Ultimate WordPress Travel Toolkit na spustenie blogu, keď ste preč

The Ultimate WordPress Travel Toolkit

Leto môže byť oficiálne skončené, to však neznamená, že si stále nemôžete vziať dovolenku. Všetci potrebujeme prestávku každú chvíľu. Ale predtým, ako odletíte na víkendové dobrodružstvo (výletné plavby, výlet, prípadne aj WordCamp?), Mali by ste si nastaviť webové stránky, aby ste sa o seba postarali..

Existuje niekoľko krokov, ktoré vám pomôžu pripraviť váš web WordPress, aby ste sa o seba mohli postarať, a našťastie pre vás je všetko super jednoduché a môžete byť pripravení ísť v čase, keď vám bude čakať Uber. Tu sú doslovné AABCs pred tým než odídeš.

A je pre automatické zdieľanie

Keď ste mimo kanceláriu, mali by ste byť zaneprázdnení zábavou pri spoločenských stretnutiach, prehliadkach pamiatok, športových podujatiach, prírode, otváracích hodinách na kokteily a ďalších. To znamená, že pravdepodobne nebudete mať čas skočiť na telefóne alebo notebooku na aktualizáciu svojich stránok Twitter alebo Facebook. Nezabudnite zdieľať na sociálnych médiách inštaláciou automatického plagátu.

Plánované zdieľanie v sociálnych sieťach

Jedna služba, ktorú sa nám naozaj páči, je Buffer. Vďaka automatizovanému zdieľaniu v sociálnych sieťach je veľmi ľahké vopred napísať a naplánovať všetky svoje príspevky v sociálnych médiách pre Twitter, Facebook, LinkedIn a Instagram. Môžete dokonca použiť zadarmo WordPress do vyrovnávacej pamäte plugin na integráciu vyrovnávacej pamäte s webom WordPress. Pomocou tohto doplnku môžete povoliť možnosť automatického zdieľania nových príspevkov v čase ich zverejnenia, takže pred odchodom na cestu stačí naplánovať niekoľko nových článkov..

Oživiť starý príspevok WordPress Plugin

Ďalšou skvelou možnosťou je Revive Old Post Pro. Tento doplnok Freemium recykluje váš starý obsah a znova ho zdieľa. Jednoducho nainštalujte doplnok, povedzte mu, ako často chcete príspevok uverejniť, a nechajte ho urobiť vec. Na našom blogu nájdete úplného sprievodcu používaním všetkých funkcií doplnku Revive Old Post. A ak chcete viac, ThemeIsle ponúka prémiovú verziu doplnku, ktorá pridáva možnosti prispôsobenia vašich tweetov a zdieľania, schopnosť sledovať a prezerať kliknutia pomocou integrácie služby Google Analytics, možnosti zdieľania vašich príspevkov viackrát, takmer každú sociálnu platformu, môže myslieť a viac.

A je tiež pre výstrahy

Keďže budete mať dobrodružstvo, pravdepodobne nebudete na svojom webe celý deň ako normálne (aspoň dúfame, že nepracujete a neskúmate súčasne). Urobte si láskavosť a na svojej webovej stránke vytvorte niekoľko upozornení, ktoré vás upozornia na všetky dôležité udalosti. Ak budeš preč, daj

JetPack pre WordPress

Ak už populárny (a bezplatný) používate Doplnok Jetpack WordPress tam sú zabudované užitočné upozornenia, stačí ich povoliť a nakonfigurovať. Prvý z nich je Monitor JetPack modul, ktorý kontroluje vaše webové stránky každých 5 minút, aby sa ubezpečil, že je funkčný. Ak dôjde k zmene stavu dostupnosti, dostanete e-mail „Zlé správy“ (alebo „Dobré správy“, keď je váš web zálohovaný). Ďalší modul, ktorý by ste mali zvážiť, je Oznámenia JetPack. Tento modul vám pošle upozornenie push, keď dostanete nový komentár alebo iný komentár. Stačí si aktivovať modul a nainštalovať do svojho telefónu bezplatnú aplikáciu WordPress pre iOS alebo Android, aby ste si mohli nechať zobraziť svoje tipy na prstoch.

Bezpečnostný doplnok iThemes

Kvôli väčšej bezpečnosti môžete vyskúšať aj vhodne pomenovaný doplnok iThemes Security. bezplatný doplnok iThemes Security obsahuje veľa užitočných nastavení upozornení, pomocou ktorých môžete zostať na vrchole svojej webovej stránky WordPress. Najprv môžete povoliť miestne ochrana hrubou silou ako aj nastaviť upozornenie na prípady, keď sú používatelia zablokovaní pre príliš veľa neúspešných pokusov o prihlásenie. Ďalšou úžasnou vlastnosťou je detekcia zmeny súboru. Môžete ho nastaviť tak, aby vás upozornil na to, že sa zmení niečo úplne alebo iba vtedy, keď sa dotknete určitých priečinkov. Záleží len na vás. Ale možno jednou z najlepších funkcií iThemes Security je Preč možnosť úplne zakázať správcovský informačný panel, keď ste preč. Stačí túto možnosť povoliť, zvoliť jednorazové obmedzenie a potom zvoliť dátum začiatku a konca cesty, aby ste zamkli ostatných používateľov aj útočníkov.

Ak inovujete na Pro, budete mať tiež možnosti na zaznamenávanie aktivity používateľov, aby ste videli, čo váš tím čaká, keď ste preč, naplánovať kontroly škodlivého softvéru, povoliť dvojfaktorové overenie alebo dokonca vymenovať dočasného správcu, ktorý nahradí vaše miesto limitovaný čas.

B je pre zálohy

Uistite sa, že máte nainštalovaný dobrý záložný doplnok. Týmto spôsobom, ak sa niečo pokazí, keď budete preč, bude oveľa jednoduchšie dať všetko dohromady, keď sa vrátite.

VaultPress pre WordPress

Používame VaultPress a je to bezpochyby jeden z najlepších zálohovacích doplnkov pre WordPress. Vytvorené tímom v Automattic trvá každý deň úplné zálohy na vašom webe WordPress a ukladá za vás posledných 30 dní. Obnova webovej stránky pomocou jednej zo záloh je rovnako jednoduchá ako kliknutie na niekoľko tlačidiel. S cenou iba 5 dolárov mesačne si nemôžete dovoliť, aby ste nedostali službu VaultPress.

C je pre obsah

Rovnako ako potrebujete pár občerstvení, aby vás držali na ceste alebo pri dlhom lete, vaši čitatelia potrebujú niečo, aby ste ich mohli odložiť, keď ste preč. Najjednoduchším riešením je naplánovať zverejnenie niekoľkých príspevkov, keď ste preč.

Plánovanie príspevkov WordPress

Funkcie plánovania príspevkov sú zabudované priamo do samotného programu WordPress. Namiesto toho, aby ste uverejnili príspevok, keď bude pripravený, kliknite na tlačidlo Upraviť a vyberte deň a čas, kedy chcete príspevok posunúť. Potom kliknutím naplánujte.

Ak už máte pripravené veľa konceptov príspevkov, môžete použiť doplnok ako je Plánovač automatických príspevkov hromadne naplánovať svoje príspevky. Má možnosti na publikovanie čakajúcich a / alebo konceptových príspevkov (alebo dokonca recykláciu starých príspevkov), publikovanie podľa dátumu alebo náhodne a schopnosť prispôsobiť časový odstup medzi publikovanými príspevkami. Ale naozaj, ak budete preč len pár dní, vstavaný plánovač WordPress bude pravdepodobne fungovať dobre.

A S je pre Swag

Noste svoj lup

Posledný kúsok je priniesť si vlastný lup! Nikdy nevieš, s kým sa stretneš, keď budeš vonku. Vždy je dobré reprezentovať váš blog alebo firmu, či už s logom alebo košeľou s logom, vlastnými nálepkami na rozdávanie, perami zdarma s vaším menom alebo nejakými dobrými staromódnymi vizitkami (VistaPrint a Zazzle majú zľavy prakticky každý mesiac ich takmer zadarmo). S malou propagáciou sa nemôžete pokaziť.

Teraz sa bavte

Nie že práca s WordPress nie je zábavná, je to len to, že ste si zarobili, že si zaslúžite voľno. Pomocou týchto nástrojov si budete môcť oddýchnuť a relaxovať s vedomím, že vaše webové stránky WordPress sa dokážu zvládnuť niekoľko dní. Len si pamätaj – Uto zdieľanie, Alerts, Backups, Content a Ssrandista. Máte nejaké ďalšie tipy alebo odporúčania, ako udržiavať WordPress v prevádzke, keď tam nie ste? Podeľte sa o svoje tipy v komentároch nižšie – radi by sme vedeli, čo pre vás funguje!