Tématické obchody alebo tematické lesy: Odkiaľ by ste si kúpili svoje WordPress Témy?

Hľadáte teda novú tému WordPress. Pravdepodobne ste boli frustrovaní samotným počtom stránok na trhu a zmäteným výberom tém. Kde začať?

Buďte pokojní, pretože sme si zúžili váš výber, aby sme vám pomohli urobiť kvalifikované rozhodnutie o tom, kde kúpiť tému WordPress. Hrá sa tu veľa faktorov a my vás prevedieme všetkými.

Máte obavy z toho, ktorý trh alebo obchod s témami má najlepšiu zákaznícku podporu? Kde sú najlepšie ceny? Ktoré stránky sa špecializujú na témy špecifické pre tento priemysel? To všetko a ešte viac pokryjeme výletom po najobľúbenejších obchodoch a tematických obchodoch pre WordPress. Poďme!

Tematické trhy a tematické lesy

Tematické trhy, ako napríklad Themeforest od spoločnosti Envato, poskytujú priestor pre vývojárov tém, aby predávali svoje výrobky online. S tematickým lesom dostupným viac ako 20 000 tém nájdete ponuky produktov pre každý projekt, formát a štýl webovej stránky.

Na druhej strane kvalita Envato kontroluje každú tému. Povedia vám, či sú budúce aktualizácie zahrnuté do kúpnej ceny a či autor témy aktívne podporuje tému online (veľmi dôležité pre začiatočníkov až pokročilých používateľov WordPress!) Očakávajte, že témy s vyššou cenou budú obsahovať podstatne lepšiu podporu ako lacnejšie témy..

Vyhľadávanie tém je jednoduché. Táto stránka poskytuje celý rad filtrov, ktoré vám umožňujú zobraziť témy WordPress:

  • V konkrétnej kategórii
  • V konkrétnom cenovom rozmedzí
  • Na základe hodnotenia zákazníkov
  • Na základe predaja v dolároch
  • a oveľa viac
Možnosti filtra Themforest

Možnosti filtrovania v téme Forest

Výsledky motívov alebo zoznamy obsahujú aj snímku na vznášanie a stručný súhrn vám povie, či je téma vo vysokom rozlíšení a pripravená miniaplikácia, s ktorými verziami prehliadača je kompatibilná a ktoré rámce sú podporované. Ak plánujete používať tému s konkrétnym riešením, ako je napríklad podčiarknutia, WPML alebo bootstrap, táto informácia je veľmi užitočná.

Celkom-dem

Niektoré užitočné ukážky programu Total Theme

Themeforest sa tiež stal lídrom univerzálnych tém WordPress typu „všetko v jednom“. Určite ste videli tému spomenutú na jednom alebo druhom blogu, a hoci tieto typy tém nie sú pre každého šálku čaju, nemôžete sa trápiť s možnosťou a flexibilitou, ktorú poskytujú. Stačí sa pozrieť na niektoré z najpredávanejších tém, napríklad na tému Total WordPress Theme, a uvidíte, že aj keď viacúčelová téma prichádza s ohromujúcim počtom možností (čo je dobrá vec!), Často prichádzajú aj s ľahkými použiť ukážky ukážok so všetkými už vybranými možnosťami.

Pri sledovaní ideálnej témy sú užitočné aj ďalšie trhy, ktoré presahujú pozíciu lídra v tomto odvetví. Menšie trhy síce majú k dispozícii menej tém, ale tvoria pre nich množstvo ďalších príťažlivých funkcií. Jedným z našich najlepších tipov je Creative Market. Keďže autori si môžu na tomto trhu stanoviť vlastné ceny, nájdete cenovo dostupnú tému pre akýkoľvek rozpočet. Navyše majú každý týždeň úžasné bonusy, takže sa nezabudnite prihlásiť na odber bulletinu!

StudioPress & Elegant Themes

V tematických obchodoch na internete sú možno dve standouty, ktoré si skutočne pomenovali sami seba. Prvým z nich je StudioPress, tvorcovia rámca Genesis. Ren vykonala skvelú kontrolu rámca Genesis, ale zatiaľ tu zasiahneme kľúčové body: rýchle časy načítania, vynikajúca podpora, SEO, cenová dostupnosť a bezpečnosť sú len niektoré z nich..

Rámec Genesis od StudioPress.

Rámec Genesis od StudioPress.

Ak používate rámec Genesis na napájanie svojich stránok WordPress, odporúčame vám StudioPress ako popredný poskytovateľ tém Genesis. Prečo? No, pretože oni vyrobený Genesis. Použitie podradenej témy Genesis napísanej iným vývojárom by mohlo spôsobiť problémy s kompatibilitou, pretože dokonca ani vývojári odborných tém nie vždy vedia každý detail rámca. Autori softvéru majú v tomto ohľade prirodzenú výhodu. Navyše ich čisté a profesionálne prevedenie je hodné záplaty.

Témy StudioPress

Témy Cafe a Daily Dish od spoločnosti StudioPress

StudioPress tiež ponúka balík Genesis Pro Framework, ktorý vám umožňuje prístup ku všetkým podriadeným témam dostupným za jednu nízku cenu. Ak používate program Genesis, nákup detského motívu od StudioPress je rozumná voľba, ale nie je to jediná hra v meste – Creative Market, ZigZagPress a Web Savvy Marketing tiež poskytujú možnosti založené na Genesis..

Druhým tematickým obchodom sú Elegantné témy, ktoré by nemali byť žiadnym prekvapením, pretože ich téma Divi je jasným hitom. Tento obchod s témami si vytvoril skvelé miesto pre seba na trhu WordPress a ponúka veľa skvelých tém za jednu nízku cenu balíka..

divi-WordPress-theme

Masívne obľúbená téma Divi

Tématické obchody a motívy na mieru

Ak hľadáte tému, ktoré vyhovuje konkrétnemu odvetviu, Templatic je skvelým miestom na vyhľadávanie. Ponúkajú viac ako 80 tém pre konkrétne odvetvia, ako sú hotely, autá, reštaurácie, kadernícke salóny a ďalšie. Sú užitočné najmä pre témy adresárov pre firemné záznamy. Vzorka ich najužitočnejších tém je uvedená nižšie a stojí za to pozrieť sa aj na Templatic Showcase.

Templatické témy

Témy z templatic

Témy v ponuke Templatic sa pohybujú od 29 do 79 dolárov a tiež klub Premium Themes Club, ktorý vám poskytuje prístup ku všetkým šablónam za 299 dolárov. Či už si vyberiete jednu tému alebo možnosť klubu, Templatic ponúka neobmedzenú podporu a aktualizácie tém na jeden rok. Získate tiež prístup k tematickým sprievodcom a komunitnému fóru.

themeisle zväzkom

Najpredávanejšie produkty spoločnosti ThemeIsle

Ďalším webom, ktorý stojí za zmienku, je ThemeIsle. Vytvorili najobľúbenejšiu bezplatnú tému na webe WordPress.com a majú tiež niektoré veľmi úžasné prémiové témy. Na tomto webe nájdete témy, ktoré sú ideálne pre firmy, fotografie, recenzie kníh, stavby a ďalšie. Môžete si vybrať len jednu tému, alebo môžete získať prístup ku všetkým z nich za pouhých 99 dolárov (čo zahŕňa 2 roky prioritnej podpory).

A tam sú doslova stovky ďalších tematických obchodov – to sú len niektoré z nich, ktoré sme použili a ktorým dôverujeme.

Témy na mieru (alebo vlastné)

Zakázkové tematické obchody bývajú na mieste tenšie, pretože väčšina vývojárov sa rozhoduje pracovať priamo s klientmi na vlastných stránkach. Existuje niekoľko profesionálnych webov, ktoré sú ochotné prijať prácu úplne na mieru, avšak ak je to možnosť, ktorú chcete sledovať. Nezabudnite, že vlastné témy budú stáť viac ako šablóny, pretože sú vytvorené len pre vás a vy budete tráviť dostatok času s vývojárom, takže si určite vyberte niekoho, koho máte radi..


Nedostatok výberu nie je problémom pri výbere témy WordPress. Aj keď sme tu spomenuli iba niekoľko trhovísk a tematických obchodov, máte k dispozícii tisíce možností.

Každá firma a web je nakoniec jedinečný, takže si nemôžeme zvoliť jedno riešenie, ktoré vyhovuje všetkým potrebám. Téma, ktorú si vyberiete, bude musieť vychádzať z vašich preferencií, úrovne vašich znalostí pri práci s PHP, WordPress, CSS a ďalších rámcov, ako aj z vášho rozpočtu. Dúfajme, že naše zhrnutie najpopulárnejších zdrojov tém vás nasmeruje správnym smerom. Konečné rozhodnutie je samozrejme na vás.

Prajeme vám veľa šťastia pri hľadaní ideálnej témy pre váš web a radi by sme vedeli, ktorý trh alebo obchod s témami ste si nakoniec vybrali a prečo. Spojte sa prostredníctvom komentárov a dajte nám vedieť!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me