Top 10 dôvodov, prečo by ste mali začať blog s WordPress

Top 10 dôvodov, prečo by ste mali začať blog s WordPress

Klamal by som zubami, keby som povedal, že blogovanie nie je jednou z najlepších vecí, ktoré som kedy urobil. Myslím tým, že pracujem s vynikajúcimi ľuďmi z celého sveta priamo z pohodlia môjho domova, ktoré druhy skál, ale tento príspevok nie je o mne.

Dnes hovoríme o tom, prečo je začatie blogu jedným z najlepších rozhodnutí, ktoré ste kedy urobili. V skutočnosti vám pošleme 10 najdôležitejších dôvodov, prečo sa musíte pustiť do blogov práve v túto minútu, alebo ak ste si vzali prestávku, ponorte sa späť priamo v.

Mimochodom, nebojte sa, ak nemáte veľa spisovateľa, blogovanie je jednoduché. Čakajte a uvidíte! Pripravte svoj počítač pripravený na šálku kávy. Si pripravený? skvelý.

1. Blogovanie je ľahké

Mali by ste začať blog jednoducho preto, že je to veľmi jednoduché. Považujte to za novoročný darček pre seba. Existuje lepšie rozhodnutie ako rozhodnutie, ktoré sa dá veľmi ľahko implementovať?

Poznámka: Nehovorím, že blogovanie je ľahká práca, ale skôr to, že existuje veľmi málo prekážok vstupu. Na začatie potrebujete počítač s prístupom na internet a nápad.

Samotná práca môže byť veľmi náročná rovnako ako každé samostatne zárobkovo činné podnikanie, ale odmeny (a nielen peňažné) sa oplatí. Najlepšie na to, aby ste mohli začať blog, nepotrebujete tituly, webdizajnéry ani fantastické školenia. Môžete žiť za minútu zdieľania s celým svetom. Čokoľvek, čo potrebujete, aby ste uspeli v blogovaní, je vzdialené len jedno kliknutie.

2. Pretože je to prijateľné

Môžete začať blogovať zadarmo pomocou WordPress.com blog. Takto získate úplne bezplatné miesto na zdieľanie svojich myšlienok, odovzdávanie obrázkov alebo videí alebo písanie sprievodcov. Mnoho ľudí začína takto každý deň.

Ale tu vo WPExplorer, naozaj preferujeme samo hostené WordPress.org, ktoré vám ponúka viac energie ako WordPress.com pre priemerného bloggera (viac informácií nájdete v sprievodcovi na WordPress.org verzus WordPress.com). Ak ste už blog spustili, je veľmi jednoduché presunúť ho z lokality WordPress.com na WordPress.org.

Na spustenie blogu s vlastným hosťovaním je skutočne potrebný hosting, pretože nájdete niekoľko celkom úžasných bezplatných tém a doplnkov WordPress, ktoré môžete použiť na svojich webových stránkach na úpravu a pridanie funkcií. Môžete získať dobrý zdieľaný hosting za 2,95 dolárov mesačne (za prvý rok) od spoločnosti Bluehost, ktorý obsahuje bezplatnú doménu (za prvý rok) a viac ako dostatok zdrojov na nový blog. Takže asi $ 35 tento rok môžete mať svoj vlastný blog WordPress! To je smiešne nízka cena mať svoje miesto na webe – tak prečo nezačať blog?

3. Vylepšite svoje možnosti písania

Písanie prospieva každému a každému. Je to umenie a zručnosť, ktorá stojí za to mať. A keďže potrebujete prax v hodnote 10 000 hodín, aby ste sa stali odborníkom na čokoľvek, ako je to s blogmi, ktoré zlepšia vaše písacie schopnosti? Rovnako ako sval sa pri tréningu posilňuje, blogovanie pravidelne zlepšuje vaše písacie schopnosti. Naučíte sa, ako premieňať svoje myšlienky na slová rýchlejšie, ako aj svojím vlastným štýlom.

Aj keď milujem vypracovanie svojich príspevkov na papieri najskôr kvôli pocitu vlastne písanie na papier, šetrí to veľa času a WordPress je samozrejme najlepším nástrojom na písanie.

Zadarmo rozptýlenie WordPress

Do takmer každého motívu WordPress bude patriť blog, takže jednoducho začnite písať kliknutím na položky Príspevky> Pridať nové. Nezabudnite povoliť rozptýlenie bez písania – kliknite na záložku „Možnosti obrazovky“ v pravom hornom rohu obrazovky a začiarknite políčko. Teraz by ste mali vidieť ikonu rozbalenia v hornej časti textového editora. Kliknutím na ňu skryjete dashboardy WordPress a nastavenia pošty (značky, kategórie, odporúčaný obrázok atď.), Takže bude viditeľný iba textový editor..

Výzvy na písanie WordPress

Nie ste si istí, čo napísať? Denný príspevok publikuje výzvy na písanie, ktoré vám pomôžu začať. Dnešnou výzvou je napríklad „konverzácia“ a začíname s vami konverzáciu konečne začatie vlastného blogu. Ak si stále nie ste istí, ako a kde začať, prečítajte si nášho sprievodcu o tom, ako poraziť otáľanie a ako začať pracovať.!

4. Každý deň sa učte nové informácie a zručnosti

Ak chcete písať obsah, ktorý stojí za svoju soľ, musíte do výskumu investovať čas a zdroje. Aj keď nemáte v úmysle napísať jeden príspevok, budete potrebovať nielen niečo, čo vás zaujíma, ale aj veľa výskum.

Okrem toho práca zahŕňa písanie o všetkých druhoch vecí vo vnútri alebo mimo vášho výklenku (ja by som odporučil proti fušovaniu do viacerých výklenkov / tém, ale kto vás zastaví?). Keď píšete o rôznych veciach každý deň, zanecháte vám múdrejší človek a môžete si ho vziať do banky. Pri prvom spustení sa vám ponúknu pracovné miesta týkajúce sa tém, ktoré ešte nepoznáte, ale nenechajte sa tým zastaviť.

Kurzy Treehouse online

Nájdite si čas a zoznámte sa s kódovacími jazykmi, destináciami, exotickou kuchyňou, super automobilmi, historickými udalosťami a kultúrami z celého sveta. Vzdelávajte sa a potom sa viac učte. Dôrazne odporúčame webové stránky ako Treehouse, Lynda a údom začať s novými predmetmi (alebo WP101, ak vás zaujíma najmä WordPress), ale na YouTube nájdete aj množstvo úžasných bezplatných kurzov (hoci ich nájdenie zaberie trochu času).

5. Staňte sa autoritou

Nevysvetľovali, ako sa to stane, ale keď na určitý čas blogujete o nejakej téme, čitatelia vás začnú kontaktovať ako odborníka na danú tému. Kto vie druh skvelých ľudí a veci, ktoré vám tento štatút autority prináša?

Existuje veľa odborníkov, ktorí sa učia o akejkoľvek téme a ponúkajú rôzne produkty a služby, a to všetko vďaka tomu, že sa stali autoritami vo svojich odboroch. Creme de la creme blogger v akejkoľvek výklenku je dobre platená a uctievaná pozícia. Autorita v akomkoľvek odbore otvára dvere celému svetu možností. Blog je najjednoduchší spôsob, ako sa etablovať ako dôveryhodná autorita v akejkoľvek oblasti.

Ako sa teda etablovať ako autorita? Najprv nájdite svoje miesto na blogovanie a potom sa píšte. Píšte na svoj vlastný blog, posielajte príspevky pre hostí a zapojte sa do sociálnych médií s ďalšími odborníkmi v oblasti, na ktorú zacieľujete. Bonus – všetka táto online aktivita vám určite pomôže vybudovať publikum, a mať k dispozícii je pre podnik vždy dobré.

6. Spoznajte nových úžasných ľudí

Udalosti programu WordCamp

Sme spoločenské zvieratá. Vždy chceme vytvárať kmene a pripojiť sa k tým, ktorí zdieľajú naše ambície a túžby. Blogovanie vás spojí s úžasnými ľuďmi, ktorí sú rovnako nadšení témou ako vy.

Stretnete sa s vplyvnými, ktorí vám otvoria oči, s motivátormi, ktorí vás udržujú v chode, so zamestnávateľmi, ktorí vás zamestnávajú, a dokonca s investormi, ktorí by s vami chceli nadviazať partnerstvo. Stretnete toľko ľudí, s ktorými by ste sa bez blogu nestretli.

Ľudia, ktorí sa môžu stať skutočnými priateľmi. Ľudia zo všetkých oblastí života. Budú vás inšpirovať, kritizovať a zdieľať spôsobmi nepredstaviteľnými. Stanú sa súčasťou vášho života a vy budete ich. Budete milovať blogosféru a pomocou WordPress môžete prenášať tieto priateľstvá do skutočného sveta.

Každý rok sa konajú významné udalosti WordPress a často sa vo vašom okolí vyskytujú najmenej jedna alebo dve udalosti. Tu je niekoľko našich obľúbených položiek:

7. Buďte svojim vlastným šéfom

Ak máte 9 až 5 a máte radi, že je skvelé – držte sa toho! Avšak, ak by ste chceli uniknúť každodennej grind a zavolať snímky blogov je určite pre vás. Rozlúčte sa s posedením v premávke, zatuchnutou kávou a pozeraním na rovnaké steny!

Ak chcete byť svojim vlastným šéfom, viesť plodnú firmu a robiť to väčšinou podľa svojich predstáv, blogovanie je perfektná práca. Môžete dokonca začať blog ako vedľajší ruch a udržať si svoju súčasnú prácu.

Teraz, byť svojím vlastným šéfom, má svoje výhody a nevýhody. Napriek tomu je to niečo, čo by ste mali skúsiť aspoň raz za život. Je to vzrušenie z vlastného podnikania z ľubovoľného miesta na svete. Zvlášť ak práve využívate svoje prirodzené talenty. Získané vedomosti tiež fungujú, takže sa nemusíte hanbiť.

8. Flexibilný rozvrh a zameranie

Kariéra v blogovaní je chameleónom pre nedostatok lepšieho slova. Môže premieňať na všetko, čo si prajete, a môžete si ho vziať kamkoľvek. Tento typ flexibility je niečo, čo nenájdete pri žiadnej inej práci alebo dokonca pri väčšine záľub.

Môžete tiež prepínať zariadenia a svoj blog zmeniť na podnikanie pomerne ľahko. Pomocou blogu môžete napríklad ponúkať služby, odosielať väčšiu návštevnosť na svoju hlavnú stránku, propagovať obchod offline, zdieľať svoje myšlienky a robiť čokoľvek iné, na čo si vzpomenete. Blog je cenným nástrojom online, pretože je tak univerzálny.

Okrem toho nemusíte písať stále alebo dokonca vôbec. Môžete si vybrať ďalšie médium, ako je video, obrázok, zvuk, hry alebo najať iných ľudí, ktorých chcete napísať, aby ste rozšírili svoje webové stránky a publikum. Vaše možnosti sú skutočne nekonečné, pokiaľ ide o budovanie vášho blogu.

9. Zarábajte peniaze (toľko, koľko chcete)

Zarábajte pomocou WordPress

Som bloger na prenájom a nie som jediný. To znamená, že blogujem na bývanie, rovnako ako milión ďalších blogerov. Prínos (rovnako ako váš vlastný šéf) má na starosti váš vlastný príjem. Ovládate svoje sadzby a svoj rozvrh, takže váš príjem je 100% pod vašou kontrolou.

Niektorí ľudia zdokonalili vzorec pre blogovanie a zarábajú milióny. Spomeňte si na niektorých známych blogerov, medzi inými je Scott DeLong (ktorý nás priviedol ViralNova), Pat Flynn (Smart Passive Income)..

Po spustení blogu vytvorte kvalitný obsah a vygenerujte prevádzku, aby ste mohli speňažiť svoje webové stránky a svoju značku. Existuje veľa spôsobov, ako zarobiť peniaze pomocou WordPress prostredníctvom pridružených odkazov, sponzorovaných článkov, reklám, Adsense a ďalších. Buďte kreatívni, robte si výskum a nezabudnite dodržiavať pravidlá (FTC, dane atď.).

Ak sa to urobí správne, blogovanie je jednou z najlukratívnejších pracovných miest na svete. Navyše zarobíte peniaze tým, že robíte to, čo už máte radi.

10. Vrátiť

Nemusíte byť Nelson Mandela alebo Wangari Mathaai, aby ste bojovali za vec, o ktorú sa zaujímate. Je veľmi ľahké dosiahnuť zmenu prostredníctvom svojho blogu. Riešenie problému a blog vám umožňujú komunikovať s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi.

Musíš byť Bill Gates alebo Big Sean, aby si založil alebo podporoval charitu? Odpoveď znie nie. Váš blog je výkonný nástroj ktoré môžete použiť na podporu akejkoľvek príčiny. Napíšte úprimný článok o niečom, na čom vám skutočne záleží, začnite s crowdfundingovým webom, aby ste mohli darovať čo najrýchlejšie alebo dokonca darovali svoj čas, a využite znalosti, ktoré ste získali o blogovaní, na vytvorenie webovej stránky z dôvodu, ktorý vás zaujíma.

Pomocou blogu sa môžete vrátiť aj komunite. Novým blogerom poskytnite platformu, pomocou ktorej môžu zverejniť svoje meno uverejnením príspevku, propagovať nadchádzajúce udalosti WordPress, zdieľať svoje vlastné tipy na blogovanie a ďalšie. Existuje veľa spôsobov, ako pridať hodnotu do komunity WordPress nefinančným spôsobom.

Teraz ty…

Na čo sakra čakáte? Prečo nie ste blogovanie? Čo ťa drží späť? A myslieť si, že náš zoznam tu nie je vyčerpávajúci; s blogmi môžete robiť nespočet ďalších vecí.

Ak máte otázku alebo návrh týkajúci sa tohto príspevku alebo blogov všeobecne, neváhajte a komentujte nižšie. na zdravie!