Ako vytvoriť pridružený web pomocou WordPress

Chceš zarobiť nejaké peniaze? Samozrejme. Kto nie? A viete, čo je najlepšia časť? Môžete zabiť pomocou WordPress, ako sme už videli v nedávnej minulosti. Dnes vám postavíme pridružené stránky, aby ste mohli pokračovať vo výrobe moolah a kúpiť si plážové domy, Ferraris a diela. To všetko pre vás, len aby ste sa mohli naučiť niečo nové a žiť veľkoryso, pretože si to zaslúžite.

Svet je tvoj. – Scarface

Presnejšie povedané, postavíme webovú stránku na kontrolu produktov pomocou platformy, ktorú tak milujeme a milujeme. Je to preto, že existujú rôzne typy pridružených webov, ako uvidíme o chvíľu. Vyzbrojíme vás; dá vám všetky nástroje a zdroje, ktoré potrebujete, aby sa váš sen premietol do reality.

Zarábate so svojim pridruženým webom, ak ste pripravení vynaložiť potrebné úsilie. Samozrejme nemôžete získať nič za nič. Na záver nás páni v sekcii komentárov. To mimo cesty, zoberte si bezpečnostný pás, je to pedál do kovu celú cestu.

Typ pridružených webových stránok

S pridruženým podnikom založeným na WordPress môžete sledovať niekoľko ciest. Aj keď sa pokúsim udržať tento príspevok všeobecný, táto sekcia vám chce pomôcť pri výbere najlepšieho pridruženého webu pre vás. Tu ideme.

Denné ponuky

Ak dokážete uzavrieť obchod s miestnymi podnikmi a získať tak svojim používateľom skvelé zľavy, môžete získať obrovské provízie. Internet je rozšírený o denné ponuky webových stránok, pretože sa dajú veľmi ľahko nastaviť a obchodný model je pomerne jednoduchý. Čím viac obchodov vydáte, tým väčšia je provízia provízneho predajcu. Môžete slúžiť na strane reklamy na doplnenie svojho príjmu.

Veľká časť práce sa točí okolo zbierania obchodov od firiem a výrobcov, ktorí môžu poskytnúť obrovské zľavy, ktoré motivujú používateľov, aby kupovali veci, ktoré nepotrebujú. Môžete získať kdekoľvek medzi 30% a 50% z každého predaja, ktorý presadzujete. Dobrým príkladom je Groupon,hoci je ich tam viac.

Kupón-ponuky-WordPress-theme

Jednoduchý spôsob, ako vylepšiť fungovanie svojho kupónu, je vopred navrhnutá téma kupónu, napríklad téma Kupon WordPress. Táto téma obsahuje všetko, čo potrebujete pre vaše stránky s dennými ponukami, ako je zadávanie front-end obchodov, jednoduché možnosti tém, odpočítavanie kupónov, sociálna integrácia a ďalšie..

woocommerce-kupón-odpočítavanie-plugin

Ak už máte tému, ktoré máte radi, potom je pre vás najlepšia stávka doplnok. Pridajte kupóny pre svoj obchod WooCommerce pomocou doplnku WooCommerce Coupons Countdown WordPress. Je to rýchly a ľahký spôsob, ako pridať vlastné kupóny na ľubovoľnú webovú stránku elektronického obchodu WooCommerce.

magic-WP-kupóny

Chcete začať s bezplatnou možnosťou? Magic WP Coupons Lite je bezplatný doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje pridať základné kupóny pomocou systému počítadiel kliknutí, hodnotení „Páči sa mi“ a „Nepáči sa mi“ a možnosť nahrať nové šablóny kupónov..

Stránky na porovnávanie cien

Stránky na porovnávanie cien vám zvyčajne ukážu produkt a jeho cenu v rôznych obchodoch. Zvyčajne obsahujú recenzie produktov predložené používateľmi, ktoré tvoria väčšinu ich obsahu. Ako web na porovnávanie cien zarába peniaze? Získate províziu, keď používateľ klikne na odkaz a navštívi stránku predajcu. Môžete tiež predať reklamný priestor.

wp-zrovnať-cena-porovnanie-WordPress-theme

Pridajte svoje recenzie (a pridružené odkazy) pomocou motívu porovnávania cien WordPress. Je to vynikajúca voľba pre zdieľanie vašich obľúbených produktov a služieb s vašimi čitateľmi pomocou ľahko čitateľných porovnávacích tabuliek s logami, dátumami, cenami a ďalšími..

go-cenová-comparison-table-plugin

Plugin Go Responsive Pricing & Compare WordPress je ideálny na vytváranie porovnávacích tabuliek pre takmer čokoľvek. Pridajte obrázky, videá, zoznamy funkcií, ikony a tony a pomôžte svojim čitateľom rozhodnúť sa, ktorá možnosť je pre nich najlepšia. Cenové tabuľky sú skvelým spôsobom porovnávania a porovnávania podobných ponúk (ako sú hostingové alebo tematické balíčky)..

woocommerce-porovnať produkty

Ak tieto dve možnosti prémií nie sú vo vašom rozpočte, ikona WooCommerce Porovnať produkty zadarmo WordPress plugin predstavuje jednoduchý spôsob, ako pridať porovnanie produktov do vášho obchodu WooCommerce.

Stránky na kontrolu produktu

Dnes žiarime na túto oblasť. Na stránkach s recenziami produktov sa nachádzajú odborné recenzie na produkty, ktoré ste použili alebo testovali. Môžete tiež privítať recenzie od používateľov, ktorí v minulosti uvedený produkt použili na obohatenie vášho obsahu. Zarobíte províziu za províziu, keď používateľ, ktorého oslovíte, uskutoční nákup alebo dokončí akúkoľvek inú požadovanú akciu.

thereview-hodnotenie-recenzia-WordPress-theme

Téma Recenzia WordPress je štýlová téma časopisu s recenziami, ktorá umožňuje čitateľom ľahko zanechať svoje hodnotenia okrem tých vašich. Týmto spôsobom si návštevníci vašich stránok môžu byť istí hodnotením a dúfajme, že kliknú na tieto pridružené odkazy.

taqyeem-hodnotenie-recenzia-plugin

Ak chcete na svoju aktuálnu stránku pridať recenzie, vyskúšajte doplnok Taqyeem Ratings & Reviews WordPress. Zdá sa, že tento doplnok pre hodnotenie nedokáže urobiť so svojimi neobmedzenými farbami, neobmedzenými kritériami kontroly, vlastnými typmi písma a viacerými štýlmi kontroly..

wp-produktu-review

Úžasná voľba je Bezplatný doplnok WP Product Review ktorý obsahuje solídne možnosti bezplatného doplnku. Môžete pridať vlastné ikony na prezeranie, prispôsobiteľné farby, možnosti propagácie a kontrastu a dokonca aj funkciu predbežného načítania.

* * *

Na konci dňa je affiliate marketing o propagácii produktov niekoho iného a získaní provízie. V žiadnom prípade to eliminuje zdĺhavý proces vývoja produktu, čo znamená, že môžete ľahko nastaviť svoje stránky a začať zarábať za pár mesiacov. Znamená to tiež, že máte viac času sústrediť sa na vývoj obsahu a marketing.

Ak chcete namiesto toho vytvoriť partnerský program, viete, propagovať svoje produkty, pozrite si nášho sprievodcu najlepšími doplnkami pre pridružený program..

Prečo používať WordPress

Je zrejmé, že WordPress je krásny, ale existuje mnoho ďalších dôvodov, prečo aj veľké značky používajú a milujú WordPress. Dotkneme sa iba niektorých dôvodov, prečo by ste mali používať WordPress na napájanie svojej pridruženej webovej stránky.

Ľahké a univerzálne

Pre začiatočníkov je WordPress jednoduché nastaviť, naučiť sa a používať. Aj keď zručnosti v oblasti kódovania sa vám môžu hodiť raz za čas, na vytváranie pridružených webových stránok s programom WordPress nepotrebujete žiadne znalosti v oblasti kódovania. Potrebujete iba správny motív a doplnky WordPress a ste nastavený.Naviac ľahko dostupné motívy, doplnky, doplnky, skripty a rozšírenia WordPress umožňujú WordPress veľmi univerzálnu platformu.

Priateľský pre vyhľadávače

WordPress je priateľský k vyhľadávacím nástrojom, je postavený na čistom kóde a riadi sa najlepšími webovými štandardmi – to všetko malo lákať vyhľadávače. Myslím tým, že Google a páči sa mi páčia blogy WordPress, a ak môžete do svojej stránky s recenziami integrovať sekciu blogu, môžete ľahko získať lepšie hodnotenie a zvýšiť počet konverzií..

Cenný blog tiež posilní dôveru používateľov, presne takú kvalitu, ktorú potrebujete, aby provízie stúpali, hore a hore. Svoj SEO môžete ďalej posilniť tým, že odošlete svoje stránky spoločnosti Google a využijete doplnky Váš SEO.

Ľahko integrujte reklamy

Pomocou miniaplikácií môžete ľahko integrovať reklamy do pridruženého webu založeného na WordPress a maximalizovať tak svoj zárobkový potenciál. Stačí vložiť HTML kód reklamy do text widget a umiestnite ho kamkoľvek v závislosti od témy. Niektoré témy majú okrem iných miest v záhlaví aj špecializované reklamné oblasti.

Great Support

Len málo (ak vôbec) systémov na správu obsahu sa dá porovnávať s WordPressom z hľadiska komunity. WordPress má okolo seba skvelú komunitu. Táto komunita je skvelým zdrojom bezplatnej a priaznivej podpory, ktorú potrebujete pri budovaní svojho pridruženého podnikania.

Od blogerov, konzultantov, spolupracovníkov, vývojárov a odborníkov, medzi inými, získate najlepšiu podporu, o ktorej sa vám kedy môže snívať.

Ak tak urobíte, vytvoríme vám pridružený web pomocou programu WordPress. Prvé veci, čo budete potrebovať?

Čo potrebuješ

migráciu-to-a-new-WordPress-hostiteľ

 • Najlepšie hosťovanie WordPress – Vaša pridružená stránka musí byť super rýchla, aby bola zaistená spokojnosť používateľov. Opakovanie nepotrebujete prestoje a určite nechcete prísť o svoje stránky s hackermi. Okrem toho budete potrebovať dostatok serverových zdrojov na to, aby vaše stránky rástli. Ako si vybrať najlepší WordPress Hosting má vaše zadné kryté. Ak potrebujete rýchlu opravu, odporúčame WPEngine spomedzi týchto najlepších hostiteľov WordPress.
 • Doménové meno – skráťte ho na max. 3 slová a zapamätajte si ho. Mysli na veľké a hlboko do budúcnosti. Ak je to možné, urobte to úbohé. Buďte kreatívni a keď budete pripravení, kúpim všetky svoje domény od spoločnosti Namecheap.
 • Skvelá téma WordPress – Choďte s všestrannou, pokiaľ možno viacúčelovou témou, vďaka ktorej vaše recenzie vyniknú. Ak uvažujete o téme Total WordPress, ste na správnej ceste.
 • Niche – Vyberte si milého, o ktorého ste nadšení alebo informovaní. Strávite veľa času prácou v tomto výklenku, takže by bolo lepšie byť príjemné. V tomto výklenku budete propagovať produkty a chlapci, ktorých predávate, ocenia určitú vášeň.
 • Dostatok skvelého obsahu – Čo je skutočne dosť? Publikujte recenzie a obsah blogov konzistentne bez zlyhania. [Ľahšie povedané, ako urobené]
 • Trpezlivosť – je to cnosť

Ako vytvoriť pridružený web pomocou WordPress

Teraz, keď máme pokryté náležitosti, poďme vlastne vytvorte tú pridruženú stránku, o ktorej sme od prvého odseku trápili. Začnime najzrejmejším bodom.

1. Nastavenie pridruženého webu WordPress

Nastavenie pridruženého webu je rovnaké ako nastavenie bežného webu WordPress. Keďže potrebujete, aby používatelia dôverovali vašim recenziám, aby ste im mohli naďalej zarábať provízie, musíte na svoje stránky s recenziami produktov venovať trochu premýšľania a času. Jednoducho nemôžete nahodiť web náhodne a očakávať, že vyhráte.

Nezáleží na produktoch, ktoré budete recenzovať a propagovať, WordPress prichádza s celým radom tém a doplnkov, ktoré vám pomôžu vytvoriť profesionálny web s recenziami v žiadnom momente. A keďže témy WordPress sa dajú ľahko prispôsobiť, nemusíte ísť ani so špecializovanou témou v štýle kontroly, aj keď by to bol veľký skok správnym smerom.

Okrem toho nastavenie stránky s recenziami zahŕňa výber správneho hostenia WordPress, inštaláciu, ako aj konfiguráciu WordPress, motívov a doplnkov. Rovnako jednoduché ako A, B, C.

Inštalácia WordPress je ľahká roľnícka práca; Mnoho webových hostiteľov ponúka inštalátorov na jedno kliknutie, vďaka ktorým je vaša práca blažená. Choďte do toho a kúpte si hosting bonafide z nášho dobre spravovaného zoznamu webových hostiteľov a nainštalujte si WordPress do svojej domény. Pridajte tému (napríklad celkom alebo bezplatne) a nastavte svoje doplnky (viac o tom za chvíľu).

Existuje tiež niekoľko vynikajúcich tém na kontrolu WordPress, takže sa nevzdávajte; neváhajte ísť s riešením, ktoré vám vyhovuje. Vyššie sme zdieľali niekoľko skvelých príkladov, ale na webe sú naozaj veľa ďalších. Po inštalácii vášho webu WordPress je čas začať vytvárať úžasný obsah. Najprv však niekoľko ukazovateľov.

2. Múdro vyberte svoje produkty a pridružených partnerov

Ak je v tom vaše srdce, s propagáciou lacných produktov nie je nič zlé. Jedinou nevýhodou je, že budete musieť previesť omnoho viac ľudí, aby ste z vášho pridruženého podniku dosiahli značný príjem..

Zamyslite sa nad tým, že ak získavate 10% z každých 10 dolárov, ktoré urobíte, musíte previesť 1 000 ľudí, aby ste zarobili 1 000 dolárov mesačne. Ak na druhej strane získate 10% z každých 1 000 predajov, budete potrebovať iba 10 konverzií na 1 000 $ mesačne. Pozrite sa, kam s tým idem?

Rovnaký prípad platí pre pridružených partnerov alebo programy, pre ktoré idete. Budem sa vyhýbať pridruženému programu, ktorý ponúka, povedzme, 10% z každého predaja v prospech chlapcov, ktorí ponúkajú 50% pri zachovaní všetkých ostatných faktorov vrátane ceny, konštantnej.

Chcete propagovať fotoaparáty prostredníctvom svojho blogu / recenzného webu pre fotografie? Najprv sa pozrite na niekoľko predajcov kamier a vyberte iba tie najlepšie pridružené programy. Sú ich podmienky priaznivé? Je výplata dostatočne veľká na to, aby podporila vaše pridružené podnikanie? Ponúkajú širokú škálu produktov? Majú na trhu dobrú povesť? Je ich partnerský program úspešný? Ako sa správajú k svojim existujúcim pridruženým spoločnostiam? Toto sú len niektoré z faktorov, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere produktov a partnerov, ktoré sa majú propagovať.

Nezabúdajte, že ak propagujete nešikovné výrobky iba za účelom dojenia provízie od vašich používateľov, váš imidž vašej značky utrpí nátlak vašej drzosti. Budete podnikať rýchlejšie, ako si môžete postaviť.

Očividne, a už sme to spomenuli, musíte nasledovať svoju vášeň, najmä ak píšete obsah sami. Ak potrebujete pripomenúť, píšete ľuďom, ktorí sa zaujímajú o produkty, ktoré propagujete – ďalším nadšencom špecializácie, ako to hovorí Shaun Quarton. Ak nie ste nadšení výrobkami, ktoré propagujete, ale ste v biznise, pretože medzera je lukratívna, tieto milovníci “…uvidí priamo cez neživý, neobvyklý obsah.”

Stále v tejto vášnivej a obsahovej firme sa produkty, ktoré propagujete, musia spojiť s vaším obsahom. Jednoducho nemôžete hovoriť o televízoroch a potom sa otočiť a propagovať hnojivo. To je ohavnosť vo svete marketingu obsahu.

Pri pokračovaní neignorujte opakované provízie, ktoré platia provízie vždy, keď odberateľ stlačí tlačidlo obnovenia. Môžu byť skvelým zdrojom opakovaného pasívneho príjmu, ktorý si vyžaduje len malé úsilie.

3. Pridajte veľa kvalitného obsahu

laptop-blogger-písanie

Obsah je a pravdepodobne ste to počuli už miliónkrát, kráľ. Môžete predať peklo z vašich recenzných stránok, ako je Mad Men, ale ak nemáte taký obsah, na ktorý používatelia kliknú na odkazy, a vlastne nákup, nikam nejdeš.

Pri zvyšovaní návštevnosti vašich stránok WordPress sme diskutovali o tom, prečo má vysoká kvalita rozhodujúci význam. Či už píšete recenzie alebo blogové príspevky, váš obsah musí mať najvyššiu kvalitu – alebo aspoň lepší ako konkurencia. Mali by ste sa snažiť o pridanú hodnotu pre rozhodovací proces používateľa.

Váš obsah by mal poskytnúť všetky odpovede, ktoré čitateľ potrebuje na uskutočnenie nákupu. Pozrite sa, čo robí vaša konkurencia, a choďte míľu ďalej. Vaša pridružená stránka by mala byť posledným zdrojom, ktorý kupujúci navštívi pred tým, ako utratí zelenú.

Vykonajte prieskum kľúčových slov a zistite, čo používatelia hľadajú. Použite svoj obsah na riešenie bolestivých bodov používateľa a vy sami ste základom udržateľného podnikania. Koniec koncov, zarobíte len vtedy, keď vyriešite problém pre svojich používateľov. A s pridruženým webom im jednoducho preukazujete, prečo produkt, ktorý odporúčate, je riešením, ktoré potrebujú. Nemôže byť jednoduchšie ako to.

Tip pre profesionálov: Kvalitný (hodnotný, relevantný, čerstvý) obsah vzbudí u vašich čitateľov dôveru.

Udržujte svoj obsah čerstvý, pretože – zastarané je jednoducho zlé. Sledujte trendy vo svojom výklenku a vždy budete jazdiť na vlne, namiesto toho, aby ste ju sledovali. Existujú ponuky dovolenky? Skvelé správy zamerané na výklenky, ktoré môžu priniesť skvelý príspevok na blogu? Pripojte sa k tomu a zostaňte pred konkurenciou. Nástroje ako Upozornenia Google a Trendy Google okrem iného môžu byť v tomto úsilí užitočné.

Pridajte veľa obsahu – desať blogových príspevkov a päť recenzií vám nekúpi výlet do Disneylandu. Potrebujete veľa návštevnosti a lepšie poradie v oblasti SEO. Jediným spôsobom, ako získať oboje, je konzistentné publikovanie vysoko kvalitného obsahu. Poznámka: Čím viac obsahu, tým viac príležitostí musíte umiestniť na svoje pridružené odkazy. Je to tak, odkazy môžete umiestniť do blogových príspevkov, stránok, recenzií, prípadových štúdií, rozhovorov, podcastov a videí..

Celkovo by ste sa mali snažiť publikovať profesionálne predložené recenzie. Dôsledne tlačte kvalitný obsah. Mimochodom, nezabudnite uviesť všetky tieto podrobnosti vo svojom obchodnom pláne. Prepáčte, že som to nespomenul skôr. Potrebujete podnikateľský plán; každé podnikanie potrebuje stratégiu.

4. Propagujte svoju pridruženú webovú stránku WordPress

Popri publikovaní vysokokvalitného obsahu musíte pri propagácii svojich stránok vynaložiť vedomé úsilie. Urobte všetko, čo je v tvojich silách, aby ste prilákali návštevníkov. Presvedčte sa, či sú vaše taktiky legitímne, alebo či hneváte páči sa spoločnosti Google a získate zlé opakovanie. Propagujte svoje stránky online aj offline – predajte z nich peklo. Tu je návod, ako zvýšiť návštevnosť vašich stránok WordPress a začať.

5. Monitorujte svoj výkon

Aj pri najlepšom pláne budete musieť zostať flexibilní a zodpovedajúcim spôsobom sa prispôsobiť, keď budujete svoj pridružený podnik WordPress. Neustále sa vyvíjate, než narážate na zlato. Predtým, ako nájdete perfektný vzorec, budete musieť niekoľkokrát zmeniť taktiku a stratégie. Je to nevyhnutné.

Preto musíte monitorovať a spravovať výkonnosť svojich stránok. Musíte experimentovať s rôznymi typmi obsahu a odstrániť produkty, ktoré majú zlú výkonnosť. Nástroje ako ahrefs a Google Analytics okrem iného vám ponúkajú veľa nahliadnutí do vášho podnikania.

Nástroje a zdroje pre váš web s recenziami WordPress

Nástroje, ktoré nakoniec použijete na vytvorenie pridruženého webu WordPress, závisia úplne od vašich obchodných potrieb. Nižšie uvádzame zoznam všeobecných nástrojov, ktoré budete potrebovať pri vytváraní ďalšej veľkej pridruženej stránky:

 • iThemes Security – Zvýšite svoju bezpečnosť desaťkrát. Zvážte aj použitie protokolu HTTPS. Prečítajte si ďalšie bezpečnostné opatrenie WordPress
 • Riešenia zálohovania WordPress – Poskytuje vám pokoj pri vedomí, že ak sa niečo pokazí, vaše stránky sa dajú ľahko obnoviť
 • Váš SEO – Najlepšie WordPress SEO plugin podľa môjho názoru
 • Google Analytics pre WordPress – Musíte sledovať svoje štatistiky, aby ste mohli robiť vylepšenia
 • Zbohom Captcha – Chytajte spamové roboty automaticky, kým neznečistia vaše recenzie. Ani dráždivý captcha!
 • Akismet – Toto je populárny a výkonný doplnok na boj proti spamu
 • Najlepšie doplnky pre sociálne médiá pre WordPress
 • Pretty Link pretože musíte skrátiť a maskovať odchádzajúce pridružené odkazy
 • Recenzia WP – Vytvárajte úžasné recenzné príspevky a zhrnutia
 • AzonPress – Ahoj Amazon Affiliates
 • Celková medzipamäť W3 – Rýchlosť stránok je v súčasnosti faktorom klasifikácie spoločnosti Google. Vaša pridružená spoločnosť WordPress by sa mala načítavať veľmi rýchlo, takže do doplnku pre vyrovnávaciu pamäť už povedzte áno

Populárne affiliate programy

Záverečné myšlienky

Vytvorenie výnosného pridruženého webu WordPress si vyžaduje čas a úsilie, takže sa neočakávajte, že by ste cez noc zabili. Toto nie je schéma na rýchle zbohatnutie, je to podnik, ktorý bude ťažiť zo všetkých obchodných záležitostí, ktoré vlastníte.

Celkovo je možné vytvoriť pridruženú stránku WordPress a zmeniť zdravý zisk. Mnoho stránok na internete závisí od provízií a darí sa im, takže je to životaschopný obchodný model. Hrajte správne karty a vycvičte si trpezlivosť. Staňte sa žralokom a múdro investujte svoje zdroje. Až nabudúce nezabudnite, že zápas je tréning. Tu je váš úspech: Na zdravie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me