Automaticky zdieľajte nové príspevky WordPress do svojich sociálnych účtov

Sociálne médiá sú skvelý spôsob, ako zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok, ale správa každej sociálnej siete pre váš web môže byť časovo náročná práca. Prechod na každý účet a manuálne zdieľanie najnovších príspevkov môže trvať dlhšie, než je písanie a príprava nového obsahu. Väčšina moderných webových stránok je postavená na systéme WordPress.

Väčšina z nás vie, že program WordPress je dodávaný s množstvom doplnkov, ktoré nám pomáhajú automatizovať sociálne zdieľanie. Používanie týchto doplnkov však znamená pridanie ďalších skriptov a funkcií do vášho WordPress, čo by mohlo potenciálne predĺžiť čas načítania stránok..

Vďaka mnohým online nástrojom môžeme skutočne automatizovať naše sociálne účty a ušetriť sa od ich manuálnej aktualizácie. Prečo by ste mali automatizovať svoje účty sociálnych médií pomocou týchto techník? Výhody použitia týchto techník sú bohaté. Niektoré z týchto výhod sú:

  • Menšie doplnky na vašom webe, menšie využívané zdroje servera. To znamená, že váš web bude mať lepšie časy načítania stránky.
  • Menšie upozornenia na aktualizácie znamenajú málo času investovaného do údržby doplnkov.
  • Minimálny čas sa venuje správe účtov sociálnych médií.
  • Viac sociálnych signálov vám môže pomôcť lepšie sa organicky radiť v SERP.
  • Tieto nástroje poskytujú analýzu, takže viete, ktoré príspevky sú vírusové.

Dojem? Akonáhle budete implementovať jednu z týchto techník na svoje webové stránky, budete. Tu sú tri spôsoby automatizácie sociálneho zdieľania vašich webových stránok podporujúcich WordPress. Osobne používam prvý spôsob.

Metóda 1: Použitie IFTTT, buffera a feedly

Moja odporúčaná metóda automatizácie sociálneho zdieľania je pomocou troch bezplatných webových služieb: IFTTT, nárazník, a Feedly.

IFTTT je úžasná služba, ktorá nám umožňuje prepojiť rôzne účty a webové aplikácie, aby sme ich automatizovali. IFTTT používam na automatizáciu množstva úloh a generovanie správ a upozornení. Dôrazne odporúčam a myslím si, že je najlepšia voľná vec na použitie.

Buffer je úžasná webová aplikácia, ktorá vám umožňuje naplánovať zdieľanie príspevkov v konkrétnych časoch. Základná verzia je bezplatná na používanie so všetkými obľúbenými sociálnymi sieťami, ako sú Facebook, LinkedIn a Twitter.

Feedly je softvér na agregáciu informačných kanálov, ktorý zhromažďuje informačné kanály RSS. Najlepšie na Feedly je, že jeho dizajn je veľmi jednoduchý a pracuje pri veľmi vysokých rýchlostiach.

Ak chcete automatizovať svoje sociálne médiá, musíte sa najprv zaregistrovať v službách Feedly, Buffer a IFTTT. Potom pridajte informačný kanál z vášho webu WordPress do informačného kanála pomocou vyhľadávacieho panela v pravom hornom rohu. Na webových stránkach so systémom WordPress je možné predvolený informačný kanál RSS nájsť na adrese www.yourdomain.com/feed.

AddFeedFeedly

Vytvorte novú kolekciu a kliknite na tlačidlo Sledovať.

Follow-AddNewCollection

Potom prejdite do vyrovnávacej pamäte a prihláste sa, aby ste prepojili sociálne platformy a stránky, ktoré chcete nakonfigurovať. Na pridanie viacerých účtov budete možno musieť kúpiť „Úžasný plán“..

bufferapp

Teraz môžete prepojiť kanály Feedly a Buffer prostredníctvom IFTTT pomocou tohto tutoriálu: If Feedly Then Add to Buffer. Overte svoje účty a vyberte kategóriu Feedly, ktorú chcete automatizovať. To je všetko! Všetci ste dobrí.

Select-kategórie-IFTTT

If Feedly then Add to Buffer od ahsanparwez - IFTTT

Teraz, keď sa vo vašej kategórii webových stránok v službe Feedly nájde nový príspevok, váš príspevok sa pridá do vyrovnávacej pamäte. Posledné, čo musíte definovať, je koľkokrát denne chcete automaticky zdieľať príspevky prostredníctvom vyrovnávacej pamäte.

Metóda 2: Použitie TwitterFeed

Twitterfeed je jednoduchá webová služba s tromi krokmi, ktorá vám umožňuje pridávať blogové kanály a automaticky uverejňovať príspevky na Twitteri, Facebooku, LinkedIn a App.net..

Najprv pridajte informačný kanál a názov svojho informačného kanála blogu. Potom prejdite do časti Rozšírené nastavenia, kde môžete definovať frekvenciu aktualizácií, uverejňovať obsah, triedenie príspevkov, predponu príspevku a príponu príspevku.

Twitterfeed-Add

Po dokončení musíte vybrať požadované siete sociálnych médií na zdieľanie príspevkov.

Twitterfeed-step2

Metóda 3: HootSuite

HootSuite bol už dlho. Je to veľmi silný nástroj na správu sociálnych médií, kde je plánovanie príspevkov na zdieľanie na viacerých sociálnych účtoch veľmi jednoduché. Podporuje Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn, Foursquare, WordPress a mixi.

Najprv sa zaregistrujte na bezplatný účet na stránke Hootsuite.com a pridajte uprednostňované účty sociálnych médií.

HootSuite-AddAccounts

Ďalej prejdite na položku Publisher a pridajte informačný kanál RSS svojho blogu.

HootSuite-AddRss

Nakoniec musíte do svojich príspevkov pridať funkciu AutoSchedule.

HootSuite - automatizácia

HootSuite sa dá ľahko nakonfigurovať a na jednom účte môžete naplánovať naraz až 10 príspevkov. Navrhujem, aby ste použili rôzne účty HootSuite pre rôzne webové stránky WordPress.

myšlienky

Dúfam, že vám tieto techniky budú užitočné. Ak viete o ďalších trikoch a technikách automatizácie zverejňovania sociálnych médií bez doplnkov, zdieľajte ich v časti Poznámky nižšie.