Kľúčové tipy na vytváranie firemných webových stránok pomocou WordPress

Tipy na vytváranie firemných webových stránok pomocou WordPress

Obchodné webové stránky sú nevyhnutnosťou pre každého, kto chce vytvoriť meno pre seba alebo svoju spoločnosť v tomto modernom svete. Z tohto dôvodu rozhodne nie je niečo, čo by sa malo brať na ľahkú váhu. Kým dobrý web môže pomôcť prilákať nových klientov, zlý ich môže odvrátiť. Z tohto dôvodu som zostavil zoznam štyroch nevyhnutných tipov, ktoré potrebujete vedieť skôr, ako si vytvoríte webovú stránku svojej firmy pomocou programu WordPress. Je to jednoduchšie, ako si myslíte!

1. Definujte účel svojich webových stránok

Zistiť, aký je účel vášho nového webu, sa môže javiť ako zrejmé miesto, kde začať, ale veľa ľudí vstupuje do procesu vytvárania webových stránok bez toho, aby presne vedeli, čo chcú na svojich stránkach sprostredkovať alebo ako to chcú sprostredkovať. To sa môže okamžite prejaviť všetkým návštevníkom, ktorých dostanete, a to je rozhodne zlý spôsob, ako začať.

Namiesto toho by ste mali stráviť nejaký čas zvažovaním každého aspektu svojho webu a položiť si otázky ako „kto chcem nájsť moju webovú stránku?“A„čo chcem, aby moji návštevníci robili, keď budú tu?„Toto je dobré cvičenie, ktoré vám pomôže objaviť nielen to, ako iniciovať proces, ale ako manévrovať a neskôr vykonať zmeny..

Medzi ďalšie veci, ktoré treba zvážiť, patrí, ako často budete posielať aktualizácie a správy, či chcete pridať možnosť predajňa ako najlepšie zhromažďovať informácie od vašich používateľov a či ich potrebujete prémiové funkcie ako je plánovanie schôdzky alebo fórum.

To môže znieť ako veľa na pamäti, ale ak urobíte veci krok za krokom, budete mať dobré znalosti o svojich potrebách, okrem potrieb svojich klientov, v žiadnom momente. Samozrejme, rôzne riešenia napríklad tvorcov webových stránok a rôzne platformy CMS umožňujú rôzne možnosti a vlastnosti. Tu vo WPExplorer cítime, že WordPress je ideálny pre malé podniky,

2. Vyberte tému profesionálneho WordPress

Celkom viacúčelové téma WordPress pre Infoprenuers

Bez ohľadu na to, kde sa v živote nachádzate, mali by ste sa vždy snažiť dať svoju najlepšiu tvár vpred. To isté platí pre webové stránky vašej firmy. Aj keď vzhľad nie je všetko, záleží na ňom viac, než si myslíte.

Ak vytvárate svoje vlastné webové stránky, je pravdepodobné, že zrealizujete návrh z vopred pripravenej šablóny alebo témy. Na výber sú doslova tisíce ľudí a štýlovo sa pohybujú od elegantných a moderných až po svetlé a hlasné. Je dôležité, aby ste si zvolili tému, ktorú si vyberiete, ale je pravdepodobne ešte dôležitejšie, aby mala univerzálnu príťažlivosť. Je to preto, že váš web je navrhnutý tak, aby konvertoval vašich používateľov, a nie aby vyhovoval vašim vlastným preferenciám.

Preto odporúčam hrať na bezpečie, najmä pokiaľ ide o dosiahnutie aury profesionality. Vyberte šablónu, ktorá je navrhnutá na použitie firmami a spoločnosťami. Tieto témy vytvárajú dojem a dojem, ktorý vzbudzuje dôveru a vo všeobecnosti zahŕňajú ďalšie funkcie a bezplatné informácie, ktoré by ste mohli považovať za užitočné.

Pretože existuje toľko možností, odporúčam porovnať niekoľko hlavných tém. Ak chcete pomôcť, prečítajte si prehľad najlepších tém WordPress firmy WPExplorer. Je to skvelé miesto na štart a obsahuje 20 absolútne najlepších bezplatných a prémiových tém pre každú cenovú položku. Môžete tiež odložiť názor kolegov, priateľov a dokonca aj rodiny. S druhým názorom nie je nič zlé.

3. Využite príslušné doplnky

Najlepšie webové platformy poskytujú používateľom tisíce bezplatných a platených doplnkov, ktoré vám môžu pomôcť transformovať vaše webové stránky zo statickej stránky na prevodný počítač. Trik spočíva v hľadaní najlepších doplnkov pre vaše firemné webové stránky a ich správnej implementácii.

Existuje niekoľko doplnkov, ktoré by mali mať všetky webové stránky. Patria sem bezpečnostné nástroje, ktoré vám pomôžu zaistiť bezpečnú návštevu vašich stránok, zálohovacie nástroje na zabránenie strate údajov v prípade, že sa niečo zhorší, a nástroje SEO na podporu propagácie vášho webu v rámci populárnych vyhľadávacích nástrojov. Existuje tiež veľa doplnkov, ktoré sú špecifickejšie pre podnikanie.

MonsterInsights Analytics pre WordPress

Prvý nástroj, ktorý odporúčam nainštalovať, je ten, ktorý vám môže poskytnúť analytiku. Nástroje Analytics ako MonsterInsights sú základným spôsobom, ako sledovať, kto navštevuje vaše stránky, a môžu vám poskytnúť dôležité informácie o tom, ako a prečo priťahujete týchto používateľov..

MailChimp pre WordPress

Ďalej zvážte registráciu na e-mailovú marketingovú službu, ako je MailChimp. Web je vynikajúci spôsob, ako pomôcť vytvoriť databázu potenciálnych mien klientov, ale ak ju nevyťažíte maximum, je celkom zbytočný. Službu môžete integrovať priamo na svoju webovú stránku s ktorýmkoľvek z týchto bezplatných doplnkov pre prihlasovacie formuláre MailChimp na zhromažďovanie informácií na vytvorenie zoznamu e-mailov bez toho, aby ste z vašej strany museli konať..

Rezervácia Ultra Pro pre WordPress

Nakoniec, ak je to relevantné pre vaše podnikanie, môžete implementovať riešenie plánovania schôdzok. Namiesto toho, aby ste od svojich klientov vyžadovali telefonické stretnutie, vaše webové stránky to môžu urobiť za vás a aktualizovať vaše záznamy v reálnom čase, aby ste si nikdy nezmeškali rytmus. Nástroje ako Rezervácia termínov Ultra Pro alebo iný rezervačný formulár pre WordPress sa môže plne integrovať do softvéru, ktorý práve používate, a vaši zákazníci ocenia jeho pohodlie.

4. Napíšte dobrý obsah a udržiavajte blog

Vytváranie obsahu

Dôležitosť dobrého obsahu nemožno nadhodnotiť. Webové stránky žijú a umierajú podľa svojej práce a za najlepší obsah sa často odmeňuje spoločenské zdieľanie, hodnotenie vyhľadávacích nástrojov a externé prepojenie..

Preto odporúčam, aby každá webová stránka obsahovala blog. Bez ohľadu na to, aké je vaše pole alebo účel vášho webu, blog je vynikajúci spôsob, ako prilákať používateľov, ktorých by ste inak nenašli. Dôvodom je skutočnosť, že každý vytvorený obsah zvyšuje účinnosť a dôležitosť vášho webu.

Nie všetok obsah je, samozrejme, dobrým obsahom. Na vytváranie kvalitného obsahu môžete použiť naše tipy na profesionálne blogovanie alebo si môžete zapožičať nezávislého pracovníka, aby ste si zaistili, že máte niekoho, na koho sa môžete spoľahnúť pri jeho vytváraní. Alebo použite svoj blog na zdieľanie obsahu z iných relevantných stránok. Zistíte, že blog vašej stránky je najcennejším zdrojom, ktorý vytvoríte.

záver

Chýba nám niečo? Mať otázku? Alebo máte ďalšie tipy pre nové podniky, ktoré si vytvárajú svoju prvú webovú stránku? Podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me