Ako na nechty skvelé blog nápady pre vaše webové stránky

Skôr ako budete pokračovať, uvedomte si, že existuje obrovský rozdiel medzi generovaním úžasných nápadov na blog a vytváraním úžasného obsahu pre vaše stránky WordPress. Potrebujete špičkové príspevky na víťaznú kampaň s marketingom obsahu, ale ako chcete generovať úžasný obsah bez skvelých nápadov na blog, aby ste mohli začať?

To je veľká otázka, nie? Ako generujete skvelé nápady na blog, ktoré udržujú oheň na blogu WordPress a zvyšujú sa zostatky v bankách? Ako niektorí chlapci vedia len nápady na blog, o ktoré sa majú usilovať pri maximálnom účinku, často čo vedie k mužnosti?

Ako generovať skvelé nápady na blog okamžite

Ak premýšľate, ako získať tie najlepšie nápady na blog, aby ste sa dostali z koľají, ako prekonať blok spisovateľa alebo jednoducho pridať život do svojho blogu, vydýchnite sa (a napite sa všetkého, čo máte), keď ste prišli na správne miesto. Všetci potrebujeme inšpiráciu občas, takže vitajte a cítite sa ako doma (pre každý tip sme dokonca prepojili užitočný článok – ak si chcete prečítať viac, kliknite na obrázky!).

1. Spýtajte sa svojich čitateľov

Najlepšie kvízové ​​doplnky pre program WordPress na zlepšenie zapojenia používateľov

Áno, naozaj nepoznáte hodnotu spätnej väzby od vašich čitateľov. Môžete vygenerovať veľa úžasných nápadov na blog jednoducho tým, že požiadate svojich čitateľov, čo chcú čítať. Áno, len sa opýtajte, ale ak to neznie ako vy, môžete použiť chytré metódy, ako sú jednoduché prieskumy.

Napríklad som raz pridal do svojich e-mailových prihlasovacích formulárov ďalšie pole a požiadal som predplatiteľov, aby spomenuli svoju najväčšiu výzvu pri marketingu obsahu. Medzi vami a mnou som zhromaždil dostatok blogových nápadov niekoľko mesiacov a niečo trochu navyše pre informačný bulletin.

Opýtajte sa a budete dostávať a používať všetky metódy, ktoré máte k dispozícii. Našťastie dnes existujú sociálne médiá, čo znamená, že získanie skvelých nápadov na blog je len konverzáciou. Zapojte svojich čitateľov do tvorby relevantného obsahu, ktorý rezonuje s ich problémami.

2. Brainstorm

Tipy na blogovanie WordPress pre úspech

Môže to znieť ako jedna z tých „náhodných“ vecí, ale v skutočnosti sa to stalo včera. Prišiel na návštevu blízky priateľ známy ako Duncan (Vidíte? Je skutočne skutočný) a hovorili sme o vedľajšom projekte, na ktorom pracujem. V žiadnom momente sme nerozprávali, čo malo za následok niekoľko blogových nápadov.

Bola som tak nadšená odhalením, ktoré som spomínal pri prechode na to, že pracujem na príspevku o pribúdaní blogových nápadov pre vaše stránky WordPress. Takže sme viac rozmýšľali a vytvorili sme ešte viac nápadov, z ktorých niektoré nemajú nič spoločné s obsahom, ale s inými aspektmi vedľajšieho projektu..

Máte už vytvorený tím? Skvelé! Môžete brainstorming nápady a používať nástroje, ako sú Trelly okrem iného na riadenie procesu. Brainstorming vyžaduje iba jeden ďalší mozog, takže si len jednoducho rozmýšľajte a užívajte si rozhovory s ľuďmi vo vašom okolí.

3. Skontrolujte svoje komentáre

Ako získať viac komentárov k svojmu blogu WordPress

Všetci snívame o publikovaní príspevkov, ktoré priťahujú veľa komentárov, a pár vecí sa dá porovnať s pocitom získania prvých pár komentárov. Je to vzrušujúce, pretože môžete povedať, že chlapci sa o vás hádajú.

Vedeli ste však, že rovnako ako priamo požiadate svojich čitateľov, môžete z oblasti komentárov zhromaždiť veľa blogových nápadov? Aké relevantné otázky kladú čitatelia? Aké body bolesti vyjadrujú v reakcii na váš príspevok? Toto všetko sú zrelé cesty na odvodenie skvelých nápadov na blog.

Tento prístup môžete rozšíriť aj na ďalšie blogy vo svojom odbore a pozrieť si aj ich sekcie s komentármi. Čo čitatelia žiadajú? Čo trápi čitateľov a môžete ponúknuť riešenie prostredníctvom svojho obsahu? Určite môžete vidieť, ako je časť s komentármi bohatým zdrojom relevantných nápadov na blog?

stranou: Ak máte sklon, môžete ukázať svoju odbornosť zodpovedaním otázky komentára tam a potom. Pozrite sa na to. Budujete autoritu a zbierate nápady na blog v rovnakom prekliatom čase, na svojom blogu alebo inde! Teraz viem, prečo sú komentáre také prekrásne vzácne.

4. Definujte svoje cieľové publikum

Lepšie publikum WordPress: Je potrebné zvážiť dôležité metriky

Ako to do pekla vôbec vytvárate obsah, ak nemáte predstavu, pre koho je určený? Pravdepodobne nemôžete zabiť tie najlepšie nápady na blog, pretože ste si ešte nedefinovali svoje publikum. Aký je váš ideálny zákazník? Čím pravdepodobne prechádzajú a ako môžete zmierniť túto bolesť?

S krištáľovo čistým obrázkom osoby, ktorú sa snažíte osloviť, prídu k vám úžasné blogové nápady. A keďže budete vytvárať vysoko cielený a prispôsobený obsah, vaše príspevky budú zázraky vašich čitateľov aj vyhľadávacích nástrojov..

Urobte si čas, aby ste pochopili svoje vyhliadky. Aké sú ich motivácie? Prečo sú na vašich stránkach? Majú potrebu stretnúť sa s bezplatným obsahom? Vieš, také veci. Je to skutočne jeden z najlepších tipov, ktoré si dnes môžete vziať. Kedysi som písal z modrej, len aby som naplnil svoj blog obsahom, ale výsledky boli desivé, kým som nedefinoval cieľové publikum. Je to ľahké.

5. Zapojte výskum kľúčových slov

WordPress SEO: Prieskum kľúčových slov (a čo robiť s kľúčovými slovami)

Spolu s definovaním cieľového publika prichádza výskum kľúčových slov. Takže teraz máte jasnú predstavu o svojom publiku a niekoľko kľúčových slov, ktoré popisujú ich body bolesti. Možno aj presné kľúčové slová, ktoré používajú na vyhľadanie vášho webu. Ide o to, že potrebujete kľúčové slová, takže získajte kľúčové slová.

Pomocou týchto kľúčových slov môžete vygenerovať viac nápadov na kľúčové slová, čo vytvára úrodnú pôdu pre cielené nápady blogu, ktoré majú práve požadovaný vplyv. Nástroj pre návrh kľúčových slov AdWords je záchranca v tomto ohľade. Stačí vložiť kľúčové slová do nástroja a sledovať, ako sa kúzlo stane.

Existuje aj nespočetné množstvo nástrojov na výskum kľúčových slov, vrátane prehliadača kľúčových slov Moz, KWFinder a SEMRush, čo znamená, že môžete vygenerovať toľko blogových nápadov, koľko potrebujete, a posilniť tak svoje SEO v tomto procese. Skvelé SEO zahŕňa dôkladný výskum kľúčových slov.

6. Sledujte konverzáciu na sociálnych médiách

Ako zvýšiť počet vašich sociálnych médií z vášho webu WordPress

Konverzácie v reálnom čase na sociálnych médiách sú skvelým zdrojom blogových nápadov pre vaše stránky. Vyhľadajte iba otázky, diskusie alebo správy o akejkoľvek téme vo vašom odbore a už nikdy nebudete mať skvelé nápady na blog..

Zoberme si napríklad Quora alebo Reddit. Čitatelia zo všetkých spoločenských vrstiev často tieto stránky hľadajú pri hľadaní odpovedí na prakticky akúkoľvek tému pod slnkom. Ako človek, ktorý hľadá skvelé nápady na blog pre budúce príspevky, môžete jasne vidieť, že tento jediný tip má veľkú váhu.

Stačí hľadať na Twitteri alebo na vašom obľúbenom webe pre sociálne médiá a pravdepodobne získate viac nápadov na blog, ako môžete kedykoľvek použiť. V skutočnosti sa blogové nápady skrývajú v #hashtagoch, @mentionoch, zdieľaniach, obrázkoch a ešte oveľa viac. Vyberte si len tie, ktoré sa vám páčia, a spustite ich.

7. Automatické návrhy spoločnosti Google: Tip na rýchle spustenie

Ako vytvoriť blog WordPress

V súčasnosti Google pri zadávaní dopytu predpovedá vaše vyhľadávacie dopyty. Táto šikovná funkcia automatického podania je v podstate „vzorkovaním“ vecí, ktoré ľudia požadujú. Je to rýchly zdroj nápadov na blog pre prakticky akúkoľvek tému, ktorú si viete predstaviť. Navyše získate lepšie hodnotenie vo vyhľadávaní, pretože znova, sú to veci, ktoré ľudia chcú.

Stačí spustiť náš obľúbený vyhľadávací nástroj, dobrý vyhľadávač Google a napísať preč. Automatické spustenie sa spustí okamžite so zoznamom tém. Po výbere obľúbených tém si môžete titulky trochu zmeniť, aby vyhovovali vašim rôznym potrebám.

Napríklad, ak som napísal „Ako vytvoriť blog“ a táto funkcia mi poskytla niekoľko nápadov, mohol by som tieto nápady otočiť a ohnúť, akokoľvek chcem. Pomocou automatického podania Google môžete prísť s mnohými nápadmi ľahko a rýchlo. Chcem tým povedať, že z vás urobili vynikajúci nástroj, tak prečo ich sklamali?

8. Autopožičovne / hostitelia

10 najlepších doplnkov pre správu WordPress pre viacerých autorov

Operácia jedného človeka má svoje výhody, ale jednoducho nemôžete argumentovať úsporami z rozsahu. Ak prevádzkujete blog pre viacerých autorov, na rozdiel od samostatnej operácie, môžete vytvoriť oveľa viac nápadov a obsahu blogu. Môžete platiť spisovateľom, privítať hosťujúcich blogerov alebo robiť oboje.

Andy of Newsforshoppers vytvoril online časopis, ktorý pomáha zákazníkom pri nakupovaní online. Toto všetko urobil pomocou modelu zdieľania výnosov a tímu špecializovaných novinárov, ktorí udržiavajú webovú stránku sviežou a obsahovou. Spisovatelia dostávajú 70% peňazí na inzerciu, ktoré zarobia ich príspevky, a Andrew sa nikdy nemusí báť nápadov na blog.

Mnoho ďalších webových stránok používa tento model a je efektívne pre chybu. Zameriavate sa na ďalšie aspekty riadenia vášho podnikania a nechajte niekoho iného postarať sa o nápady na blog a tvorbu obsahu. Platí to aj v prípade, ak chcete zverejniť všetok obsah pod svojím menom alebo menom, napríklad „Redakčný štáb“..

9. Interview experti

Najlepšie doplnky a riešenia podcastov pre WordPress

Kto nerád číta (alebo nepočúva), čo povedal odborník na nejakú zaujímavú tému? Rozhovory odborníkov sú samy o sebe skvelými nápadmi na blog, nehovoriac o tom, aké množstvo múdrosti môžete získať z odpovedí. Rozhovory je ľahké vymyslieť a vytvoriť, ale môžu rýchlo vybudovať dôveryhodnosť a dôveru.

Oslovte odborníkov vo vašom odbore a požiadajte ich, aby odpovedali na relevantné otázky týkajúce sa vašich čitateľov. Rozhovory zverejnite kedykoľvek, najmä v príslovečný deň, keď jednoducho nemôžete nechať plynúť svoje tvorivé šťavy.

Nemusíte dlho a tvrdo premýšľať o rozhovoroch, jednoducho musíte prísť s otázkou alebo hromadou otázok. Pošlite otázky svojim najvyberanejším odborníkom a ich odpovede skombinujte do presvedčivých príspevkov. Alebo skúste nájsť hostí pre svoj vlastný podcast. Toto nielenže pridá nový obsah do vášho blogu, ale aj rôzne formy médií, aby prilákali nových čitateľov / poslucháčov.

10. Joyride on Trends

Tipy a trendy týkajúce sa marketingu WordPress

Trendy sú skvelým zdrojom nápadov na blog, ktoré sú vírusové. A keďže sa trendy točia okolo toho, čo je horúce v konkrétnom čase, poskytujú krmivo pre spravodajské príspevky. Všetky trendy sú rovnako dobré ako horúce. Ak nebudete konať rýchlo, môže vám uniknúť šanca zachytiť nejaký vírusový prenos.

Najlepšie na tom je, že existuje nespočet nástrojov, ktoré vám pomôžu zostať na vrchole najnovších správ a trendov v akomkoľvek odvetví. Pre začiatočníkov máme Upozornenia Google, ktorý vás upozorní vždy, keď sa spomenú vaše kľúčové slová. Môžete vytvoriť viac upozornení, ale nepreháňajte ich, alebo sa utopíte poštou.

Trendy vás tiež môžu informovať o zmene záujmov ľudí v priebehu času, čo je skvelý spôsob, ako predpovedať, čo bude ďalej. Ak zhromaždíte dostatok údajov a budete hrať inteligentne, môžete ľahko vytvoriť vždyzelený obsah, ktorý funguje dnes aj v budúcnosti.

11. Ponechajte si záložky

10 zdrojov WordPress, ktoré si potrebujete hneď uložiť

Inšpirácia žije všade a článok o prieskume vesmíru by mohol zapríčiniť vášho génia rovnako ľahko ako napínavé miesto vo vašom odbore. Kedykoľvek nájdete nejaké informácie, ktoré by sa mohli hodiť v budúcnosti, je rozumné uložiť záložku.

Prehliadače umožňujú segmentovať vaše záložky, čo znamená, že môžete mať viac priečinkov pre rôzne potreby. Jedinou nevýhodou so záložkami je to, že sa všetky môžu dostať do chaosu, keď sa rozložia. Navyše by ste mali neustále kopať, aby ste našli článok.

Hlavným profilom je, že máte rozširujúci sa okruh blogových nápadov v danom čase. To znamená, že potrebujete iba vážne množstvo káva stimulanty písať, že ďalšie miesto, ktoré potrebujete, aby sa kolesá otáčajú.

12. Ži trochu

Aktivity mimo lokality na rozšírenie vašej webovej stránky WordPress

A tým jednoducho myslíme na chvíľu vystúpiť z tejto zatracenej obrazovky. Život je na prežitie, nie na prežitie, ak Jay-Zove slová majú čo obísť. Musíte sa trochu pustiť a jednoducho byť. Vychutnajte si šálku kávy s priateľom, choďte na film alebo lyžujte so svojou rodinou – urobte niečo iné ako len písať.

Súhlasíte s tým, že blokujúce zásahy spisovateľa sú najťažšie, keď ste vyhorení. Ak neviete, čo robiť s prázdnou stránkou hľadiacou na vás, všetky ostatné nápady na blog jednoducho zmiznú do vzduchu. Poof, presne takto. V tejto dobe si musíte uvedomiť, že nie ste súčasťou života, ale života samotného.

Zažite čerstvý vzduch, trochu cestujte, čítajte niečo, doprajte si koníček, trávte čas s ľuďmi, ktorých máte radi – jednoducho urobte čokoľvek, aby ste si urobili toľko potrebnú prestávku. Chudák, pravdepodobne nemôžete prísť s nápadom, ako si zachrániť svoj život, kvôli všetkej tej váhe na svojich pleciach. Hrať trochu, alebo byť hlúpy.

14. Vytvorte zoznam nápadov

25+ tipov pre odborníkov na blogovanie v službe WordPress

Toto je chlieb na masle, ktorý je horeuvedeným bodom. Ukladanie záložiek rozhodne nie je šálkou čaju každého. Na uloženie záložiek potrebujete prehliadač. Ako sme už uviedli, inšpiráciu nájdete kdekoľvek.

Skvelý nápad na blog by mohol naraziť v nepatrných časoch a možno by ste len uverili, že je oddaný vašej neistej ľudskej pamäti po celú večnosť. Nenechajte sa oklamať kamarátom, pripravte si poznámkový blok na zapisovanie nápadov. Ak nenávidíte papier, čo tak napríklad aplikácie Evernote?

Zabudnite na inšpiráciu, keď sa na vás zakrádate zakaždým, vedeli ste, že skutočne môžete oklamať svoju myseľ tak, aby generovala nápady, ako je strojček? Áno, skutočne môžete. Vyberte kúsok papiera a zapíšte si 10 nápadov na blog z hornej časti hlavy. Zahoďte túto figúrku a urobte ďalší zoznam s desiatimi. Opakujte každý deň.

15. Nikdy nekradnúť, požičať si

30 profesionálov programu WordPress, ktoré je potrebné sledovať na Twitteri

Navštívte populárne blogy vo svojom odbore, sledujte ich na sociálnych sieťach a sledujte, čo je horúce. Populárne blogy majú zvyčajne tímy spisovateľov, ktorí pravidelne prichádzajú s nápadmi. Populárne blogy majú tiež skvelé redakčné tímy a celý shebang znamená, že väčšina práce je už vykonaná za vás.

Môžete zbierať niektoré z najlepších nápadov z populárnych blogov vo svojom výklenku. Je vašou úlohou vytvárať z uvedených nápadov čerstvý a originálny obsah, inak by ste kradli prácu niekoho iného. Určite nájdete motiváciu alebo dokonca trochu iný pohľad na populárnu tému na ktoromkoľvek blogu.

Vypožičajte si nápady a vytvorte si vlastnú tému okolo tém. Obsah nekradnite, pretože by to mohlo znamenať, že budete musieť čeliť horkému koncu zákona a podobným záujmom spoločnosti Google. Nakoniec, prečo znovu vynájsť koleso?

16. Organizujte súťaže a darčeky

Rozšírte svoje publikum o súťaže o WordPress

Ach, freeloader v každom z nás. Bože, robíme všetko pre veci zadarmo. Ale ak existuje niečo, čo milujeme rovnako ako zadarmo, je to šanca hodiť sa do konkurencie takého druhu. Sme celkom konkurencieschopný druh, však? Pravdepodobne je to však len matka príroda.

Každopádne som mal možnosť zúčastniť sa niekoľkých darčekov a súťaží a výsledky boli vždy úžasné. Pre začiatočníkov sa usilujú o skvelé nápady na blog, súťaže a darčeky, pretože všetko, čo potrebujete, je niečo, čo môžete dať.

Keď je vaša studňa nápadov suchá, môžete sa vždy spoliehať na súťaže a darčeky ako na príspevky typu pick-me-up. Pokiaľ ide o generovanie návštevnosti a potenciálnych zákazníkov, darí sa im celkom dobre a keďže vzhľadom na to, že nemusíte zostať hore celú noc, aby ste pre svoj blog usporiadali súťaž alebo prezradili, môžeme povedať, že ste všetci dobrí kamaráti..

Nad tebou …

Nebudem uraziť vašu inteligenciu tvrdením, že ide o kompletný návod, ako prísť s vynikajúcimi nápadmi na blog. Nemôžeme vyvrátiť, že na tejto planéte je toľko prístupov, ako sú ľudské bytosti, čo znamená, že je tu ešte stále dosť miesta na pestovanie tohto zoznamu..

Predtým, ako pôjdete, mohli by ste zdieľať, ako generujete skvelé nápady na blog pre svoju stránku WordPress? Ktoré nástroje, ak nejaké existujú, ktoré z nich najviac rezonujú? Vopred ďakujem a za všetky najlepšie nápady na blogy ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me