Ako pridať Instagram fotografie do WordPress

V súčasnosti už pravdepodobne máte účet na Instagrame alebo ste ho niekedy videli na webe. Od júna 2016 mal Instagram 500 miliónov aktívnych používateľov Vďaka tomu je dnes jednou z najpopulárnejších sietí sociálnych médií. A pretože sa stala takou mediálnou hnacou silou, niet divu, že by ste chceli pridať svoj informačný kanál na svoj web.

Integráciou svojho účtu Instagram s blogom WordPress budete môcť zúžiť časť návštevnosti, ktorú váš blog dostane do vášho profilu Instagram (a víza naopak, ak do svojho profilu Instagram pridáte odkaz na svoj blog). Je to vynikajúci spôsob, ako sa spojiť s publikom blogu a otvára vám viac príležitostí na budovanie značky online. Ste pripravení začať?

Instagram môžete do svojho blogu pridať tromi spôsobmi – vloženie príspevku, použitie miniaplikácie alebo inštalácia doplnku. Každá z nich predstavuje možnosť pridania príspevkov Instagramu alebo informačného kanála na vaše stránky, ale esteticky je každý veľmi odlišný.

1. Vkladanie príspevkov na Instagrame

Ak chcete iba pridať fotografiu Instagramu do jedného z vašich príspevkov, je to také jednoduché, ako vložiť adresu URL fotografie do svojho obsahu. WordPress v predvolenom nastavení podporuje veľké množstvo vložení webových adries (môžete vidieť celé zostavený zoznam v kódexx). Ak chcete pridať fotku, jednoducho uchopte webovú adresu (od https až po?). Toto je vizuálny obrázok, takže viete, ktorú časť adresy URL je potrebné skopírovať:

Vloženia Instagramu WordPress

Potom skopírujte skopírovanú webovú adresu do svojho obsahu. Je potrebné vyzerať takto:

[instagram url = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp]

Ak chcete, môžete tiež odstrániť titulok a upraviť šírku displeja zadaním adresy URL Instagramu ako súčasti skráteného kódu. Ak teda zadáme adresu URL s nasledujúcimi parametrami (zadajte ich pomocou a otvárať) [ a zatváranie ] aby kód fungoval):

instagram url = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp hidecaption = true width = 320

Namiesto toho zverejnený príspevok na Instagrame bude vyzerať takto:

[instagram url = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp hidecaption = true width = 320]

Ak však chcete svoj informačný kanál pridať na svoj web WordPress, mali by ste zvážiť použitie témy alebo doplnku pripraveného na Instagram.

2. Použitie miniaplikácie Téma Instagramu

Skvelá vec na Instagrame je, že sa používa tak často, že veľa vývojárov tém WordPress začalo predvolene používať widgety Instagram. Je to pre vás skvelé, pretože už možno budete môcť používať Instagram so svojou aktuálnou témou, alebo ak uvažujete o zmene dizajnu, môžete vyskúšať niektorú z nich. Všetky tri obsahujú widgety pre váš bočný panel a pätu.

Téma blogu Redwood Responsive WordPress Blog

Redwood WordPress Téma s Instagram Widget

Téma Redwood od spoločnosti SoloPines obsahuje miniaplikáciu informačného kanála Instagram pre váš bočný panel a miniaplikáciu päty, vďaka ktorej získate dvojnásobné možnosti zobrazenia informačného kanála. Stačí pridať svoje používateľské meno a môžete ísť. Okrem toho môžete do päty pridať odkazy na všetky svoje ďalšie profily sociálnych médií.

Získajte Redwood

Téma odpovedajúcich správ na novinky a časopisy z blogu

Stav WordPress Téma s Instagram Widget

Stav obsahuje krásnu miniaplikáciu informačného kanála Instagram a vlastnú miniaplikáciu informačného kanála päty. Patria sem náhodné farby, ktoré sa zobrazujú ako spodný okraj vašich fotografií. Táto zábavná téma v štýle časopisu zahŕňa aj integrovanú sociálnu integráciu, pridanú sociálnu miniaplikáciu a množstvo vstavaných reklamných priestorov. Speňaženie blogu je teda jednoduché!

Získajte stav

Téma blogu Fbird Lifestyle WordPress

Fbird WordPress Téma s Instagram Widget

Fbird je čistá téma v štýle blogu, ktorá obsahuje aj bočný panel Instagram a miniaplikáciu päty. Zatiaľ čo miniaplikácia na bočnom paneli je jednoduchá mriežka, miniaplikácia päty je pekne zobrazená vedľa boxu na odber bulletinu. Týmto spôsobom majú vaši čitatelia možnosť sledovať vás a pripojiť sa k odberu noviniek na každej stránke.

Získajte Fbirda

3. Inštalácia doplnku Instagram

Vaša posledná možnosť je použiť doplnok, pretože doslova existuje doplnok pre všetko vrátane Instagramu. Pri výbere doplnku si prečítajte podrobnosti, aby ste vedeli, že máte všetky požadované funkcie alebo rozloženia. Tu je niekoľko najsťahovanejších bezplatných doplnkov Instagramu z WordPress.org.

Grace Instagram Feed

Doplnok Galérie Grace Instagram

Info & DownloadView The Demo

Galéria informačných kanálov Grace Instagram je univerzálny nástroj na zdieľanie a zdieľanie v sociálnych sieťach. 4 rôzne druhy rozloženia prúdov, 5 možných typov prepojenia, otvorená možnosť neobmedzeného streamovania súkromného a verejného obsahu. Toto je len niekoľko najúžasnejších čŕt Grace.

Pridajte mriežku, murivo, odôvodnenú galériu alebo posuvné prúdy. Navyše si môžete prispôsobiť sociálnu stenu Instagramu nielen výberom vhodného rozloženia. Spousta stylingových funkcií je k dispozícii prostredníctvom praktického vizuálneho tvorcu. Ktoré nevyžadujú vývoj webových aplikácií ani profesionálne dizajnové zručnosti. Farby, tvary, okraje, výplne, výška a hmotnosť ktoréhokoľvek prvku a ďalšie dolaďovacie nástroje sú otvorené pre vašu kreativitu..

Streamujte prakticky akýkoľvek typ obsahu na Instagrame. A umožňujú používateľovi triediť obsah pomocou informačných kanálov hlavičky alebo sociálnej steny. Majte na pamäti, že z Instagramu môžete prenášať akýkoľvek otvorený verejný obsah. Nepotrebujete teda ani svoj osobný aktívny účet na Instagrame.

A ak na webe WordPress alebo blogu streamujete svoj vlastný účet Instagram, Grace vám môže poskytnúť krásnu hlavičku. Zobrazia sa tu najdôležitejšie informácie o účte: avatar, počet sledovateľov a nasledujúce údaje.

Medzi ďalšie funkcie patrí predbežné moderovanie, manuálne alebo automatické filtre na vylúčenie a zahrnutie určitého obsahu slovom, sú k dispozícii frázy, ID používateľa, URL a ďalšie údaje. Táto funkcia je exkluzívna pre Galériu informačných kanálov Grace Instagram a nenašli by ste ju v žiadnom inom doplnku WordPress pre sociálne siete.

Galéria informačných kanálov Grace Instagram tiež poskytuje najjednoduchšie pripojenie API medzi konkurentmi. Iba jedno tlačidlo na karte Autorizácia doplnku – a môžete ísť so všetkými úžasnými príležitosťami otvoreného verejného obsahu Instagramu! Grace tiež poskytuje plynulé pridávanie rôznych tlačidiel zdieľania v sociálnych sieťach pre každý príspevok v sociálnom prúde. Teraz by ste nestratili žiadnych používateľov, ktorí chcú zdieľať obsah okamžite!

Widget Instagram WP

Doplnok pre miniaplikáciu Instagram WP

WP Instagram Widget je jednoduchá integrácia Instagramu s vašou stránkou WordPress. Pomocou tohto doplnku môžete pomocou widgetu doplnku pridať svoje najnovšie Instagramové fotografie na ľubovoľný bočný panel alebo pätu. Doplnok udržuje veci čisté a jednoduché, ale môžete ho prispôsobiť pomocou CSS tak, aby zodpovedal zvyšku vašej stránky.

Stiahnite si program WP Instagram Widget

Posúvač Instagram

Doplnok pre posúvač Instagram

Ak chcete svoj informačný kanál Instagram pridať ako posúvač namiesto galérie, zvážte bezplatný doplnok Instagram Slider Widget. Pomocou tohto doplnku sa vaše obrázky importujú ako prílohy. Potom sa môžu zobraziť v miniaplikácii ako posúvač alebo ako galéria. Navyše existujú možnosti prepojenia obrázkov, triedenia a ďalšie.

Stiahnite si aplikáciu Instagram Slider Widget

Užite si doplnok pre Instagram

Užite si doplnok WordPress pre Instagram

Obrázky Instagram môžete pridať aj ako karusel pomocou doplnku Enjoy WordPress Plugin pre Instagram. Pomocou tohto doplnku jednoducho aktivujete, pridáte profil alebo hashtag, ktorý chcete zobraziť, vyberte rozloženie mriežky alebo karuselu, potom vyberte stĺpce a voila! Okamžitý Instagram na vašom webe pre akúkoľvek stránku, príspevok alebo oblasť s rozšírenými vlastnosťami!

Stiahnite si Enjoy for Instagram

DsgnWrks Instagram Importer

DsgnWrks Instagram Importer Plugin

Pre tých z vás, ktorí chcú niečo, čo môžete skutočne prispôsobiť, je možné, že importér DsgnWrks Instagram je pre vás to pravé. S týmto doplnkom sa vaše fotografie Instagramu importujú na váš web WordPress. Odtiaľ môžete úplne prispôsobiť ich zobrazenie pomocou vlastného typu príspevku, taxonómie alebo vlastného formátu príspevku.

Stiahnite si DsgnWks Instagram Imported

Instagramové odznaky

Doplnok Instagram Badges

A konečne, ak všetko, čo chcete, je jednoduché tlačidlo Instagram, takže vaši čitatelia ho môžu sledovať, jednoducho ho udržujte pomocou základného doplnku Instagram Badges. Tento doplnok pridá jednoduchý widget, takže môžete pridať odkaz do svojho profilu na ľubovoľný bočný panel alebo pätu. Ľahké právo?

Stiahnite si odznaky Instagramu

Doplnok Instagram na podávanie Instagramu pre WordPress

Doplnok Instagram na podávanie Instagramu pre WordPress

InstaShow je prémiový doplnok WordPress s informačným kanálom na Instagrame, ktorý uľahčuje integráciu fotografií Instagramu s vašou stránkou WordPress. Flexibilný zdroj fotografií má veľa možností, ako uľahčiť pridávanie obrázkov Instagramu. S týmto užitočným doplnkom môžete ľahko vložiť prispôsobiteľný kanál Instagramu takmer kdekoľvek. Pomocou možností doplnku môžete určiť zdroj pomocou používateľského mena, značky hashtag alebo odkazu. Potom vyberte svoje vlastné farby, citlivosť, navigáciu, počítadlá a ďalšie. Potom pomocou generátora krátkych kódov vložte svoj informačný kanál Instagram kamkoľvek chcete. Medzi ďalšie skvelé funkcie doplnkov patrí kompatibilita s Visual Composer, podpora pre 16 rôznych jazykov, autorizácia a ďalšie

Získajte InstaShow

Napredovať

Po pridaní svojho Instagramu na svoje webové stránky môžete využiť všetky jedinečné možnosti, ktoré sa vám otvárajú. Instagram je skvelý spôsob, ako sa spojiť so svojimi čitateľmi na osobnej úrovni zdieľaním zákulisia fotografií, vytváraním snímok nových a pripravovaných projektov, nabádaním svojich sledovateľov, aby zdieľali svoje vlastné fotografie týkajúce sa vašej firmy, označovaním kolegov alebo vašich najväčších fanúšikov v obrazoch. , alebo dokonca začať svoje # trendy.

Chyťte motív alebo doplnok (alebo vložte vlastné fotografie) a začnite budovať vzťah so svojimi čitateľmi! Ak máte inú tému alebo doplnok, ktorý by ste odporučili pre Instagram, alebo ak máte nejaké tipy alebo otázky na zdieľanie fotografií s WordPress, jednoducho zanechajte komentár nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me