Na vytvorenie opakovaného prenosu použite oznámenia push

Na vytvorenie opakovaného prenosu použite oznámenia push

Ak chcete zaujať publikum, musíte byť schopní zmysluplne upútať ich pozornosť. Toto nie je vždy ľahká úloha, najmä ak je na mobilných zariadeniach toľko rozptýlenia.

Našťastie push oznámenia ponúkajú efektívne riešenie. Oznámenia typu push sú pre vydavateľov a ďalšie firmy spôsob, ako doručiť svojim publikám priame správy v reálnom čase, aby pomohli propagovať zapojenie a zvýšiť návštevnosť..

V tomto príspevku diskutujeme o tom, aké sú oznámenia push, a vysvetlíme výhody ich použitia. Ďalej vás prevedieme štyrmi tipmi, ako používať oznámenia push na vytvorenie opakovanej premávky, a diskutovať o ich nastavení na vašom webe WordPress. Začnime!

Výhody používania upozornení Push

Upozornenia Push sú kontextové správy, na ktoré sa dá kliknúť a ktoré sa dajú použiť v prehliadačoch alebo mobilných zariadeniach a aplikáciách. Sú to forma okamžitej priamej komunikácie v reálnom čase.

Pomocou upozornení push môžu vydavatelia:

 • Oslovte svojich čitateľov tam, kde trávia väčšinu času na svojich mobilných zariadeniach
 • Pridajte nový kanál, ktorý ovládajú priamo, ktorý je podobný spravodajcu, ale s vyššou mierou otvorenia a prekliknutia
 • Zvýšte angažovanosť a spiatočné návštevy a pomôžte z príležitostných návštevníkov stať sa vernými čitateľmi a vytvárať návyky

Obzvlášť vydavatelia správ a obsahu môžu využívať oznámenia push. Koniec koncov, ponúkajú efektívny spôsob doručovania časovo citlivého obsahu, príbehov a aktualizácií čitateľom. Oznámenia typu push môžu tiež plniť rovnakú úlohu ako informačné letáky, pokiaľ ide o budovanie základne verných čitateľov.

Ďalšou výhodou oznámení push je jednoduchosť procesu prihlásenia. Napríklad prví návštevníci vašich stránok alebo mobilných aplikácií budú musieť vybrať iba dovoliť keď sa zobrazí výzva, môžete ich pridať do svojho zoznamu účastníkov.

Aktivujte funkciu Push Notification

Upozornenia na push aplikácie pre mobilné zariadenia majú vysokú mieru prihlásenia. Podľa prieskumu, takmer 60 percent internetového prenosu pochádza z mobilných zariadení, pričom miera oznamovania prihlášok push-up pre mobilné aplikácie je 43,9% pre používateľov systému iOS a 91,1% pre používateľov systému Android (keďže proces je na tejto platforme automatický).

Teraz, keď sme sa zaoberali užitočnosťou upozornení push, pozrime sa na štyri tipy, ako ich použiť na vytvorenie opakovanej návštevnosti vášho blogu alebo spravodajskej stránky..

1. Vytvárajte jasné, stručné správy a používajte program Emojis

Oznámenia push sú krátke. Zvyčajne máte len asi 40 znakov, ktoré upútajú pozornosť používateľov a sprostredkujú vašu správu. Preto sa odporúča používať jednoduchý a priamy jazyk.

Nezabudnite zvoliť témy, ktoré sú relevantné pre vašich čitateľov. Je tiež užitočné usporiadať vašu správu tak, aby vzbudila pocit naliehavosti a inšpirovala k činnosti. Pre vydavateľov správ by jedným zo spôsobov, ako upútať pozornosť, bolo zahrnúť výraz ako „BREAKING NEWS“ do oznámenia o aktuálnom a dôležitom príbehu.

Okrem toho budete chcieť vyskúšať chytľavé jednorazové vložky a výzvy na akciu (CTA). Výskum tiež zistil, že používanie emodži v oznámeniach push môže výrazne zvýšiť angažovanosť.

Oznámenie o tlači Emojis

Emojis môže pomôcť pri sprostredkovaní určitej emócie alebo tónu vo vašej správe. Navyše môžu vylepšiť celkový vzhľad oznámenia.

Je tiež dôležité vytvoriť lákavú správu o prihlásení. Na rozdiel od webových upozornení, ktoré používajú iba správy typu „povoliť“ alebo „blokovať“, upozornenia push v mobile umožňujú personalizovať odoslanú správu.

Pri tvorbe správy o prihlásení zvážte, či chcete čitateľovi povedať, akú hodnotu má aktivovať a vysvetliť, čo získajú (najnovšie správy, najnovšie aktualizácie, špeciálne propagácie atď.). Môžete tiež prispôsobiť položky „Povoliť“ a „Don“ ‘t Povoliť’ tlačidlá, aby boli trochu prispôsobivejšie pomocou výrazov ako „Áno!“ alebo „Možno neskôr“.

2. Segmentujte svoje publikum

Ľudia nechcú byť neustále bombardovaní správami, najmä tými, ktoré pre nich nie sú relevantné. Použitie všeobecného prístupu k vysielaniu upozornení môže viesť k tomu, že vaši zákazníci budú naštvaní a odhlásia sa.

Podľa prieskumu môže segmentácia publika na oznámenia push zvýšiť MP 218 percent. Identifikáciou svojich odberateľov na základe ich záujmov môžete doručovať správy, ktoré sú prispôsobené každému jednotlivcovi. To by zase malo zvýšiť pravdepodobnosť, že správy otvoria.

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete svojich odberateľov kategorizovať. Napríklad vydavatelia správ môžu segmentovať používateľov na základe kategórií obsahu, ktoré čitateľ zaujíma. Medzi ďalšie možnosti segmentácie patrí časové pásmo, miesto a typ zariadenia.

Mobilné aplikácie tiež umožňujú vydavateľom obsahu umožniť svojim odberateľom, aby si vybrali, aký typ upozornení chcú a kedy. To umožňuje užívateľovi cítiť sa viac pod kontrolou a menej bombardovaní zbytočnými správami.

Príklad tejto techniky v akcii je uvedený v nastaveniach oznámenia The New York Times pre svoju mobilnú aplikáciu.

Nastavenia segmentu upozornení Push

Vydavatelia obsahu a správ môžu pomocou týchto nastavení vytvoriť hodnotné správy pre svoje publikum. Môžete sa dozvedieť, ktoré príbehy majú vaše publikum záujem o zasielanie upozornení push, a podľa toho ich prispôsobiť.

3. Dbajte na časovanie a frekvenciu správ

Jedna štúdia zistila, že takmer 40 percent používateľov tvrdia, že sa odhlásili z oznámenia push, pretože ich rušia v nesprávnom čase. Okrem toho viac ako polovica uviedla, že sa prihlásili, pretože zistili, že oznámenia o podráždení dráždia.

Výskum ukázal, že najvyššia miera kliknutia na oznámenia push sa vyskytuje v utorok a mimo pracovnej doby. Toto je, samozrejme, zovšeobecnenie. Určenie najefektívnejších časov a frekvencií vašich upozornení na tlač môže trvať niekoľko pokusov.

To je ďalší dôvod, prečo je segmentácia kľúčová; môže vám pomôcť určiť, kedy sa majú zasielať správy každej kategórii účastníkov. Webové stránky elektronického obchodu môžu napríklad pomocou upozornení push reagovať na opustenie nákupného košíka.

Oznámenie o elektronickom obchode

Segmentácia publika vám navyše umožňuje prispôsobiť správy na základe ich časových pásiem a umiestnení. Ak sa polovica publika nachádza v inom časovom pásme ako vy, nechcete posielať správy, ktoré dostanú uprostred noci..

Vydavatelia správ, blogov a iného obsahu môžu často ťažiť z posielania správ hneď ráno. Napríklad New York Times každý deň zasiela upozornenie „Ranné brífingy“.

4. Sledujte správne metriky

Rovnako ako v prípade každej marketingovej stratégie je sledovanie výkonu vašich upozornení push nevyhnutné, ak chcete vidieť, čo funguje a čo nefunguje. Môže trvať nejaký čas, kým sa zistí, na aké druhy správ a načasovanie vaše publikum reaguje.

Existujú určité metriky, ktorým je potrebné venovať pozornosť, ktoré vám môžu pomôcť vyhodnotiť výkonnosť upozornení prostredníctvom push, vrátane:

 • CTR
 • Sadzby za opt-in a opt-out
 • Otvorené sadzby
 • Miera retencie

Najlepšie spôsoby získavania a analýzy údajov sa líšia v závislosti od platforiem a systémov, ktoré používate na zasielanie upozornení. Dôležité je však to, že vaša stratégia sledovania zostáva konzistentná, takže môžete neustále optimalizovať a vylepšovať svoje oznámenia push.

Ako posielať oznámenia push pomocou WordPress

Je dôležité pochopiť, že niektoré existujú rozdiely medzi webovými a mobilnými oznámeniami push. Webové upozornenia neponúkajú možnosti prispôsobenia napríklad pre správy, ktoré napríklad umožňujú mobilné upozornenia. Tiež vám nedovolia osloviť používateľov systému iOS. Výskum navyše zistil, že upozornenia na push v mobilných aplikáciách majú vyššie miery otvorenia a prekliknutia.

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete posielať oznámenia push ktoréhokoľvek typu pomocou programu WordPress. Napríklad na posielanie webových upozornení môžete použiť nástroj ako napr OneSignal.

Doplnok OneSignal Free Web Push Notifications

Ak chcete nainštalovať tento doplnok WordPress, prejdite na informačný panel WordPress a prejdite na Doplnky> Pridať nové. Vyhľadajte doplnok OneSignal a potom ho nainštalujte a aktivujte. Odtiaľ sa môžete obrátiť na nášho šikovného sprievodcu a pridať ďalšie upozornenia na WordPress.

Na druhej strane, ak chcete poslať upozornenia push pre mobilné zariadenia, môžete vytvoriť verziu mobilnej aplikácie svojho webu pomocou služby, ako je napríklad MobiLoud.

Mobilné aplikácie MobiLoud WordPress

ich bezplatný doplnok pomáha jednoducho proces premeny vášho webu WordPress na aplikáciu, ktorú potom môžete použiť na odosielanie upozornení. S MobiLoud môžete vytvárať a automaticky odosielať oznámenia push priamo z hlavného panela WordPress. Čitateľom tiež poskytuje možnosť rozhodnúť sa, pre ktoré témy chcú dostávať oznámenia push. Je to ideálne riešenie pre blogy, spravodajské weby a iných vydavateľov obsahu, ktorí chcú zvýšiť mieru zapojenia.


V tomto preplnenom digitálnom prostredí máte len toľko príležitostí zapojiť návštevníkov a presvedčiť ich, aby sa vrátili. Oznámenia typu push ponúkajú efektívny spôsob, ako to dosiahnuť.

Našťastie je vytváranie oznámení o webe a mobilných push prostredníctvom WordPress jednoduché. Pritom nezabudnite na tieto štyri tipy:

 1. Vytvárajte jasné, chytľavé a výstižné správy s ikonami emodži, aby ste zvýšili zapojenie.
 2. Pomocou mobilnej aplikácie môžete segmentovať svoje publikum a vytvárať cielené správy.
 3. Pamätajte na načasovanie a frekvenciu doručovania upozornení.
 4. Sledujte metriky, ktoré sú pre vaše podnikanie najdôležitejšie, aby ste mohli optimalizovať a vylepšiť svoju stratégiu notifikácie push.

Máte nejaké otázky týkajúce sa používania upozornení push? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me