Recyklujte staré príspevky do blogu, aby ste zvýšili návštevnosť

Zvýšte návštevnosť svojho blogu WordPress recykláciou starých príspevkov

Prezrite si svoje webové stránky a porozmýšľajte o tom, koľko blogových príspevkov je dostupných pre ľahký prístup na domovskú stránku. Určite uvidíte štyri alebo päť, prípadne až desať alebo niekoľko ďalších, ale akonáhle vaše príspevky blogu opustia domovskú stránku, stanú sa podobnými odkazu, ktorý sa presúva na druhú stránku s výsledkami na Google: zbytočné.

Teraz pomocou blogových príspevkov môžete stále získavať návštevnosť pomocou výsledkov organického vyhľadávania a od ľudí, ktorí prehľadávajú váš web, aby skontrolovali vaše archívy, takže sa nestratí všetko. Raz za rok alebo dva prechody však máte obrovské úložisko blogových príspevkov WordPress, ktoré len zriedka vidia denné svetlo. Toto je problém, pretože ste už vytvorili prácu alebo platili iným autorom za vytvorenie obsahu. Prečo nemôžete znova použiť príspevky na oslovenie svojich čitateľov alebo na zarobenie peňazí? Pozrime sa, ako môžete znova použiť svoje staré príspevky WordPress.

1. Recirkulujte ich prostredníctvom sociálnych médií

Ak prevádzkujete webovú stránku, pravdepodobne máte nejaké účty sociálnych médií, však? Ide o to, že na sociálnych sieťach je to úplná bolesť. Preto toľko spoločností najíma úplne samostatnú osobu alebo tím, aby celú vec viedli.

Prečo nepoužiť svoj starý obsah blogu umiestnením na svoje účty sociálnych médií? Pravdepodobne máte rôznych ľudí, ktorí sledujú každú platformu, a ľudia oceňujú, že videli niečo, čo by mohli vynechať pred dvoma alebo tromi rokmi..

MIssinglettr

Informácie a sťahovanie

Náš najlepší výber na automatizáciu vášho zdieľania v sociálnych sieťach je Missinglettr. Táto výkonná služba predstavuje jednoduchý spôsob, ako vytvoriť a spravovať plán sociálneho marketingu. Missinglettr automaticky generuje príspevky v sociálnych médiách na zdieľanie vášho obsahu počas celého roka. Musíte len schváliť kampaň. Navyše vytvára kalendár obsahu, pomocou ktorého môžete sledovať, čo bolo naplánované.

Oživiť staré príspevky - automatické uverejňovanie na sociálnych médiách

Ďalšou vynikajúcou možnosťou je doplnok Revive Old Post, ktorý zachytí všetky vaše staršie príspevky a automaticky ich tweuje. Doplnok vám umožňuje odstrániť niektoré stránky a príspevky z cyklu, ale je to skvelý spôsob, ako udržať svoj Twitter aktívny a zároveň vystaviť svoje staré príspevky v blogu..

Prezrite si staré príspevky a získajte fotografie, ktoré môžete zdieľať na Pintereste. Zistite, koľko ľudí je ochotných pripnúť vaše články, a otestovať, či môžete vytvoriť pútavé fotografie, ktoré presvedčia viac ľudí, aby ich zdieľali. Svoje staré odkazy môžete zdieľať aj v súvislosti s akýmkoľvek účtom na sociálnych sieťach, čo vám pomôže vytvoriť platformu a znova použiť obsah. Môžete napríklad premýšľať o tom, že si vezmete obrázok svojich predchádzajúcich kancelárií a zdieľate ho na Facebooku, aby ste si vtipne prečítali minulosť.

2. Získajte svoj e-mailový spravodajca

Pri spustení bulletinu máte k dispozícii množstvo nástrojov, ktoré vám môžu pomôcť, napríklad MailChimp a AWeber. Ak na svojom webe momentálne nevytvárajete zoznam e-mailov, začnite hneď teraz. Je to jeden z vyskúšaných a skutočných spôsobov, ako udržať ľudí v okolí vášho webu a priviesť ich späť, aby si mohli prečítať a kúpiť viac.

MailChimp

Bohužiaľ, nie je vždy ľahké vymyslieť si originálny obsah spravodajcu, tak prečo nepoužiť veci, ktoré ste vytvorili v minulosti? Vaše staré príspevky sú ideálne na vytváranie bulletinov, pretože ste už vykonali kvalitnú prácu a viete, že sa to týka vašej čitateľskej základne..

3. Zkompilujte všetko do elektronickej knihy

Ďalším príjemným spôsobom, ako znova použiť svoje staré príspevky do blogu, je zostavenie všetkého a vytvorenie elektronickej knihy. Je to zaujímavý spôsob, ako z vášho blogu zarobiť trochu peňazí a osloviť nevyužité komunity, ako napríklad na Amazone.

Keď niekto navštívi váš web, nemá vždy jasnú cestu o tom, kde začať a kam ísť po tom, čo začal. Keďže ste na svojej webovej stránke vyvinuli väčšinu obsahu, mali by ste byť schopní zostaviť všetky články do súvislej postupnosti s prechodmi a doplňujúcimi informáciami, aby ste z nej urobili pevnú knihu..

Zverejniť Xpress

Po zostavení knihy si môžete vytvoriť obálku, najať si editora a potom ju predať na svojej vlastnej webovej stránke Doplnok MyBookTable. Takto si vaše čitateľské vedomosti o knihách uvedomujú a môžu ich zdieľať s ostatnými ľuďmi. Môžete dokonca zostať úprimní so svojimi čitateľmi a jednoducho im povedať, že ide o kompiláciu celého vášho webu, s ďalšími tidbits, ktoré uľahčujú čítanie.

Niektorí o to nemusia mať záujem, iní to budú považovať za vhodné, pretože nebudú musieť prehľadávať celé vaše stránky. Toto je obzvlášť dobré pre nováčikov, ktorí sú zastrašovaní vašou webovou stránkou. Nehovoriac o tom, že knihu môžete rozdávať zadarmo výmenou za e-mailové adresy. Je to skvelý spôsob, ako si zostaviť zoznam a udržať ľudí v budúcnosti.

4. Vytvorte infographic alebo video na základe zistení

Existuje veľká šanca, že niektoré z vašich blogových príspevkov v minulosti boli tutoriály a návody, ktoré ľudí vedú určitým technickým procesom alebo im dokonca ukazujú niečo ako záhradníctvo v mestskom prostredí. Príspevky v blogoch sú skvelé na komunikáciu takmer o akomkoľvek nápade, ale niektorým ľuďom sa páči myšlienka konzumovať ich informácie prostredníctvom iných formátov.

Napríklad som vo svojom starom zamestnaní iba počúval rozhlasové stanice a podcasty, pretože som musel celý deň sedieť v telefóne kvôli predajným hovorom. Nemohol som sa sústrediť na prečítanie článku a video by bolo príliš nepríjemné, ak by môj šéf išiel okolo. Pre ostatných je tiež trochu ľahšie absorbovať informácie na rôznych nosičoch. Napríklad, ak by som si mohol vybrať medzi videom a blogovým príspevkom, vždy by som si vybral pekné vizuálne video, ktoré ma povedie cestou.

wordpress-infographic

Zmeňte svoje staré príspevky v blogu a zmeňte typ média a premente ich na nový obsah. Existuje veľa doplnkov na vizualizáciu údajov, ktoré vám to uľahčia. Ak máte návod na blogový príspevok o tom, ako si zviazať topánky, vytvorte video s dieťaťom, aby sa deti mohli vzťahovať. Vytvorte scenár pre „ako zostaviť blogový tutoriál“ a urobte z tohto rozsiahleho výskumného článku o sójových bôboch infographic..

5. Vytvorte celý kurz na predaj

Ľudia niekedy nechcú používať váš web na navigáciu a nájsť všetko, čo potrebujú vedieť o téme. Webové stránky sú skvelé, ale keď začnete vytvárať blog a pravidelne poskytovať obsah, všetko začne byť trochu preplnené. Stručne povedané, nie je to tak usporiadané ako dobre zabalená trieda, ktorú si ľudia môžu stiahnuť a umiestniť na svoj počítač alebo uložiť do súboru.

Existuje veľa online platforiem na predaj vlastných tried (Udemy, LearnDash, atď.), Ale môžete použiť aj WordPress. Existuje veľa skvelých doplnkov LMS, pomocou ktorých môžete spravovať svoj vlastný učebný systém na svojej webovej stránke pomocou aktuálnej témy. Alebo môžete investovať do jednej z týchto špičkových tém WordPress pre správu zárezov.

EDUMA Vzdelanie WordPress Téma

Téma WordPress pre správu vzdelávania EDUMA obsahuje všetko, čo potrebujete na vytváranie a predaj kurzov online. Táto téma integrovala BuddyPress, bbPress a WooCommerce, aby vám poskytla veľa flexibility pri budovaní vašej online vzdelávacej komunity. Navyše téma je kompatibilná s prvkami Elementor alebo Visual Composer – takže môžete vytvoriť ľubovoľnú rozloženie stránky alebo príspevku, ktoré chcete lepšie predviesť.

akadémie-chodové-theme

Téma WordPress systému riadenia výučby akadémie je ďalšou skvelou možnosťou. Vďaka vlastným typom príspevkov pre kurzy a lekcie a úplnej integrácii WooCommerce je jednoduché pridávať obsah a predávať triedy sami. Unikátnou, ale užitočnou funkciou je možnosť vydávať certifikáty po dokončení kurzu, takže vaši používatelia majú dôkaz o ukončení kurzu.

clever-chodové-theme

Ďalšou témou, ktorá sa dá zaplatiť, je téma WordPress pre správu výučbových kurzov. Táto téma má čistý a minimálny dizajn, ktorý je ideálny na predaj vašich online kurzov. Bez ohľadu na to, ktorú tému, doplnok alebo platformu si vyberiete, vytvorením svojej vlastnej triedy (tried) získate šancu opätovne použiť obsah a môžete vytvoriť komunitu s triedou, ktorá pochádza z nej..


Slúži na to, aby ste sa dozvedeli, ako opätovne použiť svoj starý obsah príspevku WordPress. Možnosti sú vždy nekonečné a je to celkom v pohode, pretože viete, že váš starý obsah zodpovedá vašim štandardom kvality. Niekedy bude možno potrebné obsah upraviť, ak potrebujete odstrániť včasné informácie alebo opraviť chybu, ktorú ste v minulosti vynechali. Bez ohľadu na to je najväčšia zbierka informácií zvyčajne umiestnená priamo vo vašich archívoch blogov, takže urobte trochu kopanie, aby sa proces tvorby obsahu trochu zjednodušil..

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa najlepších spôsobov opätovného použitia príspevkov WordPress, zdieľajte svoje myšlienky v sekcii komentárov. Máte nejaké ďalšie návrhy, ako zobrať nejaký starý obsah a zmeniť ho na niečo užitočné?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me