Staňte sa prispievateľom WordPressu: Čo musíte vedieť

WordPress neotvoril ani jedno, ani dve, ale mnoho dverí pre milióny ľudí na celom svete. Či už sú to podnikatelia, vývojári, agentúry, spravodajské strediská, živnostníci atď., WordPress dal svetu široký priestor na vyjadrenie myšlienok, oslovenie a podnikanie. Riskujem, že to znie ako prerušený záznam, ale je to do značnej miery preto, že WordPress je krásny, elegantný a ľahko sa ho učia a používajú. Je tiež neuveriteľne ľahké zapojiť sa do projektu WordPress.

Dnes vám poskytneme podrobnejšie informácie a tipy, ktoré potrebujete, aby ste sa stali hodnotným členom komunity WordPress. Na konci príspevku budete vedieť, ako prispejete k pozitívnemu projektu, ktorý je milovaným WordPress. Inými slovami, ukážeme vám, ako sa zapojiť, kvality a nástroje, ktoré potrebujete, aby ste sa stali vynikajúcim prispievateľom WordPress. Taktiež sa pozrieme na niektoré z výhod prispievania k WordPress. Pripravený? Poďme si dať túto loptu do pohybu.

Výhody prispievania do WordPress

Prečo by ste ako užívateľ WordPress nechceli prispievať k WordPress? Nie je to platforma, ktorá vás sama o sebe veľmi inšpirovala? Možno si dáte jedlo na stôl? Čo tak prispievať len k zachovaniu ducha kamarátstva a návratu?

Ak nie ste prvotriedny curmudgeon, môžete sa stotožniť s túžbou vrátiť sa komunite, ktorá vám pomohla alebo vás inšpirovala. Koniec koncov, kolektívny príspevok je to, čo robí komunitu WordPress takú úspešnú. Nemôžeme trvať neustále. – Carrie Dils

Ak to neprináša príspevok do programu WordPress, tu je sviatok výhod, ktorý vám ponúka impulz, ktorý potrebujete na ponorenie sa do tejto minúty.

Prispievanie zvyšuje váš štatút v komunite

Chcete sa stať slušným programom WordPress, však? Potrebujete to, čo hovoríte a robíte, aby ste niečo zaplatili, však? Pri pohľade na cement orgánu vo vašom výbere WordPress výklenok?

Hádajte, čo je, technická zdatnosť je skvelá, ale pokiaľ nie ste pripravení pomôcť ostatným – najmä keď vám neplatia desetník – vy a úrady budete cestovať paralelne. Koniec koncov, je to všetko o emóciách, o tom, ako sa cítite u ďalšej osoby. Byť človek je spôsob, akým vyvolávate pocity emócie, a nie vyhrievate sa v sláve svojej technickej sily.

Prispievanie k WordPress, bez ohľadu na to, do akej miery, môže mať obrovský vplyv na váš stav v komunite. Kto je kto WordPress, slušní a populárni ľudia, ktorých všetci poznáme, majú jednu spoločnú vec; aktívne prispievajú k platforme a komunite v jej okolí.

Rýchla otázka: Ak ste hľadali vývojára programu WordPress, povedzte mi, najali by ste si chlapa, ktorý prispieva do fór okrem iných miest, alebo toho chlapa, ktorý sedí pohodlne za online portfóliom? Pravdepodobne by ste hľadali toho chlapa, ktorý vykresľuje jeho dev chops na fórach, čo nás vedie k nášmu ďalšiemu bodu.

Prispievanie vedie k ďalším obchodným prepojeniam

zmysluplné-business-vzťahy

Ak to nie je také zrejmé, WordPress je úzko prepojená komunita, čo znamená jednu a iba jednu vec. Ak hráte svoje karty správne, môžete získať veľa odporúčaní. Ako sme už uviedli, prispievanie zvyšuje váš stav a zvýšený stav koreluje s ďalšími obchodnými väzbami.Je to jednoduchý fakt.

Ako profesionál programu WordPress alebo všeobecne povedané, väčšina vašich potenciálnych vyhliadok a partnerov bude pochádzať z komunity. Prispievanie a udržiavanie blízkosti tejto úzko prepojenej komunity je presne to, ako udržujete tieto obchodné (a dokonca osobné) spojenia nažive.

Chcete, aby vám prišlo viac pracovných miest? Staňte sa prispievateľom, Tak či tak. WordPress vždy hľadá skvelých ľudí, ktorí by im pomohli s kódom, dizajnom, prekladmi, dokumentáciou a ďalšími. Existuje toľko spôsobov, ako prispieť, ako uvidíme v druhej časti tohto príspevku.

Obohatené vzdelávacie prostredie

Prispením nie iba získate späť alebo prispievate k vytvoreniu hlasu v komunite, ale je to tiež obohatené vzdelávacie prostredie. Počas prvých troch mesiacov som sa dozvedel viac, čo som prispel k tomu, že som to urobil v predchádzajúcich troch rokoch vývoja webu. – Andrew Nacin, Popredný vývojár WordPress

Áno, je to tak, učíte sa hraním hry, nestojením na vedľajšej koľaji. O programe WordPress som sa toho veľa naučil vo veľmi krátkom čase a občas sa obávam preťaženia informáciami. Najprv som sa však musel ponoriť do WordPressu a bol som šokovaný tým, čo som o platforme vedel. Stále sa učím, robím malé príspevky sem a tam a bavím sa!

Zábava stranou, čo pre vás predstavuje učenie od komunity WordPress? Stávate sa inteligentnejším konzultantom, vývojárom, dizajnérom, bloggerom atď. Každý chce inteligentného hráča vo svojom tíme. Vaše znalosti a hodnota sa desaťnásobne zvýšia a potom niektoré, keď prispievate k WordPress.

Čím viac som sa ponoril, tým zaujímavejší sa stal, a čím ťažšie som bol schopný zistiť. Teraz, keď sa obzriem späť a uvidím, čo som sa naučil len prispievaním, som ohromený. Bolo to viac, ako som sa kedy na vysokej škole naučil. – Andrea Rennick

A potom je tu …

Nikdy v mojom živote som sa nenaučil až päť rokov od vstupu do komunity WordPress a začal som prispievať k jadru. – Konstantin Obenland, Hlavný prispievateľ WordPress

Musím povedať viac?

Prispievanie k WordPress vás robí šťastnejším

Ruky hore, ak ste sledovali ten film  Prenasledovanie šťastia v hlavnej úlohe Will Smith. Ak ste nemali také šťastie, vrcholom filmu bola odolnosť a odhodlanie Christophera Gardnera v čase, keď sa jeho život prakticky rozpadol. Mohol by som pokračovať ďalej a ďalej, ale vráťme sa späť k WordPress a ako prispejete, budete šťastnejší.

Tu je jedna štatistika, ktorá sa veľa hádže, ale väčšina ľudí nevidí krásu za hranicou percenta (%). V čase písania WordPress ovláda asi 25% všetkých webových stránok na internete. To znamená, že prispievate a dávate späť komunite a platforme, ktorá čoskoro bude dominovať viac ako štvrtine internetu.

Je dobré vedieť, že váš príspevok, aj keď malý, pomáha asi 25% internetu. To je obrovské množstvo ľudí! A viete, čo hovoria, tajomstvom šťastia je šťastie pre ostatných. Pomôžte ostatným tým, že prispejete, je to, ako to môžete urobiť.

Nie je to často, že sa niečo, čo robíte popoludní, môže dotknúť toľkých ľudí, ale WordPress je jedným z tých miest, kde môžete. A pre ľudí, ktorým to záleží, nie je nič lepšie. – Matt Mullenweg

Staňte sa súčasťou histórie (alebo budúcnosti)

Asi pred 12 rokmi bol WordPress sotva mimo fázy nápadov. Bolo to ako chobotnica, o ktorej sa flirtuje skôr, ako nakoniec letí. To všetko sa obmedzuje na históriu. Dnes už WordPress už nie je ničomný; je to plne vyvinuté kopom a ťahom mocného orla.

Pri súčasnom tempe bude WordPress za 10 rokov celkom šelmou. Táto platforma mapuje druh histórie, ktorej sa chcete zúčastniť. Druh histórie, o ktorej viem, že chcem byť súčasťou. Ak nemáte príliš veľa na históriu, budúcnosť WordPress je sľubná.

Prispievaním môžete vytvárať WordPress budúcnosti tak, ako si to predstavujete. Môžete prispieť k projektu a pomôcť nám vybudovať lepší WordPress pre nás všetkých. Môžete byť súčasťou histórie a tiež súčasťou budúcnosti. S WordPress môžete byť čokoľvek; predstavuje slobodu, pretože vám ponúka možnosti a silu, ktorú potrebujete na dosiahnutie svojich online snov. Pochybní prispievatelia WordPressu zanechajú rekord v knihách histórie. Aký odkaz vám zanechá?

Výhody sú veľa

Prispievaním k WordPress sa vraciate v poriadku, aj keď výmenou si môžete užiť ešte viac výhod. Zvyšujete svoj status v komunite WordPress, generujete obchod, učíte sa a vytváříte väčšiu platformu pre svet. Prispievanie je veľa zábavy. Ako sa však dostanete na túto zábavu? Ako prispievate k WordPress? Tu je šťava.

Ako prispieť k

cyber-computer-cafe

Máte k dispozícii niekoľko spôsobov, ako prispieť k WordPressu. To je krása všetkého; niekto a všetci môže platformu prispieť a obohatiť kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Začnime najjasnejšou cestou:

Vývojár jadra WordPress

WordPress je postavený predovšetkým na PHP a MySQL okrem iných webových technológií. Ak máte skúsenosti v niektorej z týchto oblastí, môžete prispieť svojimi odbornými znalosťami Hlavný vývojár programu WordPress. Platforma WordPress je vždy smädná po nových funkciách a vylepšeniach. Môžete prispieť ako vývojár, stať sa spáchateľom a pomôcť WordPressu rásť skvelými a jedinečnými spôsobmi. Ako hlavný prispievateľ WordPressu budú vaše úlohy zahŕňať vývoj nových funkcií, testovanie, záhradníctvo chýb a vydávanie aktualizácií.

Nerobte si starosti, ak neviete prvú vec týkajúcu sa vývoja webových stránok alebo toho, čo znamená PHP, ak ste vášniví, môžete začať prispievať k WordPress iným spôsobom a učiť sa na ňom. Kto vie, za pár mesiacov by ste mohli byť hlavným vývojárom. Medzi ďalšie oblasti, v ktorých sa môžete ako vývojár zapojiť, patria okrem iného téma WordPress a vývoj doplnkov, mobilné technológie a dokumentácia.

Webový dizajnér / UXer

Predtým sme sa zaoberali vývojom používateľského rozhrania správcu WordPress v priebehu rokov. Premenil sa z nevýraznej platformy na prekrásny a výkonný CMS. Krásne a elegantné užívateľské rozhranie je dielom webových dizajnérov a UXerov, ako ste vy.

WordPress je projekt s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý spája prácu tisícov prispievateľov, takže nikto nie je platený za to, aby dal návrh dohromady. Návrh je načrtnutý a oživený návrhármi prispievateľov a UXers. Vďaka svojim príspevkom WordPress urobil to, čo je dnes, pokiaľ ide o dizajn. Samozrejme, ešte musíme vidieť a zažiť krásu a genialitu vášho príspevku, takže nás nenechajte čakať.

Možno je to váš príspevok, ktorý povedie k prepracovaniu celej administratívnej oblasti k príjemnejšiemu dizajnu. Možno je to váš príspevok, ktorý povedie k efektívnejšiemu používateľskému prostrediu.

Ako webový dizajnér alebo odborník na používateľské skúsenosti môžete prispievať aj k Mobilný projekt WordPress, pretože všetci vieme, že mobil je budúcnosť, a tím pre kontrolu tém, ktorý zabezpečí, aby sa ku koncovému používateľovi dostali iba najlepšie navrhnuté témy. Všeobecne platí, že vaša hlavná povinnosť ako prispievajúci dizajnér je urobiť WordPress krásnym. Znie to dobre?

Spisovateľ WordPress

Ak máte talent na slová, je tu tiež priestor pre vás. Ako rastúci projekt, WordPress neustále potrebuje aktualizovanú dokumentáciu. Tu zadáte svoje údaje; kde žiarite ako spisovateľ.

Pripojte sa k dokumentačnému tímu a starajte sa o všetku dokumentáciu. Hovoríme okrem iného o príručkách, kódexe, vložených dokumentoch, administratívnej pomoci a developer.wordpress.org. Úlohy nikdy neexistujú, takže neváhajte a vyskúšajte oficiálny blog pre dokumentačný tím WordPress. Tím sa stretáva online každý týždeň vo štvrtok od 18:00 do 19:00 UTC.

prekladateľ

Ste polyglot? Dokážete s týmto alkoholom hádzať tak ľahko, ako môžete rusky, francúzsky alebo svahilsky? Chceli by ste používať WordPress vo vašom vlastnom jazyku? Samozrejme, že áno. Kto by nebol?

Tu je vaša šanca. Prispievajte k WordPress tým, že pomáhate prekladať platformu do ľubovoľného jazyka, ktorý máte radi. To nie je koniec, Komunita polyglotov WordPress Víta vás, keď sa podieľate na vytváraní nástrojov, ktoré uľahčujú preklad WordPress. Pomysli na WPML atď.

Preklad WordPress do vášho (alebo iného) jazyka je zábavný zážitok a vy môžete byť v prevádzke okamžite. Čo teda do pekla čakáte na vojaka? Začnite prekladať! Mimochodom, týždenný rozhovor sa koná každý týždeň v Slack v #polyglots o 10:00 UTC. Nenechajte si ujsť, nechajte svoje hlas jazyk byť Heard známe. Zdvojnásobte to tu ako šéf. To je môj jazyk, cítiš ma? Haha. Pohybujúce sa na.

Podporte jazdectvo

Jedným z najjednoduchších, ale najúčinnejších spôsobov, ako prispieť k službe WordPress, poskytovanie pomoci na fórach podpory okrem iných oblastí, by mohlo byť iba to, ako si urobiť známku v komunite WordPress. Operačná mantra je tu „každý vie, že odpoveď na niečo“, takže sa nemusíte hanbiť, ponorte sa a pomôžte kolegovi milencovi WordPress.

Fóra podpory budú vaše sily, vaše bojisko a vy budete volať strely a vyhrať vojnu. Hráme veľa vojenských hier neskoro, ako je zrejmé, ale najlepším spôsobom, ako začať, je zodpovedať otázku na podporných fórach. Práve túto minútu. Viac informácií o tom, ako môžete prispieť k WordPress, získate podporou používateľov na blogu technickej podpory.

Organizátor udalosti

organizátor

Máte radi hádzanie párty? Spájate priateľov? Ak by udalosti mohli ľahko prejsť za vaše krstné meno, WordPress vás potrebuje. Pripojíte sa k elitnému tímu ďalších prispievateľov z celého sveta, ktorí „… dohliadajú na oficiálne udalosti, mentorské programy, iniciatívy v oblasti rozmanitosti, dosah na prispievateľov a iné spôsoby rastu …“ komunitu WordPress.

Usporiadanie udalostí znie ako zábava a keď robíte niečo, čo milujete pre platformu, ktorú zbožňujete, splní sa sen, čo znamená, že zábava sa ľahko strojnásobí. Usporiadate WordCamps a stretnutia pre miestnu komunitu WordPress a zapojíte sa do globálnych udalostí WordPress. Aké sladké. Je tu Pomocný blog a týždenné úradné hodiny (čítanie online stretnutí) v utorok a vo štvrtok.

sensei

Ak máte radi odovzdávanie informácií, môžete začnite svoju cestu prispievateľov vo vyučovacom ramene WordPress práve túto minútu. Čo zahŕňa učiteľ alebo školiteľ v komunite WordPress? Budete zodpovední za vytváranie učebných materiálov na stiahnutie, ktoré inštruktori používajú v živých workshopoch.

Budete písať / vytvárať hodiny od začiatku, upravovať existujúce hodiny, navrhovať vzhľad lekcií a / alebo testovať životaschopnosť lekcií. To sa môže ukázať ako skvelý vzdelávací zážitok pre vás, amigo. Týždenný rozhovor WordPress Training sa koná každý utorok o 17:00 UTC, takže nenechajte si ujsť ďalší.

Recenzent videa

Máme WordPress.org, WordPress.com a podľa môjho názoru trochu známe WordPress.tv. Medzi inými sú samozrejme BuddyPress.org a bbPress.org, ale dnes tam nebudeme. Všetko sa týka programu WordPress.tv, kde nájdete veľa obsahu videa zameraného na WordPress.

Ak sa vám dobre podarí v oddelení na výrobu videa, ako prispievate k WordPress. Vitajte v Tím pre kontrolu televízneho programu WordPress, a pripravte sa na kontrolu, úpravu, schválenie a publikovanie všetkých videí na stránkach WordPress.tv. Po produkcii videí programu WordCamp si tiež ponoríte ruku, takže jo, nie je nijako limitované množstvo zábavy, ktoré môžete dobrovoľne venovať svojim snahám a zručnostiam. Pozrite sa na oficiálny blog tímu TV Review Team.

Všetci ostatní

Možno sa budete cítiť, akoby vás vyššie uvedené kanály zapojenia blokovali, ale nenechajte sa tak stať. Ktokoľvek, opakujem, k projektu WordPress môže prispieť každý, bez ohľadu na rasu, pohlavie a / alebo úroveň zručností. Jedinou potrebnou vecou je tá horúca túžba.

Nedovoľte, aby vás niečo zdržalo, svet je tvoj, a WordPress vás potrebuje. Áno, vy, vy a vy. Musíte sa len pozrieť Vytvorte si WordPress a ponorte sa. Nerobte si starosti s tým, že sa v procese dozviete, pokiaľ samozrejme nemáte žiadne z nasledujúcich atribútov.

Vlastnosti veľkého prispievateľa WordPress

Podnikateľka s notebookom v kancelárii

Ak chcete byť veľkým prispievateľom, musíte jednoducho prispievať. Žiadne čakanie, len sa k tomu dostanete. V každom prípade musíte byť slušný a priateľský. Váš príspevok môže niekedy zostať nedotknutý o niekoľko vydaní neskôr, a ak sa budete venovať takýmto drobným záležitostiam, nebudete veľkým prispievateľom..

Inokedy by niekto mohol nesúhlasiť s vašimi návrhmi a bolí to, že viem, ale nemôžete vyzdvihnúť a upustiť celý svet a povedať niekomu, aby to dokázal. Vidíš kam idem? Musíte venovať pozornosť detailom bez ohľadu na úroveň vášho príspevku. Ako sme už povedali, WordPress ovláda 25% internetu, takže všetko, čo robíte, má schopnosť pozitívne alebo negatívne ovplyvniť veľké množstvo ľudí. Chcete ísť do histórie ako arogantný spáchateľ, ktorý zlomil WordPress?

Pokora je pekná črta vo všetkých oblastiach života. Pamätajte, že budete pracovať s tisíckami ďalších ľudí, z ktorých každý má jedinečné ambície a iný pohľad na život. Byť arogantný spôsobí len viac škody ako úžitku. Bude to kameň úrazu ako taký.

Čestnosť je tiež vynikajúcou vlastnosťou prispievateľa. Napríklad je v poriadku byť úprimný, keď si nie ste istí svojím záväzkom / príspevkom. Komunita WordPress praská vo švíkoch s ľuďmi (odborníkmi na čítanie) pripravenými vám pomôcť.

Prispievate a učíte sa, čo znamená, že musíte byť zvedaví a musíte sa niečo učiť. Možno sa mýlim, nemyslím si však, že niekto z nich má dostatok vedomostí, aby úplne porozumel WordPress. Keďže ste kolektívnou prácou tisícov prispievateľov, budete potrebovať všetku zvedavosť, ktorú môžete zozbierať, aby ste sa o platforme dozvedeli čo najviac. Jednoducho to urobte jeden krok za druhým a budete v poriadku.

Na konci dňa sa to všetko scvrkáva na jednu kvalitu: trpezlivosť. Každý veľký prispievateľ sa musí naučiť, že umenie trpezlivosti, kvalite, bez ktorej budete mať ťažkosti s ľudskou rasou všeobecne, nielen s prispievateľmi. Buďte dosť trpezliví a dobrodružstvo sa vám bude páčiť. Trpezlivosť je koniec koncov cnosť – pomôže vám v mnohých ďalších oblastiach vášho života.

Nástroje prispievateľov

workstation-desk

Bez toho, aby ste mali správne nástroje, môžete dosiahnuť tak málo. Z tohto dôvodu som pre vás ako prispievateľa WordPressu zostavil niekoľko nástrojov. Nasledujúce nástroje budú neoceniteľné pri vašej ceste na úroveň prispievateľov PRO:

WordPress Slack

Aplikácia de facto pre komunikáciu pre WordPress Slack vám umožňuje zostať v kontakte s členmi tímu, ku ktorému sa nakoniec chcete pripojiť. Napríklad, ak si vyberiete hlavný vývojový tím WordPress, môžete sa pripojiť k ďalším prispievateľom pre komunikáciu v reálnom čase v #core kanáli na Slack.

Slack je aplikácia na odosielanie správ na najvyššej úrovni pre tímy pracujúce na spoločnom projekte. Ak ju chcete nastaviť, prejdite na Vytvorte si WordPress Chat, a postupujte podľa pokynov, aby ste dostali pozvanie od WordPress. Zvyšok sú jednoduché roľnícke veci, neočakávame, že sa dostanete do problémov. Nebude vám to trvať dlhšie ako 5 minút, sľubujem. Nemám v úmysle zničiť prekvapenie, tak choďte už pozvaní a pripojte sa k svojim a ďalším prispievateľom do chatovacie miestnosti kanály.

Vytvorte si WordPress

Toto môžeme označiť ako Centrum prispievateľov. Vytvorte si WordPress je miesto, kde sa vydáte na dobrodružstvo s prispievaním do WordPress. Či už ste skúsený vývojár, dizajnér, spisovateľ, prekladateľ, podporný zástupca, organizátor alebo len začiatočník, ktorý práve objavil WordPress, musíte si urobiť cestu, ako si vytvoriť WordPress. Zanechajte všetko, čo robíte, a prejdite na chvíľu, aby ste si zarobili WordPress hneď v tejto chvíli. Myslíme to vážne. Nečakajte.

Devhub

Bez povlaku čokoľvek, Devhub je jednoducho „… názov projektu pre developer.wordpress.org.“ Na webe devhub nájdete zdroje a dokumentáciu zameranú na vývojárov, dizajnérov a vývojárov WordPress. Po dokončení bude obsahovať príručky a odkazy na kódy.

Svoj príspevok môžete prispieť zapojením sa do # Meta-devhub kanál na Slack, riešenie letenky na developer.wordpress.org trac, čítanie o Devhubovi, a / alebo predloženie žiadosti o stiahnutie WP-Parser na Github.

No mimochodom, v čase písania správy, Devhub vás potrebuje, ak ste vývojár PHP, front-end vývojár, dizajnér, UXer alebo dobrovoľník, ktorý hľadá spätnú väzbu..

Online návody

O projekte sa môžete dozvedieť veľa na oficiálnej webovej stránke WordPress.org. Môžete sa dozvedieť ešte viac tým, že tam nájdete ďalšie zdroje a blogy súvisiace s WordPress. Publikované milovníkmi WordPress (prispievatelia čítania), ste povinní naučiť sa niečo nové na každom blogu WordPress, ktorý navštívite..

Nebuď tiež skromný; pretrhnite si všetky príručky WordPress, knihy alebo blogové príspevky, ktoré získate, a absorbujte toto množstvo vedomostí. Nikdy nevieš, kedy to príde vhod. Neviem, prečo mi toto posledné vyhlásenie pripomína Posledný z nás, hra.

Plánovanie WordCamp

Ak máte záujem o usporiadanie WordCampov, musíte si pozrieť tohto šikovného sprievodcu, ktorý bol s vami zabudovaný. Musíte pochopiť, ako zvoliť ideálne miesta (viete, miesta s vynikajúcou sieťou Wi-Fi, aby účastníci mohli stráviť polovicu času zdvojnásobením podujatia namiesto počúvania rečníkov), ako získať jedlo a pitie, zbierať zbierky atď. Atď. , Môžete sa dokonca zaregistrovať ako organizátor na Webové stránky plánovania WordCamp, tak yay!

A teraz slovo od naši partneri pri plánovaní programu WordCamp Macko Pú…

Organizácia je to, čo robíte skôr, ako niečo urobíte, takže keď to urobíte, nie je to všetko zmiešané. – Macko Pú

Pohybujúce sa na…

WordPress Trac

Ako prispievateľ WordPressu určite chcete sledovať vývoj platformy. WordPress Trac je miesto, kde môžete sledovať zmeny svojho obľúbeného redakčného systému WordPress. Čo je k dispozícii na Trac? Je tu Časová os s najnovšími vstupenkami, RSS kanál, zoznam adries, a formulár na odoslať chyby. Skutočne ste rozmaznaní.

Príručka pre prispievateľov

Ak chcete prispieť k vývoju jadra WordPress, stačí si to prečítať príručka prispievateľa. Doslova pokrýva všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste mohli prispieť, od začiatku do konca. K tomu nie je toho veľa.

Na konci dňa…

Prispievanie do projektu WordPress vám umožňuje vrátiť sa k platforme a komunite, ktorá vám toľko dáva. Je to dobrá karma, ktorá prispieva, a navyše pomáha pri presúvaní WordPress na ďalšiu úroveň pre vás a mňa.

Vynechali sme niečo? Možno váš obľúbený nástroj? Máte otázku alebo príspevok? Buďte dobrým športom v sekcii komentárov. Uvidíme sa ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me