Ako získať viac komentárov k svojmu blogu WordPress

Ako získať viac komentárov k svojmu blogu WordPress

Interakcia s publikom je nevyhnutnou súčasťou prevádzkovania úspešnej webovej stránky WordPress. Vytvorením prosperujúcej online komunity zvýšite návštevnosť svojich webových stránok, zabezpečíte vracajúcich sa návštevníkov a následne pomôžete svojmu webu prekonvertovať jeho ciele..

Povzbudenie ľudí, aby komentovali blogové články, odpovedali na ne a diskutovali o nich, predstavuje účinný spôsob, ako podporiť interakcie na vašom webe. Každý, kto prevádzkuje blog, však bude vedieť, aké ťažké je začať konverzáciu. Ako teda získate viac komentárov k svojmu blogu?

V tomto článku sa zameriame na niekoľko základných tipov, ako zvýšiť počet komentárov k svojmu blogu, od pridávania výziev k akciám k vašim článkom, odpovedania na komentáre a zapojenia sa do kontroverzie. Následne budeme diskutovať o tom, ako aktualizovať systém komentárov, vrátane povolení gravatárov, implementácie e-mailových upozornení pre komentátorov a používania systému komentárov tretích strán Disqus. Na záver zvážime, ako vám môžu stimuly, ako sú súťaže, získať viac komentárov k vášmu blogu.

Všeobecné tipy

Ako zvyčajne, niektoré z najzákladnejších stratégií a stratégií zdravého rozumu môžu byť najúčinnejšie. Poďme sa teda rýchlo pozrieť na niekoľko všeobecných tipov, ktoré by ste mali použiť vo svojom blogu …

Vyberte zaujímavé témy, o ktorých chcete písať

Môže to znieť očividne, ale výber zaujímavých alebo populárnych tém, o ktorých sa bude hovoriť, ktoré nadchnú vaše publikum, je jedným z najlepších spôsobov, ako na blogu získať viac komentárov..

Skvelý príklad tohto je článok publikovaný práve tento mesiac na našom vlastnom blogu tu na WPExplorer. 8 Osvedčené spôsoby, ako zarobiť peniaze pomocou programu WordPress, zatiaľ čo píšem, doposiaľ dostalo 95 pripomienok, čo je vysoký počet podľa všetkých štandardov. A téma, ktoré má toľko ľudí nadšení, aby sa vyjadrili? Peniaze samozrejme!

Zapojte sa do kontroverzie

Vyberte kontroverzné témy, o ktorých chcete písať, alebo zaujmite kontroverzné stanovisko k téme. Ak je vaše publikum šokované, rozhnevané alebo je mu dané niečo iné, než je obvyklý stav, je väčšia pravdepodobnosť, že sa o vaše myšlienky podelí na vašom blogu..

Tento prístup nemusíte používať pri každom písanom príspevku. Niekoľko dobre premyslených kontroverzných článkov by však malo priniesť komentáre a tiež pomôcť zvýšiť vaše podiely na sociálnych sieťach.

Pridajte ku každému príspevku výzvu na akciu

Výzva do akcie

Nezabudnite do dolnej časti každého príspevku pridať výzvu na akciu. Položte jednu kľúčovú otázku o článku, ktorý si vaši návštevníci práve prečítali, aby si to rozmysleli. Potom ich požiadajte, aby sa podelili o svoje myšlienky nižšie, aby vedeli, čo sa od nich žiada. Ak ich uvediete v komentároch a jednoducho požiadate svojich návštevníkov, aby urobili komentár, povzbudíme ich, aby tak urobili.

Odpovedať na komentáre

Odpoveď na pripomienky

Ak chcete vytvoriť interaktívny blog, v ktorom návštevníci na seba navzájom reagujú a diskutujú o názoroch, musíte ísť príkladom. Odpovedzte na každý komentár, aby sa používatelia dozvedeli, že ich komentáre sú hodnotné. Položte otázky, ktoré vám pomôžu pri vytváraní konverzácií medzi publikom. Prítomnosť a viditeľnosť na vašom blogu pomôže publiku zapojiť sa do vášho obsahu a komunity.

Inovujte svoju časť Poznámky

Vylepšenie funkčnosti sekcie s komentármi a jej zrozumiteľnosť pre používateľov by malo mať pozitívny vplyv na počet komentárov, ktoré dostanete na svojom blogu. Pozrime sa na niekoľko spôsobov, ako inovovať časť svojich komentárov …

Povolenie gravitárov na vašom webe WordPress

Gravatar

Gravatar je globálne uznávaný avatar, ktorý je grafickým znázornením používateľa. Zvyčajne sa jedná o fotografiu, ale môže to byť kresba alebo logo. Všetci jednotlivci môžu vytvoriť si vlastný gravatar, ktoré sa potom automaticky zobrazia vedľa ich mena, keď robia veci online, napríklad komentujú príspevok na blogu. Toto dáva ľuďom online identitu a uľahčuje ich rozpoznanie.

Gravatar Megan

Používanie gravatárov na vašej webovej stránke WordPress je dôležité, pretože pomáha tým, ktorí zanechávajú komentáre, dať tváre alebo identity. Posilňuje to komunitu, ktorú sa snažíte vytvoriť, pretože to pomáha vášmu publiku navzájom sa rozoznať, a preto sa s ním spojiť.

Povolenie gravatárov na vašom webe je veľmi rovno vpred. Na hlavnom paneli WordPress jednoducho prejdite do časti Nastavenia> Diskusia.

diskusia

Posuňte stránku nadol na „Avatary“. Teraz skontrolujte, či je začiarknuté tlačidlo „Zobraziť avatar“. Ak chcete, aby sa vaše publikum skutočne spoznalo, mali by ste tiež vybrať možnosť Gravatar Hovercards.

avatary

Potom si môžete vybrať vhodné hodnotenie pre gravatáre zobrazené na vašom webe a predvolenú ikonu gravatar pre tých členov publika, ktorí si ešte nenastavili vlastný gravatar..

Nezabudnite kliknúť na „Uložiť zmeny“ v dolnej časti stránky. Keď získate nový komentár k blogu, objaví sa gravatar danej osoby, čo ostatným čitateľom pomôže spoznať komentátora.

Nastavte e-mailové upozornenia na odpovede na komentáre

Prihlásiť sa k odberu obnovených komentárov

Ak návštevník urobí komentár k blogovému príspevku, po jeho opustení často na všetko zabudne. V ideálnom prípade by ste chceli, aby si znova prečítali svoj komentár a odpovedali na všetky komentáre, ktoré jeho komentár mohol vygenerovať. Nastavením e-mailových upozornení na svojom blogu sa návštevníci môžu rozhodnúť, že budú informovaní o akýchkoľvek komentároch napísaných na konkrétny príspevok alebo o všetkých odpovediach špecifických na komentár, ktorý zanechali..

Prihlásiť sa k odberu obnovených komentárov je bezplatný doplnok WordPress, ktorý umožňuje komentátorom prihlásiť sa na prijímanie e-mailových upozornení, keď ktokoľvek komentuje príspevok alebo odpovedá na ich komentár. Keď dostaneme e-mail s podrobnými komentármi, je pravdepodobnejšie, že sa návštevníci vrátia k príspevku a znova sa pripoja k diskusii.

Ak hľadáte upgrade funkcie časti vašich komentárov, je to skvelý doplnok na inštaláciu. Nielenže to povzbudí vracajúcich sa návštevníkov a zvýši počet komentárov na vašom blogu, ale tiež podporí diskusie a pomôže vašim používateľom viac sa zapojiť do vašej komunity..

Použite systém pripomienok tretích strán

Disqus

Ak hľadáte pokročilejšie, živé a užívateľsky prívetivé funkcie, ako umožňuje predvolená sekcia komentárov WordPress, mali by ste zvážiť použitie systému komentárov tretích strán..

Diskutovací systém nahrádza váš systém komentárov WordPress a preberá hosťovanie a správu vašich komentárov. Disqus sa prispôsobuje dizajnu vašich stránok, alebo si ho môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv a vytvoriť tak časť s komentármi atraktívnu výhodu. Medzi funkcie patrí diskusie v reálnom čase, podpora fotografií a videa na pridávanie médií do komentárov, hlasovanie v komentároch a mnoho ďalšieho. Návštevníci sa môžu prihlásiť aj pomocou služieb Google alebo mnohých iných kanálov sociálnych médií.

Ako vidíte, Disqus obsahuje rad funkcií, ktoré inovujú časť vašich komentárov. Vďaka službe Disqus môžu vaši návštevníci veľmi ľahko komentovať. A čo je dôležitejšie, robí z komentovania zábavné a zaujímavé vyhliadky, pomáha vytvárať angažovanú a aktívnu komunitu.

Poskytnite stimuly

Ďalším pôsobivým spôsobom, ako vylepšiť výsledky, je stimulovať čitateľov, aby napísali komentár k vašim blogovým príspevkom.

Nechajte komentátorov zanechať odkazy

CommentLuv

Ľudia, ktorí to komentujú, často tak robia, pretože chcú nechať odkaz späť na svoju vlastnú stránku. Avšak to, že hlavným dôvodom, prečo niekto zanechal komentár, je vytváranie odkazov, ešte neznamená, že jeho komentár nie je pre vás užitočný alebo užitočný..

Aj keď môžu byť vašimi konkurentmi aj iní používatelia, ktorí majú webové stránky, môžu byť tiež súčasťou vašej komunity. Užitočné komentáre môžu vyvolať diskusiu alebo priviesť na vaše stránky svojich vlastných sledovateľov. Poskytnutie stimulu, aby ľudia umožnili odkaz na svoje vlastné stránky, môže preto z dlhodobého hľadiska pomôcť zvýšiť počet komentárov.

CommentLuv je bezplatný doplnok WordPress, ktorý čitateľom odmeňuje tým, že automaticky umiestni odkaz na svoj posledný príspevok na blogu na konci svojho komentára. To povzbudzuje čitateľov, aby zanechali komentár vo vašom blogu, pretože môžu propagovať obsah svojich stránok a získať odkaz na svoje stránky..

Spustite súťaž o prezradenie

Rafflecopter

Súťaž je vynikajúci spôsob, ako prinútiť návštevníkov, aby sa zapojili do vášho webu – každému sa páči freebie! Takže skúste použiť darček, aby ste k svojmu blogu mohli pridať viac ľudí. Jednoducho ponúknite publiku šancu vstúpiť do vašej konkurencie, ak komentuje konkrétny blogový príspevok.

Rafflecopter je mimoriadne ľahké vytvoriť, spravovať a organizovať súťaž o prezradenie. Jednoducho si zaregistrujte účet Rafflecopter a potom vytvorte svoju konkurenciu v niekoľkých jednoduchých krokoch. Váš darček potom môžete pridať na svoj web WordPress pomocou kódu widgetu, nie je potrebný žiadny doplnok. Rafflecopter je zadarmo na použitie, ale tam sú dostupné plány ak chcete prejsť na prémiovú službu.

Ako cenu môžete ponúknuť jeden z vašich produktov alebo služieb, alebo ak to nie je vhodné, môžete si zvoliť niečo ako kupón Amazon. Vyberte si, či chcete spustiť súťaž okolo článku, ktorý obsahuje dôležitý obsah, ktorý chcete, aby si vaši návštevníci prečítali. Použite napríklad jeden z vašich najpopulárnejších alebo kontroverznejších článkov. Alebo článok propagujúci vaše najdrahšie produkty alebo obsahujúci vaše najlepšie platené pridružené odkazy. Súťaž pomôže nasmerovať návštevnosť k tomuto článku a komentáre povzbudia ľudí, aby pokračovali v diskusii o obsahu.

Získajte viac komentárov k svojmu blogu

Vždy sa uistite, že vaše články sú vysoko kvalitné, zaujímavé a pravidelne publikované. Toto je prvý a najdôležitejší krok pri budovaní komunity okolo vášho webu. Ak zápasíte s obsahom svojho blogu, zvážte použitie nezávislého pracovníka, ktorý vám napíše.

Keď získate dobre napísanú a neustále aktualizovanú skúšku blogu, rôzne stratégie uvedené v tomto článku vám ukážu, čo funguje s vaším publikom..

Ktoré stratégie implementujete vo svojom blogu, aby ste zvýšili počet prijatých pripomienok? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me