Tipy pre WordPress: 15 bežných chýb WordPress s riešeniami

Všetci milujeme WordPress, ale niekedy nás to môže zblázniť! Či už je to obávaná biela obrazovka smrti, neznáma chyba PHP spôsobená doplnkom alebo serverom, ktorý spôsobuje zlyhanie našej stránky, nikdy nie je zábavné. Ale kedykoľvek sa WordPress rozhodne konať, nebojte sa vôbec – vždy existuje riešenie, ako sa budete učiť v tomto príspevku. Pripravte sa na zábavu, pretože vy a ja budeme riešiť 15 bežných chýb WordPress. Takže bez ďalších okolkov, začnime najčastejšou chybou WordPress.

Contents

1. Interná chyba servera

Takmer každý používateľ programu WordPress, ktorého poznám, narazil na internú chybu servera aspoň raz. Je to dosť nepríjemné, pretože na rozdiel od mnohých bežných chýb WordPress vám interná chyba servera nehovorí, čo musíte opraviť. Môže to byť frustrujúce, pretože chyba môže byť dôsledkom niekoľkých dôvodov, ako uvidíte ďalej.

Príčiny internej chyby servera:

Niektoré z možných príčin internej chyby servera sú nasledujúce:

 • Poškodené funkcie doplnku
 • Poškodené funkcie tém
 • Poškodený. ​​Úspech
 • Vyčerpaný limit pamäte PHP

Riešenie interných chýb servera:

Táto chyba môže ľahko poslať začiatočníka do panického režimu, ale nemusíte sa obávať, tu sú niektoré riešenia.

a. Upravte súbor .htaccess
Pretože interná chyba servera je spôsobená hlavne poškodeným súborom .htaccess, prihláste sa do svojho koreňového adresára WordPress pomocou Správcu súborov (alebo FTP) a premenujte svoj súbor .htaccess na .htaccess.old. Obnovte prehliadač a zistite, či ste chybu vyriešili. Ak chyba zmizla, prejdite do časti Nastavenia -> Permalinky a kliknutím na tlačidlo Uložiť zmeny obnovte pravidlá .htacess a flush write. Ak to nefunguje, možno budete musieť skontrolovať svoje doplnky.

b. Deaktivujte všetky doplnky
Problém, ktorý ste práve nainštalovali, by mohol byť problém, ale je to skvelé, pretože viete, čo odinštalovať alebo odstrániť. Inokedy sa táto chyba WordPress môže objaviť v dôsledku starého doplnku (alebo viacerých doplnkov, ktoré nie sú kompatibilné). Pokiaľ tieto doplnky neaktivujete, nebudete vedieť s istotou.

ODPOR: Ak vidíte internú chybu servera, pravdepodobne nemáte prístup k aplikácii WordPress Admin. Ako teda deaktivujete svoje doplnky? Našli sme to ako deaktivovať všetky doplnky, keď nie sú prístupné ponuky pre správu príspevok na WordPress Codex. Ak chyba zmizne po deaktivácii všetkých doplnkov, zistili ste svoj problém a je čas zahrať si hru s pokusmi a chybami. Znovu aktivujte jeden doplnok naraz, kým nedostanete vinníka. Odstráňte doplnok a získajte lepšiu náhradu. Môžete tiež informovať autora doplnku, pretože WordPress je krásny, a preto by to mali byť aj doplnky.

c. Zmeniť motívy
Ak problém nebol v zásuvných moduloch, pravdepodobne je vaša téma. Prejdite na tému Dvadsať dvanásť a znova načítajte svoju webovú stránku. Ak sa chyba stále zobrazuje, pravdepodobne budete musieť inovovať niektoré zo svojich priečinkov WordPress.

d. Opravte priečinky wp-admin a wp
V tomto bode ste pravdepodobne vyriešili túto chybu WordPress. Ak to tak nie je, skúste nahradiť nové priečinky wp-admin a wp za nové z novej inštalácie WordPress..

e. Zvýšte svoj limit pamäte PHP
Ak všetko ostatné zlyhá, musíte sa na serveri sklopiť a zašpiniť a pokaziť si pár vecí. Interná chyba servera môže byť frustrujúca, takže neočakávam, že vás niečo zastaví. Tu je skvelý návod na zvýšenie pamäte PHP zo strany dobrých ľudí na WordPress.Ak sa vám páči skratka, spustite editor kódu a vytvorte textový súbor s názvom php.ini. Do tohto súboru pridajte tento kód:

pamäť = 64megabajt

Uložte a nahrajte súbor do priečinka / wp-admin /. Ak problém vyrieši zväčšenie pamäte PHP, porozprávajte sa so svojím webovým hostiteľom a položte prst na to, čo vyčerpáva pamäť. Mohlo by to byť čokoľvek, od nefunkčných tematických funkcií až po zle navrhnuté doplnky. Váš hostiteľ vám poskytne informácie z protokolov servera.

2. Automatická aktualizácia zlyhala

WordPress teraz obsahuje funkciu automatickej aktualizácie, ktorá sa stará o bezpečnosť, menšie chyby a podobné veci. Táto funkcia je čisto geniálna v práci. Je to skvelé, ale niekedy zlyhá. Vzhľadom na to, že funkcia automatickej aktualizácie nevyžaduje žiadne ľudské vstupy, ako zistíte, že aktualizácia zlyhá? Zobrazí sa jedna z nasledujúcich možností:

 • Chybové hlásenie PHP
 • Prázdna biela obrazovka (známa tiež ako biela obrazovka smrti – WSOD)
 • Varovanie, ktoré hovorí, že aktualizácia zlyhala

Príčiny neúspešnej aktualizácie:

 • Problémy s pripojením na internet počas automatickej aktualizácie
 • Nefunkčné spojenie s hlavnými súbormi WordPress
 • Nesprávne povolenia súboru

Aktualizácia zlyhala:

Aktualizujte svoju webovú stránku WordPress manuálne. Ak neviete, kde začať, prečítajte si toto Aktualizácia WordPress – Manuálna aktualizácia príspevku na WordPress Codex.

3. Syntax WordPress Error

Moja analýza ukázala, že ide o veľmi častú chybu WordPress u ľudí, ktorí na svoje stránky WordPress pridávajú útržky kódu. Keď narazíte na túto chybu, zvyčajne si všimnete niečo ako:

Chyba analýzy - chyba syntaxe, neočakávaný koniec $ v /public_html/your_site/wp-content/themes/your-theme/functions.php na riadku 38

Táto chyba vás nemusí zdôrazniť, pretože vám presne povie, kde hľadať problém.

Chyba syntaxe Príčina:

Chyba syntaxe je často spôsobená niektorými chýbajúcimi alebo neočakávanými znakmi v problematickom súbore. Väčšinu času spôsobil niekto, kto sa menej pokúsil upraviť kód v motíve alebo doplnku, ale môže sa to vyskytnúť aj vtedy, keď ste nainštalovali nový motív alebo doplnok, ktorý obsahuje chybu.

Riešenie chýb syntaxe:

a. Naučte sa vkladať útržky kódu do WordPress
Ako začiatočník WordPress máte dlhý (ale zábavný) spôsob, ako ísť, pokiaľ ide o učenie sa vývoja WordPress. Neexistuje však žiadne ponáhľanie, takže si urobte čas. Ak ste túto chybu WordPress zaznamenali po pridaní útržkov kódu na svoju webovú stránku WordPress, musíte sa dozvedieť viac o prilepení útržkov kódu na WordPress alebo spôsobíte viac škody.

b. Opravte postihnutý kód
Ak k tejto chybe WordPress došlo po aktualizácii doplnku alebo vložení nejakého kódu z webu, presne viete, kde hľadať. Problém je, že svoj kód nemôžete opraviť pomocou vzhľadu -> editora (alebo doplnkov -> editora), pretože vás syntaktická chyba zablokuje z vašich webových stránok. U väčšiny začiatočníkov to nevyhovuje, takže sa vystraší. Ale nie, môžete ľahko upravovať svoje súbory WordPress pomocou FTP alebo Správcu súborov vo svojom cPaneli. Nájdite postihnutý súbor a opravte kód jeho odstránením alebo prepísaním správne.

c. Vyskúšajte inú tému alebo doplnok
Ak sa chyba začala, keď ste aktivovali novú tému alebo doplnok, pravdepodobne ide o chybu v tejto téme alebo doplnku. Možno budete chcieť nájsť alternatívu alebo kontaktovať vývojára, aby chybu opravil. V niektorých prípadoch sa pravdepodobne nebudete môcť prihlásiť do programu WordPress. V takom prípade bude pravdepodobne potrebné odstrániť doplnok alebo tému pomocou protokolu FTP.

4. Chyba pri vytváraní pripojenia k databáze

Z bežných chýb WordPress je to celkom samozrejmé. Chyba WordPress pri nadviazaní pripojenia k databáze umožňuje vám zistiť, čo prerušilo pripojenie k vašej databáze WordPress.

Príčiny chýb pri vytváraní databázy:

 • Chyba wp-config.php
 • Problémy s poskytovateľom hostingu
 • Boli ste hackovaní! A tu som si myslel, že táto konkrétna chyba WordPress nie je nijaká vec.

Riešenie problémov s vytvorením databázy:

a. Upravte svoj súbor wp-config.php
Prístup k súboru wp-config.php pomocou Správcu súborov alebo FTP a potvrďte, či je názov databázy, hostiteľ, užívateľské meno a heslo správne. Ak ste uviazli alebo neviete, čo robiť, zvážte, ako sa naučiť pár vecí o úprave súborov wp-config.php..

b. Riešenie problémov s webovým hostiteľom
Ak váš wp-config.php vyzerá dobre a táto chyba WordPress je stále problémom, mali by ste sa poradiť s poskytovateľom hostenia WordPress. Budú vám môcť povedať, či je server vypnutý alebo či bola vaša databáza vypnutá z dôvodu prekročenia jeho kvóty. Ak vám na konci ukážu, že všetko vyzerá dobre, je čas implementovať určité zabezpečenie WordPress na svoje stránky.

c. Naskenujte svoj web a zistite, či je napadnutý
Hackeri nespia. Nie, nie. Môžete sa stať obeťou hackera kedykoľvek, najmä ak neviete, ako zabezpečiť svoj web WordPress. Aby ste sa uistili, že váš web nebol napadnutý hackermi, naskenujte ho pomocou nástroja, ako je napríklad Sucuri Sitecheck. Ak dostanete zlé správy, zostaňte v pokoji a pozrite sa na tento web, ktorý bol napadnutý poštou na stránkach WordPress Codex.

5. Krátko nedostupné pre plánovanú chybu údržby

1, 2, 3 … Čas prerušenia, skúsme pochopiť, prečo sa zobrazuje táto príliš krátka chyba WordPress. Oh, mimochodom, nemalo by vás to vôbec znepokojovať, pretože je to celkom ľahké vyriešiť. Najprv sa však pozrime na príčiny.

Príčiny plánovanej údržby:

 • Aktualizácia WordPress zlyhala, pretože niektoré veci sú mimo vašu kontrolu
 •  .údržba súbor nebol po aktualizácii z nejakého dôvodu odstránený

Plánované riešenia chýb údržby:

Bavíte sa? Máte pocit, že vyššie uvedené chyby môžete vyriešiť, keď sa objavia? Ak je to možné, pokračujme k chybe číslo šesť WordPress (6).

6. Obnovenie hesla e-mailom nefunguje

Hlavnou príčinou je zábudlivosť. Možno by ste mali vyskúšať diétu a cvičenia na zvýšenie pamäti �� Dajte si srandu … všetci zabudneme na tie najdôležitejšie veci, ako sú heslá, používateľské mená a e-mailové adresy? Z tohto dôvodu ste zabudli svoje heslo a boli ste nútení používať stránku „Stratené heslo“. Problém je, že ste e-mailom nedostali odkaz na resetovanie. Po kontrole priečinka so spamom sa rozhodnete to skúsiť znova, ale bez odkazu.

Chyba pri načítaní hesla Príčina:

Z nejakého dôvodu vám inštalácia WordPress iba neodošle odkaz … príčinou môže byť záhada! Hlavným problémom však nie je dôvod, prečo nedostanete heslo, ale ako môžete svoje heslo ľahko a rýchlo obnoviť? Ďalej uvádzame niekoľko riešení.

Riešenie problémov s obnovením hesla:

a. Obnovte svoj WordPress pomocou phpMyAdmin
Toto je technickejšie z dvoch riešení, ktoré vám predstavím.

 1. Prihláste sa do svojho cPanel a prejdite na phpMyAdmin pod databázy
 2. Vyberte svoju databázu (Váš hostiteľ vám pomôže nájsť databázu)
 3. Prejdite na wp_users a kliknite na Prehliadať
 4. Prejdite na svoje používateľské meno a kliknite na editovať
 5. Zadajte novú hodnotu (vaše nové heslo) user_pass
 6. zvoliť MD5 z rozbaľovacej ponuky, ktorá je pod funkcie
 7. cvaknutie go v dolnej časti uložte zmeny

b. Upravte svoj súbor features.php
A teraz o niečo menej technickú metódu. Súbor features.php je zodpovedný za veľa vecí na vašej webovej stránke WordPress. Ak vám načítanie hesla e-mailom sťažuje:

 1. Prejdite na „../ Wp-content / themes / your_live_theme /”Pomocou FTP alebo Správcu súborov a stiahnite súbor function.php.
 2. Otvorte súbor v editore kódu a pridajte nasledujúci kód:
  wp_set_password ('DesiredNewPassword', 1);

  vymeniť DesiredNewPassword s novým pasažierom. Číslo jedna (1) v kóde je vaše ID používateľa v wp_users stôl.

 3. Uložte a nahrajte funkcie.php
 4. Keď sa môžete prihlásiť na svoje webové stránky, odstráňte kód (stiahnite funkcie.php, odstráňte kód a nahrajte ho späť do priečinka s témou)

7. Chyba HTTP 403 – zakázaná

Ak dostanete „Nemáte oprávnenie na zobrazenie tejto stránky. (Chyba 403)“, Keď sa pokúsite prihlásiť na svoj web WordPress, narazili ste na jednu z najbežnejších chýb WordPress – Chyba HTTP 403.

Chyba protokolu HTTP 403 Príčina:

 • Problémy s indexmi adresárov, ak je váš blog hosťovaný na serveri Windows

Chybové riešenie HTTP 403:

Pridajte index.php do indexov adresárov. Túto chybu WordPress môžete ľahko vyriešiť pridaním index.php do indexov adresárov. Stačí ísť na svoje Ovládací panel -> Možnosti webu -> Indexy adresárov a pridajte index.php.

8. Bočný panel pod chybou obsahu

Keď som prvýkrát narazil na túto chybu WordPress, bol som dosť zmätený. Bola som tak presvedčená, že moja téma bola úplne opekaná, takže som uvažoval o jej úplnej zmene. Predvolal som však pavúky Google ao pár sekúnd neskôr som si uvedomil, že to bola len jedna z najbežnejších chýb WordPress. Táto realizácia odstránila všetky obavy. Ešte pár kliknutí a zvitkov, našiel som príčiny.

Príčiny chyby bočného panela:

 • Chyby HTML – niekedy môžete zabudnúť uzavrieť niekoľko prvkov div
 • Chyby CSS – Inokedy môžete omylom použiť neprimerané šírky, ktoré nakoniec narušia celé rozloženie

Bočný panel pod riešením chýb obsahu:

a. Zatvorte všetky prvky div
Vo väčšine prípadov sú za túto chybu zodpovedné prvky div per. Zatvorte všetky otvorené prvky div a odstráňte ďalšie prvky div, ktoré tlačia bočnú lištu mimo zalamovacieho prvku. Použite nástroj ako napr W3 Validator aby ste skontrolovali, či môže byť váš kód HTML príčinou tejto chyby.

b. Opravte svoj CSS
Nesprávne pomery šírky rozložia vaše rozloženie tak, že bočný panel umiestni pod oblasť obsahu. Musíte veci udržiavať v pomere. Napríklad, ak má váš hlavný kontajner šírku 920px, priraďte k svojmu obsahu 620px a do bočného panela 250px. Zvyšných 50 pixlov nechajte na okrajoch a čo nie. Len udržiavajte proporcie. Ďalšia vec, buďte opatrní, keď používate vlastnosť float.

9. Správca WordPress sa zobrazuje nesprávne

Už ste sa niekedy prihlásili do programu WordPress, aby ste našli svoj informačný panel WP Admin kdekoľvek? Čo tým myslím, že odkazy sú usporiadané nesprávne, pretože informačný panel sa vykresľuje bez CSS.

Príčiny chyby zobrazenia správcu:

 • Proxy a Firewally, ktoré čierne súbory CSS
 • Poškodené doplnky správcu

Riešenie chýb správcu displeja:

a. Uistite sa, že nie ste za serverom proxy alebo bránou firewall
Ak ste za serverom proxy alebo bránou firewall (pravdepodobne pristupujete na svoj web z práce), skúste pristupovať na svoj informačný panel inde bez proxy alebo firewallov. Môžete tiež skúsiť vyčistiť bránu firewall a vyrovnávaciu pamäť proxy a zistiť, či to funguje.

b. Aktualizácia / deaktivácia doplnkov ponuky správcu
Ak sa táto chyba zobrazuje po nainštalovaní doplnku, ako je napr Ľahšie ponuky Rozbaľovacia ponuka správcu v ponuke správcu ju skúste aktualizovať (preinštalovať). Ak táto chyba WordPress pretrváva, deaktivujte doplnok.

10. Chyba časového limitu pripojenia

Ak vaša webová stránka WordPress žije na preťaženom zdieľanom serveri, zobrazí sa táto chyba WordPress častejšie ako nie. Za túto chybu sú zodpovedné nasledujúce problémy.

Príčiny chyby časového limitu:

 • Veľké doplnky
 • Chyby funkcie témy
 • Vyčerpaný limit pamäte PHP

Riešenie problémov s vypršaním časového limitu:

 • Deaktivujte doplnky, ktoré ste nedávno nainštalovali, alebo obnovte priečinok s pluginmi
 • Zvýšte svoj limit pamäte PHP
 • Prejdite na tému Dvadsať dvanásť a zistite, či problém spočíva vo vašej téme

11. Varovanie: Nie je možné upraviť informácie hlavičky – hlavičky už boli odoslané

Toto je ďalšia bežná chyba WordPress, ktorá spôsobuje problémy mnohým používateľom WordPress, najmä začiatočníkom. Ak narazíte na túto chybu, zvyčajne uvidíte niečo podobné tomuto:

Varovanie: Nie je možné upraviť informácie o hlavičke - hlavičku už poslal (výstup začal na /blog/wp-config.php:34)

Táto posledná časť (Výstup sa začal o /blog/wp-config.php:34) vám povie presne, odkiaľ pramení vaša chyba.

Nemožno upraviť chybu hlavičky Príčina:

 • Prítomnosť bielych (prázdnych) medzier v dotknutom súbore (v našom prípade vyššie, to by bolo) wp-config.php)

Riešenie problémov s hlavičkou sa nedá zmeniť:

Musíte odstrániť medzery. Ako sa zbaviť tejto chyby WordPress:

 1. Stiahnite postihnutý súbor (napr. Wp-config.php) pomocou Správcu súborov alebo FTP
 2. Otvorte súbor vo svojom obľúbenom editore (napr. notepad++)
 3. Pred prvým odstráňte všetky medzery
 4. Po uzavretí odstránite všetky medzery?>
 5. Uložte súbor

12. Chyba doplnku nevymazala

Niektoré doplnky (a chcete sa vyhnúť takýmto doplnkom) prichádzajú so skrytými súbormi, ktoré sa stanú bolesťou v krku, keď chcete doplnok odstrániť. To je dobrý dôvod, aby ste si stiahli doplnky (a príslušné témy) iba z renomovaných webových stránok, ktorým dôverujete. Problém je, že prostredníctvom doplnku nemôžete odstrániť doplnok Správca WordPress a aj keď odstránite priečinok doplnku pomocou Správcu súborov (alebo FTP), doplnok sa stále zobrazí. Mágia? Tu je …

Chyba odstránenia doplnku Príčina:

 • Doplnok sa dodáva so skrytými alebo vnorenými súbormi

Odstrániť riešenia chýb doplnkov:

a. Získajte doplnky z dôveryhodných zdrojov
Nezachádzajte si doplnky z celého miesta. Ak si chcete kúpiť dobre kódovaný doplnok, choďte s renomovanými zdrojmi, ako sú CodeCanyon alebo WPExplorer. Ak využívate doplnky, pozrite sa Archív doplnkov WordPress. Prevencia je lepšia ako liečba, správne?

b. Odstránenie doplnku pomocou Secure Shell (SSH)
Toto riešenie bude fungovať, iba ak budete mať prístup na svoj web WordPress pomocou SSH. To je to, čo robiť. Prihláste sa do svojho blogu pomocou SSH a prejdite na „../ Wp-content / plugins /“. Použi Je-a príkaz na zoznam všetkých priečinkov a nakoniec odstráňte problematický doplnok pomocou rm (názov priečinka) príkaz.

13. WordPress Príspevky vracajú 404 Chyba

Je frustrujúce mať prístup ku každej časti vášho webu WordPress, ale k príspevkom. Zakaždým, keď navštívite jeden príspevok, dostanete chybovú stránku 404 – a je to veľká bolesť, pretože príspevky sú kosti a mäso každého blogu WordPress..

Chyba 404 Príčina:

 • Problém s nastavením permalinku

Riešenie 404 chybových stránok:

a. Uložte permalinky
Túto chybu WordPress je možné ľahko vyriešiť, takže sa nemusíte obávať paniky – vy, čitatelia, budete môcť čítať vaše príspevky v žiadnom momente. Stačí ísť na Nastavenia -> Permalink a udrel Uložiť zmeny gombík.

b. Opravte súbor .htaccess
Ak oprava vašich trvalých odkazov túto chybu nevyrieši, je čas upraviť súbor .htaccess ručne. Prejdite do svojho koreňového adresára WordPress a stiahnite súbor .htaccess. Ak neexistuje, vytvorte prázdny textový súbor a uložte ho ako .htaccess. Pridajte nasledujúci kód do súboru .htaccess:

# BEGIN WordPress

PrepísaťEngine zapnuté
PrepísaťBase /
RewriteRule ^ index \ .php $ - [L] PrepíšteCond% {REQUEST_FILENAME}! -F
PrepíšteCond% {REQUEST_FILENAME}! -D
RewriteRule. /index.php [L]

# END WordPress

Uložte a nahrajte súbor .htaccess na rovnaké miesto.

14. Chyba vyčerpania pamäte WordPress

Viete, že ste sa s touto chybou stretli, keď uvidíte bielu obrazovku smrti alebo túto chybovú správu:

Závažná chyba: vyčerpaná povolená veľkosť pamäte 33554432 bajtov (pokus o pridelenie 2348617 bajtov) v /home/username/public_html/your_site/wp-includes/plugins.php na riadku 36

Chyba vyčerpania pamäte Príčina:

 • Doplnok alebo skript zaberá vašu pamäť

Vyčerpanie pamäte Chyba Riešenie:

Najjednoduchšou odpoveďou je jednoducho zvýšiť pridelenú pamäť. Ak to chcete urobiť, otvorte súbor wp-config.php (ktorý sa nachádza v koreňovom adresári webových stránok) a zadajte nasledujúci kód:

define ('wp_memory_limit', '64M');
POZNÁMKA: Pri používaní Správcu súborov nemusíte sťahovať súbor (ani žiadny iný súbor). Súbory môžete upravovať priamo v Správcovi súborov. Ak nemôžete nájsť možnosť úpravy, obráťte sa na svojho webového hostiteľa.

15. Závažná chyba Nedefinovaná funkcia is_network_admin

Rozhodol som sa ukončiť tento príspevok jednoduchou, ale veľmi častou chybou WordPress.

Nedefinovaná funkcia is_network_admin Závažná chyba Príčina:

 • Automatická aktualizácia zlyhala

Nedefinovaná funkcia is_network_admin Fatal ErrorSolution:

Ďalšia pomoc / zdroje

Ak sa nám nepodarilo vyriešiť vašu chybu alebo sa v tomto príspevku neuviedla vaša konkrétna chyba, nižšie nájdete zoznam skutočne skvelých zdrojov s ďalšími riešeniami bežných chýb WordPress a ich opravami. Ak stále nenájdete riešenie, môžete skúsiť kontaktovať svojho webhostingu a zistiť, či vám môže pomôcť! WPEngine je tu pre nás viac ako pri jednej príležitosti, keď sme sami problém nedokázali vyriešiť!

záver

Tu sme. Práve sme odhalili 15 najčastejších chýb WordPress a ukázali sme vám, ako ich vyriešiť. Dúfame, že tento príspevok sa vám hodí, keď narazíte na chybu WordPress. Uložte si tento zdroj do záložiek (pravdepodobne ho budete v určitom okamihu potrebovať – ​​aj keď dúfame, že to neurobíte) a povedzte nám, ako na svojom webe opravíte bežné chyby WordPress, najmä ak máte lepšie a rýchlejšie riešenie jedného zo spoločných Chyby WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me