Ako používať aplikácie na odosielanie správ na zvýšenie návštevnosti vášho webu WordPress

Ako používať aplikácie na odosielanie správ na zvýšenie návštevnosti vašich stránok WordPress

V celosvetovom meradle priťahujú aplikácie mobilných messengerov čoraz viac používateľov každý deň. V skutočnosti tieto tri najlepšie platformy – WhatsApp, Facebook Messenger a WeChat – priťahujú mesačne viac ako miliardu používateľov..

Aj keď sú aktívnejší používatelia aplikácií na odosielanie správ ako na sociálnych médiách, na tieto platformy sa do značnej miery prehliada a pritiahli iba veľké investície veľkých podnikov za posledný rok alebo dva. To znamená, že existuje priestor aj priestor pre chyby – najmä ak hľadáte spôsoby, ako zvýšiť návštevnosť vašich stránok WordPress.

Pravda je, 67% používateľov sa usilujú o väčšiu interakciu s podnikmi prostredníctvom aplikácií na zasielanie správ a veľa z toho je možné urobiť pomocou správnych doplnkov WordPress, aby ste mohli tento rozmach vyťažiť. Prvým krokom je pochopenie aplikácií na odosielanie správ a potom preskúmanie, ako ich efektívne používať, môže zvýšiť návštevnosť vašich stránok WordPress.

Toto je potrebné vedieť.

Aplikácia pre správy: Nová príležitosť na generovanie premávky

Vzhľadom na to, že táto technológia a tieto nové marketingové stratégie sú také jedinečné, bolo zverejnených veľmi málo tvrdých údajov. Ak však niektoré z väčších značiek investujú najviac zo svojho úsilia, ako aj to, ako rýchlo rastie konkrétna platforma pre chat, sú spravodlivé spôsoby, ako odhadnúť potenciál..

Doplnky a aplikácie na odosielanie správ WordPress

Pridanie tlačidla zdieľania na vaše stránky WordPress je vynikajúci spôsob, ako zvýšiť návštevnosť a zvýšiť zapojenie. Prečo? Pretože používateľom umožňuje zdieľať vaše informácie na platformách, ktoré používajú. Ešte lepšie je, že si môžete vybrať z množstva jednoduchých doplnkov.

AddtoAny Zdieľajte tlačidlá Bezplatne WordPress Plugin

AddToAny je jeden doplnok pre sociálne zdieľanie, ktorý na vašu stránku získa tlačidlá zdieľania pre 100 rôznych zásuviek. Medzi aplikácie na posielanie správ, ktoré AddToAny využíva, patrí Kik, Viber, WeChat a WhatsApp..

Linka je ďalšia skvelá aplikácia, ktorá má doplnok na zdieľanie tlačidiel. Jedným z jednoduchých spôsobov, ako si pol miliardy používateľov vedieť, že ste tam, je pridanie Line Social Plugin na vaše stránky. Jediným jednoduchým kliknutím na tlačidlo „Line It“ sa vaša stránka dostane pred mnoho nových tvárí.

Môžete tiež ísť o krok ďalej a automatizovať svoje reakcie pomocou služby Discord. Príspevok WP Discord doplnok napríklad používa robot a webovú adresu URL, ktorá upovedomí čitateľov vo vašom požadovanom kanáli o každom novom príspevku uverejnenom na vašom webe WordPress..

Možnosti aplikácií pre najlepšie správy

Takže viete, aké doplnky môžete integrovať na svoju stránku WordPress, ale aké aplikácie správ by ste si mali zvoliť, aby vám pomohli zvýšiť návštevnosť?

Ak ste už predtým využívali marketing sociálnych médií na generovanie prenosu, tu platí veľa rovnakých zručností. Zvládnutie jedného z týchto kanálov a využitie jeho plného potenciálu generovania prevádzky nebude ľahká úloha.

Keď však budete mať problém a všetky vaše účty sú nastavené, môžete nechať väčšinu každodenných funkcií robotom, čo sa očakáva takmer na všetkých týchto platformách. Chatboty poskytujú veľa výhod pre vašich zákazníkov a umožní vám naplno využiť možnosti aplikácie na odosielanie správ.

LINE

Aplikácia správ na zvýšenie návštevnosti vašich stránok WordPress: Riadok

riadok je mobilná aplikácia pre okamžitú komunikáciu na inteligentných zariadeniach. Len so spravodlivosťou viac ako štvrtina milióna používateľov, Linka ponúka veľa pre aplikáciu na odosielanie správ. Poskytuje ľuďom a firmám vzájomnú interakciu, vytváranie a pripojenie sa k komunitám a zdieľanie správ, fotografií a videí. Podporujú aj používanie, vytváranie a predaj jedinečných emotikónov a nálepiek. Niektoré kľúčové fakty o spoločnosti Line:

 • V súčasnosti je najvýznamnejšia časť základne používateľov linky v juhovýchodnej Ázii – najmä v Japonsku (odkiaľ aplikácia pochádza).
 • Používatelia liniek majú tendenciu byť na mladej strane a mnohí z nich majú internet Veková skupina 10 – 19 rokov
 • Užívateľská základňa linky sa zdvojnásobuje ročne

Zo všetkých chatovacích platforiem tu je najvýznamnejšia prítomnosť Amazonu online. Ich účet a komunita sú zamerané na propagáciu produktov a životného štýlu Amazonu. Nie je to také interaktívne, ako mnoho iných značkových komunít a všetky odkazy smerujú priamo na Amazon.com. Ak máte pridruženú webovú stránku Amazonu na WordPress, môžete využiť pripojenie Amazonu na linku.

Stiahnite si Amazon Associates Link Builder

Doplnok Amazon Associate Link Builder poskytuje nástroje potrebné na propagáciu pridružených produktov na vašej webovej stránke WordPress. Potom môžete použiť linku na propagáciu svojich pridružených produktov. Môžete sa dostať cez linku a požiadať o spätnú väzbu, môžete propagovať nové produkty alebo môžete požiadať zákazníkov, aby skontrolovali rôzne produkty. Trik spočíva v otváraní „linky“ komunikácie a vytváraní pocitu dôvery, aby potenciálni zákazníci navštívili vaše stránky WordPress ako prvé, keď nakupujú online..

WhatsApp

Aplikácia správ na zvýšenie návštevnosti vašich stránok WordPress: Whatsapp

WhatsApp je veľmi populárna mobilná aplikácia na videohovory a textové rozhovory. s 1,5 miliardy mesačne aktívnych používateľov, je pravdepodobné, že ste už počuli alebo použili WhatsApp. Nezabudnite na niektoré štatistiky WhatsApp:

 • 42% používateľov internetu vo veku 25-34 rokov použili alebo budú používať WhatsApp
 • Takmer tretina ľudí mladších ako 44 rokov ju užila
 • V prieskume vyše 70 000 používateľov, 15% nahlásil WhatsApp za svoj primárny zdroj správ, zatiaľ čo iba 8% sa spoliehalo na Facebook Messenger

Ak chcete pomocou služby WhatsApp zvýšiť návštevnosť, mali by ste využiť výhody „skupín“, ktoré ponúka aplikácia. Možno však budete musieť rozdeliť svoje úsilie, pretože každá skupina môže mať naraz až 256 členov. Môžete sa tiež zúčastniť vytvorených skupín. Na rozdiel od iných služieb na odosielanie správ WhatsApp nepovoľuje reklamy ani roboty. To znamená, že musíte byť kreatívni.

Pošlite odkazy na svoje príspevky v blogoch WordPress, aby ste ich vzdelávali a informovali. Môžete tiež ponúknuť ľuďom stimuly, aby sa zapojili do vášho účtu. Napríklad, Absolut Vodka vytvoril fiktívnu postavu „Steve“. Aby sa pozvali na párty Absolut, museli sa ľudia spojiť a „zapôsobiť“ na Stevea.

WhatsApp Chat zadarmo Plugin

K dispozícii je tiež doplnok WhatsApp WordPress, ktorý vám umožňuje otvoriť chat WhatsApp priamo z vášho webu WordPress. Tento doplnok umožňuje vývojárovi stránok WordPress vložiť do webovej stránky chatovací box.

Potom, aby zúžili návštevnosť webu WordPress, mnohí vlastníci webových stránok žiadajú čitateľov, aby ponúkli spätnú väzbu k obsahu prostredníctvom ich chatového okienka WhatsApp. Rozprávajú sa so čitateľmi, aby zistili, čo s nimi rezonuje, a potom pomocou spätnej väzby upravujú a upravujú svoju obsahovú stratégiu.

Kik

Aplikácia správ na zvýšenie návštevnosti vašich stránok WordPress: Kik

Kik je bezplatná mobilná aplikácia na odosielanie okamžitých správ, ktorá umožňuje používateľom ľahko začať nové konverzácie skenovaním ich kódu Kik. Umožňuje individuálne a jednoduché skupinové správy. Pozoruhodné fakty o Kik zahŕňajú:

 • Zdá sa, že veľká časť osobnej značky Kik je zameraná na dospievajúcich a mladých dospelých
 • 70% z publika Kik je medzi 13-24
 • Je to jedna z 10 najlepších aplikácií na posielanie správ pre dospievajúcich v USA

Kik začal ponúkať značkám schopnosť používať roboty iba v polovici roku 2016. To znamená, že teraz môžete vytvoriť Kik bot pre vaše stránky WordPress a zvyšujte návštevnosť. Kik bot môže byť v skutočnosti efektívnejší ako tradičné chaty. Tento robot sa dá použiť na automatické odosielanie aktualizácií, bulletinov a špeciálnych ponúk zákazníkom, aby navštívili váš web WordPress, aby videli úspory a ponuky.

Mnoho značiek vrátane spoločností Sephora a H&M začalo používať Kik ako alternatívny spôsob poskytovania odporúčaní zákazníkom. V jednom breakout kampaň od Sephora, značka dostala cez Kik viac ako pol milióna interakcií s chatovacími botami.

Wech

Aplikácia správ na zvýšenie návštevnosti vašich stránok WordPress: Wechat

Sa môže pochváliť najvyšší pomer denných aktívnych používateľov, Wech je v jedinečnej pozícii. Táto mobilná aplikácia na hlasové správy a posielanie textových správ má niekoľko zaujímavých štatistík:

 • 90% používateľov WeChat má menej ako 36 rokov
 • Viac ako 90% používateľov WeChat má sídlo v Číne
 • 83% bude používať službu WeChat pri práci alebo pri práci

Buzzfeed napríklad použil server WeChat na prilákanie nových čitateľov alebo vracajúcich sa čitateľov, ktorí chcú nájsť jedinečný obsah. Spoločnosť zriadila robota, ktorý by poskytoval odporúčania na základe kľúčových slov a poskytoval používateľom liečený zážitok.

Doplnok WeChat pre WooCommerce

K dispozícii je tiež Doplnok WeChat pre WooCommerce ktorý aktivuje platby WeChat na weboch WooCommerce. Výhodou pridania tohto doplnku na vaše stránky WordPress sú jeho jednoduché možnosti platby. Zákazníci sa vracajú a prevádzka sa zvyšuje, keď sú veci jednoduché, a doplnok WeChat to takto robí. Tento doplnok umožňuje platby QR kódom a platby cez WeChat mobile.

zvar

Aplikácie na odosielanie správ na zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok WordPress: nezhody

zvar je mobilná aplikácia Voip, ktorá je o komunitách. Väčšina z nich je postavená na hrách a hrách – to je miesto, kde sa začal Discord. Mnohé z nich sú však politické alebo usporiadané na prediskutovanie konkrétnych typov problémov. Discord je jednou z mála komunitných správ, ktorá vám umožňuje pripojiť sa ku komunite, aby ste mohli vyhľadávať prenosy, a nie kontaktovať jednotlivcov. Niektoré súvisiace fakty o nezhode:

 • Je to príklad úspešnej, ale špecializovanej služby chatových správ.
 • Jeho skupinová štruktúra a celkový dizajn sú určené predovšetkým pre hráčov
 • Oslovuje tiež skupiny, ktoré chcú so stálou komunikáciou vytvárať pevné komunity

Vytvorenie vlastnej komunity alebo pripojenie sa k inému sú životaschopné spôsoby, ako rozšíriť svoju prítomnosť v službe Discord, ako aj nasmerovať ostatných používateľov služby Discord na vaše webové stránky..

Doplnok WP Discord Post Free

Ako už bolo spomenuté skôr, existuje dokonca aj doplnok WordPress s názvom WP Discord Post, ktorý uverejní vaše príspevky WordPress na vašom kanáli Discord. Tí, ktorí sa zapájajú do vášho kanála Discord, budú mať možnosť ľahko prepojiť svoje stránky.

Facebook Messenger

Aplikácie na odosielanie správ na zvýšenie návštevnosti vášho webu WordPress: Facebook Messenger

Keď sa rozhodli, že funkcia rozhovoru Facebook bude fungovať ako samostatná aplikácia, umožní sa používateľom spojiť sa so svojimi kontaktmi FB podobným spôsobom ako textové správy SMS.

Pokiaľ ide o rast, po jeho oddelení od aplikácie Facebook, Facebook Messenger mal:

 • 600 miliónov používateľov v apríli 2015
 • 900 miliónov v júni 2016
 • 1,2 miliardy v apríli 2017

Hlavné značky používajú Facebook Messenger ako nástroj na získanie priameho prístupu k cieľovej skupine. Majitelia NBA, Golden State Warriors použil Facebook Messenger vytvoriť „Warrior Playoff Assistant“. To bol spôsob, ako prinútiť používateľov prihlásiť sa na odber aktualizácií programu play-off tímu.

Stiahnite si Messenger Zákaznícky Chat zadarmo Plugin

Existuje doplnok, ktorý vám umožňuje pridať na váš web živý chat na Facebooku. Umožňuje vám odosielať aktualizácie prostredníctvom služby Messenger, keď na svoj web WordPress zverejníte nový obsah. Pomocou služby Messenger môžete tiež požiadať zákazníkov, aby vyplnili formuláre so spätnou väzbou. Tieto dve jednoduché techniky zapojenia môžu viesť k významnej premávke.

snapchat

Aplikácie na odosielanie správ na zvýšenie návštevnosti vašich stránok WordPress: SnapChat

Táto mobilná platforma sociálnych médií sa jedinečne odlišuje od ostatných platforiem, pretože všetky príspevky sa po prezeraní používateľom samy ničia sekundy. Niektoré kľúčové fakty o snapchat zahŕňajú:

 • 71% používateľov služby Snapchat má menej ako 34 rokov
 • 70% používateľov služby Snapchat sú ženy
 • 30% používateľov internetu tisícročia pravidelne používa službu Snapchat

Snapchat používa veľa značiek na to, aby oslovil svoje publikum efektívnym a pútavým spôsobom. Webové stránky založené na WordPress MTV News používa Snapchat poskytnúť publiku prístup k exkluzívnemu obsahu, ktorý nikde inde nenájdu. Môže ísť o zákulisie, vystúpenia alebo propagačné akcie. Keď sledovatelia SnapChat uvidia tieto krátke klipy exkluzívnych záberov, priťahujú sa na webovú stránku, aby videli dlhšie klipy. Tak rastie návštevnosť webových stránok.

Ktorú aplikáciu správ by ste si mali zvoliť?

Hore nájdete šesť najobľúbenejších možností aplikácií na odosielanie správ, ktoré vám môžu pomôcť rozšíriť komunitu okolo vášho webu WordPress a poslať vám väčšiu návštevnosť. Nie všetky aplikácie na odosielanie správ sú však vytvorené rovnako.

Predtým, ako sa rozhodnete investovať čas a peniaze do budovania kampane pre danú platformu správ, zvážte, kto je vaše publikum a kde je najpravdepodobnejšie.

Aplikácie na odosielanie správ môžu urobiť viac

Chcete viac ako len generovanie dopravy? S programami WordPress a AI a populárnou aplikáciou na zasielanie správ môžete získať viac ako len ďalších členov vašej skupiny alebo viac návštevníkov vašej stránky WordPress. Môžete zhromažďovať relevantné údaje, ktoré umožnia vášmu webu alebo vašej spoločnosti rásť tým najziskovejším smerom. Môžete tiež previesť zvedavých na celoživotných fanúšikov svojho hlasu alebo svojej značky. Potenciál aplikácií na odosielanie správ pre marketing sa len začína realizovať.

Máte ďalšie na používanie aplikácií na odosielanie správ na zvýšenie návštevnosti vášho webu WordPress? Radi by sme počuli vaše myšlienky nižšie!