Ako pridať výzvu na akciu na

Ako pridať výzvu na akciu na

Výzva na akciu (CTA) nie je ničím iným ako efektným marketingovým žargónom pre tlačidlo, ktoré motivuje používateľa k požadovanej akcii a vedie ich k nastavenému konverznému zúženiu.

Zvážte toto: vo svojom živote musíte mať aspoň raz zaregistrovanú nejakú alebo inú predplatenú službu (Spotify, Amazon Prime, atď.) Alebo si musíte stiahnuť bezplatný zdroj (elektronická kniha, šablóny atď.) Z webovej stránky v výmena za naše osobné údaje.

Amazon Prime CTA

Amazon Prime CTA

Silná výzva na akciu uľahčila vašu „činnosť“. Tieto očarujúce malé tlačidlá sú nevyhnutnou súčasťou obchodného pásu s pomôckami. Môžu urobiť rozdiel medzi konverziou potenciálneho zákazníka a stratou potenciálneho patróna.

Prečo je CTA tak dôležitá??

Dobre vyrobená CTA je výhodou pre obe strany mince:

 • Pre web: Toto je vaša šanca, aby ste výslovne nabádali ľudí, ktorí navštívia vaše stránky alebo prečítali váš e-mailový bulletin, aby urobili niečo ziskové, ako je napríklad nákup, stiahnutie elektronickej knihy s bránou, konzumácia väčšieho množstva obsahu alebo zdieľanie vašej práce na ich webe. sociálne médiá. CTA povzbudzuje používateľa k interakcii s vašimi webovými stránkami a môže položiť základy pre plodný dlhodobý vzťah s novým návštevníkom. A čo viac, máte možnosť získať ich osobné údaje a získať cenné nové vedenie.
 • Pre používateľov: CTA jednoznačne oznamuje, čo by mali robiť ďalej po prechode cez vašu webovú stránku. Bez neho pravdepodobne opustia (a zabudnú) vaše webové stránky a nevykonajú žiadne konkrétne kroky, ktoré by im alebo vám boli užitočné. Okrem toho je to ich lístok na odbavenie (prípadne zadarmo).

Je to výhodné pre všetkých. A aj tak, takmer 70 percent malých firiem na svojom webe nemajú jedinú CTA. Ak toto čítate, pravdepodobne ste súčasťou väčšiny. Nerobte si starosti, dostali sme vás do úvahy.

Niektorí Dos a nerobia

Predtým, ako budeme diskutovať o tom, ako pridať CTA na svoju webovú stránku WordPress, je dôležité pamätať na týchto osem pokynov, ako napísať pôsobivú CTA.

 1. Hodnotný: Príkaz užívateľovi na vykonanie konkrétnej akcie. Buď asertívny. Nebuďte vágny.
 2. stručné: Nikdy nevkladajte celé tlačidlo do jedného tlačidla. Používajte kompaktné vety nepresahujúce päť slov.
 3. zarážajúce: Navrhnite CTA ako najvýraznejší prvok na svojej webovej stránke. Použite kontrastnú farbu a väčšiu veľkosť písma. Zlaďte farbu gombíka s logom vašej značky, zvyšná časť stránky je v kontraste. Okrem toho jemné animácie, ako sú tlačidlo sa vznáša a dizajnové efekty, ako je 3D tieňovanie, ho môžu ešte zvýšiť.
 4. vtipný: Byť asertívnym neznamená, že nemôžete byť vtipní. Väčšina používateľov obdivuje inteligentné slovné hry a slovné hračky majú presvedčivé právomoci.
 5. osobné: Dajte používateľom dojem, že majú na starosti. To znamená, že napíšete niečo do riadkov „Dajte mi môj PDF zdarma“, s opačnou odpoveďou (v prípade, že je to vyskakovacie okno) je niečo ako „Nie, ďakujem. Som prodigy “.
 6. trenie: Slová ako „kúpiť“ a „zaregistrovať sa“ podvedome naznačujú, že používateľ musí vynaložiť úsilie a poskytnúť niečo výmenou za ponuku. Kto by nemal váhať, keď sa priamo požiada, aby sa rozlúčil so svojimi peniazmi alebo osobnými údajmi? Najlepšie je riadiť a používať alternatívy s nízkym trením ako „Try“ a „Get“.
 7. urgentné: Ak je to relevantné, vyvolajte pocit naliehavosti, strach z neprítomnosti (FOMO) v mysli používateľa napísaním fráz ako „Iba X kusov vľavo“ alebo odpočítavača, ktorý naznačuje, že ponuka čoskoro vyprší.
 8. upokojujúce: Opäť, ak je to relevantné, používateľom objasnite, že ak kliknú na tlačidlo, nemajú čo stratiť. Napríklad môžu kedykoľvek zrušiť svoje predplatné alebo získať plnú náhradu, ak nie sú spokojní s produktom. Frázy ako „Nie je potrebná žiadna kreditná karta“ alebo „Zrušiť kedykoľvek“ môžu presvedčiť používateľov, aby sa ponorili..

A to je všetko. Dodržiavajte tieto osvedčené postupy a vytvorte absolútne neodolateľnú CTA s ponukou, ktorú nemôžu odmietnuť.

Kde sú umiestnené CTA?

CTA sú užitočné na rôznych miestach vášho webu, medzi najobľúbenejšie patria:

Umiestnenie CTA t koniec blogového príspevku

Na konci blogového príspevku (prieskumník sociálnych médií)

Zámer opustiť umiestnenie CTA

V kontextových oknách zameraných na ukončenie (Omniconvert)

Umiestnenie CTA na bočnom paneli

V rámci pevného bočného panela (Quick Sprout)

Umiestnenie CTA v obsahu

Uprostred relevantného obsahu (Inštitút marketingu obsahu)

Uvítacia stránka CTA

Ako uvítacia stránka (Quick Sprout)

Okrem toho sú obzvlášť užitočné v e-mailových marketingových spravodajcoch. Spravodaje a propagačné e-maily by sa mali vždy končiť atraktívnou výzvou na akciu, aby čitatelia požiadali o:

 • Prečítajte si najnovšie príspevky v blogu
 • Stiahnite si bezplatný zdroj
 • Vyskúšajte nový katalóg produktov
 • Využite výhodu obmedzeného predaja alebo zľavy
 • A tak ďalej

Nakoniec sa porozprávame o tom, ako ho skutočne pridať na svoju webovú stránku WordPress.

Ako pridať CTA?

Ak chcete manuálne kódovať CTA pomocou vlastného CSS, potom tento článok je pre teba.

Nie je však potrebné prekonávať všetky tieto problémy, pokiaľ to, samozrejme, nechcete. Na splnenie tejto úlohy sú k dispozícii niektoré skutočne skvelé (bezplatné a platené) doplnky.

Ďalej uvádzame kompiláciu šiestich najlepších bezplatných (a freemiových) doplnkov, ktoré sú vyzdvihnuté pre ľahkú orientáciu.

Elementor

Doplnok na tvorbu stránok elementu

Info & DownloadView The Demo

Elementor je určený predovšetkým ako plnohodnotný tvorca stránok pre WordPress. Elementor je super jednoduchý doplnok drag-and-drop, ktorý sa dá použiť aj na pridanie krásnych CTA na váš web..

Je pravda, že na pridanie niekoľkých tlačidiel na svoj web nepotrebujete celý nástroj na tvorbu stránok. Ale Elementor úplne eliminuje back-end prácu tým, že umožňuje front-end dizajn v reálnom čase, čo robí jeho použitie veľmi pohodlným. Vďaka programu Pro máte prístup k miniaplikáciám CTA, ktoré vám poskytujú úplnú kontrolu nad dizajnom vašich CTA.

Konečným výsledkom by boli CTA, ktoré sú plne citlivé a prispôsobené pre mobilné zariadenia. Okrem toho funguje dobre aj ako spôsob vytvorenia vstupnej stránky s programom WordPress.

Krátke kódy Ultimate

Shortcodes Ultimate Plugin

Podľa WordPress.com, „Skratka je kód špecifický pre WordPress, ktorý vám umožňuje robiť šikovné veci s minimálnym úsilím. Krátke kódy môžu vkladať súbory alebo vytvárať objekty, ktoré by za normálnych okolností vyžadovali veľa komplikovaného, ​​škaredého kódu iba na jednom riadku. Skratka = skratka. “

Ako už názov napovedá, Shortcodes Ultimate je bezplatný doplnok s krátkymi kódmi, ktorý vám umožní ľahko vytvárať karty, tlačidlá, políčka, jazdce a karusely, responzívne videá a oveľa viac.

Krátky kód Ultimate CTA Editor

Po inštalácii je generátor krátkych kódov k dispozícii v poštovom editore WordPress. Na vytvorenie vlastnej responzívnej CTA použite kombináciu polí a tlačidiel.

WPForms

Doplnok WPForms WordPress

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Návštevníci vašich webových stránok sa s vami môžu chcieť spojiť z niekoľkých dôvodov, napríklad:

 • Vyžiadajte si cenovú ponuku
 • Požiadajte o príležitosť na spoluprácu
 • Objasnite niektoré pochybnosti
 • Len ti dajte potľapkanie po chrbte

Jednoduchý kontaktný formulár s niekoľkými vstupnými poľami a tlačidlom „Odoslať“ uľahčí obojsmernú komunikáciu a pomôže zlepšiť celkový dojem používateľa. Tiež sa vám hodí, keď chcete, aby sa vaši návštevníci prihlásili do vášho zoznamu e-mailov.

Prichádza WPForms.

Toto je ďalší ľahko použiteľný, ale výkonný doplnok s jednoduchým rozhraním drag-and-drop. Vytvorenie dobre vyzerajúceho a funkčného kontaktného formulára bude trvať iba niekoľko minút.

Okrem toho sa dodáva so šablónami, ktoré si môžete vybrať a prispôsobiť. A áno, generované formuláre sú citlivé, prispôsobené pre mobilné zariadenia a optimalizované pre prehľadávače vyhľadávacích nástrojov.

Tiež sa môže pochváliť zabudovaným automatickým anti-spamom a môžete blokovať roboty pridaním CAPTCHA, reCAPTCHA alebo Nová neviditeľná reCAPTCHA spoločnosti Google.

Vyskakovacie okno

Doplnok na vytváranie kontextových okien

Vyskakovacie okná sú nevyhnutným zlom. Môžu dráždiť používateľov, ale keď sú správne načasovaní, sú požehnaním pre správcov webu aj pre používateľov.

Napríklad kontextové okná zamerané na ukončenie môžu zmeniť jednorazových návštevníkov na bežných tým, že ich vyzvú, aby sa zaregistrovali do svojho zoznamu e-mailov, výmenou za niečo cenné, napríklad za bezplatnú elektronickú knihu..

A s začiatočníkom priateľským a vysoko prispôsobiteľným kontextovým oknom, ako je napríklad program Popup Maker, môžete vytvoriť ľubovoľný počet a typy kontextových okien – e-mailové prihlásenia, kontextové okná upozornení, videorekordéry a čo máte – v okamihu.

Okrem toho môžete okrem iných funkcií nastaviť spúšťače kliknutia, sledovať počet otvorených kontextových okien a nastaviť časové oneskorenie.

Boxzilla

Boxzilla Plugin

Otecko z doplnkov CTA, Boxzilla je ďalší doplnkový modul s výzvou na akciu, ktorý vám umožňuje zostaviť krabice, ktoré sa otvárajú alebo vysúvajú a vysúvajú v súlade s vašimi vopred naplánovanými spúšťačmi: čas na stránke (alebo na stránke), úmysel ukončiť, percento posunu, počet zobrazení stránky alebo manuálne kliknutie.

Tieto polia môžu obsahovať ľubovoľný formát obsahu, ktorý sa vám páči.

Pozíciu poľa na obrazovke môžete prispôsobiť a použiť ju pre ľubovoľnú CTA, ako je napríklad prihlasovací formulár MailChimp, tlačidlá sociálneho zdieľania atď. Vzhľad krabice je tiež plne prispôsobiteľný pomocou intuitívneho editora. Je optimalizovaný pre mobilné zariadenia.

Jednoduchá bočná karta

Jednoduchý doplnok bočnej karty

Pridajte na svoj web globálnu výzvu na akciu, ktorá odkazuje na váš obľúbený obsah pomocou karty Simple Side Tab.

Pridá zvislú kartu na ľavú alebo pravú stranu okna prehliadača, ktorú môžete prepojiť s akoukoľvek stránkou. Karta zostáva umiestnená, keď používateľ posúva stránku nahor alebo nadol, aby bola vždy viditeľná a pripravená na akciu. A je tiež mobilný.

Je to jednoduché nastavenie a použitie. Na jednej jednoduchej stránke „Nastavenia“ môžete nastaviť text karty, nastaviť písma a farby a prepojiť na cieľovú adresu URL..

OptinMonster

Formáty OptinMonster WordPress

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Bez uvedenia OptinMonster nemôžeme dokončiť kolekciu doplnkov CTA. Tento populárny softvér na generovanie potenciálnych zákazníkov ponúka celý rad funkcií vrátane vyskakovacích okien, plávajúcich barov, skrinky na obsah, kupónového kolesa, odpočítavania času a ďalších. Môžete dokonca použiť vytvorte uvítaciu mat výzva na akciu, ktorú návštevníci jednoducho nezmešká.

Navyše je ľahké zostaviť a prispôsobiť vaše optiny / CTA s intuitívnym nástrojom na vytváranie drag and drop kampaní, neobmedzenými možnosťami farieb, obrázkovým pozadím, MonsterEffects a ďalšími. OptinMonster tiež podporuje segmentáciu zoznamov, automatizáciu správania v reálnom čase, testovanie rozdelenia a analýzu konverzií. Takže môžete okamžite zistiť, či CTA pracuje.


Týmto sa dokončí zoznam najlepších doplnkov WordPress, pomocou ktorých môžete na svoju webovú stránku pridať vysoko konvertujúcu CTA. A teraz viete, že je to dôležité spolu s osvedčenými postupmi, ktoré s tým súvisia. Tak na čo čakáš? vpred!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me