Používanie programu Snapchat na rozšírenie vášho WordPress po

Používanie programu Snapchat na rozšírenie vášho WordPress po

Každý deň Snapchat skončil 150 miliónov ľudí používanie, odosielanie a prijímanie snímok. Medzi nimi sa sleduje 2,5 miliardy obrázkov a sleduje sa 10 miliárd videí. To je každý deň! Je preto načase, aby sme sa dozvedeli viac o najrýchlejšie rastúcej platforme sociálnych médií na svete a o tom, ako sa dá použiť na to, aby váš web WordPress dosiahol svoje ciele..

Tento článok sa podrobne venuje tomu, čo je Snapchat, kto ho používa a ako môže pomôcť ďalej rozvíjať vaše WordPress. Potom diskutujeme o tipoch a trikoch na vytvorenie komunity Snapchat a pri pridávaní záberov zvážime osvedčené postupy, ktoré pomôžu propagovať vaše podnikanie.

Čo je Snapchat?

šošovky

snapchat je populárna mobilná aplikácia, ktorá vám umožňuje odosielať a zobrazovať fotografie a videá priateľom a sledovateľom. Jeho charakteristickou črtou, ktorá umožňuje vyniknúť v dave kanálov sociálnych médií, je to, že obrázky alebo snímky, ako sú známe, majú iba krátku životnosť, pohybujúcu sa od 1 sekundy do 24 hodín, po ktorých sa automaticky odstránia.

Jednou z hlavných atrakcií používania služby Snapchat je, že je zábavná. K obrázkom môžete pridať text, anotácie a emodži pred ich odoslaním, ako aj šošovky Snapchat. Šošovky dodávajú psom uši na tváre, vymieňajú si tváre s inými na obrazovke a ešte oveľa viac. Môže to znieť trochu šialene, ale skúste to, je to zábava!

Kto používa Snapchat?

Snapchat je už dlho známe tým, že priťahuje mladšie publikum, hlavne od tínedžerov po tých, ktorí mali na začiatku tridsiatych rokov. Snapchat bol pôvodne používaný predovšetkým mladším koncom demografického vývoja, najmä mladistvých. V minulom roku však najrýchlejšie rastúcou skupinou boli skupiny nad 24 rokov. Ak je vaše cieľové publikum okolo 30 rokov alebo pod, potom je na čase vážne zvážiť Snapchat ako dôležitý kanál sociálnych médií pre vaše podnikanie..

Prečo by ste mali používať Snapchat

snapchat

Snapchat sa stáva mimoriadne účinnou marketingovou platformou. Každá firma, ktorá už trávi veľa času výrobou a zverejňovaním obrázkov a videonahrávok, považuje Snapchat za prirodzený. Snapchatova posadnutosť obrázkami a rozprávaním príbehov robí z tohto kanála ideálny kanál na propagáciu akéhokoľvek podnikania v potravinárstve, cestovaní, médiách, fitnes, hudbe alebo módnom priemysle. Tu je návod, ako môže pomôcť …

Prilákajte nových sledovateľov

Ak chcete rozširovať svoje služby WordPress, je dôležité, aby ste sa uistili, že ste prítomní a propagovali svoje podnikanie na rovnakých miestach ako cieľové publikum. Ak sa vaše potenciálne publikum stretáva na serveri Snapchat, ale nie ste, potom je ťažké spojiť sa s tými, ktorí by vás mohli zaujímať o vaše miesto. Ak sa stanete kľúčovým hráčom v službe Snapchat, môže vám to pomôcť pri interakcii s novými ľuďmi, ktorí sú možno mladšími demografickými skupinami, čo vedie k zvýšeniu počtu vašich nasledovníkov.

Zlepšenie povedomia o značke

Nielenže sa môžete spojiť s novým publikom v službe Snapchat, ale tiež môžete zvýšiť povedomie o značke. Trvalá prítomnosť v službe Snapchat vás udrží v myslích vašich nasledovníkov a povzbudí ich, aby sa vrátili na vaše webové stránky WordPress a stali sa pravidelnými návštevníkmi..

Komunikujte so svojím publikom

Vďaka povahe Snapchatu, ktorý má načasované zmiznutie obrazu, je tento kanál sociálnych médií rýchly a prebieha v reálnom čase. Tým, že ste boli na Snapchat, môžete vidieť trendy, na ktoré vaše publikum reaguje a interagovať s nimi pomocou relevantných záberov a obsahu. Táto interakcia pomáha udržať vašich sledovateľov angažovaných a zaujímajúcich sa o vaše podnikanie.

Platforma, z ktorej môžete propagovať svoje stránky WordPress

Rovnako ako v prípade všetkých sociálnych médií poskytuje Snapchat pôsobivú platformu, z ktorej môžete propagovať svoje stránky. Či už sa snažíte zvýšiť návštevnosť svojich stránok, generovať potenciálnych zákazníkov, inzerovať produkty a služby alebo čokoľvek iné, spoločnosť Snapchat vám na to dá príležitosť..

Takže teraz viete niečo o Snapchat a výhodách jeho použitia. Ale ako začať?

Budovanie pokračovania na Snapchat

Stiahnuť ▼

Nastaviť Snapchat je rýchle a ľahké, trvá iba pár minút. Stiahnite si ju z Apple Store alebo z Google Play a po rýchlej registrácii ste pripravení ísť. Predtým, ako budete môcť začať používať službu Snapchat na propagáciu svojej firmy, však musíte najprv zostaviť službu Snapchat.

Rovnako ako budovanie sledovania na Facebooku, Twitteri alebo na akejkoľvek inej platforme sociálnych médií, môže to byť časovo náročné. Čo teda môžete urobiť, aby sa lopta rýchlo rozbehla?

Pridajte si svoj Snapchat Snapcode svoje stránky WordPress

Nabádajte svojich súčasných sledovateľov a návštevníkov WordPress, aby vás pridali na server Snapchat. Je to efektívny spôsob, ako zostať v kontakte s publikom WordPress, povzbudiť ich, aby znova navštívili vaše stránky alebo kúpili vaše produkty.

Snapcode

Miniaplikácia Snapchat Snapcode vám umožňuje zobraziť na vašom webe vlastný osobný kód Snap. Snapcode funguje rovnako ako tlačidlo „Follow Me“. Vaše publikum jednoducho naskenuje váš kód pomocou telefónu a potom vás môže okamžite pridať ako priateľa na server Snapchat. Snapcode si môžete stiahnuť z Účet Snapchat. Potom ich jednoducho nahrajte na modul Snapchat Snapcode Widget a pridajte ho na svoju webovú stránku WordPress.

Zobrazte na svojom webe WordPress galériu snímok

Len preto, že ste na svoj web WordPress pridali svoj Snapcode, neznamená to, že vás publikum okamžite pridá ako priateľa. Propagujte svoj účet Snapchat vytvorením galérie snímok na svojom webe, ktoré ste už predtým zdieľali na serveri Snapchat. Je to skvelý spôsob, ako ukázať svojim sledovateľom WordPress, na ktorých im chýba, a práve ich môže prinútiť, aby sa k vám pripojili na stránke Snapchat..

Krížová propagácia modulu Snapchat na iných platformách sociálnych médií

Je dôležité propagovať Snapchat na vašich ďalších kanáloch sociálnych médií. Uverejňujte úryvky zo svojho účtu Snapchat na Facebooku alebo Twitteri, aby ste ukázali ľuďom, že ste prítomní a aktívni a oplatí sa ich sledovať. A zobrazte svoj Snapcode, ktorý ľuďom pomôže ľahko vás nájsť na Snapchat.

Svoju adresu URL služby Snapchat môžete tiež zobraziť na ktoromkoľvek inom kanáli sociálnych médií, ktorý používate. Ak chcete nájsť svoju adresu URL služby Snapchat, jednoducho otvorte službu Snapchat a vyberte položku „Pridať priateľov> Zdieľať používateľské meno“. Pomôže to vašim sledovateľom sociálnych médií ľahko vyhľadávať a nájsť vás na stránkach Snapchat.

Ponúknite stimul

Aj keď propagujete svoj účet Snapchat na svojej webovej stránke WordPress alebo na sociálnych médiách, ponúknite návštevníkom motiváciu, aby vás pridali ako priateľa Snapchat. Ak vás ľudia pridajú, odošlite im kód tajnej poukážky alebo adresu URL na tajnú stránku vášho webu. Nech je to niečo relevantné pre vaše miesto, aby ste prilákali ten správny typ človeka.

Použite kódy duchov

Ghostcodes

GhostCodes je skvelým miestom na nájdenie ďalších, ktorí sa zaujímajú o váš priemysel, a pre vás, aby vás našli. Táto aplikácia je v podstate databázou používateľov služby Snapchat, ktorí prejavili záujem o rôzne miesta. Uverejnite príspevok na stránkach GhostCodes, aby vás ľudia mohli nájsť, a potom vyhľadajte aj záujemcov o vašu odbornosť. Je to skvelý spôsob, ako vystaviť svoje podnikanie tým, ktorí sú na portáli Snapchat, ktorí aktívne hľadajú značky a firmy vo vašom odbore..

Osvedčený postup pre Snapchat

Po vytvorení základne fanúšikov spoločnosti Snapchat je potrebné starostlivo naplánovať, ako budete program Snapchat používať na rozšírenie svojho programu WordPress a na podporu svojho podnikania. Premýšľajte o svojich cieľoch v službe Snapchat ao tom, čo chcete dosiahnuť. Pomôže vám to rozhodnúť sa, ktorý typ snímok bude pre vaše podnikanie a publikum najlepší.

Pridať snímky do priečinka „Môj príbeh“

Ako sme už uviedli, Snapchat pracuje tým, že vyfotíte fotografiu alebo video a potom ich pošlete priateľovi. Pred zmiznutím sa na niekoľko sekúnd zobrazí.

A čo je najdôležitejšie, snímky sa dajú pridať aj do priečinka „Môj príbeh“. Túto funkciu je možné skutočne použiť na podporu podnikania. Obrázky tu majú 24-hodinovú životnosť a môže ich zobraziť ktorýkoľvek z vašich sledovateľov. To znamená, že musíte už viac osloviť širšie publikum a pôsobiť svojimi zábermi.

Používajte videá a iný zábavný a zaujímavý obsah

zaskočí

Pamätajte, že Snapchat je zábavný a cool. Uistite sa preto, že je váš obsah tiež! Využite silu videa na interakciu so svojimi sledovateľmi, pridaním textu a nálepiek a vytvorením vašich záberov! Ak ste v potravinárskom priemysle, uverejňujte úžasné fotografie potravín. Ak ste fitnes, pridajte klipy tréningu. Alebo ak prevádzkujete obchod s elektronickým obchodom, ukážte použité produkty. Toto je vaša šanca skutočne predať svoje podnikanie, službu alebo produkty, takže z toho vyťažte maximum.

Pridajte správy, oznámenia, propagačné akcie a zľavy v reálnom čase

Uverejnením záberov v priečinku „Môj príbeh“ získate každý obrázok alebo video 24 hodín na zobrazenie. Potom sa odstránia. Vďaka tomu je Snapchat veľmi „teraz“ priestor. Používatelia sa nezaujímajú o minulosť ani budúcnosť, iba o bezprostrednú prítomnosť.

Preto sa vždy snažte uverejňovať správy a oznámenia v reálnom čase. Pridajte snímku nového produktu, ktorý sa v ten deň dostal do obchodu. Odošlite zľavový kód, ktorý je použiteľný iba na 24 hodín, kým je viditeľná snímka. Ponúknite načasované bezplatné reklamné akcie alebo propagácie pre svoj web WordPress, ktoré divákov donútia okamžite reagovať, zvyšujú návštevnosť a zvyšujú počet sledovateľov. Využite krátku životnosť snímok vo svoj prospech tak, že na svoje publikum budete tlačiť, aby venoval pozornosť a konal rýchlo.

Vytvorte si svoj vlastný GeoFilter

Geofilter

Pre podniky, ktoré vyrábajú tehly a malty, vytvorte si vlastné Geofilter je skvelý spôsob, ako inzerovať na stránke Snapchat. Geofilter je filter, ktorý je možné pridať cez hornú časť obrázka, čo je zvyčajne text alebo logo súvisiace s vašou firmou. Takže keď ľudia vstúpia do vašich priestorov, môžu do filtra pridať filter, aby vysvetlili, kde sú. Je to vynikajúci spôsob, ako zvýšiť povedomie o značke a prinútiť publikum, aby propagovalo vaše podnikanie za vás.

Medzi ďalšie reklamné príležitosti na stránke Snapchat patria videoreklamy alebo Snap Ads – ako sú známe, a – vytvorenie vlastnej šošovky. Toto sú však super drahé možnosti a v súčasnosti sú dostupné iba veľkým spoločnostiam.

Záverečné myšlienky

Snapchat je nevyužitý trh, napriek tomu ho využívajú milióny ľudí každý deň. Ak je vaša firma zacielená na mladších spotrebiteľov a týka sa to propagácie vašej značky prostredníctvom vizuálnych obrázkov a videí, potom ide o kanál sociálnych médií, s ktorým chcete vstúpiť. Možnosti pre váš web WordPress sú nepochybne obrovské.

Aké sú vaše prvé dojmy z Snapchatu? Prosím, podeľte sa o svoje názory na tento kanál sociálnych médií v komentároch nižšie …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me