Čo potrebujete vedieť o Managed WordPress Hosting

V priebehu posledných desiatich rokov zohral WordPress obrovskú úlohu v demokratizácii webu. V dnešnej dobe si môže ktokoľvek vytvoriť blog v priebehu niekoľkých minút so svetovým obľúbeným systémom správy obsahu bez obáv z akýchkoľvek potenciálne mätúcich technických záležitostí..

Existuje však veľa dôležitých vecí, ktoré sa dejú „pod kapotou“. Tieto problémy týkajúce sa koncových zariadení ovplyvňujú mnoho webov. Iní ľudia zisťujú, že aktualizácia programu WordPress a jeho doplnkov je problémom. Aj keď je WordPress úžasný systém na správu obsahu, správa manažéra môže byť problémom.

Našťastie sa objavil trh, ktorý sa postará o túto zodpovednosť za vás – spravovaný hosting WordPress. V tomto príspevku vysvetlím, čo to je, kto by to mohol potrebovať a prečo. Budem tiež obsahovať niekoľko spoločností, ktoré pôsobia v spravovanom hostingovom podniku WordPress.

Čo je riadený hosting WordPress?

Stručne povedané, spravovaný hosting WordPress sa zaoberá všetkými backendovými úlohami súvisiacimi so spustením blogu WordPress, takže nemusíte. Týmto spôsobom sa môžete zamerať na to, na čom skutočne záleží: predaj vašich výrobkov a / alebo služieb zákazníkom.

Hostia vaše stránky, samozrejme. Okrem toho prinášajú aj špecifické skúsenosti so systémom WordPress a pracujú na optimalizácii vašich stránok v mnohých oblastiach: rýchlosť, bezpečnosť, dostupnosť, aktualizácie jadra WordPress a kompatibilita doplnkov. Sean O’Brien, marketingový riaditeľ spoločnosti Pagely, sumarizuje to, čo považuje za kľúčové výhody spravovaného hosťovania WordPress:

Zabezpečenie, rýchlosť (SEO) a aktualizácie. Pracujeme výlučne a snažíme sa maximalizovať všetky tri.

Kto by mal mať riadený hosting WordPress?

Spravovaná služba WordPress poskytuje pomoc na rôznych frontoch. Ale možnosť nie je pre každého. Napríklad plány spoločnosti Pagely začínajú na $ 24, pričom drahšie možnosti ponúkajú viac funkcií. Náklady nie sú ochromujúce, ale tiež to nie je nič, čo by čuchalo. Osobných blogerov by pravdepodobne bolo lepšie bez riadeného hostingu.

Na druhej strane, malé podniky a veľké spoločnosti by to určite mali zvážiť. Náklady na spravované hostenie blednú v porovnaní s nákladmi na prenájom správcu systému. Nákup spravovaného hostingového plánu WordPress bude lacnejší ako zaplatenie niekoho, kto pracuje pre vašu spoločnosť a rieši problémy.

Pamätajte tiež, že riadený hosting je zameraný konkrétne na WordPress. Ak chcete, aby boli vaše stránky špičkové, môže sa vám vyplatiť poskytovateľ zameraný na váš systém správy obsahu.

Aké ťažké je prepnúť?

Pri bežnom hostovaní môže byť migrácia stránok z jedného poskytovateľa na druhého frustrujúca. Cieľom spravovaných hostiteľov programu WordPress je prijať tento bolestivý proces a urobiť z neho bolesťmenej. Výsledky sú skvelé. Vo všeobecnosti môžete očakávať migráciu s minimálnymi prestojmi – väčšina riadených poskytovateľov služieb WordPress otestuje vaše stránky na svojich serveroch a zobrazí vám ukážku pred prepínajú informácie DNS.

Jerod vysvetľuje:

Kľúčom je poskytnúť ľuďom možnosť zobraziť ukážku svojich webových stránok pred zmenou nastavení DNS. Toto umožňuje migráciu nastať „v tme“ bez ovplyvnenia živých stránok … teda bez prestojov.

Podrobnosti sa líšia v závislosti od poskytovateľa – niektoré spravované spoločnosti WordPress presunú ľubovoľnú stránku zadarmo, zatiaľ čo iné si účtujú dodatočný poplatok.

Mali by ste, samozrejme, vždy skúmať, ako rôzne spoločnosti riešia (a spoplatňujú) migráciu stránok. Sean O’Brien sumarizuje Pagelyho pravidlá:

… Pomáhame s bezplatnou migráciou na účtoch Professional a Enterprise a ponúkame migráciu za poplatok na základe iných plánov. Náklady sa líšia v závislosti od zložitosti. Webové stránky neustále presúvame, takže zriedka existujú nejaké problémy.

Čo získam z riadeného hosťovania WordPress?

Spravované hosťovanie WordPress má niektoré kľúčové výhody, a to z mnohých dôvodov, a preto sú mnohé z dôvodov, prečo je WPExplorer hostovaný na WP Engine..

  • Zvýšená rýchlosť stránok
  • Posilnená bezpečnosť
  • Spoľahlivá dostupnosť
  • Aktualizácie jadra WordPress
  • Kontroluje kompatibilitu doplnkov.

zabezpečenia

Kľúčom je bezpečnosť. Vďaka WordPressu, ktorý dnes napája asi 18% webu, je to veľký cieľ pre spamerov a hackerov. Spravované hostingové služby berú bezpečnosť veľmi vážne. Jerod podrobne opisuje prístup syntézy:

Poskytujeme denné kontroly škodlivého softvéru od spoločnosti Sucuri pre každú inštaláciu programu WordPress, ktorú hostíme. A v prípade akéhokoľvek porušenia preberáme plnú zodpovednosť za jeho vyčistenie a zamknutie stránky späť nadol. Okrem toho sme boli jedným z najaktívnejších v podnikaní v oblasti prevencie metly WordPress: pokusy o prihlásenie hrubou silou … Denne vykonávame aj zálohy každej inštalácie programu WordPress, takže z webovej stránky Synthesis nie je nikdy odstránených viac ako 24 hodín. úplné obnovenie.

Ostatné služby ponúkajú podobné funkcie zabezpečenia na ochranu svojich stránok.

rýchlosť

Tieto spoločnosti tiež berú vyššie rýchlosti ako bod hrdosti. Je však potrebné poznamenať, že zvýšenie rýchlosti sa bude líšiť v závislosti od toho, kde sa práve nachádza váš web. Chris Piepho píše:

Neexistuje žiadny skutočný spôsob, ako uviesť priemer – videl som niektoré reklamy týkajúce sa tohto problému a zistil som, že je neuveriteľne zavádzajúce … pre stránky, ktoré sú už rýchle, môže dôjsť k malej zmene, ale v skutočnosti nie je možné veľa vylepšiť … na stránkach, ktoré prechádzajú pomalosťou, existuje veľká šanca, že uvidia veľké zlepšenie.

A čo alternatívy?

Vždy existujú ďalšie možnosti, takže tá, ktorú vyberiete, závisí od vašich potrieb. Spoločnosti poskytujúce údržbu WordPress tvrdia, že majú vynikajúce služby, ale sú za cenu. Preskúmal som to v predchádzajúcom príspevku na stránkach WPExplorer. Virtuálne súkromné ​​servery a dedikované servery sú ďalšou možnosťou, ale mali by ste pamätať na to, že sa ne špecializujú na WordPress. Chris Piepho váži:

V porovnaní s menším VPS sú naše služby vo všeobecnosti cenovo konkurencieschopné a starajú sa o všetky bolesti hlavy vedenia. V porovnaní s dedikovaným serverom bude Lightning Base drahšia, ale klienti ťažia z našich skúseností so správou veľkého počtu stránok WordPress – ak potrebujú niekoho najať, aby získali podobné odborné znalosti, bude to oveľa drahšie ako naše služby..

Spravovaní hostitelia WordPress ako vždy zdôrazňujú svoju odbornosť. Sean O’Brien pokračuje:

Ak používate WordPress, naše služby sú omnoho lepšie. Naši technici sú dobre oboznámení so všetkými podrobnosťami programu WordPress vrátane doplnkov, tém a inovácií, zatiaľ čo typická technológia v štandardnej hostiteľskej spoločnosti nemusí o programe WordPress vedieť nič..

Spravuje WordPress Hosting dobrú investíciu?

Mali by ste si nakoniec zvoliť spravovaný hosting WordPress? Poznáte svoju individuálnu situáciu najlepšie, takže len vy sa môžete rozhodnúť. Dúfajme, že informácie, ktoré som tu uviedol, vám pomôžu s výberom.

Cena spravovaného hostenia WordPress sa zdá byť primeraná, najmä pre podniky, ktoré by za bežných okolností museli niekomu zaplatiť, aby sa s týmito problémami vyrovnali. Niektorí ľudia majú pocit, že dokážu zvládnuť svoje vlastné problémy so systémom WordPress na pozadí. Ak ste jedným z týchto ľudí, môže byť dobré držať sa toho, čo práve robíte.

Či už chcete alebo nechcete spravovať hosting WordPress, v konečnom dôsledku príde na logickú analýzu nákladov a prínosov – ušetrí čas a funkcie, ktoré získate, ušetria viac peňazí, ako utratíte za spravovaný hosting WordPress? Ak je odpoveď áno, potom je ťažké odôvodniť nevykonanie prepínača. Ak odpoveď nie je, môžete si vziať stránku z Doryho knihy a len ďalej plávať.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me