Rozšírte svoje podnikanie v oblasti WordPress o informačné bulletiny

Rozšírte svoje podnikanie v oblasti WordPress o informačné bulletiny

Spravodaje patria medzi najúčinnejšie spôsoby, ako sa môžu značky spojiť so svojimi klientmi a vyhliadkami. Umožňujú vám komunikovať jednoduchým, ale cenovo dostupným spôsobom. Ako obchodník si myslím, že informačné bulletiny sa vďaka faktoru dôvery vyznačujú ako neuveriteľné alternatívy k iným kanálom. Spravodaje sú efektívne pre podniky všetkých veľkostí a domén. Slúžia ako vaše osobné okno pre vašich klientov, zamestnancov, predajcov, ľudí, ktorí sa všeobecne zaujímajú o vaše podnikanie.

V tomto článku sa naučíme, ako používať informačné bulletiny na rozvoj vášho podnikania v programe WordPress. Pokrývam aj 7-krokového sprievodcu vytvorením bulletinov pre vašu firmu. Pripevnite sa, aby ste mohli túto tému podrobne preskúmať.

Prečo Spravodaje v roku 2020

Jednoduchá odpoveď je „návratnosť“. E-mailový marketing generuje NI 4200%. V dnešnej dobe je marketing sociálnych médií čoraz obľúbenejší, ale je toho viac. Krajiny Social Media Marketing (SMM) a SEM sú preplnené a nasýtené. Musíte konkurovať desiatkam tisícov konkurentov a všimnite si, že je ťažké, aj keď na trhu používate tie najlepšie nástroje SEO WordPress. Tiež, a prehľad hovorí, že 80% Severoameričanov používa najmenej jeden adblocker. Znižuje sa účinnosť týchto platforiem.

Okrem toho by som rád zdôraznil, že všetky tieto činnosti majú viesť k „potenciálnym zákazníkom“. Na získanie týchto potenciálnych zákazníkov musíte vytvoriť presvedčivý obsah a presvedčiť čitateľov, aby zdieľali svoje kontaktné informácie. E-mailové adresy patria medzi vyhliadky, ktoré už máte prihlásené. To znamená, že už majú záujem a sú v polovici predajnej cesty. Strata šance osloviť ich je vážnou chybou a vy by ste sa jej mali všetkými prostriedkami vyhnúť.

Najjednoduchší spôsob, ako rozšíriť svoj zoznam e-mailov pomocou WordPress, je implementácia doplnku alebo dvoch. To môže zahŕňať použitie doplnku na pridanie formulárov na odber bulletinu prostredníctvom vyskakovacieho formulára, kola na optin (otočenie na výhru) alebo vyhradenej vstupnej stránky.

Čo robiť po získaní e-mailových adries potenciálnych zákazníkov? Nemôžete im posielať marketingové e-maily stále, inak vás budú označovať ako spam. Neodporúča sa tiež primeraná komunikácia. Spravodaje premosťujú priepasť medzi marketingom obsahu a komunikáciou založenou na hodnotách s vašimi klientmi a budúcimi klientmi.

Rok 2020 je ten pravý čas, aby ste svoje e-mailové marketingové kampane rozbehli alebo spustili, ak to v súčasnosti nerobíte. Pomôže to spravovať váš rozpočet a efektívne osloviť vašich existujúcich klientov a potenciálnych zákazníkov. Takže, ako obchodník, čo by malo byť prvou vecou, ​​ktorá vás napadne? Pozrime sa na to v nižšie uvedenej časti:

Nastavte program a vyčistite svoj zoznam adries

Spravidla sa akákoľvek činnosť začína až po definovaní jej účelu. Navrhujem, aby ste začali stanovením požadovaného výsledku. Čo chcete, aby ľudia robili po prečítaní vašej komunikácie? Chcete, aby používali odporúčací kód, zľavový kupón alebo aby ste im povedali niečo o nadchádzajúcej udalosti? Stanovenie jasnej agendy pomôže zistiť, akým smerom sa musíte uberať.

Jednou z najdôležitejších rád, ktoré pre vás mám, je vyčistiť váš zoznam adries. Odstráňte odberateľov, ktorí sú neaktívni, majú za následok odrazené e-maily alebo sú inak nezasiahnutí. To je obzvlášť výhodné, takže si môžete prispôsobiť svoje informačné letáky podľa toho, čo sa vašim publikom páči. Príjemcov môžete postupne rozširovať, aby ste z toho získali väčšiu angažovanosť.

Tu uvádzam 7 krokov na vytvorenie skvelých bulletinov pre vašu firmu. Tieto princípy môžete použiť pre takmer akýkoľvek typ spravodajcu.

Sprievodca siedmimi krokmi na vytvorenie bezchybných bulletinov

Vytvorte bezchybné informačné letáky

Než sa pohneme ďalej, mali by ste vedieť, že noviny sa veľmi líšia od iných foriem obsahu. Závisia od textového obsahu, aby sprostredkovali hodnotu, zatiaľ čo vizualizácia sa zameriava na estetiku. Mali by viesť čitateľov k tomu, aby klikli na tlačidlo CTA čo najskôr. Určitým spôsobom je kurátorom viacerých malých prvkov obsahu rýchle spustenie požadovanej akcie. Začnime procesom navrhovania:

Krok 1: Začnite s CTA

Áno, čítate to správne. Tlačidlo vašej výzvy na akciu (CTA) by malo byť v centre vášho úsilia. Môže ísť o bezplatné kupóny, sprostredkovacie kódy, odkazy na nákup tovaru / služieb alebo RSVP na udalosti v ich meste. Môžete tiež požiadať o odporúčania a získať spätnú väzbu. Vedieť, čo publikum musí urobiť, pomôže pri formovaní údajov, ktoré ich k tomu prinútia.

Do WordPress je ľahké pridať výzvu na akciu. S pomocou nástroja na tvorbu stránok, skráteného kódu, formulára alebo doplnku pre optin môžete na svojich stránkach získať CTA za pár minút.

Krok 2: Vytvorte ostrý predmet

Toto je prvá vec, ktorú uvidia príjemcovia. Musíte to urobiť ako ten, ktorý si chcete osobne prečítať. Väčšina z nás sa rozhodne, či otvorí poštu alebo nie do niekoľkých milisekúnd. Existuje teda niekoľko spôsobov, ako zaistiť relevantnosť vášho predmetu:

 • Vyhnite sa všeobecným predmetom.
 • Majte ho obmedzené na 5-7 slov. To tiež zlepšuje zážitok ľudí, ktorí používajú mobilné telefóny.
 • Nemalo by to vyzerať takto: AKO IOTY OVPLYVŇUJÚCE PRACOVNÉ PROSTRIEDKY alebo AKO VYDÁVAJETE WiTH CoVID’19. Vždy používajte veľké písmená.
 • Nepoužívajte priveľa emodži.
 • Neskúšajte používať výkričníky, pokiaľ neponúkate ceny alebo darčeky. Vo väčšine prípadov to vedie k označeniu ako spam.

Stručne povedané, nedávajte svojim odberateľom dôvod na preskočenie vášho spravodajcu. Nech je to hodné kliknutia a nastavenie očakávaní tam.

Krok 3: Pridajte vizuálnu stránku príbehu

Grafika je iba druhá v poradí, pokiaľ ide o zachytenie publika. Odporúčam použiť buď bezplatné fotografie alebo obrázky bez licenčných poplatkov, aby nedošlo k problémom s porušovaním autorských práv. Obrázok musí byť relevantný a príťažlivý. Zvážte použitie titulkov na rozprávanie príbehu a na šetrenie priestoru pre textový obsah. Môžete tiež použiť príslušné farby, aby zodpovedali účelu zasielania správ alebo jednoducho zodpovedali farbe vašej značky. Existuje veľa bezplatných online záberov, ktoré môžete použiť na vytváranie obrázkov pre svoj blog WordPress a pre vaše informačné bulletiny.

Pamätajte, že náš mozog spracováva grafiku 60.000 krát rýchlejšie ako textové údaje. Dobrý príklad je uvedený nižšie:

Pridajte vizuálnu stránku príbehu

Krok 4: Napíšte telo e-mailu ako kulturista

Nerobím si srandu. Klasická kulturistika bola predovšetkým o estetike, ktorá bola primeraná. Aj váš spravodajca musí vyzerať úmerne a príjemne do očí. Niektoré vlastnosti, ktoré musíte zahrnúť, sú:

 • Krátke riadky a krátke odseky.
 • Primerané použitie hlavičiek.
 • Ak je to možné, rozdeľte obsah do blokov.
 • Zvýraznite tipy, užitočné informácie a správy.
 • Zarovnajte doprava, ak je príliš dlhá, pre lepšiu viditeľnosť.
 • Ak je to možné, zachujte súlad s predchádzajúcou komunikáciou.
 • Optimalizujte pre všetky zariadenia a veľkosti obrazovky.

Výsledkom je čisté, stručné a presvedčivé odvolanie sa na štruktúru. Samozrejme je potrebné uvádzať iba relevantné informácie, ale rovnako je potrebné používať správny jazyk. Skúste zostať zdvorilí, trochu ležérni, ale nie neprofesionálni. Tento orgán obsahuje všetky relevantné údaje o tom, prečo je potrebné kliknúť na CTA. Udržať to cenné a vzdelávacie pôjde míle za vás. Nástroje sa hodia vo forme doplnkov pre e-mailový marketing, ako v prípade webových stránok WP, zatiaľ čo CRM pre ostatných. Pomáhajú pri budovaní vizuálne príťažlivé e-mailové šablóny bez námahy.

Krok 5: Odrežte tuk

Po zostavení bulletinu vždy nájdete niektoré časti, ktoré neprinášajú dostatočnú hodnotu. Môžete ich parafrázovať alebo vynechať tieto časti podľa potreby. Zníženie obsahu tuku je nevyhnutné, aby bol váš konečný obsah jasný a čitateľný. Prejdite si to niekoľkokrát, keď korigujete a upravujete. Výsledkom bude iba lepšia a podmanivá kópia.

Krok 6: Vyberte správny čas a frekvenciu odoslania

Toto je technická časť oslovovania mas. Pomáhajú pri definovaní správnej stratégie. Ak chcete dosiahnuť maximálnu MP, musíte sa rozhodnúť pre správnu frekvenciu a čas odoslania. Rovnako ako mnoho obchodníkov, súhlasím tiež s tým, že zasielanie bulletinu v pondelok alebo utorok ráno je najlepšie načasovanie. Odberatelia si ho pravdepodobne prečítajú pri spracovávaní pracovných e-mailov.

Opäť je to subjektívne. Ak ste majiteľom reštaurácie alebo kina, piatok by mohla byť pre vás výhodnejšia. V extrémnych prípadoch môžete ísť o akúkoľvek frekvenciu, napríklad dennú, týždennú, mesačnú alebo ročnú. Musíte sa len ubezpečiť, že čitateľov neprekonáte tak, aby sa odhlásili.

Krok 7: Zmerajte a o úroveň vyššie

Na písanie bulletinov neexistuje všeliek. Musíte sa dozvedieť z predchádzajúcich kampaní, čo vzrušuje vaše publikum a čo nie. Ak prevádzkujete web WordPress, môžete ľahko nainštalovať doplnok na testovanie rozdelenia A / B. Alebo v závislosti od použitej služby bulletinu môžu byť do vášho plánu zabudované nástroje na testovanie rozdelenia a analytické nástroje.

Môžete tiež použiť nástroje Google Analytics, ktoré sa dajú ľahko nastaviť pomocou doplnku Google Site Kit. Meranie angažovanosti je nepretržitý proces, pretože ľudia v priebehu času menia svoje záujmy a trendy sa tiež menia. Správne nástroje vám však pomôžu vylepšiť vašu hru a zostanú relevantné.

Ako spravodajcovia pomáhajú pri budovaní silného vzťahu

Po prvé, keď odberatelia kliknú, dostanú sa priamo k vášmu obsahu bez toho, aby k nim upútali pozornosť všetci konkurenti. Ak k tomu pridáte, čoraz viac ľudí číta e-maily 18 sekúnd čo je vyššie ako minulosť. Môžete zdieľať tipy, priemyselné správy alebo vzdelávací obsah; podľa toho, čo by vaši klienti radi videli, ale nedostávajú sa pravidelne od iných firiem. Vždy som cítil potrebu zosúladiť komunikáciu so stratégiou budovania vzťahu. Viac ako polovica (61%) spotrebiteľov uprednostňujú značky, ktoré ich kontaktujú prostredníctvom e-mailov. Kampaň môžete vytvoriť rozdelením obsahu bulletinov alebo zaslaním sľúbených darčekov / kupónov podľa plánu.

Medzi vami a vašimi čitateľmi je vždy určitá dôvera, pretože vám dali svoju e-mailovú adresu. Toto je zďaleka najväčší faktor, ktorý kop začína sériu personalizovaných interakcií. Prispôsobené e-maily dostanete 6-násobok bežných transakčných sadzieb. Postupným zvyšovaním angažovanosti môžete postupovať pomocou analytických nástrojov a budovania dôverného kontaktu so svojimi odberateľmi.

Dopad spravodajcov na SEO

Spravodaje sú meniče hier pre vaše SEO. Vaši predplatitelia ich môžu uložiť a toto je jedna z najväčších výhod pre vaše marketingové úsilie. To nepriamo zvýši vaše hodnotenie SEO, pretože to vedie k pravidelnej návštevnosti vašich webových stránok a povzbudzuje ľudí, aby sa zapojili so svojou značkou na iných platformách. Poskytovanie „tlačidiel zdieľania“ na sociálnych sieťach je skvelý spôsob, ako získať šťavu SEO, pretože zmienky na týchto platformách prenášajú pozitívne signály do vyhľadávacích nástrojov, ako je Google. Všetky z nich prichádzajú za veľmi prijateľnú cenu a to je niečo, čo nemôžete ignorovať.

Nad tebou

Môžeme konštatovať, že interakcia s vašou spotrebiteľskou základňou je jednoduchá prostredníctvom spravodajcov bez toho, aby to znelo príliš zvedavo. Úvahy o nákladoch tiež konajú v jej prospech. Budovanie angažovanosti v priebehu času nie je ničím menším ako výhoda, pretože na zviditeľnenie sa nemusíte príliš spoliehať na míňanie veľkých peňazí. Z dlhodobého hľadiska tiež vedú k lepšiemu ako opakované príjmy. Ako už bolo povedané, je to vaša osobná platforma. Máte úplnú slobodu, pokiaľ ide o vzhľad a obsah, bez toho, aby sa okolo neho vznášali konkurenti. Toto je dosť dôvodov, aby ste využili informačné bulletiny na rozvoj svojho podnikania v roku 2020 a neskôr.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me