Ako propagovať svoj web WordPress „Off-Site“

Ako inzerovať a propagovať webovú stránku WordPress „mimo stránky“

Vždy, keď ľudia premýšľajú o propagácii mimo stránky, okamžite príde na myseľ e-mailový marketing. Čo však okrem vytvorenia dynamickej e-mailovej kampane môžete urobiť aj s cieľom propagovať webovú stránku WordPress mimo web?

V tomto článku sa zameriavame na rôzne techniky mimo lokality, ktoré môžete implementovať online aj offline, aby vám pomohli osloviť širšie publikum a zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok WordPress. Od uverejňovania hostí a hosťovania podcastov až po rôzne stratégie sociálnych médií, miestnu reklamu a účasť na osobných podujatiach, dúfajme, že tu nájdete niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu propagovať vaše stránky..

Napíšte príspevky hostí

Zverejňovanie príspevkov je skvelý spôsob, ako propagovať webovú stránku WordPress mimo stránky. Hosťovský príspevok je, keď zverejníte jeden z vašich vlastných príspevkov na webe niekoho iného. Aj keď je to často zadarmo, dostanete svoj životopis s odkazom na vaše stránky zobrazené pod článkom. Preto vám váš článok pomôže nielen osloviť nové publikum, ale mal by tiež zvýšiť návštevnosť vašich stránok.

Ak chcete začať uverejňovať príspevky hostí, obráťte sa na webové stránky v podobnom segmente ako vaše vlastné stránky, ako aj na priamu konkurenciu. Čitatelia týchto stránok sú vaše cieľové publikum a práve títo ľudia sa chcete pokúsiť osloviť svojimi príspevkami pre hostí.

Keď píšete príspevok pre hostí, aj keď rozdávate obsah zadarmo, vaše články musia byť stále na najvyššej úrovni. Vyberte témy, ktoré sú zaujímavé, jedinečné a pomáhajú čitateľom vyriešiť nejaký problém. Čitatelia sa rozhodnú, či váš web stojí za návštevu na základe hodnoty a kvality príspevku hosťa, takže na ne urobte dojem.

Objavte sa na podcastoch

podcasty

Ďalším spôsobom, ako osloviť širšie publikum a zvýšiť návštevnosť svojich webových stránok, je hosťovanie na podcastoch iných stránok. Opäť budete musieť ísť z cesty, aby ste kontaktovali rôzne stránky, aby ste sa opýtali, či môžete hovoriť o ich podcastoch. Uistite sa, že tieto podcasty sú nejakým spôsobom relevantné pre vaše miesto, takže cieľovým trhom je publikum, ktoré oslovujete.

Môže sa od vás požadovať, aby ste spoluorganizovali podcast alebo boli hosťom s rozhovorom. Či tak alebo onak, starostlivo si naplánujte, čo chcete povedať, a uistite sa, že múdrosť, ktorú poskytujete, je pre tých, ktorým sa chcete odvolať, cenná. Je tiež dôležité, aby sa v podcaste objavila vaša osobnosť. To pomôže vašim návštevníkom spojiť sa s vami na emocionálnej úrovni, čím sa zvyšuje pravdepodobnosť, že títo návštevníci navštívia vaše stránky.

Predtým, ako sa dohodnete na podcaste, skontrolujte, či je producent šťastný, že propagujete svoje webové stránky a zdieľajú webovú adresu svojich stránok s poslucháčmi. Ak je to možné, poskytnite nejaký obsah (na vašich stránkach), ktorý podporuje tému podcastu a je užitočný pre publikum. Potom môžete zdieľať webovú adresu pre ďalší obsah v podcaste a povzbudiť poslucháčov, aby navštívili váš web.

Vytvorte si vlastný podcast

itunes

Vytvorenie vlastného podcastu a jeho uvedenie na iTunes je ďalším skvelým spôsobom, ako propagovať svoje stránky. Môžete ľahko vytvoriť podcast pomocou WordPress. Milióny ľudí sťahujú z iTunes, takže aj pridanie podcastu (alebo série podcastov) tu dá vášmu webu možné vystavenie obrovskému publiku.

Počas podcastu môžete schváliť obsah svojich stránok a jemne vysvetliť, prečo by poslucháči mali navštíviť váš web. Len to nepreháňajte. Nikto nechce počúvať podcast, ktorý je všetka reklama a žiadna podstata. Vytvárajte podcasty na základe zaujímavých a užitočných tém, ktoré vždy súvisia s výklenkom vášho webu. Ak na vaše publikum zapôsobí to, čo počuje, s väčšou pravdepodobnosťou navštívia vaše stránky.

Recenzie a hodnotenia sú dôležitým aspektom toho, aby sa v iTunes stali veľkými. Čím viac pozitívnych recenzií budete mať väčšiu pravdepodobnosť, že vaše cieľové publikum stiahne váš podcast, aj keď o vás alebo vašom webe predtým nikdy nepočuli. Ak chcete vytvoriť počet recenzií, na konci každého podcastu upozornite svojich poslucháčov, aby vám zanechali recenziu.

Buďte na sociálnych médiách

nárazník

Byť neustále prítomný a zapojený do sociálnych médií je efektívny spôsob, ako si vybudovať základňu svojich sociálnych fanúšikov. Nasledujúci text umožňuje zdieľať svoj obsah a propagovať svoje webové stránky.

Najprv musíte zistiť, kde sa vaše publikum stretáva. Potom si tieto sociálne médiá zamerajte. Každý deň trávte čas obľubovaním a zdieľaním príspevkov iných ľudí. Sledujte ostatných vo svojom výklenku a komentujte ich obrázky. A uverejňujte relevantné články a obsah z vašej webovej stránky WordPress.

Pomocou automatizovaného nástroja, ako je nárazník umožňuje byť aktívny na sociálnych sieťach, aj keď spíte. Príspevky WordPressu môžete automaticky zdieľať s vyrovnávacou pamäťou tak, že svoje články naplánujete vopred tak, aby boli uverejnené kedykoľvek počas dňa alebo v noci. Vyrovnávacia pamäť vám tiež umožňuje spravovať všetky vaše účty sociálnych médií z jedného hlavného panela, čím vám šetrí čas prihlásením a odchodom z rôznych účtov a pomáha udržiavať správnu organizáciu vašej sociálnej stratégie..

Vytvorte si stránku na Facebooku

Stránka na Facebooku

Stránka na Facebooku propagácia vášho podnikania je skvelý spôsob, ako vytvoriť okolo svojho webu zapojenú komunitu. Keďže Facebook je stále najväčšou platformou sociálnych médií, s viac ako 2 miliardami používateľov mesačne, stránka Facebook je do istej miery nevyhnutnosťou.

Úspešná stránka na Facebooku by sa mala neustále aktualizovať zaujímavými a užitočnými informáciami. Pýtajte sa a odpovedajte na otázky, povzbudzujte ľudí, aby uverejňovali príspevky na vašej stránke a diskutovali o rôznych problémoch. Uistite sa, že vaša stránka obsahuje odkazy na vaše webové stránky, aby vaši sledovatelia z Facebooku mohli čo najľahšie navštíviť váš web WordPress.

Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky na Facebooku, mali by ste zvážiť zaplatenie propagácie svojej stránky. Reklamy na Facebooku sa ľahko nastavujú a pomáhajú zabezpečiť, aby vaše príspevky boli zacielené na nových potenciálnych sledovateľov a oslovili vašich súčasných sledovateľov. Môžete tiež nastaviť remarketing a propagovať svoju stránku tým, ktorí už navštívili váš web, ale zatiaľ vás na Facebooku nenasledovali.

Po vytvorení silného pokračovania na Facebooku máte aktívnu platformu, kde môžete zdieľať obsah svojich webových stránok, propagovať svoje webové stránky a predávať svoje služby a produkty. Nezabudnite však, že vaša stránka musí byť pre vašich čitateľov prínosom. Nenechajte svoju stránku príliš propagačnú alebo predajnú, pretože príde o vašich sledovateľov.

Organizujte súťaže na sociálnych médiách

Organizovanie súťaží na sociálnych médiách je skvelý spôsob, ako zdieľať svoju značku so širším publikom a propagovať obsah alebo produkty svojich stránok. Facebook sa obzvlášť dobre darí súťažiam a som si istý, že ste videli viac ako pár súťažných príspevkov zdieľaných vašimi priateľmi..

Organizovanie súťaže na Facebooku je jednoduché. Jednoducho vytvorte príspevok obsahujúci obrázok toho, čo by ste mohli vyhrať. Diváci Facebooku sa potom musia prihlásiť na vašu stránku a zdieľať váš príspevok. To bude mať za následok nových sledovateľov a pomôže predať vašu webovú stránku.

Ak chcete začať, musíte najskôr vyberte cenu dať preč. Čím krajšia je cena, tým lepší je záujem o vašu konkurenciu. Vždy sa však uistite, že je to relevantné pre výklenok vašich webových stránok WordPress a že si môžete dovoliť takéto prezradenie. Mali by ste urobiť malý prieskum týkajúci sa darčekov vo vašej oblasti. Niektoré krajiny, štáty a / alebo mestá majú zákony o hodnotách cien za prezradenie. Napríklad v USA by cena v hodnote 600 alebo viac dolárov vyžadovala, aby ste na konci roka zaslali výhercovi ceny 1099-Rôzneho formulára na zahrnutie do svojich daní..

Po výbere ceny budete musieť rozloženie Pravidlá. Zahŕňa to jasnú identifikáciu ceny a jej hodnoty, trvanie rozdávania, spôsoby vstupu, kto sa môže prihlásiť, ako bude vybraný víťaz a technické problémy (ako budete riešiť duplicitné záznamy, výpadok napájania, prírodné katastrofy atď.). Ak používate službu tretej strany, napríklad Rafflecopter, majú generátor pravidiel / výrazov, ktorý tento zákon trochu uľahčuje.

Ďalším krokom je urobiť krásny fotografia ceny. Atraktívna a pútavá fotografia pomôže upútať pozornosť ľudí a povzbudiť ich, aby sa zapojili do súťaže, napríklad vaša stránka a zdieľali váš príspevok..

Nakoniec musíte po stanovenom časovom období vyhlásiť víťaza. Urobte z toho veľa, aby ste pripomenuli svojim sledovateľom na Facebooku súťaž, ktorú práve prevádzkujete, a pokračovali v propagácii svojich stránok.

Vytvorte si svoj vlastný kanál YouTube

Ty trúbka

Vytvorenie vlastného kanála YouTube je ďalší efektívny spôsob propagácie vašich webových stránok WordPress mimo stránky. Každý deň sa na YouTube pozerá päť miliárd videí, takže je to vynikajúca platforma, ktorá vám pomôže dostať sa na nový trh a zvýšiť návštevnosť vašich stránok..

Ak chcete vytvoriť svoj vlastný kanál YouTube, jednoducho sa zaregistrujte a pridajte potrebné informácie. To zahŕňa pomenovanie kanála, odovzdanie loga vášho webu do kanála, napísanie popisu a pridanie odkazov na vaše webové stránky a kanály sociálnych médií..

Vytváranie videí pre váš kanál YouTube môže byť časovo náročné. Ak chcete ušetriť čas na opätovné vynaloženie kolesa, skúste znova vygenerovať obsah, ktorý ste už uverejnili na svojej webovej stránke, v textovej podobe. Zabezpečíte tak, aby bol obsah relevantný pre typ publika, s ktorým sa chcete spojiť, a zaistíte, aby ste sa nespálili.

Môžete urobiť veľa pre to, aby ste povzbudili divákov kanála YouTube, aby navštívili váš web. Napíšte popis každého videa s výzvou na akciu a adresou vášho webu. Diskutujte o obsahu svojho webu vo svojom videu a zdieľajte webovú adresu stránky, kde si diváci môžu prečítať viac. A využite služby YouTube karty, ktoré vám umožňujú pridávať k jednotlivým videám poznámky zobrazujúce odkazy na vaše webové stránky WordPress.

Zúčastnite sa udalostí

WordCamp

Rovnako ako online, existuje mnoho aktivít offline, na ktorých sa tiež môžete podieľať, aby ste pomohli predať svoju webovú stránku WordPress. Wordcamps sú vynikajúcou príležitosťou na stretnutie s rovnako zmýšľajúcimi jednotlivcami a pomôžu vám spoznať vaše meno a značku v komunite WordPress. Keď sa ľudia s vami spojili a nadviazali emocionálne spojenie, je pravdepodobnejšie, že si ich v budúcnosti budú pamätať, navštíviť a dokonca odporučiť ostatným vaše stránky. Miestne stretnutia alebo priemyselné konferencie sú ďalšími dobrými marketingovými príležitosťami, ktoré by mohli byť užitočné.

Zvážte miestnu reklamu

Ak máte fyzický obchod alebo priestory, miestna reklama vašej firmy a webových stránok by mohla byť prospešná. Zvážte reklamu v miestnom rozhlase alebo v miestnych novinách alebo časopisoch. Sponzorovanie podujatia alebo miestneho športového tímu môže byť tiež dobrým spôsobom, ako propagovať svoje podnikanie a zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok WordPress.

Zabalenie

Nie všetky marketingové metódy mimo lokality uvedené v tomto článku budú vhodné pre vaše miesto. Vyberte si techniky, ktoré podľa vás najlepšie vyhovujú vašej webovej stránke WordPress. Potom vytvorte akčný plán, aby každá stratégia fungovala za vás. Veľa štastia!

Ktoré stratégie použijete na propagáciu svojej webovej stránky WordPress mimo stránky? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me