Ako chrániť heslom váš celý web WordPress

Ako chrániť heslom váš celý web WordPress

Na rozdiel od členských doplnkov pre WordPress pridanie ochrany heslom na vaše stránky WordPress nevyžaduje registráciu alebo prihlásenie používateľa, čo sa v mnohých prípadoch osvedčuje. Jednoduchým heslom môžete zablokovať prístup k určitým súkromným stránkam a príspevkom WordPress. Niekedy, keď nastavujete súkromnú stránku na internú diskusiu a komunikáciu, alebo keď sa vaša webová stránka vyvíja, možno budete chcieť heslom chrániť celú svoju stránku WordPress. Týmto spôsobom má prístup ktokoľvek s heslom bez nutnosti registrácie.

Existuje celý rad doplnkov na ochranu celého webu WordPress. V tomto príspevku budeme diskutovať o troch hlavných doplnkoch na ochranu heslom WordPress, ktoré stoja za zváženie.

1. Chránené heslom

Doplnok WordPress chránený heslom

Doplnok chránený heslom chráni celý váš web WordPress jediným heslom. Musíte iba zapnúť možnosť nastavenia a potom zadať heslo. Vaša domovská stránka a ostatné stránky vašich stránok budú v dôsledku toho zablokované proti verejnosti.

Tento doplnok umožňuje správcom a prihláseným používateľom prístup k celému webu WordPress bez nutnosti zadávania hesla. Existuje možnosť, aby boli vaše informačné kanály RSS verejné, aj keď je váš web chránený. Jednoduché a priame heslo chránené heslom je hodnotené ako doplnok chránený heslom číslo jedna v úložisku doplnkov WordPress, ktorý získal veľa 5-hviezdičkových recenzií.

Nastavenia doplnku WordPress chráneného heslom

Na druhej strane doplnok neposkytuje žiadne ďalšie funkcie týkajúce sa ochrany heslom. Je dodávaný s pomerne zastaralým používateľským rozhraním.

Pros

 • Jednoduché a ľahko použiteľné
 • Udeliť automatický prístup správcom alebo prihláseným používateľom

Zápory

 • Chráňte obsah WordPress iba s obmedzenými možnosťami a bez ďalších funkcií
 • Príďte so zastaralým používateľským rozhraním

2. Skryť môj web

Skryť môj doplnok WordPress

Hide My Site ponúka pokročilejšie riešenie na ochranu heslom pred verejnosťou alebo vyhľadávacími nástrojmi.

Aj keď môžete povoliť ochranu heslom pre celý web jednoduchým začiarknutím políčka nastavení, doplnok sa nezastaví. Umožňuje vašim používateľom zostať prihlásení na určitý čas. To znamená, že používatelia môžu znova vstúpiť na web bez zadania hesla, kým neuplynie vopred nastavený čas.

Okrem toho môžete nastaviť pomôcku na heslo, ktorá svojim návštevníkom pripomenie heslo. Môže to byť jednoduchá otázka alebo vodítko s maximálnym počtom 53 znakov, ktoré pozná iba váš oprávnený používateľ. Ak sa obávate, že nežiaduci používatelia by mohli uhádnuť heslo na základe tipu, môžete ho nechať prázdne.

Vaše stránky môžu byť nastavené tak, aby boli prístupné používateľom, ktorí sa prihlasujú ako správcovia alebo prichádzajú z konkrétnych adries IP. Ten je užitočnou vlastnosťou, ktorá sa nenachádza v podobných doplnkoch. Podobne funkcia Hide My Site poskytuje voľbu Brute Force Protection, ktorá zabraňuje hackerom uhádnuť vaše heslo pomocou metódy „Brute Force“..

V neposlednom rade je tu možnosť zobraziť na prihlasovacej stránke správu s upozornením, ktorá upozorní používateľov na to, že ide o súkromnú webovú stránku alebo sa web pripravuje. Inovovaním na prémiovú verziu môžete zobraziť vlastnú správu s upozornením v hornej časti prihlasovacej stránky. Prémiová verzia Hide My Site tiež poskytuje rôzne zaujímavé motívy prihlasovacej stránky, z ktorých si môžete vybrať, v závislosti od dizajnu vašich webových stránok.

Skryť moje možnosti WordPress Style Style

Napriek týmto pokročilým funkciám stále existujú možnosti na zlepšenie, najmä pokiaľ ide o používateľské rozhranie. Napríklad možnosti nastavení by mohli byť zoskupené do sekcií, aby používatelia uľahčili ich prezeranie.

Navyše, podobne ako iné doplnky chránené heslom, funkcia Hide My Site nechráni obrázky ani iné prílohy k súborom. Ak by ľudia mohli nejakým spôsobom nájsť presnú adresu URL mediálneho súboru, môžu k nemu jednoducho získať prístup a stiahnuť ho.

Pros

 • Poskytujte rôzne motívy prihlasovacej stránky
 • Prispôsobte si oznamovacie správy
 • Povoliť prístup z konkrétnych adries IP

Zápory

 • Používateľské rozhranie by sa mohlo vylepšiť
 • Nechráni súbory príloh

3. Chráňte heslom WordPress

Doplnok WordPress na ochranu heslom

Doplnok WordPress na ochranu heslom poskytuje ďalšie zaujímavé riešenie na ochranu celého webu WordPress pomocou hesla. Celý obsah vašich webových stránok vrátane stránok, príspevkov a iných vlastných typov príspevkov, okrem mediálnych súborov, je chránený. Z bezpečnostných dôvodov je heslo šifrované. To znamená, že to nie je viditeľné pre všetkých vrátane správcov. Nevýhodou je, že musíte heslo obnoviť v prípade, že na to zabudnete.

Pri zabezpečovaní celého webu môžete vylúčiť jednu alebo niekoľko konkrétnych stránok. Namiesto priameho zobrazenia prihlasovacej stránky možno budete chcieť zobraziť čoskoro alebo vstupnú stránku, aby ste dali návštevníkom vedieť, že ide o súkromnú stránku..

Podobne ako funkcia Trvanie funkcie Skryť moje stránky, ochrana heslom WordPress oslobodzuje používateľov od toho, aby museli znova zadávať rovnaké heslo, až kým nevyprší platnosť súborov cookie. Čas vypršania platnosti môžete zmeniť na stránke nastavení doplnku.

Okrem funkcií ochrany na celom webe obsahuje WordPress Password Protect mnoho ďalších pokročilých funkcií. Doplnok vám umožňuje nastaviť viac hesiel na stránku a príspevok. Každá rola používateľa môže mať tiež iné heslo, t. J. Jedno pre predplatiteľov, jedno pre editory.

Doplnky do vyrovnávacej pamäte a ukladanie do pamäte cache na strane servera môžu spôsobiť konflikty s funkciami ochrany heslom. Ochrana heslom WordPress to rieši s malými konfiguráciami.

Chráňte heslom WordPress Pro

Ochrana heslom Pro Verzia ide ešte ďalej a umožňuje vám nielen spravovať všetky heslá v rámci priateľského kontextového okna, ale tiež vytvárať neobmedzené heslá pre rolu používateľa alebo rovnaké heslo pre viac stránok. Môžete si tiež prispôsobiť chybové správy.

Aj keď tento doplnok nechráni obrázky a nahrané súbory, dá sa do neho integrovať Zabráňte Goldu s priamym prístupom blokovať priamy prístup adries URL ku všetkým mediálnym súborom vrátane obrázkov, videí alebo súborov PDF.

Ochrana heslom WordPress je pre väčšinu používateľov relatívne nový. Napriek tomu jej moderné používateľské rozhranie poskytuje nespravodlivú výhodu oproti 2 vyššie uvedeným doplnkom. Rôzne časti, možnosti rozbaľovacej ponuky a prepínacie tlačidlá sú jednoduché a ľahko použiteľné.

Pros

 • Je možné vylúčiť konkrétne stránky z ochrany celého webu
 • Poskytnite ďalšie funkcie chránené heslom
 • Integrujte sa so zlatom Zabrániť priamemu prístupu, aby ste chránili nahrávanie súborov
 • Príďte s moderným používateľským rozhraním a ľahko sa používa

Zápory

 • Žiadne možnosti na prispôsobenie prihlasovacej stránky
 • Pomerne nové pre väčšinu používateľov

zhrnutie

Aby som to zhrnul, všetky 3 z uvedených doplnkov sú vynikajúcimi možnosťami ochrany heslom celého vášho webu WordPress. Chránené heslom môže byť najobľúbenejším doplnkom na ochranu heslom, dodáva sa však so zastaralým používateľským rozhraním a obmedzenými možnosťami. Hide My Site na druhej strane poskytuje komplexnejšie riešenie na ochranu celého webu WordPress pomocou hesla vrátane udelenia prístupu na konkrétne adresy IP. Napokon, program WordPress na ochranu heslom vám umožňuje nielen vylúčiť niektoré konkrétne stránky z ochrany heslom pre celú lokalitu, ale aj stránky a príspevky chránené heslom podľa užívateľských rolí..

Aký je teda najvhodnejší doplnok na ochranu hesiel na celom webe WordPress? Prosím, dajte nám do sekcie komentárov nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me