Sada nástrojov WordPress: Zdroje WordPress pre používateľov a vývojárov

Či už ste práve našli WordPress, alebo ste už túto platformu používali už roky, zdroje, ktoré sa chystáme predstaviť v tomto príspevku, budú skvelým doplnkom vašej sady nástrojov WordPress. Aby bol príspevok ľahšie stráviteľný, rozdelili sme ho na sedem častí, a to:

 1. Blogy WordPress
 2. Webové stránky výučbového programu WordPress
 3. Knihy WordPress
 4. Doplnky WordPress
 5. Zdroje tém WordPress
 6. Hosting WordPress
 7. Extra zdroje WordPress

Bez ďalšieho povyku, dajte nám do každej sekcie pár slov. Užite si a nezabudnite sa podeliť o svoj názor v sekcii komentárov nižšie!

Blogy WordPress

Internet je oceánom blogov WordPress, ktoré diskutujú o témach pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov WordPress. Nasledujúce blogy sú niektoré z najlepších blogov WordPress.

wpexplorer-logoWPExplorer

Museli ste uhádnuť, že sme skvelý zdroj WordPress. Tu vo WPExplorer sa snažíme, aby sme vám každý deň poskytovali svieži a kvalitný obsah. Či už hľadáte tipy na kódovanie, odporúčané doplnky alebo ak nakupujete nový motív WordPress, dostali sme vás na vedomie.


rozbíjať-maga-logoČasopis WordPress Smashing Magazine

Spýtajte sa na akéhokoľvek vývojára WordPress (alebo webového dizajnéra) a budú mať čo povedať o Smashing Magazine. Časopis má samostatnú kategóriu WordPress, ktorá obsahuje veľa užitočného obsahu WordPress. Je to skvelý zdroj pre každého, kto sa chce naučiť základy vývoja WordPress.


codepoet-logoKód básnik

Ak ste poznali WordPress už dosť dlho, musíte naraziť na frázu (alebo citát) „Code is Poetry“. Nie? No, v tomto ohľade to vôbec nezáleží. Code Poet je obrovský a úžasný zdroj pre každého vývojára a používateľa programu WordPress. Doplnok Automattic, Code Poet ponúka veľa tém súvisiacich s WordPress, vrátane SEO WordPress, bezpečnosti, doplnkov, vývoja tém, písania a podobne..


Torque_Facebook_Icon-580x580Krútiaci moment (WP denne)

WP Daily (tiež známy ako Torque Mag) je zbierka najnovších udalostí vo svete WordPress. Bežali chlapci za sebou 8bit a Štandardná téma, WP Daily je váš zdroj správ a inšpirácie WordPress. Dostanete najrôznejšie správy WordPress od odborníkov z komunity a rozsiahlu archívnu sekciu.


wp-motor-logoBlog WPEngine

WPEngine, chlapci za slávnym WPEngine Managed WordPress Hosting, prevádzkujú vynaliezavý blog, ktorý spravuje Austin Gunter. Tento blog obsahuje okrem iného informačné články o optimalizácii WordPress.


Webové stránky výučbového programu WordPress

Zatiaľ čo blogy WordPress poskytujú tipy, články a niekedy aj návody na WordPress, existujú ďalšie webové stránky WordPress, ktoré sa špecializujú (alebo trochu špecializujú) na tutoriály WordPress. Nasledujúce webové stránky majú časti s návodmi venované programu WordPress:

wprecipies-logoWPRecipes

Hľadáte vylepšenie funkčnosti vášho webu WordPress? Ak je to tak, recepty WP sú stránkou výučby WordPress, ktorú chcete navštíviť. Recepty WP ponúkajú jednoduché a rýchle tipy a návody programu WordPress na zlepšenie funkčnosti vašej platformy WordPress.


wptuts + -logWPTuts+

WPTuts + je rozšírenie WordPress masívnej siete Tuts +. Tutsplus je jedným z mnohých projektov, ktoré nám priniesla spoločnosť Envato, Inc. Spravuje Japh Thompson – renomovaný nadšenec WordPress – WPTuts + poskytuje prvotriedne príručky, príručky, odliatky z obrazovky, články atď..


wpmudev-logoWPMU

WPMU je domovom vývojárov a autorov WordPress, ktorí sa o WordPress veľa delia. Blog, ktorý vedie James Farmer, zdieľa mnoho užitočných tipov a príručiek pre WordPress. Na ich stránkach sa nachádzajú aj niektoré z najúžasnejších tém a doplnkov WordPress, ku ktorým môžete získať plný prístup prostredníctvom prémiového členstva..


wpbeginner-logoWPBeginner

WPBeginner je vo vlastníctve a správe Syed Balkhi a ponúka širokú škálu kurzov WordPress. Iné, než to, neváhajte a pozrite sa na WPBeginner, ak hľadáte videá a ponuky WordPress.


Siteground-logoSiteGround

Najznámejšie pre ich úžasné hostingové služby, ktoré poskytujú riadený hosting WordPress za veľmi prijateľnú cenu, ale aj server SiteGround má vyhradenú časť s návodmi, ktorá sa týka programu WordPress. Niektoré z vecí, ktoré sa môžete dozvedieť na stránkach SiteGround, vrátane prispôsobenia tém WordPress, vylepšenia zabezpečenia WordPress a ďalších doplnkov k bezplatným videonávodom WordPress..


Websitesetup-logoWebsitesetup.org

Robert Mening postavil webovú stránku WebsiteSetup.org, aby každému pomohla – od blogerov po podnikateľov – vytvoriť si vlastnú webovú stránku bez toho, aby sa museli učiť kód. Táto príručka je veľmi podrobná, ale veľmi ľahko ju sledovať – ​​aj keď nie ste príliš technický. Pozrite si niektorých z jeho sprievodcov o tom, ako vytvoriť web pomocou WordPress, Drupal a Joomla (Áno, sú zadarmo!).


Knihy WordPress

Od narodenia WordPressu asi pred desiatimi (10) rokmi vydali mnohí autori / vývojári knihy pokrývajúce všetko, čo sa týka WordPress. Témy siahajú od základných vedomostí WordPress po pokročilé témy týkajúce sa vývoja WordPress. Nasledujúce knihy WordPress sa dostali na náš zoznam z jedného zjavného dôvodu. Všetky z nich sú kvalitnými zdrojmi WordPress od renomovaných autorov ��

wordpress-to-goWordPress To Go: Ako zostaviť webovú stránku WordPress na vlastnej doméne, od začiatku, aj keď ste úplným začiatočníkom

S dvoma stovkami (200) pozitívnych recenzií (v čase písania správy) a hodnotením 4,4 z 5 hviezdičiek je WordPress To Go od Sarah McHarry práve teraz najjednoduchšou a zároveň praktickou knihou WordPress na webe. Kniha ostáva mimo „… žargónu a škriatkovia iných internetových sprievodcov.“ To je pravdepodobne dôvod, prečo je najlepším predajcom Amazonu v spoločnosti Kindle.


rozbíjanie, wordpressSmashing WordPress: Za blogom

Smashing WordPress: Beyond The Blog od Thord Daniel Hedengren je kniha, ktorú chcete, ak hľadáte „… stavať v WordPressu čokoľvek“. Kniha vám pomôže vytvoriť projekty WordPress pre SEO, integrovať vašu platformu WordPress so sociálnymi médiami, vytvárať weby elektronického obchodu, galérie, formuláre, vlastné témy, prihlasovacie formuláre a ďalšie. Smashing WordPress: Beyond The Blog je kniha, ktorú potrebujete, aby ste čo najviac využili svoje webové stránky WordPress.


wordpress-plugin-devProfesionálny vývoj doplnkov WordPress

Hľadáte písať svoje vlastné doplnky WordPress? Ste autor doplnkov, ktorý chce zdokonaliť svoje zručnosti? Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali áno, profesionálny vývoj doplnkov WordPress demonštruje, ako rozšíriť doplnky WordPress pomocou doplnkov a potom vám ukáže, ako rozvíjať svoje vlastné doplnky WordPress. Kniha, ktorú napísali Brad Williams, Ozh Richard a Justin Tadlock, ponúka čitateľom praktický prístup k vytváraniu doplnkov WordPress. Uľahčuje vytváranie modulov plug-in a poskytuje ukážky kódu a podrobné ilustrácie.

„Túto knihu by som odporučil všetkým, ktorí uvažujú o vytvorení prvého doplnku [WordPress].“ – Andre J. Bales

Kniha má hodnotenie 4,8 z 5 hviezdičiek a predáva sa iba za 28 dolárov.


wordpress-for-nechápavoWordPress For Dummies

WordPress For Dummies od Lisa Sabina Wilson a Matt Mullenweg (áno, on z WordPress) je úžasným sprievodcom pre každého, či už začínate svoj prvý blog alebo sa sťahujete z inej blogovacej platformy na WordPress. Kniha je ľahko zrozumiteľná a umožní vám naplno využiť flexibilitu a použiteľnosť WordPress. Je to sprievodca, ktorý potrebujete, aby ste využili potenciál, ktorý ponúka WordPress.


wordpress-design-devProfesionálny WordPress: Dizajn a vývoj

Táto kniha od Brada Williamsa, Davida Damstra a Hal Sterna s hodnotením 4,4 z 5 hviezdičiek je vysoko ceneným zdrojom pre každého, kto hľadá vývoj webových stránok WordPress. Kniha obsahuje témy ako: HTML5, CSS3, JavaScript, Vlastné typy príspevkov, Vlastné taxonómie, Multisite atď. Kniha ďalej poskytuje ukážky kódov, ktoré si môžete stiahnuť z webu knihy..

Ak chcete získať viac informácií, nezabudnite si pri začatí práce prečítať náš príspevok o najlepších zdrojoch WordPress.

Doplnky WordPress

V minulosti sme pokryli celý rad prémiových aj bezplatných doplnkov. Chcel by som na našej stránke Doplnky WordPress nájsť všetky najlepšie doplnky pre takmer všetko.

Zdroje tém WordPress

Výber kvalitnej témy môže byť docela náročný, pretože na internete je toľko obchodov s témou. V minulosti sme písali o najlepších členstvách tém WordPress a všetky nasledujúce tematické obchody sú dobre zavedené, o niektorých z nich sme už hovorili.

Elegantný-motívy-logoElegantné motívy

Elegant Themes je domovom pre niektoré z najkrajších prémiových tém WordPress na webe. Elegantné témy sú najlepšie známe pre hviezdny dizajn svojich tém, pokročilé funkcie a špecializovanú podporu. Ich najnovšia téma Divi je skvelou voľbou pre takmer akýkoľvek web. Momentálne pracujú na veľkej aktualizácii, ktorá do tejto komplexnej témy pridá ešte viac funkcií. Majú osemdesiat sedem (87) prémiových tém za cenu all-inclusive 69 dolárov.


themify-logoThemify

Podľa Themify je ich cieľom „… pomôcť ne-kódovacím programom pri behu na zem“. Štandardný rámec drag & drop spoločnosti Themify umožňuje „… na rýchle prispôsobenie tém bez toho, aby ste sa museli dotýkať kódu: jednoducho upravte nastavenia motívov a štýly pomocou panela možností.“ Rámec Themify je krásny, odborne kódovaný a okrem iného obsahuje funkcie, ako sú vlastné widgety, Drag & Drop Builder a krátke kódy. Okrem toho sa ľahko prispôsobuje a má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Čo je viac? Themify ponúka zbierku krásnych, moderných a cenovo dostupných tém, ktoré vám pomôžu rýchlo nastaviť obchod. Navyše máme na našej stránke zľavový kupón Themify s 20% zľavou, vďaka čomu je ešte lepší.


genesis-logoGenesis WordPress Theme Framework – StudioPress

Okrem poskytovania Genesis – jedného z najlepších tematických rámcov WordPress na webe – StudioPress poskytuje obrovskú zbierku tém vrátane tém tretích strán. Chlapci v štúdiu StudioPress sa pomenovali v prémiovom výklenku WordPress, pretože ich ponuka nie je ničím najkvalitnejším. Aj keď ich ceny sú o niečo vyššie ako niektoré iné možnosti témy, získate veľa za svoje peniaze a kvalitný rámec, na ktorom môžete stavať. Genesis je skvelé miesto, kde začať pri vytváraní novej stránky.


ThemeForest-logoThemeForest

V rámci programu Envato ponúka ThemeForest vyše trinásť tisíc (13 000) tém a šablón WordPress s cenami od 3 dolárov. Áno, čítate to správne. 3 doláre. Nenechajte sa skrútiť, web poskytuje niektoré z najlepších tém WordPress na webe. ThemeForest je domovom veľkého počtu vývojárov WordPress, vrátane WPExplorer. Je to vynikajúci zdroj pre používateľov WordPress, ktorí hľadajú profesionálne témy, ako aj pre vývojárov, ktorí chcú zarobiť peniaze odporúčaním / predajom tém..

Témy prehliadača WPEx

Práve tu máme rozsiahlu zbierku prémiových tém (na ktoré sme veľmi hrdí). Neberte si za to slovo, neváhajte a pozrite sa na naše ručne vyrábané témy WordPress. Vytvárame motívy postavené na kvalitnom kóde, s požadovanými funkciami, za ceny, ktoré si môžete dovoliť as najvyššou podporou od autora témy Themeforest Elite. Naša najpredávanejšia téma Total WordPress je vynikajúcim príkladom našej práce. Táto vysoko flexibilná téma sa perfektne hodí pre podniky, živnostníkov, fotografov, blogerov a všetkých. Skontrolovať to!

Hosting WordPress

Ako používateľ WordPress potrebujete pre svoju webovú stránku dobrého hostiteľa. Dobrý webhosting vám poskytne pokoj, ktorý potrebujete na vytvorenie úspešného projektu WordPress (používame program WP Engine v programe Explorer a milujeme nášho hostiteľa, pretože udržujú naše stránky v prevádzke rýchlo pre vás všetkých). Nasleduje niekoľko najlepších zdrojov informácií o výbere najlepšieho hostiteľa programu WordPress:

 • Hosting WordPress: Ako si vybrať najlepší
 • Čo potrebujete vedieť o Managed WordPress Hosting
 • Ako si vybrať správny hosting WordPress
 • Hosting WordPress
 • Ste poskytovateľom hostingu? Pozrite si tieto Hosting Témy WordPress!

Ďalšie zdroje WordPress

V tejto časti sú zhrnuté ďalšie zdroje WordPress, na ktoré sa tento príspevok nevzťahuje.

Zdroje informácií a vývoja WordPress

Služby WordPress

 • Sucuri – prémiová bezpečnostná služba WordPress
 • ManageWP – ManageWP vám pomáha spravovať viacero webových stránok WordPress z jedného hlavného panela
 • VaultPress – Ochrana a zálohovanie WordPress od spoločnosti Automattic
 • StackPath CDN – Špičková sieť na doručovanie obsahu

Vyzbrojení vyššie uvedenými zdrojmi ste pripravení brať svet WordPress búrkou. Nič by vám nemalo stáť v ceste, takže choďte do toho a buďte najlepší WordPresser tam vonku. Tak zatiaľ!