Ultimate Guide Free WordPress Themes

Ultimate Guide Free WordPress Themes

Ak sa len pripravujete na prvé kroky na horskom serveri, tento konečný sprievodca môže byť pre vás zdrojom zdroja informácií..

V súčasnosti sa zdá, že pri vytváraní webovej stránky nie je potrebné premýšľať. Je to zrejmé. Či už prevádzkujete malú pekárenskú službu alebo sa chystáte patentovať a vyvíjať skvelý vynález, je nemožné zveličiť dôležitosť online prítomnosť pre akékoľvek podnikanie v dnešnom prepojenom svete. A tam prichádza webová stránka. Webová stránka je vaša vlastná online identita. Dobrá správa je, že s WordPress Platforma CMS si môže ktokoľvek vytvoriť svoju vlastnú webovú stránku bez toho, aby na ňu vynaložil ruku a nohu. Eureka!

Skutočnosť, že WordPress je bezplatná platforma s otvoreným zdrojom a nekonečný oceán bezplatných a prémiových tém, je to úžasné. Faktom je, že s tým môžete robiť veľa vecí zadarmo. Povedzme, že s programom WordPress si ľudia môžu vyskúšať svoje nápady, aby plnili svoje sny, koníčky a želania. Aj keď najväčšou prekážkou je často výber správneho motívu WordPress. S toľkými možnosťami môže byť mätúce.

Dobrou správou je, že na webe je k dispozícii ohromné ​​množstvo bezplatných tém WordPress. Zlá správa je, že existuje nespočetné množstvo bezplatných tém WordPress, ktoré môžete vyskúšať.

V skutočnosti nie je nič zlé na používaní bezplatného zariadenia Téma WordPress – nezabudnite, čo ste a čo nie.

Čo je bezplatná téma WordPress?

Na začiatok je bezplatná téma WordPress jedným z najjednoduchších a najlacnejších spôsobov zostavenia webovej stránky zadarmo, kvôli Petovi! Zadarmo téma WordPress je len o tom, ako pomôcť ľuďom, ktorí nemajú veľa peňazí, ale majú túžbu a sen. Navyše sú ochotní pracovať pre tento sen sami. Témy zadarmo sú skvelé pre tých, ktorí majú rozpočet, a nemajú dostatok peňazí. Najlepšia vec na bezplatných témach je, že akonáhle sa na to pozriete, môžete ich kedykoľvek inovovať na prémiové riešenie alebo prepnúť na inú bezplatnú tému..

Existuje mnoho obchodov s témami vrátane Template Monster, WPExplorer, ThemeIsle a ďalšie ponuky skvelých bezplatných tém WordPress, ktoré priťahujú pozornosť používateľov na ich digitálne produkty. A samozrejme WordPress.org Repozitár tém má najväčšiu zbierku bezplatných tém WordPress dostupných online, vďaka čomu je skvelým miestom na testovanie vôd a začatie s témami WordPress..

Licencia GPL

Priznajte si, že ste nikdy nečítali jednu softvérovú licenciu vo svojom živote. Väčšina ľudí im nikdy nevenovala pozornosť. Keď hovoríme o zadarmo Témy WordPress, Licencia GPL je nevyhnutnou súčasťou. Prečo je to dôležité? Poďme na to trochu svetla.

Jednoducho vám GPL zaručuje slobodu spúšťať, študovať a meniť program / kód, ako aj distribuovať a upravovať jeho kópie ostatným. GPL pre vás teda znamená slobodu, nie cenu. Inými slovami, akonáhle ste vykonali zmeny v kóde, ste povinní ho uvoľniť pomocou tej istej licencie. Výsledkom je, že čím viac ľudí vylepšuje, tým je tento softvér lepší a silnejší. A to znižuje skutočnosť, že licencia GPL sa zameriava na veci zadarmo a nič na cene ničoho.

99% bezplatných tém WordPress obsahuje licenciu GPL. To znamená, že si ich môžete zadarmo stiahnuť a používať!

Creative Commons

Poďme vpred. Licencia Creative Commons (alebo CC) je ďalšia verejná licencia na autorské práva, ktorá umožňuje ľuďom zdieľať, používať a budovať na vytvorených odvodených dielach. V skutočnosti poskytuje autorovi flexibilitu a chráni používateľov, ktorí redistribuujú autorovo dielo.

Existuje niekoľko licencií CC. Niektoré témy WordPress nájdete pod licenciou CC. Ako uvidíte, spravidla nie sú súčasťou úložiska tém.

Zadarmo témy sú rovnaké, ale niektoré témy sú rovnocenné ako iné

Pri výbere bezplatnej témy WordPress je dôležité skontrolovať typ licencie, pod ktorou sú. Prečo? Odpoveď je, záleží. To je všetko o právach, ktoré s tým máte dovolené.

Výhody bezplatných tém WordPress

Skutočnosť, že bezplatné témy WordPress sú zadarmo, sa zdá byť vynikajúca. Ale je to ľudská povaha byť nespokojný s menej. Vždy chceme viac. Nájdite bezplatnú tému WordPress, ktorá sa vám páči, a jednoducho ju vyhľadajte. Aké sú výhody pre vás??

 • Faktor znižovania nákladov
  Keď nájdete bezplatnú tému, ktorá sa vám páči, pokračujte a použite ju na svojom webe. Použite svoju fantáziu namiesto peňaženky. Ak z nejakých dôvodov budete chcieť prepnúť na prémiové tému, nič vás nezastaví. Na rozdiel od prémiových tém môže byť ťažké získať späť svoje peniaze.
 • Neuveriteľná podpora doplnkov
  Napriek tomu, že bezplatné témy WordPress nie sú podporované, nájdete tu mnoho dostupných zdrojov, ktoré vám pomôžu zbaviť sa všetkých tých starostí. A čo viac, pomocou bezplatných doplnkov môžete kedykoľvek nahrať dátum, upraviť a vykonať akékoľvek zmeny.
 • Výber odrôd
  Nič nie je konštantné, ale zmena. Budete chcieť vykonať zmeny. Okrem toho môžete vykonávať akékoľvek zmeny. Akonáhle sa rozhodnete ísť na to, experimentovať. Experimentujte s toľkými bezplatnými témami WordPress, ako chcete, aby ste našli riešenie, ktoré najlepšie vyhovuje vášmu jemnému vkusu.

Slabé body bezplatných tém WordPress

No, páči sa mi to alebo nie, ale vo vašom Chardonnay je vždy čierna muška. A bezplatné témy WordPress nie sú výnimkou.

 • Nie je jedinečný
  Aj keď existuje veľa krásnych bezplatných tém WordPress, veľa ľudí ich používa, pretože sú zadarmo. Znamená to, že váš web nemusí vyzerať jedinečne.
 • Zle kódované (možno)
  Bohužiaľ existuje veľa zle kódovaných, neohrabaných tém WordPress. Existuje však rovnako veľa vynikajúcich možností. To znamená, že by ste mali svoj motív preskúmať a vždy otestovať pred jeho odovzdaním na svoju živú webovú stránku WordPress.
 • Obmedzené funkcie
  Pokiaľ ide o vyladenie celkového vzhľadu vašich stránok, máte obmedzené možnosti úprav a nastavenia.
 • Obmedzená podpora
  Väčšina bezplatných tém WordPress nezahŕňa bezplatnú podporu, ale vývojári vítajú hlásenia o chybách, ak ste našli problém. Niektorí vývojári tiež ponúkajú možnosti prémiovej podpory, takže ak budete potrebovať pomoc, možno budete musieť vyslať trochu peňazí.
 • Obmedzené aktualizácie
  Pretože témy sú zadarmo zadarmo vývojárom môže chvíľu trvať, kým poskytnú aktualizácie, alebo nakoniec môžu tému opustiť spolu.

Ak si vyberiete bezplatnú alebo prémiovú tému WordPress?

Akú možnosť zvoliť? Odpoveď je, záleží. Pred výberom je potrebné zvážiť veľa vecí. Pomysli na výhodu, ktorú môžeš získať. Aj keď očakávania môžu byť ťažké zvládnuť. Spravidla to neviete, pokiaľ sa nevynakladáte čas a úsilie na vyskúšanie. Aby som to zhrnul, obávam sa, že nezačnem a budovať.

Prémiová téma WordPress je pre všetkých, ktorí chcú pripojiť svoj jedinečný a moderný web, ktorý stojí za čas aj peniaze. Prémiová téma nemusí vždy znamenať lepšia možnosť, môže to však mať veľký význam. Nezabudnite, že za funkcie, ktoré nepotrebujete, máte vždy možnosť zaplatiť príliš veľa.

Všeobecne možno povedať, že prémiová téma je skvelý spôsob, ako veci dosiahnuť s minimálnym rozruchom. Navyše prichádzajú s pokročilejšími funkciami, jedinečnými návrhmi, častými aktualizáciami, extra podporou pre vývojárov a skvelými možnosťami prispôsobenia. Priznajte to so všetkými týmito výhodami, prečo nie?

Tipy na výber ideálneho bezplatného motívu WordPress

Môžete byť zvedaví na nájdenie spoľahlivých bezplatných tém WordPress. To je koniec koncov dôležité. Môžete premárniť svoj drahocenný čas a peniaze fly-by-nočný poskytovatelia a nakoniec dostanete nekvalitný produkt, ktorý vás stojí za ruku a nohu. To nie je možné.

Tu je hlavička pre vás – ak nemáte potuchy, kde začať, poďme sa pozrieť na niekoľko skvelých bezplatných tém WordPress od popredných spoločností vyvíjajúcich web, ako sú TemplateMonster a WPExplorer. Prečo nie? To je dobrý nápad. Okrem toho je množstvo bezplatných a prémiových tém WordPress, ktoré ponúkajú, obmedzené iba vašou fantáziou. Bez ohľadu na to, v akom výklenku ste, každý môže nájsť to najlepšie možné Obchodné témy WordPress, elektronické šablóny, stránky blogov o móde a kráse, portály dizajnu a fotografie a mnoho ďalšieho.

Povedzme, že pri prehliadaní bezplatných tém WordPress by ste si mali vybrať ten, ktorý môže byť ľahko šité na mieru podľa vášho zvoleného účelu. Máte misiu alebo cieľ, na ktorom pracujete, však? Napríklad, ak si prajete prepojiť obchodné webové stránky, Monstroid2 Lite je to pravé pre vás.

Monstroid 2 Lite zadarmo WordPress Téma

Monstroid 2 Lite zadarmo WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

V prvom rade by mal vizuálny vzhľad témy WordPress ideálne vyhovovať vášmu účelu. A Monstroid2 Lite ťa dostal. Táto úplne čistá bezplatná aplikácia WordPress s licenciou GPLv.3 vám môže pomôcť spustiť podnikovú stránku bez bolestí kódovania. Monstroid2 Lite s hlavným zameraním na obsah obsahuje sadu písiem Google na zvýraznenie najzaujímavejších častí lepkavého obsahu. Dodáva sa s množstvom čistého bieleho priestoru, ktorý vám pomôže rozdeliť váš obsah na ľahko čitateľné časti. S programom WP Live Customizer môžete okamžite robiť akékoľvek zmeny a zobrazovať výsledky experimentu. Čistý, pohotový a pútavý dizajn vám navyše poskytne slobodnú vôľu vytvoriť si akékoľvek podnikanie, elektronický obchod alebo web na publikovanie online za behu. Nepreceň to, kým to neskúsiš.

Možno budete chcieť zvoliť tému WordPress, ktorá je dobre kódovaná a postavená na moderných webových štandardoch. Uistite sa, že téma WordPress Corporate Free Business obsahuje čistý, správne označený kód, ktorý vám uľahčí život od začiatku.

Téma firemného podnikania WordPress

Téma firemného podnikania WordPress

Info & DownloadView The Demo

Táto bezplatná téma WordPress GPLv.3, navrhnutá pre obchodné a firemné webové stránky, vám môže pomôcť reprezentovať vašu jedinečnú značku alebo spoločnosť pre vašich nepochopiteľných návštevníkov stránok. S portfóliom môžete predviesť svoje výnimočné diela a projekty, ktoré pritiahnete k svojim zákazníkom a rozprávate príbeh svojej misie. Okrem toho podporuje obrázky, galérie a videá, ktoré povzbudzujú vašich potenciálnych klientov, aby sa pripojili k vašej značke. Nepodceňujte dôležitosť stránky blogu na propagáciu svojej firmy. Vykonajte akékoľvek zmeny, experimentujte, vytvorte príčinu, ale všimnite si. Neváhajte a zahrajte si živé ukážky, aby ste zistili, či sa hodí k vašej jemnej chuti.

Myslieť si mobile-first pokiaľ nemáte veľmi dobrý dôvod. Ak si chcete byť istí, že máte čo najväčšiu možnú návštevnosť, uistite sa, že vaša bezplatná téma WordPress reaguje. Plne citlivé rozloženie, ktoré sa plynulo prispôsobuje rôznym digitálnym zariadeniam, eliminuje šance na opustenie stránok. Kustrix Lite sa najlepšie hodí na tento účel.

Kustrix Lite Zadarmo Módne Blog WordPress Téma

Kustrix Lite Zadarmo Módne Blog WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Ako sa svet online stáva čoraz viac vizuálnym; váš krásny web musí byť viditeľný na všetkých zariadeniach poslednej generácie. Ľudia prehliadajú a nakupujú po celý deň, preto by sa váš responzívny a pútavý web mal objaviť v týchto hladných výsledkoch vyhľadávacieho nástroja. Prezrite si túto bezplatnú tému WordPress s licenciou 100% GPLv.3 prispôsobenú pre osobné blogy a fotografické projekty v oblasti módy a krásy. Téma sa ľahko prispôsobuje a naviguje vďaka jej umiestneniu v dvoch stĺpcoch. So sociálnymi možnosťami môžete povedať niečo o svojom novom dieťati.

Powered zadarmo Blogovanie WordPress Téma

Powered zadarmo Blogovanie WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Užite si túto bezplatnú tému WordPress s licenciou GPLv.3 určenú na vytváranie blogov pre podnikanie, technológiu, životný štýl a cestovanie. Dodáva sa s čistým, pohotovým a minimalistickým dizajnom, ktorý vám pomôže zaujať a zaujať návštevníkov už od začiatku. Urobte všetko, čo je v vašich silách, aby ste vytvorili blog, ktorý stojí za to. Je dodávaný s WPML, Polylang, podporou RTL reklamy, sociálnymi médiami, typografickými nastaveniami, čistým a platným kódom a ďalšími. Získajte ho a využite ho naplno.

Nezavrhujte čisté a minimálne bezplatné témy WordPress. Pri výbere témy majte na pamäti, že vynikajúci dizajn sa nikdy nestane z módy. Čisté medzery na vašom webe ovplyvňujú celkový vzhľad vášho webu. Pamätajte, že čisté a jednoduché návrhy sú často najlepším spôsobom, ako predviesť svoj obsah a všimnúť si ho. Pozrite sa na tému Melissa Photography WordPress.

Melissa Free Photography, Portfolio & Photo Studio WordPress Téma

Melissa Free Photography, Portfolio & Photo Studio WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Mať krásny minimalistický web môže byť rozdielom, ktorý ovplyvňuje rozhodnutia návštevníkov vo váš prospech. S Melissa si môžete vytvoriť pôsobivú stránku s portfóliom fotografov a upokojiť svojho návštevníka zmyslom pre krásu a slávu. Je dodávaný s TM Gallery, ktorý vám pomôže vytvoriť a predstaviť svoje jedinečné diela a projekty tým najpríťažlivejším spôsobom. Aplikácia WP Live Customizer vám umožňuje prispôsobiť šablónu do úžasnej miery bez bolestí hlavy pri akomkoľvek kódovaní. Nechajte svojich návštevníkov cítiť sa výnimočne, keď náhodou pristanú na vašom fotografickom webe.

Téma WordPress Fotografie pre ananás

Zadarmo téma WordPress Ananás

Info & DownloadView The Demo

Táto minimalistická bezplatná téma WordPress s licenciou GPLv.3 vám môže pomôcť zvíťaziť v bitke o pozornosť. Je dodávaný so všetkými potrebnými funkciami, ktoré môžete potrebovať na začatie úspešného blogu s mrknutím oka. Táto dobre kódovaná, pohotová a kompatibilná šablóna kompatibilná so službou SEO môže spustiť váš webový projekt a ušetriť tak čas aj námahu. Ananás ponúka priestor na vytvorenie pútavého príbehu, ktorý nemožno potlačiť. Navyše podporuje viac typov médií, je kompatibilný s obľúbenými bezplatnými doplnkami, kontaktným formulárom 7 a ďalšími. Teraz už dosť. Ponorte sa a uvidíte, o čo vlastne ide.

Berúc do úvahy skutočnosť, že spoločnosť Google hodnotí webové stránky vhodné pre mobilné zariadenia vyššie, SEO štandard zabezpečí, aby bol váš web správne označený, aby bol vo výsledkoch vyhľadávacieho nástroja vysoko. Takto môžete získať maximálny vplyv na kľúčové slová a zvýšiť pravdepodobnosť, že ľudia pristanú na vašom webe. Mnoho bezplatných tém WordPress je od začiatku optimalizovaných, ale ako vždy sú len niektoré z nich lepšie ako iné.

Energico Free Záhradnícke WordPress Téma

Energico Free Záhradnícke WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

SEO-priateľská bezplatná téma GPLv.3 WordPress navrhnutá s jasnou výhodou môže zabezpečiť, aby váš web urobil presne to, čo potrebujete. Energico je vynikajúcou voľbou pre záhradnícke a krajinárske podniky. Je dodávaný s množstvom doplnkov Cherry, ktoré predstavujú váš jedinečný podnik tým najpútavejším spôsobom. Vyberte si z viacerých rozložení blogov, štýlov hlavičky a päty a rôznych prvkov používateľského rozhrania, ktoré najlepšie vyhovujú vašim obchodným požiadavkám. Vyskúšajte teraz, aby ste prilákali prirodzenú návštevnosť z vyhľadávacích nástrojov.

Pytheas Téma firemného podnikania WordPress

Pytheas Téma firemného podnikania WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pytheas je čistá, minimalistická a pohotová bezplatná téma GPLv.3 WordPress prispôsobená pre firemné, obchodné a portfóliové webové projekty. Dodáva sa s vstavanou podporou pre vaše drobné drobenky SEO, program WP Live Customizer, sociálne médiá, kontaktný formulár 7 a ďalšie. Využite túto šablónu priateľskú k SEO, aby ste mohli naplno využiť svoje možnosti a zapojiť svojich návštevníkov online ešte viac. Choďte do toho a začnite ešte dnes.

Bezplatná módna agentúra pre modeling v móde reagujúca na tému WordPress

Bezplatná módna agentúra pre modeling v móde reagujúca na tému WordPress

Info & DownloadView The Demo

Catwalk je ďalšia bezplatná téma WordPress zameraná na SEO, ktorá je ideálna pre váš ďalší webový projekt. Vytvorený so starostlivosťou a eleganciou, vám môže pomôcť vytvoriť nové digitálne predné dvere pre vašu agentúru pre modeling. Čeliť tomu, vaše publikum si zaslúži to najlepšie. S Catwalk môžete propagovať svoju značku 24/7, 365 dní v roku. Získajte najvyššiu návštevnosť z kľúčových slov, o ktorých viete, že spôsobia konverzie. Aký je váš výber?

Blahoželáme! Ste odborník na bezplatné témy!

Aby som to zhrnul, WordPress je skvelá voľba, ktorá môže rásť s vami a vašimi podnikmi. Akonáhle si vyberiete tú správnu tému WordPress, môže to zmeniť váš úspech. Ako vidíte, existuje veľa krásnych bezplatných tém WordPress, ale iba niektoré z nich môžu spôsobiť, že váš web bude vyzerať ako milión dolárov. Výber správnej bezplatnej témy WordPress je v skutočnosti vždy najťažšia vec. Všetko, čo potrebujete, je zážitok, ktorý môžete získať len tak, že si trochu zacvičíte pod pásom.

Čo považujete za najdôležitejšie aspekty bezplatnej témy WordPress? A máte nejaké obľúbené témy, ktoré nám chýbali? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov – radi by sme ich skontrolovali!