Ako vytvoriť sociálnu sieť pomocou

WordPress tak znížil vstupnú lištu pre publikovanie na webe, že si môžete vytvoriť akýkoľvek druh webovej stránky v čase potrebnom na prechádzku so psom okolo bloku. Nemilujete alebo nevlastníte šteňa? Môžete si vytvoriť ľubovoľný web WordPress vrátane sociálnej siete v čase potrebnom na získanie kávy na stránkach Starbucks..

V žiadnom prípade predpokladáme, že už máte zavedený podnikateľský plán, pretože sa hodí, keď sme videli, ako vybudovať nezávislý podnik pomocou programu WordPress. Okrem toho budete potrebovať niekoľko ďalších vecí na nastavenie svojej sociálnej siete.

Čo budete potrebovať

  • WordPress – nainštalovaný lokálne alebo na webový server
  • Doplnok sociálnej siete – uvedieme niektoré z najlepších doplnkov sociálnej siete WordPress, ktoré sú k dispozícii; stačí si len vybrať ten, ktorý vám šteklí
  • Téma WordPress pre sociálne siete – Aj keď môžete použiť akúkoľvek tému WordPress, odporúčame vám ísť s témou sociálnej siete, ktorá vám uľahčí prácu.

Pripravený? Všemohúci kamoš, ideme.

WordPress

Vždy sa zaoberáme programom WordPress a dnes sa zameriavame na to, ako môžeme platformu ohnúť, aby sme vytvorili, spustili a spravovali takú sociálnu sieť, na ktorú budete hrdí..

Prvé veci ako prvé. Aby ste si túto príručku mohli užiť, musíte mať aspoň jednu inštanciu programu WordPress spustenú lokálne alebo online. Práve som nainštaloval nová kópia WordPress na subdoméne, pretože môj webhosting, Bluehost, podporuje rýchle inštalácie WordPress cez Mojo Marketplace.

stranou: Ak vás zaujíma, som stále v Bluehostingu aj potom, čo som bol hacknutý, pretože mi ponúkli, že mi kúpia koláč a nejaký čas sa ospravedlnili za šikovnú podporu. Čo? Nie som nikto, kto by držal zášť a bol by som rád, keby ste povedali nie k koláču zadarmo. Každý si zaslúži druhú šancu?

Po inštalácii a spustení pridajte funkcie sociálnych sietí, pretože – rovnako výkonné ako WordPress – neprichádza s potrebnými funkciami, ktoré potrebujeme na spustenie plnohodnotnej sociálnej siete. Nemajte strach, jednoducho použijeme niektorý z nasledujúcich doplnkov pre sociálne siete.

Doplnky pre sociálne siete WordPress

Táto časť vám pomôže vybrať perfektný doplnok pre sociálne siete pre vaše stránky. Začnime populárnym …

BuddyPress

BuddyPress-plugin-wordpress

Stručne povedané, doplnok BuddyPress „… vám pomáha prevádzkovať akúkoľvek sociálnu sieť vo vašom WordPress, s profilmi členov, prúdmi aktivít, skupinami používateľov, správami a ďalšími.“ Je to 100% zadarmo, takže áno, pripravte sa na zábavu bez toho, aby ste vyhodili mincu.

Vďaka aktívnym inštaláciám viac ako 100 000 a veľkému hodnoteniu používateľov 4,0 / 5,0 je BuddyPress celkom potrebným nástrojom na vytváranie sociálnych sietí. Integrácia doplnku sa ľahko integruje, ale ak ste niekedy uviazli, môžete využiť výhody obrovskej komunity BuddyPress pripravenej vás podporiť..

Je to skutočne „sociálna sieť v krabici“, tento doplnok so všetkými funkciami, ktoré potrebujete na vytvorenie konkrétneho typu siete. A ak to nestačí, máte k dispozícii širokú škálu rozšírení, aby ste svoju sociálnu sieť mohli zmeniť podľa vášho želania.

Ak by ste radi cestovali po menej cestovanej komunikácii, môžete si vytvoriť svoju sociálnu sieť WordPress presne tak, ako si ju predstavujete. Elektronická kniha BuddyPress Theme Development k dispozícii na webe BuddyPress.org.

Inštalácia aplikácie BuddyPress

Nastavenie BuddyPress je hračka. Konfigurácia možností a prispôsobenie vašej sociálnej siete je rovnako jednoduché. Skutočným kickerom sú ľudia, ktorí sa zaujímajú o vašu sieť, ale nemusíte sa obávať, ako by vám malo pomôcť získať väčšiu návštevnosť vašich stránok..

Okrem toho sa prihláste do svojej administratívnej oblasti WordPress a prejdite na ňu Doplnky -> Pridať nové. Na ďalšej obrazovke vyhľadajte pomocou vyhľadávacieho poľa výraz „BuddyPress“ a stlačte kláves Nainštalovať teraz Tlačidlo. Po inštalácii stačí aktivovať BuddyPress.

Menšie konfigurácie BuddyPress

Prejdite na Nastavenia -> Permalink a nastavte možnosť na Názov príspevku. Prejdite na Nastavenia -> BuddyPress na konfiguráciu možností podľa vášho uváženia. Okrem toho môžete na tejto stránke aktivovať všetky moduly, ktoré potrebujete. Prejdite na Vzhľad -> Ponuky  vytvoriť ponuky. Ak chcete obohatiť svoju sieť, môžete prejsť na ďalšie miniaplikácie BuddyPress pomocou navigácie na Vzhľad -> Miniaplikácie. 

Od tohto momentu by ste mali byť schopní bez problémov vytvárať svoju sociálnu sieť. Každá funkcia, ktorú možno potrebujete, je k dispozícii vo forme doplnku, doplnku alebo rozšírenia, takže neváhajte skontrolovať online, keď uviaznete alebo potrebujete. Vyhľadajte na internete Archív doplnkov BuddyPress a fóra.

HaloSocial

wordpress-halosocial-plugin

Je to zaujímavý doplnok pre sociálne siete pre WordPress. HaloSocial nie je len otázkou krásy, ale aj dostatočným dôkazom Milovníci WordPress sú pripravení ísť na veľké vzdialenosti a natiahnuť platformu nad rámec fantázie. Čo môžem povedať? HaloSocial je jednoducho vo svojej triede, ktorú musíte vidieť, aby ste uverili.

Od úžasných domácich časových harmonogramov, profilov, členov, udalostí, skupín, kategórií stránok a klasifikovaných reklám, medzi inými funkciami, HaloSocial vám dáva silu, ktorú potrebujete na vybudovanie sociálnej siete z vašich snov. A rovnako ako Facebook sa pri prejdení kurzorom myši nad profilový obrázok zobrazí vznášajúca sa karta so základnými informáciami o používateľovi:

how-to-create-a-sociálnych sietí-s-WordPress-halosocial-pop-up

Pozri Kateovu vznášajúcu kartu?

Existuje veľké fórum podpory, ktoré vám pomôže, kedykoľvek budete zaseknutí. Okrem toho ponúka HaloSocial tri cenové balíčky: bezplatný balík Starter so základnými funkciami, profesionálny balík 99 dolárov s niektorými ďalšími funkciami a agentúrny balík 149 dolárov s celým radom funkcií. Buďte múdri a vyberte si balík, ktorý najlepšie vyhovuje vašej firme.

Peeps

wordpress-Peeps-plugin

Potom máme Peepso, najmodernejší a moderný doplnok pre sociálne siete, ktorý vývojári vydali, aby súťažili s BuddyPress. Napravo od netopiera má Peepso čistý a moderný dizajn, ktorý vyniká aj bez použitia špecializovanej témy.

Po nainštalovaní tohto doplnku pre sociálne siete pridá do ponuky správcu WordPress novú položku ponuky „Peepso“. Prostredníctvom tejto novej položky ponuky nakonfigurujete svoju sociálnu sieť bez toho, aby ste sa potili.

V predvolenom nastavení Peepso vytvára šesť stránok: Domov, Aktivita, Členovia, Profil používateľa, Obnoviť heslo a Registrácia stránok. Navyše Peepso prichádza s intuitívnym prístrojovým panelom a niekoľkými sladkými funkciami, vďaka ktorým sa doplnok vyplatí vyskúšať.

Peepso je ľahký, má hodnotenie 4,4 / 5o a so všetkými funkciami, ktoré máte k dispozícii, si môžete za pár sekúnd vybudovať sociálnu sieť priamo na svojom webe WordPress. Spoločnosť ponúka prémiový plán s viacerými funkciami, takže sa nemusíte zdržiavať obmedzenými funkciami bezplatnej verzie.

Doplnok sociálnej siete WP Symposium Pro

wp-sympózium-pre-plugin

V neposlednom rade máme doplnok WP Symposium Pro Social Network Plugin, ktorý sa dodáva s chladným hodnotením 4,4 / 5,0. Podľa ich stránky WordPress.org je sympózium WP „… konečným doplnkom sociálnej siete pre WordPress“. Aká je to pravda?

Medzi funkcie patria steny aktivít, profily, e-mailové upozornenia, fóra, krátke kódy, mapy, pripojenia priateľov, chat, bezpečnosť profilu, prílohy k obrázkom / videám, galérie a panel oznámení, aby bol tento zoznam krátky. Doplnok sa dodáva s rozsiahlou dokumentáciou a videami, ktoré vám pomôžu ľahko a rýchlo nastaviť. Dokumenty naozaj nepotrebujete, pretože sympózium WP sa ľahko inštaluje, nastavuje a používa.

Po inštalácii jednoducho prejdite na WPS Pro -> Nastavenie v ponuke správcu WordPress nakonfigurujte svoju sociálnu sieť. Tento doplnok sociálnej siete je navyše kompatibilný s väčšinou tém a doplnkov WordPress, ľahko sa prispôsobuje a podporuje viac jazykov.

Moja voľba: Zo štyroch vyššie uvedených zásuvných modulov by som išiel s BuddyPress alebo Peepso, aj keď tieto vyžadujú určité finančné investície na odomknutie niektorých funkcií. BuddyPress, na druhej strane, prichádza s množstvom bezplatných doplnkov, čo je skvelé plus. Mojou treťou a štvrtou možnosťou by boli sympózium WP a HaloSocial v tomto poradí. Existuje ďalší doplnok, známy ako WP Mingle, ale autori to neaktualizovali viac ako dva roky, takže by som sa toho nedotkol.

Teraz, keď máme doplnky, ktoré potrebujeme na napájanie našej sociálnej siete, ako sa pozeráme na niekoľko tém WordPress vytvorených špeciálne pre sociálne siete. Cool? Dobre, poďme na to.

Mingle – viacúčelová téma WordPress

how-to-create-a-sociálne-síťužívající-WordPress-mingle-theme

Ak vytvárate svoju sociálnu sieť pomocou BuddyPress, musíte mať na svojom boku Mingle kvôli jej funkciám a obrovskej estetickej hodnote. Prináša vám elitný autor Parallelus, Mingle je špeciálne vyrobený pre platformu BuddyPress na vrchole prepravy s dlhým zoznamom úžasných funkcií..

Všetko získate od neuveriteľne flexibilného tvorcu rozloženia drag and drop, tvorcu kontaktných formulárov, generátora bočného panela, čistého kódu HTML5 + CSS3, kódu priateľského k SEO, blogov, portfólia, prezentácií a krátkych kódov. Mingle má viac ako 5 000 spokojných zákazníkov, hodnotenie kupujúceho 4,31 / 5,00 a stojí iba 64 dolárov. Stojí to za každý desetník.

Pozdravné responzívne WordPress + BuddyPress Téma

how-to-create-a-sociálne-síťužívající-WordPress-oslovenie-theme

Po vyskúšaní pozdravu môžeme s istotou povedať, že Parallelus má dobrý zmysel pre dizajn, pokiaľ ide o témy WordPress v oblasti sociálnych sietí. Pre začiatočníkov je oslovenie 100% citlivé, čo znamená, že vaša sociálna sieť bude vyzerať skvele a bude dobre fungovať na rôznych zariadeniach napriek veľkosti obrazovky..

Okrem toho, Salutation prichádza s vynikajúcimi funkciami, ako sú Slider Revolution, drag and drop layout manager, neobmedzená možnosť výberu farieb, plná podpora lokalizácie, vyskakovacie prihlasovacie formuláre, ľahko prispôsobiteľné, blogy, widgety, intuitívna administrátorská oblasť, generátor bočného panela, portfólia, všetky funkcie BuddyPress a krátke kódy okrem iného.

Salutácia je kompatibilná s BuddyPress 1.5 a vyšším, WordPress 4.3+ a hlavnými prehliadačmi. Má hodnotenie kupujúceho 4,50 / 5,00 a predáva sa za 64 dolárov. Vyskúšajte demo pre pocit tejto krásy.

Woffice – téma intranetu / extranetu WordPress

how-to-create-a-sociálne-síťužívající-WordPress-woffice-theme

Len málo autorov tém má pravdu, keď sa rozhodli vytvárať tematické témy WordPress špecifické pre danú oblasť. Ale nie 2Fwebd, autor elitnej moci za Woffice, téma WordPress pre sociálne siete z tohto sveta.

Pre túto tému sa deje toľko skvelých vecí, ktoré si okamžite zamilujete. Z jeho viacúčelových schopností, širokej škály funkcií, vysokých štandardov kódovania, pravidelných aktualizácií a skvelej podpory, aby sme spomenuli aspoň niektoré. Pomocou Woffice môžete okrem iného vytvárať sociálne siete, intranety, extranety alebo komunity pre školy, pracovisko, podniky a vládne agentúry..

Medzi funkcie patrí kompletná sieť BuddyPress, Wiki, správca súborov, ikony Awesome Font, chat a správy, fóra, písma Google, responzívny dizajn, demo obsah, dokumentácia, videonávody, kalendár, kódy, bbPress, podpora WMPL, integrácia Trello, strúhanka, čistý kód, neobmedzené bočné panely, vlastné widgety, vlastná prihlasovacia stránka a elektronický obchod.

Woffice má pôsobivé hodnotenie kupujúcich 4,88 / 5,00 a stojí iba 64 dolárov. Táto téma je kompatibilná s najnovšou verziou WordPress a všetkými modernými prehliadačmi.

Serpent – Responsive Social Network Theme

how-to-create-a-sociálne-síťužívající-WordPress-had-theme

Aký je názov témy! Je rovnako elegantný, flexibilný a pohyblivý ako plaz, ktorý je pomenovaný? Serpent je s viac funkciami, ako pravdepodobne budete niekedy potrebovať, jedným z motívov WordPress navrhnutých tak, aby posunul váš web na vyššiu úroveň. Toto je druh témy, ktorú chcete mať od slova go; s týmto dieťaťom jednoducho nemôžete pokaziť.

Aké funkcie môžete očakávať? Cosmothemes – elitný autor za Serpentom – predstavuje funkcie ako responzívne rozloženie, Facebook-štýl, ako je tlačidlo na príspevkoch, prihlásenie a registrácia lightboxu, navigácia pomocou klávesnice, front-end zasielanie príspevkov, užívateľské profily, pomocníci s popiskami, komentáre na Facebooku, prezentácie, sociálne mediálne ikony, výkonná administratívna oblasť, bočné panely, widgety a rozbaľovacie ponuky.

Serpent má hodnotenie kupujúceho 4,43 / 5,00 a iba za 49 dolárov môžete získať túto krásu pre vás vo dne iv noci. Cena zahŕňa budúce aktualizácie a 6-mesačnú podporu.

UnitedCommunity – BuddyPress Theme

how-to-create-a-sociálne-síťužívající-WordPress-zjednotený spoločenstva tému

Farba, teplo a energia sú cestou spoločnosti UnitedCommunity, ktorá je tematicky zameranou témou sociálnej siete WordPress od Diabolique, seriózneho elitného autora. Spojené kráľovstvo, prvýkrát uverejnené 2. septembra 2015, je relatívne novou témou (v čase písania), ktorá obsahuje dosť punč.

Medzi pozoruhodné funkcie patrí pútavý, jedinečný a pohotový dizajn, viac ako 40 vnútorných stránok, živý chat, predná strana pripravená na widget, jednoduchá inštalácia a nastavenie, kompatibilita s WooCommerce, vlastné widgety, kontextové oznámenia, pripravená WPML, písma Google, rozbaľovacie ponuky. , Kontaktný formulár 7 a jQuery Muronry blog. UnitedCommunity môžete získať iba za 64 dolárov.

Klein – téma Nitty Gritty Community

how-to-create-a-sociálne-síťužívající-WordPress-Klein-tému

Ak hľadáte pre svoju sociálnu sieť dokonalé téma WordPress, už nehľadajte nič iné; Klein má zakryté chrbát. Poskytnite svojim používateľom dokonalý prístup k sociálnym sieťam so širokou škálou funkcií, ktoré sľubujú jednu a iba jednu vec; skvelé užívateľské prostredie.

Vaši používatelia môžu odosielať neobmedzené správy, zdieľať udalosti, pridávať pripojenia, diskutovať o nápadoch na fórach a vytvárať krásne užívateľské profily. Môžete využiť výhodu technológie WooCommerce spoločnosti Klein na predaj produktov členom vašej siete. Okrem platformy elektronického obchodu Klein podporuje programy WordPress 4.4, bbPress a BuddyPress, ktoré vám dávajú všetku silu, ktorú si prajete transformovať svoje stránky WordPress na uctievanú sociálnu sieť.

Medzi ďalšie funkcie patrí Tvorca stránok vizuálneho skladateľa, vlastné farby, jazdec revolúcie, pripravený na WPML, responzívny dizajn, intuitívny panel správcu, kód pripravený na SEO, 6 rôznych záhlaví + rozložení, prihlásenie na sociálne médiá, ikony viac ako 1 000 písiem a upozornenia iba na spomenúť niekoľko. Klein je od elitného autora dunhakdis, má hodnotenie kupujúceho 4,55 / 5,00 a stojí iba $ 59 dolárov.

Ďalšie úvahy

Vytvorenie výkonnej sociálnej siete pomocou programu WordPress nie je len o výbere doplnku a témy. Musíte mať na pamäti veci ako hosting WordPress a propagácia webových stránok. Neváhajte a pohrajte si s doplnkami, ktoré sme práve zdieľali, aby ste zistili, ako každý funguje, ale potom sa uspokojte iba s tými, ktoré uspokoja vaše želania..

Koniec poznámky

Vytvorenie sociálnej siete pomocou programu WordPress nie je náročné, ako sme tu dnes videli. Potrebujete iba skvelý plán, doplnok pre sociálne siete a kompatibilnú tému. Nezabudnite, že si môžete vybrať ľubovoľnú tému a prispôsobiť ju podľa svojho vkusu, ale témy sociálnych sietí vám šetria čas a ponúkajú vám viac možností.

Máte otázky? Možno návrhy? Vynechali sme niečo? Prosím, podeľte sa s nami v komentároch. Zdravím k vášmu úspechu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me