Ako zlepšiť reputáciu stránok WordPress hneď teraz

Ako zlepšiť reputáciu stránok WordPress hneď teraz

Celkový úspech vašich webových stránok môže úplne závisieť od toho, či vás ľudia zradia nesprávnymi recenziami a komentármi. Aj keď priemerná firma nemá tisíce zlých recenzií od Yelpu, videli sme už príliš veľa času, ako nereagovanie na spätnú väzbu môže spôsobiť problémy pre vašu budúcu povesť..

Celkovo internet nie je miestom, kde by ste sa mali hanbiť o to, ako je vaše podnikanie skvelé. V opačnom prípade budú ľudia, ktorí sa rozčuľujú o vašom podnikaní, hlasnejší ako vy.

Nie je ľahké vybudovať si dobrú povesť, ale s trochou práce to môžete urobiť. A my vám ukážeme, ako začať dnes.

1. Odpovedať na všetky recenzie / komentáre o vašej značke

Používatelia robia komentáre k vašim webovým stránkam, značke a spoločnosti po celom internete. Ignorovanie týchto komentárov a recenzií spôsobí, že vás nezaujíma spätná väzba.

Medzi najlepšie miesta, kde sa dnes môžete zmieniť o svojej značke, sú:

  • Upozornenia Google (vyhľadávanie článkov a recenzií po celom internete)
  • cvrlikání (prehľadávanie všetkých Twitterov a prezeranie komentárov na vašej vlastnej stránke)
  • Facebook (hlavne pre komentáre na vašej vlastnej stránke)
  • ňafnutí (Toto je mimoriadne dôležité, ak prevádzkujete miestnu firmu)

Recenzie blogov môžu ísť oboma smermi, ale s pridruženým alebo sprostredkovacím programom (pozri nižšie) sa môžu zlepšiť vaše šance na získanie dobrých písomných recenzií. Hodnotenia a recenzie na miestach ako Google a Yelp sa však vyskytujú častejšie, keď sú ľudia blázni.

Ak vidíte na svojom blogu zaškrtnutý komentár alebo škaredú recenziu na Yelpe, zakaždým odpovedzte pomocou tohto vzorca:

  • Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti
  • Ďakujem im za obavy
  • Vyriešte problém (s kupónmi alebo zadarmo)

Táto metóda ukáže všetkým v budúcnosti, že ste rozumná spoločnosť. Šance sú, že recenzent bude považovaný za maticu.

2. Urobte veľmi ľahko pre dobrých zákazníkov písanie recenzií / komentárov

Tu sú obrovské stimuly a správne zúženia správ. To isté platí pre načasovanie. Napríklad ste možno realitným agentom a chceli by ste, aby vaši minulí klienti písali dobré recenzie na svoju stránku Google Business.

Je dôležité poslať e-mail len pár dní po dokončení úlohy. Týmto spôsobom na to nezabudnú. Mal by existovať odkaz na stránku s recenziou, ktorá znemožňuje pokazenie. Je tiež dobré zahrnúť pokyny a osobný list, aby sa cítili nútení napísať recenziu.

Stimuly sa tiež hodia, pokiaľ im nehovoríte, že musia napísať dobrú recenziu.

Jeden jednoduchý spôsob, ako zaistiť, aby ste nikdy nezabudli nadviazať kontakt so zákazníkmi, je zásuvný modul. Ak inštalujete rozšírenie elektronického obchodu, ako sú e-maily s upozornením WooCommerce, môžete ľahko automatizovať pripomenutia recenzií zákazníkom, aby si mohli vyzdvihnúť týchto 5 hviezdičiek!

3. Vytvorte si autoritu v rámci spoločenstva, online aj off

Možno poviete: „Vytvorenie autoritného blogu alebo fóra na hlasovej schránke online trvá chvíľu.“

Jednoduchý príchod na veľtrh, rozdávanie kariet a preukázanie, že by ste chceli byť aktívnou súčasťou komunity, je niečo, čo môžete urobiť o víkende..

Preto dokončite rýchle vyhľadávanie Google a vyhľadajte odvetvové funkcie vo vašej oblasti. Ak niekto prichádza, vytlačte si nejaké vizitky a choďte! Ak nie, nájdite online fórum, ktoré súvisí, predstavte sa a začnite odpovedať na otázky a pýtať sa ich.

4. Vychutnajte si minulých klientov / zákazníkov a prečo vás milujú

Od svedectiev až po logá tretích strán od minulých klientov je skutočnosť, že ste spolupracovali s inými spoločnosťami (potenciálne známymi klientmi), obrovským prínosom pre akékoľvek online podnikanie..

V závislosti od témy WordPress, ktorú používate, pridanie klientskej prehliadky môže byť také ľahké a vloženie nového modulu. Vďaka téme Total si môžete vybrať z obrázkových sietí, kolotočov a jazdcov, ktoré sa dajú ľahko vložiť a prispôsobiť podľa ľubovoľného rozloženia stránky (na stránke je dokonca pekná tlačová stránka Zvýšenie ukážky pomocou ikonových polí).

5. Súčasné ocenenia, bez ohľadu na to, aké malé

Ceny sú obrovské pre všetky podniky. Dokonca aj mnoho filmov a Broadwayových predstavení žije a zomiera na základe ocenení, ktoré získajú. Čo je v pohode na oceneniach, je to, že ich všetky vymyslel niekto. Môžete tvrdiť, že niektoré sú dôveryhodnejšie ako iné, ale zákazníci a klienti radi vidia, že ste aspoň za niečo uznaní.

Vezmite cenu J.D. Power and Associates Initial Award Award pre automobilový priemysel. Organizácia udeľuje cenu po meraní problémov v priebehu prvých 90 dní od vlastníctva. Mnoho ľudí to vníma ako druh vtipu (pretože 90 dní je taký krátky čas vlastniť auto). Každý výherca ocenenia však vyhral výhru ako blázon. Ako by mali, pretože sú povinní zlepšovať svoju povesť.

6. Ponúknite každý možný spôsob kontaktu

Nechajte svojich zákazníkov volať, chatovať, poslať e-mailom alebo poslať poštovú holubicu, ak je to možné. Je to pochopiteľné, keď niektoré online firmy nedokážu telefonovať. Mali by ste však zvážiť aspoň panel rozhovoru pre rýchle interakcie.

Doplnky sú opäť skvelým spôsobom, ako na svoje webové stránky pridať ďalšie funkcie. Páči sa nám Kontaktný formulár 7 a WPForms na vytvorenie vlastného kontaktného formulára. Alebo môžete skúsiť jeden z týchto odporúčaných doplnkov na živé rozhovory, aby ste mohli v reálnom čase komunikovať so svojou klientelou.

7. Umožnite ľahký prístup k jemnej tlači

Závisí to od typu podnikania, ktoré prevádzkujete. Ak máte webové stránky s elektronickým obchodom, tento bod je obzvlášť dôležitý vzhľadom na počet stránok, ktoré ste venovali tlači.

Možno budete napríklad musieť napísať zmluvné podmienky a zásady vrátenia. Väčšina zákazníkov ich preskočí, ale niektorí nakupujú až vtedy, keď zistia, že máte obaja. Preto do päty pridajte jasné odkazy, aby ste k nim mali jednoduchý prístup.

8. Pri prepájaní sa obráťte na vstupné stránky

Predávate produkty alebo služby prostredníctvom reklám Google? Máte na Facebooku stránku, na ktorej odkazujete na určité nové položky na svojom webe?

Či už prevádzkujete blog s webinárom alebo celý obchod s elektronickým obchodom s novými výrobkami každú sezónu, je známe, že vstupné stránky zvyšujú dojem zákazníkov a častejšie nakupujú od vás. Služba Best Buy si na vstupných stránkach vybudovala solídnu povesť, ktorá zákazníkom po kliknutí na reklamy Google zobrazovala priamo to správne produkty.

Nie ste si istí, kde začať? Pozrite si nášho úplného sprievodcu o tom, ako zostaviť vstupné stránky pomocou programu WordPress. Pokrývame tri spôsoby, ako môžete zostaviť svoju vstupnú stránku pomocou motívov, doplnkov alebo vlastného kódu.

9. Zabezpečte konštantnú prioritu zabezpečenia

Ak používatelia na webe elektronického obchodu nevidia certifikát SSL, majú závažný dôvod odísť bez návratu. To isté platí pre množstvo spamových komentárov vo vašom blogu. Vďaka tomu to vyzerá tak, že vám je jedno, kto príde na vaše stránky.

Od spamu po aktualizáciu doplnkov, tém a WordPress, bezpečnosť hrá veľkú rolu v tom, ako ľudia vidia vašu online reputáciu. Aj keď máte na výber iba niekoľko dôveryhodných signálov WordPress, ktoré dokazujú, že vaše stránky sú zabezpečené (napríklad McAfee Secure), je vašou úlohou pokryť všetko na prednej aj zadnej strane.

10. Písanie účelu vašej stránky na stenu a lepenie naň

Má vaša značka poslanie? Stanovili ste súbor pravidiel, vďaka ktorým ste jedinečný? Ak nie, je čas dať pero na papier. Prečo? Pretože v určitom okamihu ľudia uvidia vašu spoločnosť ako cieľ. Ak však účel nie je v súlade, nikto vám v budúcnosti nebude dôverovať.

Napríklad spoločnosť Zappos si vytvorila meno tým, že pre niektorých zákazníkov zabezpečila rýchlu prepravu a občasné prekvapenie cez noc. Ak by však niektorí zákazníci dostali priemernú alebo pomalú prepravu, mysleli by si: „Huh, myslel som si, že to bol celý bod nakupovania cez Zappos,“ ​​a nikdy tam už nekupovali..

Stručne povedané, oznámte svoju jedinečnosť a dodržujte sľuby, ktoré urobíte.

11. Umožnite ľuďom preskúmať viac o vašej spoločnosti prostredníctvom odkazov na sociálne médiá

Vytvorenie účtov sociálnych médií je jednou z vecí, druhou je prezentácia týchto odkazov na vašom webe.

Prečo? Pretože účty sociálnych médií umožňujú ďalšie skúmanie spoločnosti.

Sociálne účty prinášajú do vašej značky osobnejší pohľad. Zákazníci môžu vidieť ľudí pracujúcich, zábavných aktivít a udalostí, spoločenského úsilia a oveľa viac. Máme sprievodcov pre WPExplorer, ktoré pokrývajú Instagram pre eCommerce, SnapChat a WordPress, Zvyšovanie počtu sociálnych sledovateľov a ďalšie. Pozrite sa a začnite s budovaním svojho nasledujúceho.

12. Zamyslite sa nad odmenami za sprostredkovanie a pridruženými spoločnosťami

Jedna vec je istá. Ak je pravdepodobnejšie, že ostatní dostanú odmenu za pekné rozhovory o vašej spoločnosti, tým viac odporúčaní získate. Čo je zaujímavé na pridruženom alebo odporúčajúcom programe je to, že obidve konfigurácie pomocou správneho doplnku WordPress zaberajú len pár minút. Existuje veľa úžasných pridružených doplnkov WordPress, ale jedným z našich obľúbených je AffiliateWP.

Potom môžete začať rozdávať provízie ľuďom, ktorí preskúmajú alebo odporúčajú vašu spoločnosť. Nie je to záruka, že získate dobré recenzie, ale určite to zlepší vaše šance.

Akékoľvek ďalšie tipy týkajúce sa povesti stránok?

Niektoré z najlepších spôsobov, ako zlepšiť reputáciu stránok práve teraz, je možné urobiť približne za hodinu. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy týkajúce sa tipov na reputáciu svojich vlastných stránok, dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me