Ľahké stratégie speňažovania WordPress

Ľahké stratégie speňažovania WordPress

Sme na dobrej ceste k novému roku, čo znamená, že je čas napraviť vaše predsavzatia, aby sa darilo sebe a vašej firme. Ak ste svoje stránky postavili od základov, máte dobrý tok návštevnosti a teraz hľadáte stratégie speňažovania WordPress, ste na správnom mieste.

Je toho viac; Keď sa ponoríme do rôznych stratégií speňažovania WordPress, objavíme pokladov tipov, ktoré môžete použiť na zvýšenie angažovanosti na svojich stránkach. Ako taký si môžete predstaviť tento príspevok ako obojstranný prístup k speňažovaniu WordPress.

Prvým tipom je, že je dôležité používať metódy, ktoré sú v súlade s cieľovým publikom. Ako inak vyťažíte maximum zo svojich stratégií speňažovania WordPress?

Ďalšia rýchla poznámka: zameriavame sa na hosťovaný WordPress blogy (WordPress.org) a nie bezplatné blogy WordPress.com, pretože tieto sa dodávajú s obmedzeniami, pokiaľ ide o speňaženie.

Ak ste trochu zvedaví, veľmi úspešné blogy medzi ne patria napríklad HuffPost (odhad 14 000 000 $ / mesiac), Moz (odhad 4 250 000 000 / mesiac) a TechCrunch (odhad 2 500 000 $ / mesiac). A áno, to je v amerických dolároch.

Keď budú prípravné práce na ceste z cesty, ukážeme vám, ako zarobiť peniaze pomocou WordPress za 48 hodín. Ak chcete zarobiť peniaze z vášho webu WordPress, tu je niekoľko stratégií, ktoré vás nasmerujú správnym smerom.

Ak chcete zarobiť peniaze z vášho webu WordPress, tu je niekoľko stratégií, ktoré vás nasmerujú správnym smerom.

1. Reklama

reklama coca-cola z 90. rokov 20. storočia

Reklama Coca-Cola z 90. rokov 20. storočia

Od čias minulých rokov bol sektor reklamy vždy veľmi zárobkový. Podľa správy od emarketer.com, Inzerenti na celom svete minú ročne viac ako 220 miliárd dolárov na digitálne reklamy.

Je to obrovský kus zmeny, nesúhlasíte? Ak máte dobrú premávku, dokážete si dať doláre hneď za čas. Ale ako začať?

Samostatne spravované verzus reklamné siete

Pre začiatočníkov máte k dispozícii dve možnosti inzercie. Môžeš si vybrať reklamné siete ako je Google AdSense pre WordPress. Toto je len jeden z mnohých – Bing má svoju vlastnú reklamnú sieť, rovnako ako Facebook, Yahoo a Amazon. Ak chcete získať rozsiahly zoznam, jednoducho vyhľadajte „reklamné siete“ na stránkach Google a zistite, čo je k dispozícii.

Prípadne môžete hostiť svoje vlastné reklamy. Okrem iného vyberiete reklamy, poplatky, ako a kde sa majú jednotlivé reklamy zobrazovať. Pri predaji samostatne spravovaných reklám je zvyčajne najjednoduchšie použiť ich na serióznych doplnkoch pre správu reklám, ktoré sú k dispozícii pre WordPress, alebo prejsť službou tretej strany, ako je napríklad BuySellAds spravovať dostupné reklamné spoty.

Hlavným rozdielom medzi reklamnými sieťami a reklamami s vlastnou správou je však vyššia úroveň kontroly, ktorú s nimi môžete mať. Inými slovami, reklamné siete zvyčajne zobrazujú reklamy vašich čitateľov, ktoré sú najrelevantnejšie pre ich nedávnu históriu prehliadania. Ak si používateľ prezeral šperky pred príchodom na vaše stránky, s najväčšou pravdepodobnosťou uvidí reklamu súvisiacu s klenotmi, aj keď sú vaše stránky len o automobiloch. Máte nulovú kontrolu nad reklamami, ktoré sa reklamná sieť zobrazuje na vašich stránkach.

Veci sa trochu líšia v prípade reklám s vlastným riadením, predávate reklamy, ktoré sú v súlade s cieľovým publikom. Namiesto toho, aby ste zobrazovali reklamy na šperky, zobrazujete reklamy na náhradné diely na vozidlá, motorový olej atď.

Každá možnosť inzercie má odlišné cenové modely. Väčšina reklamných sietí zvyčajne ponúka model CZK (cena za kliknutie), čo znamená, že ste zaplatení za všetky kliknutia, ktoré vygenerujete. Môžete zarobiť 0,02 až 15 dolárov za kliknutie v závislosti od výklenku.

S veľkým objemom prevádzky môžete v reklamných sieťach celkom zabiť. Nezabúdajte však, že ponúkajú ďalšie reklamné modely. Samostatne spravované reklamy zvyčajne priťahujú vyššiu mieru reklamy, pretože v podstate predávate reklamný priestor zainteresovaným firmám za paušálny mesačný poplatok.

Reklamná téma je rozsiahle čítanie, ale keďže ide o jednu z najlukratívnejších stratégií speňažovania WordPress, oplatí sa stráviť čas.

2. Affiliate marketing

pridružený samit západ 2017

Affiliate Summit West 2017

Affiliate marketing je podobne ako reklama; zarobíte za to, že ste obchodníkovi poslali zaujímavú vyhliadku. Namiesto toho, aby ste dostali zaplatené za kliknutia a zobrazenia, dostanete províziu za všetku svoju tvrdú prácu.

Kým affiliate marketing znie ako mumbo-jumbo dokonalému začiatočníkovi, dá sa ľahko pochopiť. Podľa Neil Patel, affiliate marketing je „… proces získavania provízie propagáciou produktov iných ľudí (alebo spoločností). Nájdete produkt, ktorý sa vám páči, propaguje ho ostatným a zarábaš kus zisku za každý uskutočnený predaj. “

Znie to celkom jednoducho, toto podnikanie v pridruženom marketingu, nemyslíte? Navyše môžete odporučiť akýkoľvek produkt na slnku. V podstate ste len promótor, čo znamená, že sa môžete zapojiť do akejkoľvek propagačnej stratégie, ktorá vám príde na myseľ … len ju udržujte v súlade so zákonom.

Inými slovami, affiliate marketing je všestranné zviera, čo sa týka platobných modelov a úrovne zapojenia. Čo to vôbec znamená?

Modely platobného styku pridruženého marketingu

Sme zasvätení trom hlavným platobným modelom. Ak však viete o iných modeloch, neváhajte sa naň obrátiť.

  • Affiliate marketing PPC (Pay Per Click) – Spoločnosť vám zaplatí províziu za všetky kliknutia, ktoré vygenerujete, či už vyhliadky uskutočnia nákup, alebo iba prezerajú a odchádzajú..
  • Affiliate marketing PPL (Pay Per Lead) – V tomto scenári zarobíte províziu vždy, keď potenciálny zákazník, ktorý odošlete, dokončí akúkoľvek požadovanú akciu, napr. Prihlásenie, registrácia na bezplatnú skúšobnú verziu, vytvorenie účtu atď. Medzi príklady webových stránok, ktoré ponúkajú tento druh affiliate marketingu, patria ShareASale a Cj Affiliate okrem iného.
  • Affiliate marketing PPS (platba za predaj) – Tradičná forma affiliate marketingu, získate províziu iba v prípade, že potenciálny zákazník uskutoční nákup. Toto je najobľúbenejší model affiliate marketingu a zvyčajne vedie k lepším výnosom ako affiliate marketing PPC a PPL – ostatné faktory zostávajú konštantné. Medzi príklady patria Amazon Associates, Envato Marketplace a naj nezávislé nezávislé online obchody s témami a doplnkami.

Úrovne zapojenia do affiliate marketingu

Teraz, keď viete, že môžete zarobiť peniaze prostredníctvom kliknutí, potenciálnych zákazníkov a predaja, pozrime sa na ďalšie tri typy affiliate marketingu z hľadiska zapojenia.

ako Pat Flynn vysvetľuje, máme tri úrovne zapojenia do pridruženého marketingu, a to:

  • voľný – V tomto type affiliate marketingu nemáte absolútne žiadnu prítomnosť ani oprávnenie vo výklenku. Jednoducho si vytvoríte pridružené odkazy na produkty prostredníctvom sociálnych médií alebo akejkoľvek inej platformy. Keďže však speňažujeme vaše stránky WordPress, môžete tento typ affiliate marketingu použiť na doplnenie svojich zárobkov.
  • súvisiace – Tu máte nejakú prítomnosť online a propagujete produkty týkajúce sa vášho výklenku, ale pridružené odkazy sa týkajú produktov, ktoré v skutočnosti nepoužívate. Napríklad, ak máte blog, ktorý pokrýva WordPress, môžete propagovať témy, hosting a doplnky bez toho, aby ste vyskúšali každý produkt ako prvý.
  • zapojení – Propagujete iba produkty, ktoré používate a ktorým veríte. Výrobky prisaháte a odporúčate ich ako súčasť „sna“ alebo procesu, ktorý načrtávate na svojom blogu..

Pokiaľ ide o pridružené stratégie speňažovania WordPress, ktoré máte k dispozícii, môžete medzi ostatnými používať kupóny, ponuky, recenzie produktov, textové odkazy, odkazy na banner, agregáciu produktov, e-mailové spravodaje a metódy offline..

3. Speňažte WordPress s členmi

Stratégie speňaženia WordPress - vytvorte stránku s členstvom

Povedzme, že ste si vďaka vynikajúcemu obsahu, ktorý ponúkate zadarmo, vybudovali angažované publikum. Platené členstvo môžete pridať do časti svojho webu, kde ponúkate kurzy a akúkoľvek inú formu prémiového obsahu.

Mnoho majiteľov webových stránok zarába na platenom členstve a vytvára opakujúci sa zdroj pasívneho príjmu. Musíte len vytvoriť kvalitný obsah a skryť ho za výplatnou bránou. S obrovskou zbierkou členských doplnkov WordPress, ktoré máte k dispozícii, môžete začať hneď túto minútu.

Ak máte produkt, môžete ho uvoľniť v rámci programu členstva v tom zmysle, že užívateľ potrebuje na používanie produktu aktívne (a pokiaľ možno opakujúce sa) členstvo. Namiesto predaja produktu môžete namiesto toho predať členstvo.

Videli sme podnikateľov WordPressu, ktorí prevádzajú svojich už existujúcich čitateľov na platiacich členov s minimálnym úsilím. Dobré príklady webových stránok, ktoré zabíjajú s členmi, sú Elegantné motívy, Moz a ďalšie (hoci je dôležité si uvedomiť, že tieto stránky často používajú viacero stratégií speňažovania WordPress).

4. Predávame produkty alebo služby

proces nákupu pre internetové obchody

Jednou z najpopulárnejších stratégií speňažovania WordPress je predaj obsahu online. V skutočnosti, ak by nikto nič nepredal, nemali by sme žiadnych inzerentov, členské weby a pridružené programy, na ktoré by bolo možné zarobiť.

Ak prevádzka reklám, propagácia produktov niekoho iného alebo hosťovanie členských stránok nie sú vašimi šálkami čaju, môžete skúsiť vybudovať internetový obchod s WordPress a propagovať službu alebo produkt pre svoje publikum..

Neexistuje žiadny nedostatok produktov na predaj a navyše môžete kedykoľvek predať špecializované zručnosti prostredníctvom stránky nájmu. Napríklad by ste mohli skutočne ponúknuť služby v oblasti dizajnu alebo blogovania. Mohli by ste sa poradiť a predať akúkoľvek službu, ktorú čitatelia potrebujú. Ak nemáte hotový produkt, zvážte ďalší predaj produktu alebo služby prostredníctvom svojho webu WordPress.

Ak by ste chceli ísť na plne rozvinutý elektronický obchod, môžete online obchod ľahko nastaviť pomocou doplnku, ako je napríklad WooCommerce. Internetový obchod vám pomáha predávať digitálny aj fyzický tovar, čo znamená, že pomocou elektronického obchodu môžete vylepšiť svoj kamenný obchod. Ešte lepšie je, že na zvýšenie predaja môžete použiť pridružený marketing.

Ak sa rozhodnete vytvoriť webovú stránku elektronického obchodu, urobte ju jedinečnou a zamerajte sa na miesto. Tam je prísna konkurencia takmer na každom trhu, takže sa zamerajte na to, čo vás najviac zaujíma alebo vás najviac zaujíma.

5. Sponzorované príspevky / recenzie

používanie sponzorovaných príspevkov na speňaženie stránok so systémom wordpress

Premýšľajte o pretekárskom aute ako o sponzorovanom príspevku, jednoducho to nepreháňajte

Ako blogger môžete rýchlo zarobiť sponzorovanými príspevkami alebo recenziami. Ak ste získali autoritu a ste populárni vo svojom výklenku, firmy vás začnú oslovovať, aby ste napísali priaznivé recenzie o svojich produktoch.

Ako začiatočník bude prospešné osloviť spoločnosti s dobrými návrhmi. Uistite sa, že budete kontrolovať produkty a služby, ktoré sú relevantné pre vaše cieľové publikum. Preskúmanie produktov iba za peniaze poškodí autoritu, ktorú ste tak usilovne zarobili.

Keď vaše firmy začnú volať, nenúťte svoje stránky iba o sponzorovaných príspevkoch. Pokračujte v publikovaní obsahu, ktorý vám priniesol prevádzku a oprávnenie. Príležitostný sponzorovaný príspevok funguje skvele, ale jeho preháňanie nie je dlhodobá stratégia.

Podľa spoločnosti BobWP „… iní môžu chcieť sponzorovať príspevok, ktorý len spomína ich produkt v kontexte niektorých noviniek vo svojom odbore – alebo jednoducho zaplatí za bannerovú reklamu alebo zmienku na konci príspevku.“

Existuje veľa príležitostí na skúmanie sponzorovaných príspevkov, najmä ak si môžete zaistiť mesačné / ročné dohody so spoločnosťami. Nenechajte sa neobjasniť vo svojich recenziách, pretože to poškodzuje vašu integritu.

6. Viac stratégií speňažovania WordPress

Existuje mnoho ďalších spôsobov, ako speňažiť vaše stránky WordPress, ale keďže ich pokrytie by si vyžadovalo elektronickú knihu (možno by ste ju mohli vytvoriť a predať?), Uvádzame niekoľko čestných zmienok:

  • dary – Môžete zarobiť peniaze prostredníctvom svojho webu WordPress tak, že požiadate svojich čitateľov, aby darovali. Táto stratégia funguje ako mágia, preto väčšina neziskových a mimovládnych organizácií daruje darom. Opýtajte sa svojich čitateľov.
  • Dropship – Pri spustení vlastného internetového obchodu nepotrebujete na propagáciu svoj vlastný tovar. Dropshipping pre WordPress umožňuje zarobiť peniaze za produkty, ktoré nevlastníte alebo ktoré nemáte v inventári. Produkt umiestnite na svoj web a vyberiete platbu od kupujúceho. Potom kupujete lacnejšiu cenu od dodávateľa, ktorý produkt dodáva priamo kupujúcemu.
  • Vytvorte dosku úloh – Ak ste producentom obsahu pre blogerov, môžete si vytvoriť pracovnú tabuľu. Zohľadňujete dizajnérov a vývojárov programu WordPress? Môžete pre ne vytvoriť tabuľku úloh. Pracujete s neziskovými organizáciami, ktoré je potrebné spojiť s podnikmi kvôli darom? Na tento účel môžete navrhnúť dosku. Tu je niekoľko populárnych pracovných dosiek súvisiacich s programom WordPress, ktoré vás inšpirujú k tomu, aby vaše myšlienky tečú.

Záverečné poznámky

Tieto stratégie speňažovania WordPress vám pomôžu zarobiť peniaze na vašom webe WordPress v žiadnom momente. Majte však na pamäti, že všetko, čo stojí za to mať v živote, vyžaduje ťažkú ​​prácu. Ako všetci vieme, úspech je 99% pot a 1% inšpirácia. Takže pokračujte v práci na budovaní vášho webu a vašej značky vytváraním kvalitného obsahu, zameraním na SEO a pokračovaním v optimalizácii vašich stránok pre vašich čitateľov..

Dnes sme vám práve ponúkli 1% inšpiráciu, ktorú potrebujete. Ste pripravení na výzvu? Myslíte si, že máte, čo je potrebné na to, aby ste zabezpečili 99% potenia??

Poznáte ďalšie stratégie speňažovania WordPress, ktoré sme nespomínali? Ak je to tak, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie, aby sme ju mohli pridať k tomuto príspevku a pripísať vám vaše meno. Na zdravie a veľa šťastia pri vytváraní moolah tento rok!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me