Ako pestovať publikum pravidelných návštevníkov pre váš web WordPress

Ako pestovať publikum na vašom webe WordPress

Veľa sa píše o tom, ako prilákať návštevníkov na vaše webové stránky WordPress. SEO, vysoko kvalitný obsah, propagácia sociálnych médií. A čo pravidelné návštevy týchto návštevníkov??

Na to, aby bola webová stránka skutočne úspešná, potrebujete stály prúd spoľahlivých návštevníkov. Ako to však robíte??

Našťastie existuje veľa spôsobov, ako kultivovať publikum pravidelných návštevníkov vašich webových stránok WordPress. Možnosti, ktoré vyberiete, veľmi závisia od typu stránok, ktoré používate.
Ak vytvárate komunitu, aby sa ľudia mohli spojiť a zapojiť online, možno budete chcieť zvoliť model členstva alebo zmeniť svoj web na väčšiu sociálnu sieť..

Ak predávate produkty alebo informácie, mali by ste zvážiť spustenie súťaží, propagačných akcií alebo webinárov, aby ste si vybudovali lojálne pokračovanie. Okrem toho by ste mali určite uvažovať o využití sily e-mailov bez ohľadu na typ stránok, ktoré máte.

V tomto článku sa zameriame na to, ako môžete implementovať niektoré z týchto stratégií a taktík, ktoré vám pomôžu rozvíjať lojálne publikum opakovaných návštevníkov.

Členské stránky

Obmedzte Content Pro pre WordPress
Pravdepodobne najzreteľnejšou voľbou pre povzbudenie pravidelných návštevníkov na vašom webe je pridať naň súčasť členstva.

Členské weby fungujú na základe predpokladu, že sa musíte pripojiť, aby ste mohli vidieť obsah. Členstvo môže byť bezplatné, ale stojí za zváženie povzbudiť vracajúcich sa návštevníkov a zabezpečiť, aby vaše stránky boli ziskové. Ak zákazníci zaplatili za vstup do elitného klubu s exkluzívnym obsahom, potom sa ubezpečia, že sa vrátia.

Obmedziť obsah Pro je prémiový doplnok WordPress, ktorý vám poskytuje všetky nástroje, ktoré potrebujete na vytvorenie stránky pre členov. Tento doplnok vám umožňuje účtovať ľuďom poplatok za zobrazenie konkrétneho obsahu a ponúka celý rad možností, ako sú rôzne úrovne členstva, takže môžete uspokojiť rôzne potreby svojho publika..

Použitím funkcie Obmedziť obsah Pro môžete vytvoriť členskú stránku, ktorú ľudia platia za pripojenie, a tak sa budú znova a znova vracať, aby získali peniaze za svoje peniaze.

Zoznámte sa so spoločnosťou BuddyPress

BuddyPress

Ak si neželáte vytvoriť plnohodnotnú prémiovú členskú stránku, ale napriek tomu by ste si vytvorili komunitu rovnako zmýšľajúcich mysliteľov, ktorí sa zaoberajú na vašom webe, môžete sa rozhodnúť pre BuddyPress. BuddyPress je bezplatný doplnok WordPress a pomáha vám pridať na svoje webové stránky množstvo funkcií sociálnych sietí.

Inštaláciou BuddyPress môžu členovia vytvárať svoje vlastné profily a môžete si nastaviť skupiny používateľov, správy, toky aktivít a oveľa viac. Toto povzbudzuje komunitu, aby sa objavila a stala sa aktívnym na vašom webe, čo ľuďom umožní diskutovať a zdieľať myšlienky a informácie týkajúce sa konkrétnej témy alebo medzery. Pomoc ľuďom pri vytváraní takýchto spojení je kľúčom k vytvoreniu sociálnej stránky pravidelných návštevníkov.

Dôležitosť mailing listu

MailChimp

E-mailové zoznamy sú nevyhnutné pre všetky webové stránky, ktoré chcú vybudovať nasledujúce. Keď dostanete niekoho e-mail, môžete s ním zostať v kontakte a začať budovať vzťah.

Odoslaním e-mailov upozorní návštevníkov vašich stránok a udržuje ich v aktualizácii o nový a zaujímavý obsah, ktorý ste pridali, o čom inak nemusia vedieť. Je dôležité mať na pamäti, že ak chcete pravidelných návštevníkov, musíte posielať pravidelné e-maily.

MailChimp je bezplatný e-mailový marketingový nástroj, ktorý bude zhromažďovať, ukladať poštové adresy a odosielať vaše e-maily automaticky alebo vždy, keď máte čo povedať. Posielanie e-mailov prostredníctvom služby MailChimp je jednoduchý spôsob, ako povzbudiť ľudí, aby znova navštívili vaše stránky.

Posielajte správy o súťažiach, bezplatných elektronických knihách, nových produktoch alebo zaujímavých udalostiach, vďaka ktorým sa načíta adresa URL vašich stránok. Nezabudnite vždy uviesť odkaz na svoje stránky, aby ich ľudia mohli navštíviť priamo z e-mailu. Čím ľahšie je dostať sa na svoje stránky, tým viac vracajúcich sa návštevníkov dostanete.

Použitie webinárov na pripomenutie návštevníkom návratu na vaše stránky

WebinarsOnAir
Webináre sú veľmi užitočným nástrojom, ktorý ľuďom pripomína, aby sa na vaše stránky pravidelne vracali. Ľudia často premýšľajú o tom, že webináre budú využívať na vytváranie zisku alebo na prilákanie nových návštevníkov.

Pravidelné webináre sú však šikovným spôsobom, ako si udržať návštevníkov. Noví návštevníci sa často nevrátia, jednoducho preto, lebo na daný web zabudli alebo nevedia nájsť čas na to. Pri plánovaní webových seminárov budú mať ľudia pevne stanovený termín na návštevu vášho webu a konkrétny dôvod, prečo tak urobiť.

WebinarsOnAir je výkonnou možnosťou hostenia webových seminárov. Toto riešenie ponúka automatizované webináre, možnosti platených webinárov, živé rozhovory a otázky, ako aj oveľa viac. To znamená, že sa môžete zamerať na kvalitu svojho webinára a nemusíte sa starať o technické podrobnosti.

BuddyPress dobre spolupracuje s webinármi, pretože návštevníci sa potom môžu zdržiavať na vašom webe alebo sa vracať celý týždeň pomocou fór BuddyPress, aby prediskutovali tému alebo otázky vo vašom webinári. Toto povzbudzuje silnú aktívnu komunitu a samozrejme veľmi obľúbeného častého návštevníka.

Chcete pravidelných návštevníkov? Vykonajte pravidelné propagácie

WooCommercePromotionManager

Propagácie sa opakovane osvedčili ako veľmi úspešný spôsob, ako povzbudiť návštevníkov vašich stránok. Ak však chcete svojich návštevníkov povzbudiť, aby častejšie navštevovali vaše stránky, potom jednorazová propagácia nemusí byť najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť. Spustením pravidelných propagačných akcií budete mať väčšiu šancu, aby sa vaše cieľové publikum vrátilo viackrát. Takže namiesto spustenia jednej veľkej propagácie vyskúšajte menšie, ale pravidelnejšie ponuky. Napríklad „10% zľava na vybrané produkty každé pondelok“ “.

WooCommerce Promotion Manager je populárny doplnok WordPress, ktorý môžete použiť na nastavenie propagačných kampaní. Inštalácia tohto doplnku stojí iba 25 dolárov a šetrí vám veľa času a úsilia. Umožní vám vybrať predajné produkty, časy a dátumy propagačných akcií a zobrazí bannery s prezentáciou na propagáciu vašich propagačných akcií. Používajte službu MailChimp v spojení s vašimi propagačnými akciami, pripomínajte odberateľom najnovšie ponuky a povzbudzujte ich, aby znova navštívili vaše stránky a skontrolovali ich.

Aj keď propagácie sú skvelým spôsobom, ako niekoho povzbudiť, aby navštívil vaše stránky, pred ich spustením by ste mali zvážiť niekoľko vecí. Číslo jedna, môžete si dovoliť spustiť propagáciu? Skontrolujte si svoje čísla, je skvelé zvýšiť predaj, ale iba ak dosahujete zisk.

Číslo dva, určite z nich profitujete? Opatrne sledujte svoje propagácie. Kupujú ľudia ďalšie propagačné výrobky v plnej cene v rovnakom čase ako propagačné akcie? Zachytávate nové e-mailové adresy návštevníkov? A čo je najdôležitejšie, návštevníci sa neustále vracajú?

Ľudia milujú súťaže

PhotoContestWordPressPlugin

Súťaž, podobne ako propagácia, je ďalším spôsobom, ktorý preukázateľne zvyšuje návštevnosť vašich stránok. Súťaž je pre vaše publikum zaujímavá a zábavná a vytvára dobrú atmosféru. Ľudia milujú veci zadarmo, takže vytvorenie prezradenej situácie je istým spôsobom, ako zbierať e-maily a pridávať sledovateľov. Ale čo vytvorenie pravidelných návštevníkov?

Veľa záleží na type konkurencie, ktorý prevádzkujete. Existuje veľa dobrých možností doplnku WordPress, z ktorých si môžete vybrať a ktoré vám pomôžu vytvárať a spravovať rôzne súťaže.

Čo chcete, je to, čo povzbudí interakciu medzi vašimi návštevníkmi a prinúti ich vrátiť sa na vaše stránky alebo na stránky sociálnych médií, aby videli, čo sa zdieľa. Doplnok Photo Contest WordPress je dobrá voľba, pretože povzbudzuje ľudí k zdieľaniu fotografií.

Obrázky vždy zaujmú ľudí viac ako text, takže ak môžete vytvoriť súťaž, v ktorej ľudia zdieľajú zaujímavé fotografie, môže to viesť k častému návratu divákov, aby videli, čo bolo pridané..

Nech už si vyberiete akýkoľvek typ, dôkladne premýšľajte o súťaži a pozorne ju sledujte. Možno ste zhromaždili veľa e-mailových adries, ale čo iného? Skonvertovali sa tieto e-mailové adresy na pravidelnú návštevnosť vášho blogu? Po ukončení súťaže ste si udržali silnú spoločenskú prítomnosť a pripomenuli ľuďom na svojom webe?

Ak ste si vybrali súťaž, ktorá povzbudila pripomienky a diskusiu, zlepšilo sa to na vašom webe? Je možné, že budete musieť spustiť sériu súťaží, aby ste nielen prilákali nových návštevníkov jednou konkurenciou, ale povzbudzovali navrátilcov ďalšími možnosťami vyhrať niečo.

Záverečné myšlienky

V tomto článku je veľa nápadov, ktoré vám pomôžu zvýšiť počet pravidelných návštevníkov, ktorí na svoje stránky dostávate. Definujte, aký typ stránok máte, a starostlivo premýšľajte o tom, ktoré možnosti vám budú najviac vyhovovať.

Čokoľvek si vyberiete, nezabudnite ho monitorovať. Funguje to? Získavate pravidelných návštevníkov? Môžete si dovoliť spustiť ho finančne a so svojím časom? Ak jeden koncept nezlepší návratové čísla návštevníkov, skúste iné. Vytváranie pravidelného publika je náročná a nepretržitá práca, ale určite to stojí za to.

Ako plánujete kultivovať publikum alebo opakovať návštevníkov svojich webových stránok? Čo vás vedie k návratu na navštívené webové stránky? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me