy a iné tematické obchody na internete prichádzajú so skvelými systémami hodnotenia a kontroly, ktoré vám umožnia vidieť, ako sa konkrétna téma pred nákupom zbiera. Je samozrejmé, že téma je skvelá, ak má vysoké hodnotenie, a ešte viac, ak je láska od mnohých kupujúcich.

Mnoho zákazníkov sa nebude obťažovať recenzovať tému, pokiaľ sa to naozaj nestane. V takom prípade si rýchlo píšu odseky sťažností. Neubližuje však spoločnosti Google „[vložte názov témy] recenzie“, aby ste zistili, ako kupujúci zažijú vašu tému podľa vášho výberu..

Ak vaše vyhľadávanie neprináša požadované výsledky, môžete skúsiť vyhľadať odborné recenzie. Na tomto blogu neustále preskúmavame všetky druhy tém a doplnkov, takže môžete začať hľadať priamo tu. Stačí použiť vyhľadávacie pole vpravo hore. Odborné recenzie môžu odhaliť problémy, ktoré nenájdete napríklad na stránke témy na tému Themeforest.

Len v prípade, že vás zaujíma, naša celková viacúčelová téma WordPress má pôsobivé hodnotenie kupujúcich 4,82 / 5,00 na základe ďalších 400 hodnotení. Pôsobí na 5,5 tisíc webových stránok a zo zákazníckych recenzií môžete presne povedať, prečo rastie v popularite každého nového úsvitu.

Ak nenájdete zákaznícke ani odborné recenzie na svoju obľúbenú tému WordPress, skúste na Googli vyhľadať „diskusiu o [vložiť názov témy]“. Mnoho tém prichádza s podpornými fórami, kde používatelia diskutujú o téme as ňou súvisiacimi problémami. O téme a jej autorovi môžete povedať toľko, že prečítate komentáre a vlákna, ktoré zostali na týchto diskusných fórach. Po konverzácii budete môcť vyriešiť aj problémy, s ktorými sa môžete stretnúť pri svojej téme.

Priateľskosť na SEO

Hipster Writing SEO Concepts vo svojej poznámke

Pri kontrole tém WordPress (a doplnkov) vždy skontrolujem, či sú vhodné pre SEO. SEO je dôležitý, pokiaľ ide o marketing vašich stránok. Aj keď môžete optimalizovať svoje stránky WordPress pomocou ktoréhokoľvek z trikov SEO na knihe, je oveľa lepšie začať s témou pripravenou na SEO, aby ste ušetrili čas, peniaze a námahu..

Ako však zistíte, či je vaša vybraná téma WordPress z hľadiska SEO priateľská? Vývojári budú výslovne vyhlasovať, že ich téma je priateľská k SEO, ale je to len jednoduchý spôsob. Témy WordPress priateľské k SEO používajú čistý a sémantický kód, ktorý dodržiava prísne webové štandardy. Medzi ďalšie prvky, na ktoré treba dať pozor, patria:

  • nadpisy
  • Kategórie a značky
  • Pribalené doplnky SEO
  • Názvy a popisy príspevkov a stránok
  • Atď

Ak nemáte predstavu o tom, čo je SEO alebo prečo je to dôležité, váš odborník na SEO vám môže pomôcť zistiť, či je téma priateľská k SEO pred investovaním vašich peňazí. Zamerajte sa na tému s množstvom funkcií priateľských k SEO. Chcete sa dozvedieť viac o SEO a optimalizovať svoje stránky WordPress pre vyhľadávače, pozrite sa na WordPress SEO: Poradie vyššie vo vyhľadávačoch.

Integrácia sociálnych médií

Sociálne médiá

Ak vaša téma podporuje doplnky, môžete použiť ktorýkoľvek z týchto najlepších doplnkov pre sociálne médiá na pridanie tlačidiel sociálnych médií a ďalších na svoju stránku WordPress. Okrem toho môžete využiť zdieľací modul JetPack na pridanie rôznych a krásnych sociálnych účtov na svoj web.

Niektoré témy sa však dodávajú so vstavanými tlačidlami sociálnych médií. Čo to pre vás znamená? Po prvé, nemusíte míňať peniaze na prémiové doplnky pre sociálne médiá (pre malé weby je zadarmo často zadarmo). Po druhé, aj keď sa rozhodnete pre bezplatné doplnky pre sociálne médiá, nestrácajte čas hľadaním toho dokonalého. Po tretie, tlačidlá sociálnych médií sú už prispôsobené tak, aby dopĺňali vzhľad, dojem a štýl vašej stránky, čo je obrovské plus pri poskytovaní bezproblémovej používateľskej skúsenosti. Po štvrté, stačí pridať svoje odkazy na sociálne médiá pomocou ľahko použiteľného správcovského panela, čo vám uľahčí prácu..

Celkovo sú sociálne médiá skvelým zdrojom webového prenosu, zapojenia a povedomia o značke. Vaša téma výberu by sa preto mala ľahko integrovať do sociálnych médií. Vyhľadajte tému, ktoré vám poskytne veľa možností pre sociálne médiá, aj keď pravdepodobne nebudete potrebovať všetky témy �� .

Tuhá alebo responzívna téma WordPress

Responzívny webdizajn je tu

To je otázka, nie je to tak? Tu je otázka alebo dve pre vás. Chceli by ste ísť na rigidnú alebo responzívnu tému WordPress av tejto dobe a dobe, čo si myslíte o vývojárov WordPress, ktorí stále vytvárajú témy s pevnou šírkou?

S témou WordPress s pevnou šírkou nie je nič zlé, ak chcete zacieliť iba na používateľov počítačov. Stačí vedieť, podľa spoločnosti Google, vám bude chýbať asi 61% webového prenosu bez webových stránok vhodných pre mobilné zariadenia. Túto komunikáciu môžete samozrejme zachytiť na samostatnom mobilnom webe, ale nepochybne prevažujú výhody.

Vaši zákazníci idú na mobil – obrovský a rastúci počet ľudí teraz pristupuje k internetu na svojich mobilných zariadeniach a motív s pevnou šírkou bude mať len malý význam, aby sa vyhliadky nedotkli klepnutia na tlačidlo Späť. Kto sa chce posúvať vodorovne a priblížiť alebo vzdialiť iba to, aby zistil, že nemôže zadávať podrobnosti do formulárov jQuery určených na prácu so stolnými počítačmi? Nikto. Absolútne nikto.

Vstúpi do responzívneho webdizajnu a váš deň sa uloží. S responzívnou témou WordPress môžete vytvoriť webovú stránku, ktorá vyzerá úžasne a úžasne funguje na všetkých zariadeniach – veľkých aj malých. Nemusíte budovať samostatný mobilný web od začiatku, presmerovať odkazy z hlavnej stránky a strácať čas optimalizáciou dvoch samostatných stránok.

Je to rok 2014, nie 1998, a responzívny webový dizajn je cestou do budúcnosti. Perfektná téma WordPress pre vaše podnikanie by mala byť plne vnímavá. Plne citlivý = každý prvok reaguje, či už ide o rozloženie, obrázky, obsah atď.

WordPress Theme Framework alebo Premium WordPress Theme?

Mali by ste si kúpiť tematický rámec alebo prémiovú tému WordPress? Závisí to úplne od vašich preferencií a od toho, čo chcete dosiahnuť. Ak hľadáte tému zostavenú od začiatku, ale nemáte čas napísať základný kód, rámcová téma je vhodnou možnosťou.

Pomocou podriadených tém môžete zostaviť blok stránok WordPress po jednotlivých blokoch alebo presne tak, ako to vidíte vo svojej mysli. Na používanie tematických rámcov však budete potrebovať nejaké skúsenosti s vývojom WordPress. Navyše, jednotlivé tematické rámce majú učebnú krivku, ktorá vyžaduje úsilie a čas.

Na druhej strane, špičkové prémiové témy WordPress sú obľúbené mnohými vývojármi webových stránok a vlastníkmi webových stránok. Vieš uhádnuť prečo? Aj keď v podstate získavate jednu tému, jedná sa o kompletný produkt, ktorý si môžete ľahko prispôsobiť podľa svojich rôznych potrieb.

Niektoré prémiové témy WordPress môžete dokonca použiť ako rámce na uspokojenie zložitých a rozmanitých potrieb v oblasti dizajnu. Buďte opatrní, nie všetky prémiové témy môžu vytvoriť skvelé rodičovské témy. Prémiové témy WordPress sú skvelé, ak nemáte skúsenosti s kódovaním alebo ak potrebujete efektívne a rýchle riešenie svojich problémov..

Kompatibilita naprieč prehliadačmi

Zistite kompatibilitu prehliadača s témou WordPress

Požiadať svojich potenciálnych zákazníkov, aby si stiahli iný prehliadač a užili si, že sa na vašich stránkach nachádzajú, je ako požiadať návštevníkov vášho domova, aby si priniesli vlastné sedadlá – nemá to zmysel, je to nepríjemné a pošle ich preč. Skôr ako napíšete „Tieto webové stránky sa najlepšie prezerajú v prehliadači Mozilla Firefox“, dvakrát premýšľajte..

Návštevníci vašich webových stránok používajú na prístup na vaše stránky všetky druhy prehliadačov a zariadení. Ak je váš web nezlučiteľný s aspoň hlavnými prehliadačmi, bude mať za následok rôzne používateľské skúsenosti pre vašich návštevníkov. Je to zlé. Veľmi, veľmi zlé.

Moderné techniky navrhovania umožňujú vývojárom webu vytvárať webové stránky, ktoré sú okrem iného kompatibilné s prehliadačmi Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome a Safari. Vaša zvolená téma WordPress by mala byť kompatibilná aspoň s vyššie uvedenými štyrmi prehliadačmi. Aby to bolo päť, Opera je tiež skvelá.

Môžete sa rozhodnúť veriť propagačným materiálom témy alebo sa vydať na cestu menej cestovanou a vyskúšať živé ukážky v rôznych prehliadačoch. Usporiadajte sa s témou, ktorá zaručuje skvelý a podobný výkon vo všetkých prehliadačoch, ktoré testujete.

Skôr, ako urobíte rozhodnutie o kúpe, otestujte, otestujte a otestujte všetko od rozloženia, obsahu, obrázkov a ďalších prvkov. Len aby som to povedal, Total je kompatibilný s IE8 na IE11, Firefox, Safari, Opera a Chrome. Pokračujte a vyskúšajte ukážku Total v rôznych prehliadačoch, ak si môžete ušetriť pár sekúnd.

Kompatibilita platformy

Ak ste už prečítali niektoré z našich predchádzajúcich príspevkov, musíte medzi ostatnými počuť niečo o BuddyPress, bbPress, WPML, WordPress Multi-site a WooCommerce. Ukázali sme vám, ako sa WordPress stal a ako sa vyvíjal v priebehu rokov. Sotva nám chýba aktualizácia a ak je dosť dôležitá, napíšeme o nej celý príspevok.

To mimochodom, témy WordPress vytvorené pre WordPress 2.5 nebudú s WordPress 4.0 dobre fungovať. To je presne dôvod, prečo vývojári neustále aktualizujú aktualizáciu – aktualizujú bezpečnostné diery a vylepšujú ich témy.

Na začiatok by téma, na ktorú sa v konečnom dôsledku dohodnete, mala byť kompatibilná s najnovšou verziou programu WordPress. Ak vytvoríte viacjazyčnú webovú stránku, potrebujete kompatibilitu s WPML. Budete používať WooCommerce? Vaša téma výberu by mala byť s tým tiež kompatibilná. Chcete založiť komunitu alebo sieť? Vaša téma by mala podporovať napríklad stránky BuddyPress a WordPress Multi-Site.

Celkovo teda potrebujete tému WordPress, ktorá je kompatibilná s čo najväčším počtom platforiem. Lepšie ho mať a nepotrebovať, ako ho potrebovať, ale … viete, ako to chodí.

Úplne nové alebo populárne staré motívy?

how-to-vybrať-a-WordPress-theme

Úplne nové témy ponúkajú sviežosť a nové nápady na dizajn, ale môžu mať veľa chýb. Na druhej strane populárne témy, ktoré sú na trhu už dlho, majú menej chýb, ale môžu byť nadmerne využívané. Ako sa potom rozhodnete, ktorú tému si vyberiete? To sa scvrkáva na osobné preferencie. Koniec koncov, nová téma môže byť budúci týždeň veľmi populárna.

V každom prípade vyhľadajte obľúbenú tému, ak ste si istí, že sa vo vašom výklenku nepoužíva, alebo vyskúšajte úplne novú tému a pomôžte autorom vylepšiť ju prostredníctvom spätnej väzby. Jednou z výhod populárnych tém oproti úplne novým náprotivkom je, že môžete zistiť, či je prvý skvelý len pohľadom na počet predajov a hodnotenie kupujúcich. Skôr ako úplne nový motív získa predaj alebo hodnotenie, nemôžete „uhádnuť“, aké je to skvelé, kým ho nevyskúšate.

Podpora miniaplikácií a funkcií WordPress

Ako používateľ s dobrým významom pre WordPress si želáte veriť, že každá téma podporuje okrem iného widgety a ďalšie základné funkcie programu WordPress, ako sú odporúčané obrázky, viac typov príspevkov, špeciálne ponuky, viac postranných panelov, autorské políčka, súbory sitemap a 404 chybové stránky. Horká tabletka na prehĺtanie je niektorými témami WordPress, ktoré nepodporujú niektoré z týchto funkcií, čo predstavuje problém neskôr, ak ich budete potrebovať.

Prečítajte si propagačné materiály a recenzie témy, ale podrobne preskúmajte ukážku a určte funkcie, ktoré získavate. Musím zopakovať, že by ste sa mali venovať téme, ktorá podporuje čo najviac funkcií? A bez widgetov, chcete rozšíriť svoje stránky WordPress pomocou mágie? Ak nie ste Oz alebo Dylan Rhodos, buďte ostražití.

Podpora tém a dokumentácia

Podpora tém WordPress

Najlepší vývojári ponúknu rýchlu podporu, keď budete zaseknutí. Vývojár, ktorý sa stará o to, aby odpovedal na otázky zákazníkov, sa o produkt príliš nestará. Prečo by ste sa mali obťažovať? Pozrite sa na podporné fóra poskytované vývojárom a ihneď zistíte, či sa oplatí kúpiť.

Žiadny vývojár by nemal platiť poplatok za podporu, pokiaľ sa týka témy, ktorú ste od nich predtým kúpili. Ak sa zamilujete do určitej témy, ale vývojár ju nechce poskytnúť úžasné podporu, odložte a bežať opačným spôsobom kliknite na ďalší vývojár. Inak skončíte zlomeným srdcom.

Pokiaľ ide o dokumentáciu, každá profesionálna téma WordPress by mala obsahovať úplnú dokumentáciu vrátane podrobných videí a podobne. Jednoducho nemôžete uviesť technický produkt na trh bez dokumentácie – používateľskej príručky. Kričí, že sa nestaráte o svojich zákazníkov alebo dokonca o produkt.

Aktualizácie a budúce korektúry

Perfektná téma WordPress pre vaše online podnikanie by mala byť schopná obstáť v skúške času. Musí to byť dôkaz do budúcnosti. Vývojár by mal poskytovať časté aktualizácie v súlade s WordPress „… aby ste sa uistili, že vždy máte najnovšiu a najlepšiu verziu témy.“ Váš vývojár by vám nemal účtovať poplatky za aktualizácie, pretože v podstate iba vylepšujú svoj produkt. Napriek tomu skontrolujte podmienky aktualizácie, aby boli na bezpečnej strane.

Tu sme…

Pri výbere perfektnej témy WordPress pre vaše online podnikanie ste pripravení urobiť správne rozhodnutie. Ste vývojár motívov WordPress alebo si pravidelne kupujete motívy? Aké sú niektoré z faktorov, ktoré by ste odporučili ostatným používateľom WordPress, aby dali pozor? Ako používate WordPress, ako postupujete pri výbere tém? Podeľte sa o ne v časti s komentármi nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me