Osvedčené spôsoby, ako zvýšiť mieru konverzie pomocou sociálneho dôkazu

Osvedčené spôsoby, ako zvýšiť mieru konverzie pomocou sociálneho dôkazu

Marketing a psychológia sa môžu zdať dve veľmi vzdialené línie štúdia. Ale keď sa spoja, môžu robiť zázraky. Obchodníci využívajú už niekoľko rokov silu psychológie na zvýšenie predaja a rozvoj svojho podnikania. Najbežnejšou formou, v ktorej existuje, je umiestnenie produktu, jeho farba, jeho obal atď.

Spotrebitelia väčšinou nedokážu správne identifikovať svoje potreby. To bráni všetkým následným nákupným krokom, ako je vyhodnotenie dostupných alternatív a výber toho najlepšieho. Úlohou obchodníka je správne umiestniť výrobok pred potenciálnych spotrebiteľov skôr, ako pocítia potrebu kúpiť ho. A na to je psychológia mocným nástrojom. podľa budovanie sociálneho dôkazu na svojom webe budete mať možnosť hrať sa s psychológiou vášho klienta a ovplyvňovať ho pri rozhodovaní o rozvoji svojho podnikania.

Čo je sociálny dôkaz?

Umiestňovanie produktov a stanovovanie cien môžu byť prvou vrstvou marketingu, ale na hlbšej úrovni obchodníci používajú FUD a FOMO.

FUD koncept, ktorý znamená Strach, Neistota a Pochybnosti, je taký silný, že môže prinútiť vašich potenciálnych spotrebiteľov, aby zastavili, premýšľali a zmenili svoje správanie. FUD a FOMO sú dva podobné pojmy a môžu sa používať zameniteľne. FOMO znamená Fear of Missing Out, ktorý rezonuje základný koncept modelu FUD.

Ako teda prinútite svojich zákazníkov, aby prestali robiť to, čo robia, na chvíľu premýšľali a menili svoje nákupné správanie? Jedným z najúčinnejších nástrojov využívaných na využitie modelu FOMO a FUD je Sociálny dôkaz.

Sociálny dôkaz je obsah generovaný používateľmi, ktorý sa prirodzene časom hromadí na rôznych platformách sociálnych médií. Najbežnejšou formou sociálneho dôkazu sú komentáre online, recenzie, hodnotenia a zmienky. Sociálny dôkaz však môže existovať aj vo forme počtu stiahnutí a nových registrácií e-mailov.

Prečo je sociálny dôkaz efektívny??

Áno, samozrejme, že to funguje. Strach je prvá a najprimitívnejšia emócia u ľudí a tiež najsilnejšia. Účelom sociálneho dôkazu však nie je vniesť strach vašim spotrebiteľom. Vo vašich spotrebiteľoch sa už väčšinou objaví strach. Spotrebitelia sa obávajú nákupu zlého produktu, obávajú sa, že dôjde k strateniu dobrých výrobkov, obávajú sa plytvania peniazmi, obávajú sa, že nedostanú všetky funkcie, obávajú sa, že nedostanú dostatok post-nákupnej podpory. Zoznam môže pokračovať.

Ako obchodník musíte vyriešiť tieto obavy a pochybnosti. Prečo by ste však mali používať Sociálny dôkaz? Dáme vám dva dôvody, ale najprv sa vrhneme na dve štatistiky. Podľa správy 60% milénia nakupuje reaktívne nákupy kvôli spoločnosti FOMO. Efektívna miera marketingu spoločnosti FOMO je 87%. Teraz si povedzme teóriu.

Podľa Roberta Cialdiniho, ktorý napísal vo svojej knihe Vplyv: Psychológia presvedčovania, „Správanie vnímame v danej situácii ako korektnejšie do tej miery, do akej ho vidíme vykonávať ostatní“. Prvý dôvod hovorí, že ak vidíte, že niektorý z vašich priateľov vykonáva určitú úlohu, budete viac povzbudení, aby ste to vykonávali sami. Podobne, ak vidíte, že vaši priatelia vyberajú produkt pred inými alternatívami, je pravdepodobnejšie, že si ten istý produkt kúpite.

A druhý dôvod hovorí, že vzhľadom na neistotu hľadáme informácie od ostatných. A nielen to, predpokladáme, že majú exkluzívnejšie informácie, ku ktorým nemáme prístup, a preto akékoľvek rozhodnutie, ktoré prijmú, bude hodné nasledovania.

Typy sociálneho overenia na zvýšenie konverzie

Využitím sociálneho dôkazu dokážete zvýšiť svoje tržby a posunúť svoj web na novú úroveň. Bez ďalšieho upovedomenia sa pozrime na niektoré z najúčinnejších spôsobov, ako môžete na svoj web pridať sociálny dôkaz a zvýšiť počet konverzií..

1. Aktivita zákazníka v reálnom čase

Aktivita zákazníka je skvelý spôsob, ako informovať návštevníkov stránok o tom, čo starí používatelia robia na vašom webe. To tiež výrazne zlepšuje užívateľské prostredie pri navigácii na vašom webe. Zobrazením aktivity publika na webe v reálnom čase môžete v podstate vytvoriť sociálny dôkaz svojich webových stránok a povzbudiť ostatných, aby v tomto procese urobili to isté..

Aktivita zákazníka v reálnom čase

NotificationX je jedným z najúčinnejších nástrojov, ktorý vám umožňuje zobrazovať automatizované aktivity zákazníkov v reálnom čase a vytvárať okamžité sociálne dôkazy na vašom webe. Tento doplnok ZDARMA pre WordPress vám umožňuje okamžite budovať dôveryhodnosť vašej firmy a zvýšiť mieru konverzie.

Hľadáte spôsob, ako pridať najnovšie oznámenia o predaji bez služby tretej strany? Doplnok pre upozornenie WooCommerce je skvelý spôsob, ako na svoj web WordPress pridať živý predajný kanál.

2. Naliehavo použite sociálny dôkaz

Pamätajte, aké dôležité je pre obchodníkov strach. Strach z nedostatku kvalitných výrobkov za nižšiu cenu vedie väčšinu spotrebiteľov k prebudeniu v noci. Ale ako marketingový pracovník nie je vašou úlohou vystrašiť ľudí. Vašou úlohou je využiť ich strach a vyzvať ich, aby bezodkladne podnikli určité kroky. Týmito akciami môžu byť:

  • Kúpte si svoj produkt
  • Zaregistrujte sa do odberu noviniek
  • Zanechať komentár
  • Sľubné dary

Ako si však vytvoríte pocit naliehavosti? Skvelým nástrojom by bola animácia vzhľadu vyskakovacieho okna. Svoj obsah nastavíte v rozbaľovacom zozname a rozbaľovacie pole sa zobrazí, len keď sa vykoná určitá akcia. Tento nepredvídaný a náhly vzhľad vyskakovacieho poľa nezaujme pozornosť vašich používateľov.

Pop-up okná NotificationX

NotificationX umožňuje vytvárať kontextové okná, ktoré môžu obsahovať akúkoľvek formu správ o sociálnom overení. Dodáva sa s viacerými vstavanými šablónami, ktoré môžete nasadiť okamžite, akonáhle ste ich vyplnili svojím vlastným obsahom.

Doplnok WordPress plánovača WooCommerce

Alebo môžete použiť doplnok ako Plánovač pre WooCommerce a pridať obmedzené časové alebo sezónne ponuky. Pomocou vstavaného časovača odpočítavania môžete zákazníkom ukázať, koľko času zostáva na zachytenie obchodu. A môžete automaticky naplánovať čas začiatku a konca, ako aj e-mailové upozornenie na vypredané položky.

3. Expozícia alebo popularita sociálnych médií

Expozícia sociálnych médií je obojsmerný proces. Prví marketingoví kurátori venujú sociálny dôkaz z rôznych platforiem sociálnych médií a po druhé ich využívajú, aby sa ubezpečili, že majú silnú online prítomnosť..

Expozícia alebo popularita sociálnych médií

Môže k tomu dôjsť tak, že povzbudíte viac ľudí, aby zanechali recenzie a hodnotenia pre vašu firmu. Keď vytvoríte sociálny dôkaz so silnou online prítomnosťou, viac ľudí sa bude cítiť povzbudených, aby zostali v spojení so svojimi účtami sociálnych médií pre budúce oznámenia, ako sú napríklad zľavy a vylepšenia funkcií. A na svoje stránky môžete ľahko pridať doplnok WordPress pre sociálne médiá a pridať svoje odkazy, sociálne počty, posledné príspevky a ďalšie položky.

4. Ohlasy zákazníkov

V prístupe inteligentného marketingu vlastník firmy vie, že spokojní zákazníci môžu riadiť svoj predaj viac ako presvedčivý predajný profil alebo zástupca. Ohlasy zákazníkov robia to, že dáva vášmu webu toľko potrebnej dôveryhodnosti.

Ohlasy Sociálny dôkaz

Recenzia témy Total WordPress

Ak predstavíte pozitívnu spätnú väzbu od svojich klientov, môžete si na svoj web vytvoriť okamžitý sociálny dôkaz a povzbudiť ostatných, aby vyskúšali vaše služby. Ak na svojom webe používate Elementor Page Builder, potom si môžete vyskúšať doplnky pre Elementor na ľahké zobrazenie atraktívnych posudkov na svojom webe. V opačnom prípade existuje veľa dobrých doplnkov o posudkoch WordPress, pomocou ktorých môžete na svoju stránku pridať časť s posudkami..

5. Potvrdenia odvetvia alebo odborníci

V dnešných marketingových javoch sa vplyvný marketing stal veľkým problémom pre rast vášho podnikania. Podstatou tejto marketingovej stratégie je osloviť úplne novú skupinu publika. Keďže ovplyvňovatelia celebrít majú svoje vlastné súbory veľkých sledovateľov, dáva vám to zaujímavú príležitosť, ako ju využiť. Ak odporúčajú alebo spomínajú váš produkt prostredníctvom svojich kanálov, viedlo by to k ovplyvneniu mnohých dôveryhodných sledovateľov, ktorí by vás tiež vyskúšali skontrolovať. Týmto spôsobom môžete pomocou tejto techniky sociálneho zabezpečenia vziať svoju firmu na novú úroveň.

Povedzme napríklad: Bob WP je vplyvnými osobami pre WordPress. Vďaka svojim odborným súhlasom prostredníctvom recenzií Podcast alebo YouTube je viac ľudí ochotných skontrolovať, čo ponúka váš produkt, a vyskúšať ich aj sami. To je dôvod, prečo môže byť marketing spoločnosti Influencer absolútne rozhodujúci pre rozpoznanie vašej značky a oslovenie širšieho publika.

6. Integrácie s inými platformami

Obchodné partnerstvo môže byť veľmi dôležité pre rast vašej spoločnosti. Je veľmi populárnou marketingovou stratégiou osloviť novú skupinu používateľov a získať prístup k novým produktom. Najdôležitejšie je, že čím väčšia integrácia s populárnymi platformami by ľudí povzbudila, aby dôverovali svojim produktom.

integrácia wp optin kolies

Koleso WP Optin integrácia

Len na to myslite týmto spôsobom, keď pri nákupe z elektronického obchodu máte tendenciu najprv skontrolovať pravosť, však? Keď vidíme integráciu iných platforiem, cítime sa oveľa pohodlnejšie dôverovať spoločnosti. Vďaka tejto technike sociálneho dôkazu môžete svoju firmu presvedčiť o dôveryhodnosti nových návštevníkov a výrazne zlepšiť konverziu.

7. Počty sociálnych akcií

V súčasnej dobe platforma sociálnych médií ovplyvňuje veľa návštevníkov od čítania akéhokoľvek blogu až po rozhodnutie o kúpe. Prezentácia počtu sociálnych podielov na vašom webe dodáva vášmu obsahu okamžitý sociálny dôkaz. Povzbudzuje vaše publikum, aby uverilo vašej spoločnosti a vyskúšalo, čo ponúkate.

V priebehu rokov bolo sociálne zdieľanie osvedčeným spôsobom, ako zvýšiť konverziu stránok. Pokiaľ ide o obsahový marketing, zobrazenie celkového počtu zdieľaní na vašom blogu ovplyvňuje ostatných návštevníkov, aby si to sami vyskúšali. Čím viac ľudí bude zdieľať alebo prezerať váš obsah, pravdepodobne získate väčšiu interakciu.

8. Hodnotenia a recenzie

V podstate online hodnotenia a recenzie udržujú úplnú reputáciu vašej obchodnej platformy pre vonkajší svet. Je to príležitosť zanechať dobrý prvý dojem medzi návštevníkmi vašich stránok. Noví ľudia budú mať záujem o kúpu vašich produktov, ak vaši zákazníci zanechajú pozitívnu spätnú väzbu pri vyskúšaní vašich služieb.

Hodnotenia a recenzie Sociálny dôkaz

Podľa prieskumu, ktorý uskutočnil Feedvisor 90% ľudí nebude kupovať žiadny produkt od Amazonu pod 3 hodnotenia. Nielen to, že 50% rozhodnutí o nákupe sa prijíma po návšteve ktorejkoľvek stránky, keď sa pozerajú na pozitívne recenzie s dobrým hodnotením. Preto je absolútne nevyhnutné, aby ste vo svojej podnikateľskej platforme využili sociálny dôkaz predstavením zákazníckych hodnotení.

WooCommerce má vstavané hodnotenia spolu s možnosťou povoliť iba recenzie od skutočných zákazníkov. To zaisťuje, že vaše recenzie sú skutočné a dôveryhodné.

9. Sociálne médiá

Sociálne médiá spomínajú, keď vás ľudia označia vo svojich príspevkoch alebo komentároch, aby vás upozornili. V tomto dni a veku je to najpopulárnejší spôsob, ako získať názov vašej značky na celom svete. Takže, kedykoľvek ľudia odporučia vašu spoločnosť prostredníctvom ich účtu, môže to byť pre vás veľmi prospešné. Bude to fungovať ako sociálny dôkaz a ostatní ľudia by sa cítili ovplyvnení, aby si to vyskúšali.

Sociálne médiá

Takto môžu spomínané sociálne médiá mať obrovský vplyv na rast vášho podnikania. Pomocou marketingového doplnku FOMO NotificationX môžete na webe ľahko predstaviť svoje sociálne médiá. Svoje účty sociálnych médií môžete prepojiť so serverom Zapier a začať využívať sociálny dôkaz so svojimi stránkami zobrazovaním kontextových okien, kedykoľvek vás niekto odporúča.

10. Odporúčania zákazníka

Pamätáte si na príslovie: „Zákazníci majú vždy pravdu?“ Nie je potrebné si myslieť, že sú to tie najdôležitejšie veci vo vašom podnikaní. Hodnotné slová vašich spokojných zákazníkov môžu viesť k skvelému zdroju vašej firmy. Bohužiaľ, veľa ľudí si často neuvedomuje dôležitosť tohto aspektu. Podľa prieskumu, ktorý uskutočnil Ragan’s PR Daily, 83% kupujúcich sú v skutočnosti ovplyvnené odporúčaniami od svojich priateľov a rodiny.

Rovnaký trik je možné použiť aj pre váš obchod so systémom WordPress. S pomocou aplikácie NotificationX môžete zobraziť úžasné recenzie týkajúce sa vašich doplnkov WordPress a rozšíriť svoje podnikanie.

11. Populárne príspevky alebo produkty

Zobrazovanie súvisiacich príspevkov alebo produktov je jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako prinútiť návštevníkov navštíviť to, čo ponúkate. Je to pomerne účinná technika, ktorá pomáha používateľom nájsť to, čo hľadajú. Nájdením alternatív na tom istom mieste by nemuseli ísť na inú stránku. Preto môže byť veľmi prospešné udržať záujem publika a zvýšiť zapojenie stránok do procesu.

Populárne príspevky alebo produkty

V prípade platformy elektronického obchodu môžete svoje produkty zaraďovať do kategórie najpredávanejších alebo najobľúbenejších. Viditeľné sekcie, ako sú tieto, sú povinné uchopiť návštevníkov okamžite po pripojení a pozrieť sa aj na vaše ďalšie produkty. Pomocou tejto techniky sociálneho overenia môžete takto previesť na svoje webové stránky konverziu. Napríklad WooCommerce obsahuje už zabudovaný widget „Produkty podľa hodnotenia“. Môžete tak ľahko inzerovať svoje najlepšie hodnotené položky na bočnom paneli, v päte alebo v inej oblasti pripravenej na widget. Alebo použite integrovanú funkciu rozšírenia WooCommerce (pri vytváraní produktu na karte „Prepojené produkty“) na odporúčanie doplnkových položiek na produktovej stránke – napríklad v časti „Ostatní tiež kúpili“ na obrázku vyššie.

12. Použite sociálny dôkaz od relevantných ľudí

Ak v marketingovej psychológii dokážete zobraziť celkový počet informácií o kupujúcom s umiestnením na webe, bude to mať vplyv na vašich nových návštevníkov, aby dostali vašu službu na mieste. Predstavením upozornení o predaji v reálnom čase na vašom webe je veľmi efektívne pridať dôveryhodnosť svojej firme a zvýšiť konverziu svojich stránok vo veľkom rozsahu.

13. Predplatiteľ e-mailu alebo počet používateľov

E-mailové informačné bulletiny sú skvelým spôsobom oznamovania pripravovaných aktualizácií funkcií a ponúk na zľavy. Potenciálni používatelia sa však často nezúčastnia nového spravodajcu, ktorý sa obáva spamu. Nikto nemá rád prijímanie e-mailov, ktoré im neprinášajú žiadnu hodnotu.

Ako potom presvedčíte týchto neochotných ľudí, aby sa prihlásili na odber bulletinu? Odpoveď je jednoduchá: Sociálny dôkaz. Akonáhle uvidia ostatných, ktorí sa šťastne prihlasujú k odberu noviniek, budú sa cítiť viac motivovaní prihlásiť sa.

Počet odberateľov e-mailov alebo používateľov

Ak vás zaujíma, ako môžete na našej webovej stránke zobraziť upozornenia na registráciu e-mailom, môžete použiť funkciu NotificationX. Tento doplnok vám umožňuje zobraziť najnovšie odbery ako atraktívne upozornenia na vašom webe bez kódovania.

Popis bulletinu

Alebo si môžete vytvoriť vlastnú sekciu popisku pomocou vytvorenia stránky. Napríklad s programom WPBakery alebo Elementor môžete ľahko vložiť popisnú časť, ktorá obsahuje váš sociálny dôkaz spolu s prihlasovacím formulárom.

14. Znovu vložte obsah generovaný používateľmi

Používatelia môžu oceniť vaše podnikanie alebo vás môžu brutálne vrhnúť na platformy sociálnych médií. Takže áno, obsah vytvorený používateľmi môže byť nočnou morou. Ako obchodník však môžete na svoje webové stránky vložiť pozitívnu spätnú väzbu a použiť ich ako sociálny dôkaz. Mediálne súbory generované používateľmi, priechodné blogy a videá s recenziami sú dobrým marketingovým obsahom, ktorý je možné na vašom webe použiť ako sociálny dôkaz a opätovne zdieľať na sociálnych médiách..

15. Zapojenie komentárov do blogových príspevkov

Blogy sú druhou najpopulárnejšou formou online obsahu hneď po videu. Napriek zavedeniu nových foriem obsahu online, blogy nestratili svoju popularitu. Povzbudite svojich čitateľov, aby zostali v kontakte a zanechali vlastný komentár predstavením nových komentárov.

Zapojenie komentárov do blogových príspevkov

Jednoduchým spôsobom, ako to dosiahnuť, je pridanie miniaplikácie „Posledné komentáre“ do bočného panela alebo do päty. Toto je technika, ktorú mnoho populárnych blogov dobre využíva, vrátane Krčma WP.

Upozornenia na komentáre môžete zobraziť aj pomocou doplnku ako NotificaitonX. Po nainštalovaní doplnku môžete zobraziť posledné komentáre používateľov ako kontextové okno s upozornením. Vďaka tejto technike sociálneho dôkazu budete môcť povzbudiť svoje publikum, aby sa zapojilo do diskusie a zvýšilo zapojenie vášho webu.

16. Stlačením Coverage získate dôveryhodnosť

Press Coverage je najstaršia forma marketingu. Obchodníci od začiatku 20. storočia využívajú televízne reklamy a mediálne médiá na expozíciu. A počet ľudí, ktorí pravidelne sledujú televíziu, čítajú časopisy a sledujú populárne blogy, je pôsobivý. Ako však posilníte toto pokrytie pre váš potenciálny cieľový trh?

Stlačením Coverage získate dôveryhodnosť

Môžete ho samozrejme zobraziť na svojom webe. Najjednoduchší a najjednoduchší spôsob, ako posilniť svoje marketingové posolstvo medzi potenciálnymi klientmi, je vytvoriť ukážku zdrojov, v ktorých boli vaše produkty skontrolované alebo ponúknuté. Priložte logo, citát z článku a samozrejme odkaz, aby si ho mohli čitatelia vyskúšať sami. Tento spôsob posilnenia je rovnako účinný pre televízne reklamy, pridružené blogové recenzie a porovnávacie blogy.

17. Logá najvyšších klientov

Peniaze zarábajú peniaze. To platí pre generovanie nových klientov. Starí spotrebitelia majú moc previesť novú užívateľskú základňu. Môžu vám tiež pomôcť vstúpiť do úplne nového segmentu trhu. Z tohto dôvodu je dôležité upozorniť na vašich oficiálnych partnerov, aby sa aj ostatné spoločnosti cítili povzbudené obchodovať s vami.

Pridaním niekoľkých log alebo prípadových štúdií vytvoríte na svojom webe sociálny dôkaz a poskytnete svojej stránke dôveryhodnosť, aby ju posunula na ďalšiu úroveň. Ak používate nástroj na tvorbu stránok, môžete navrhnúť pôsobivé logo Carousel v čo najkratšom čase.

Logo Carousel

Logo Carousel Pro je krásny a výkonný systém správy loga pre WordPress. Umožňuje ľahko zobraziť a spravovať rôzne logá spoločnosti prostredníctvom užívateľsky prístupného panela nastavenia generátora krátkych kódov, ako je karusel, zobrazenie mriežky, zoznam, filter a mnoho ďalších spôsobov. Má 100+ prémiových užitočných funkcií, ktoré vám pomôžu predviesť logá v najjednoduchších, najrýchlejších a jedinečných štýloch.

Tento doplnok vám určite pomôže predviesť vaše logá krásne a inteligentne ako akýkoľvek iný doplnok. Praktický panel nastavenia spoločnosti Logo Carousel Pro vám určite pomôže predviesť loga, ktoré sú úžasnejšie! Tento doplnok môže ľahko zvládnuť ktokoľvek, kto má minimálne znalosti WordPress alebo technickú dôvtip. Tu získate všetko o spoločnosti Logo Carousel Pro, ktorú na vašich stránkach nemožno vynechať. Po absolvovaní celého popisu a zoznamu funkcií budete môcť plugin jednoducho spravovať a inteligentne predvádzať logá. Pozrime sa, čo ste skutočne dosiahli s Logo Carousel Pro.

18. Zobrazte svoje najlepšie čísla

Ako podnik môžu existovať viaceré míľniky, ktoré považujete za dôkaz svojho rastu. Napríklad v koľkých dňoch zasiahnete 100 000 stiahnutí / nákupov, môže byť skvelý marketingový obsah. Zameraním sa na kľúčové údaje o vašej firme to ovplyvní to, či návštevníci vašich stránok dôverujú vašej spoločnosti.

Zobrazte svoje najlepšie čísla

Táto taktika so sociálnymi dôkazmi preukázala viac konverzií. Odporúčame vám však najprv porovnať toto číslo s priemerným priemyslom. Takéto čísla vám pomôžu vytvoriť pozitívny obraz o vašom podnikaní v mysliach vášho cieľového trhu. Ak ste v budovaní stránok Elementor, potom môžete ohromujúcim spôsobom vyzdvihnúť kľúčové informácie svojej spoločnosti.


Z tohto dôvodu je absolútne nepopierateľné, že na vašom webe je dôležité využívať sociálny dôkaz. Úspech celého podnikania závisí od toho, ako implementujete sociálny dôkaz na svojich stránkach. Bez ohľadu na to, aké dobré sú vaše produkty alebo služby, sotva budete mať možnosť ovplyvniť kohokoľvek, aby ich bez nich vyskúšal. Preto by ste mali nájsť vhodný nástroj na pridanie sociálneho dôkazu na svoje stránky a posunúť svoju firmu do novej výšky.

Existuje mnoho riešení WordPress, ktoré môžete použiť na pridanie spoločenských dôkazov na svoje stránky. Nájdite si čas a zvážte, čo vaše stránky potrebujú, a podľa potreby použite doplnky pre sociálne odkazy alebo kontextové okná. Alebo dať všetko na riešenie pre sociálny dôkaz, ako je OznámenieX vyskúšať. K dispozícii je dokonca aj ZADARMO verzia plná základných funkcií na začatie budovania dôveryhodnosti vášho webu WordPress.

Čo si myslíte o nástrojoch sociálneho preukazovania, ktoré sme spomenuli? Dajte nám vedieť, ak sme zmeškali ktorýkoľvek bod v časti s komentármi nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me