Video trendy v roku 2020 na podporu video marketingu WordPress

Trendy s videom 2017 pre rast vášho marketingu WordPress Video Marketing

Ak hľadáte najnovšie trendy v oblasti videa, aby ste zvýšili svoje marketingové úsilie, vdýchnite si pohodlie, pretože ste na správnom mieste. Vieme, že video marketing od vás odstraňuje živé denné svetlo – sakra, to nás tiež desí.

Čo robiť? Kde začať? Ako nájdete najlepšie nástroje na vytváranie a propagáciu videí pre maximálnu návratnosť investícií (NI)? Ktoré video trendy môžu zvýšiť vplyv vášho video marketingu? To sú skutočne skvelé otázky, ktoré si môžete položiť.

Ukázalo sa, že video marketing je v súčasnosti dosť jednoduchý na hackovanie. Zatiaľ čo vlastníci firiem z minulosti museli investovať veľa času a peňazí, realizácia hmatateľných výsledkov pomocou vášho video marketingu je v týchto dňoch relatívne lacná a ľahká. A je to super efektívne – Brednbeyond’s Štatistika marketingu videa Sprievodca ukazuje, že 93% firiem získava nového zákazníka uverejnením videa na sociálnych sieťach. To nepočíta ani ďalšie spôsoby, ako môžete využiť videá!

A v tomto príspevku sa zameriavame na trendy videa, ktoré môžete použiť na rozšírenie svojej firmy v roku 2019 a neskôr. Tieto video trendy sú lacné a ľahko sa hackujú, ale pokiaľ ide o video marketing, dosahujú vynikajúcich výsledkov. Ku koncu sme upustili od niekoľkých štatistík, aby sme sa dostali domov, a preto by ste sa mali lepšie držať ��

Bez ďalších okolkov sa poďme ponoriť.

Trendy s videom rozširujú váš video marketing v roku 2019 a ďalej

Niečo zvážiť: Ak chcete získať viac zo svojej videoreklamnej kampane, prečítajte si nášho podrobného sprievodcu SEO pre video a získajte väčšiu návštevnosť z vyhľadávania na svojich webových stránkach (pomocou videí) bez toho, aby ste minúť desetník..

A nakoniec, ak ste zasekli alebo potrebujete viac informácií o týchto trendoch videa alebo o čomkoľvek inom súvisiacom s videoreklamom, stačí kliknúť na sekciu komentárov alebo do našej doručenej pošty a my sa okamžite ozveme.

Vysielanie naživo

Vysielanie naživo

Zo všetkých trendov videa, ktoré tu dnes pokrývame, živé video ukazuje veľa sľubov, pokiaľ ide o budovanie povedomia o značke, priaznivosť a dôveru. Živé video diela zázraky aj pre ukážky produktov a propagácie. Tieto dôvody sú presne dôvodom, prečo živé vysielanie využíva viac pary ako akýkoľvek iný trend videa.

Vedeli ste ľudí tráviť 3x viac času sledujete živé videá na Facebooku v porovnaní s videami, ktoré už nie sú živé? Je to ťažké sa s ňou hádať a so vstupom mnohých ďalších služieb a aplikácií na živé vysielanie by vás nič nemalo brániť v tom, aby ste so živým videom vyhrávali veľké..

Živé vysielanie zahŕňa aj hosťovanie webových seminárov a všetci sa zhodneme na tom, že pokiaľ ide o zapojenie, sú webináre čisto magické. Mnoho online podnikateľov to už vie, a preto vás občas pozývajú na webináre. Pravdepodobne ste sa zvyčajne zúčastnili a – čo je dôležitejšie – mali sa skvele.

Živé video je relatívne lacné a vo väčšine prípadov zadarmo. Živé videá z programov Periscope a Facebook sú zadarmo a rovnako aj živé vysielanie na YouTube. Potrebujete iba pripojenie k internetu a je dobré ísť. Facebook dokonca pošle vašim sledujúcim upozornenia, čo znamená, že v priebehu nasledujúcich piatich minút môžete naraziť na terén.

Môžete byť kreatívni a používať ich na prezretie produktu, ukážky, stretnutia s otázkami a odpoveďami alebo jednoducho nechajte ľudí, aby sledovali váš proces ako kreatívna agentúra, nezávislá osoba alebo výrobca. – Brenda Stokes Barron, Envato

Ako pridať živé vysielanie na

Pridajte k službe WordPress živé vysielanie

Chcete na svoj web WordPress pridať živý prenos? Vyskúšajte doplnok! Napríklad zadarmo Doplnok na vloženie YouTube môžete ľahko generovať kód na vloženie zakaždým, keď ste na YouTube aktívny. Alebo môžete dať Doplnok pre živé vysielanie / vysielanie skúste usporiadať svoj vlastný priamy prenos!

Videá na vstupných stránkach

Videá na vstupných stránkach

V súčasnosti je bežné nájsť bezplatné videá na predajných stránkach, na domovských stránkach a na iných vstupných stránkach. Ak vyskúšate trendy videa v ďalšom marketingovom období, zvážte pridanie videí na svoje vstupné stránky.

Ak máte pekné video na svojej domovskej alebo predajnej stránke, je pravdepodobnejšie, že sa vaši návštevníci budú zdržiavať dlhšie. Je tiež pravdepodobnejšie, že sa zapoja do vašej značky, čo znamená lepšie konverzie pre vašu firmu.

Zahrnutie videa na vaše stránky v skutočnosti zvyšuje mieru konverzie o neuveriteľných 34% podľa Blog Blue Corona. Najlepšie je kombinovať video a text, nesúhlasil so zameraním na jeden na úkor druhého.

Videá na predajných stránkach sú dosť efektívne len preto, že toto médium zapája viac našich zmyslov. Videá z vystúpenia na vašej domovskej stránke sú skvelým úvodom, pretože zákazníci môžu mať pocit vašej osobnosti. Tým sa rýchlo vytvorí vzťah a buduje sa dôvera so zákazníkmi.

A so službami, ako je Wistia, je ľahšie a ľahšie zahrnúť videá na vaše predajné stránky a získať podrobnú analýzu toho, ako vaši potenciálni zákazníci skutočne s týmito videami interagujú. Táto kombinácia je nevyhnutná. – Collin Nováčik, Elegantné motívy

Ako pridať videá na

Chcete vložiť video na jeden z vašich príspevkov alebo stránok WordPress? Je to prekvapivo ľahké! WordPress obsahuje vložiť podporu pre viac ako 30 zdrojov videa. Musíte len skopírovať a vložiť odkaz na video a WordPress video automaticky naformátuje / zobrazí.

V závislosti od nastavení témy môžete mať ďalšie možnosti videa. Napríklad téma Total WordPress obsahuje jednoduché možnosti v nastaveniach metadát stránky / príspevku na pridanie videa namiesto odporúčaného obrázka, ľahko použiteľný modul na tvorbu drag & drop videa na webe, možnosti pre pozadie videa a prémiový posúvač, ktorý obsahuje podpora videí!

Virtuálna realita

Video o virtuálnej realite

Vitajte v budúcnosti, kde vďaka technológii virtuálnej reality môžete zažiť úžasné 3D video zážitky. Nie tak dávno, virtuálna realita bol synonymom IMVU a The Sims kde by ste mohli vytvoriť nejaký druh virtuálneho života. V skutočnosti to však nebolo ďaleko od virtuálnej reality, ktorú dnes máme.

Dnes sa môžete ponoriť do videohier a skutočne sa cítiť, akoby ste boli v hre. Tento trend prešiel do video marketingu a z pohľadu vecí môžeme iba očakávať, že bude rásť a možno prekonať mnoho ďalších video trendov. Áno, je to tiež v kine a je to skvelé.

Pravdepodobne ste mimo iného obavami o výstroj VR, ako sú Oculus Rift a Google Cardboard. Ako obchodník s videom môžete využiť túto technológiu na to, aby ste svoje produkty posunuli ďalej do myslí svojich zákazníkov. Môžete ponúknuť pôsobivé ukážky produktov, vďaka ktorým bude mať zákazník pocit, že sa skutočne nachádza vo vašom obchode.

Virtuálna realita sa stáva prístupnejšou pre spotrebiteľov, čo znamená, že v bloku je nové a vzrušujúce reklamné dieťa. Veľká otázka sa presúva z „Je virtuálna realita dokonca možná?“ na „Ste ochotní skočiť a zúročiť tento trend?“ Vaša odpoveď by mala byť veľká efektná „HELL YEAH!“

Video s 360 stupňami

Video s 360 stupňami

Absolútne milujem 360 stupňové videá, ale to som len ja. Vedeli ste však, že videá s 360 stupňami získavajú o 30% viac prehratí ako bežné videá? To však nie je koniec. Rovnaká správa od Magnifyre ukazuje, že dvakrát toľko ľudí sleduje 360 ​​stupňové videá až do konca.

Ak sa ma pýtate, na inzerovanie vašich ponúk je veľa videí. Čo je lepšie ako video, ktoré diváci neklesli uprostred? To je pravda, 360-stupňové video, ktoré je lacné a ľahko vyrobiteľné. Skutočne všetko, čo potrebujete, je 360-stupňový fotoaparát, ktorý je relatívne lacný.

Zatiaľ čo mnoho ďalších trendov videa príde a odchádza, máme pocit, že tu máme 360stupňové videá. Vieš uhádnuť prečo? Ak chcete ušetriť problémy, 360-videá rastú na popularite, pretože dosahujú skutočné výsledky. A ak je to užitočné, rozmnožuje sa v najbližšej dobe, aspoň nie v roku 2019.

360-stupňové video je vynikajúcou alternatívou k virtuálnej realite v tom zmysle, že divákom môžete poskytnúť podobný zážitok v 3D bez nákladného výstroja VR. Okrem toho môžu diváci sledovať 360-stupňové videá na mobilných zariadeniach jednoducho potiahnutím alebo otočením svojich zariadení. Aký skvelý čas na život.

Ako pridať 360 videí do

WP VR - 360 Panorama a tvorca virtuálnych prehliadok pre WordPress

Môžete pridať svoje vlastné 360-stupňové videá a fotografie sférických obrázkov pomocou WP VR – 360 panorám a tvorca virtuálnych prehliadok pre WordPress. Stačí nainštalovať doplnok a pomocou priložených funkcií prispôsobiť spôsob vkladania vášho 360 videa. Doplnok tiež obsahuje možnosti na zabudovanie a prispôsobenie hotspotov pre interaktívny efekt, ako aj podporu Gutenberg a Elementor na jednoduché pridávanie videí do príspevkov alebo stránok..

Videá optimalizované pre mobilné zariadenia

Videá optimalizované pre mobilné zariadenia

Keď sme sa práve dotkli zážitkov z mobilných videí, je dôležité pridať k tomuto objavujúcemu sa trendu videa pár slov. Väčšina prehliadania webu sa presunula na mobilné zariadenia. Stačí sa rozhliadnuť bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, a nechajte tento bod klesnúť.

Pravdepodobne ste si všimli, že mobilné zariadenia budú smrťou ľudstva. Takmer každý vo vašom okolí sa pozerá na mobilné zariadenie nejakého druhu. Podobne ako mnoho iných pravdepodobne čítate tento príspevok na mobilnom zariadení.

Kam ideme? Je to také jednoduché. Rovnako ako sme sa ponáhľali s optimalizáciou našich webových stránok pre mobilných používateľov, nemôžete zanechať svoje videá pozadu. Zrelý čas na optimalizáciu videí pre mobilné zariadenia. Čo to vôbec znamená?

Jednoducho vytvorte kratšie videá (dlhšie ako 5 minút ich preháňa), ktoré sa dajú ľahko zdieľať na sociálnych sieťach. Stačí sa len rozhliadnuť po rôznych stránkach sociálnych médií a všimnete si, že najobľúbenejšie videá sú kratšie ako 3 minúty. 30-sekundové videá sú vírusové takmer okamžite.

Udržujte svoje videá krátke a ľahké pre mobilných používateľov a využite neustále rastúcu mobilnú komunikáciu. Potrebujete na to stat? Google prehľady objemu mobilného vyhľadávania prekročili v roku 2015 vyhľadávanie na počítači. Viac ako 55% vyhľadávaní teraz pochádza z mobilných zariadení, takže už optimalizujte alebo odraďte.

Pokiaľ nepoužívam neobmedzené Wi-Fi a nemám čas, pravdepodobne nebudem pozerať 15 minútové video využívajúce dátový plán môjho mobilného operátora. Nie, nebudem. 5 minútové video? Pravdepodobne. 30-sekundové video? Počítajte ma kedykoľvek. Sledujete?

Tento trend mobilného videa je navyše krmivom poháňaným populárnymi videami, ako sú Snapchat a Instagram. A týmto aplikáciám sa darí a na mobilných videách sa darí dobre. Áno, Snapchat priviedol 10 miliárd zhliadnutí videa denne v 3rd štvrťrok 2016 a hádajte, kto je ich najväčší súper? Príbehy Instagramu.

Značkové videá

Značkové videá

Pravdepodobne ste sa prihlásili na odber niekoľkých kanálov YouTube od svojich obľúbených značiek a osobností. Vždy, keď uverejnia nové video, dostanete upozornenie a pravdepodobne skončí pozeranie uvedeného videa. Väčšina milénií (nakoniec tento výraz používam) vyhodí všetko, keď ich obľúbená osobnosť v službe YouTube uverejní video.

Videá nie sú nevyhnutne všetko, ale stratégia funguje ako kúzlo. Je to sila značkového videa v práci a nemôžete sa hádať s číslami. Moja manželka Chelsea (yay! Som ženatý s hahou) sleduje docela pár ľudí z YouTube a ona vypustí všetko, aby mohla sledovať každé uverejnené video – na svojom smartfóne.!

Človek, nikdy to neodkladá, čo dokazuje náš predchádzajúci trend v mobilných videách. Do svojho kanála tiež odovzdáva tony videí (prostredníctvom smartfónu) a sama sa rozrastala celkom sama po sebe. Pracuje na svojej značke, rovnako ako vy.

Tento trend videa môžete nastaviť tak, aby pracoval pre vás. Ako môžete pomocou videí propagovať svoju značku? Na túto otázku môžete odpovedať iba vy. Aby ste na niečom mohli pracovať, môžete si ukázať svoje produkty alebo predviesť svoj postup, ako navrhla Brenda predtým. Dolár holiaci klub je dobrým príkladom značkových videí v práci.

Potrebujete ďalší príklad? Na našom kanáli YouTube WPExplorer publikujeme inštruktážne videá. „Výukový program“ je tu operatívne slovo. Môžete dokonca použiť svoj existujúci obsah na video, čo znamená, že ste zoradení podľa toho, čo sa týka obsahu. Čo ešte? Skvelé video bude vždy fungovať vo váš prospech, takže ak chcete, investujte čas alebo peniaze. Cieľom je chytľavý a jedinečný.

Video v e-mailovom marketingu

Video v e-mailovom marketingu

E-mailový marketing má svoj podiel na kladoch a záporoch – všetko má. Je to skľučujúce pre začiatočníkov alebo niekoho, kto sa tlačí na čas. Priemerná miera prekliknutia (MP) je však oveľa lepšia ako mnoho foriem marketingu. Vaša kampaň by napriek tomu mohla prepadnúť, rovnako ako mnohí.

Ako zlepšujete svoje šance? Myslíš si, že je veľký; myslíš multimédiá. Už sme zistili, že umiestnenie videí na stránkach zvyšuje mieru konverzie a MP. Pár, ktorý vám pošle e-mailový marketing a máte na rukách mocnú zbraň. Získavanie predplatiteľov je ľahké. Aké tvrdé vyhlásenie?!

Ak chcete, použite video na svojich prihlasovacích stránkach. Stačí vedieť, že budete mať úžasné výsledky. Za registráciu tiež ponúknite niečo (elektronická kniha, video séria (žiarovka sa rozsvieti) alebo niečo iné). Do predmetu e-mailu zahrňte výraz „Video“ a viac ľudí otvorí vaše informačné bulletiny, to je záruka.

Nie je to skvelé?

Ak je to možné, zahrňte do svojich bulletinov video pre adrenalínovú horúčku. Ak uvažujete o posudkoch, školiacich videách, ukážkach produktov atď., Ste na správnej ceste. V zásade pridajte do svojich spravodajcov relevantné videá. Hostujte videá na YouTube (kvôli možnosti zdieľania a zviditeľnenia) a odkazujte, vkladajte alebo robte čokoľvek. Je to ľahké.

Čo si myslíte o zahrnutí videa do e-mailového marketingu? Dajte mi vedieť v sekcii nižšie. Ó, áno, na e-mailový marketing použite krátke videá. 30-sekundové videá alebo animované súbory GIF sú ideálne pre e-mailový marketing. Rýchlo sa pohybujeme.

Bonus: Animované GIFy

Ak neviete, čo sú GIF alebo ste nevideli, aké sú populárne, musíte žiť pod skálou. Vaša časová os Facebooku je pravdepodobne zaplavená GIFmi o tom a tom a oni sú široko zdieľaní. Zo všetkých trendov videa, ktorých sa dnes dotýkame, môžete určite vidieť GIF v práci aj bez vyskúšania.

Výsledky sú tu k dispozícii pre všetkých; wazi kabisa kaa meno ya ngiri. (Preklad: vonku ako kly bradavíc). Využite výhody GIF na vytváranie aktivít na svojich stránkach sociálnych médií. Presmerujte premávku, akokoľvek chcete, a usmejte sa na mňa. Navyše to môžu byť GIFy o všetkom, tak jo.

Animované súbory GIF v súčasnosti nachádzajú miesto medzi trendmi videa, ktoré je potrebné sledovať, pretože sú veľmi ľahké, stručné a ľahko sa vyrábajú. Sú perfektným médiom pre mužnosť na sociálnych sieťach a šíria sa široko ďaleko. Dobre, zastavím sa tam. Tak zatiaľ? Áno, žiadny záver. Rovnako ako šéf.

Len si robím srandu. Sľúbili sme vám niekoľko štatistických údajov o video marketingu, aby sme vás udržali v chode, keď to bude ťažké. Vieš, také veci.

Ohromujúca štatistika video marketingu

Tu sú niektoré zaujímavé skutočnosti. Stavím sa, že ste netušili, že:

  1. Iba minulý mesiac používatelia od 70. rokov minulého storočia odovzdali viac videa ako obsah vytvorený pre televíziu.
  2. Viac ako 50% ľudí online sleduje videá každý deň bez zlyhania.
  3. Pridanie výrazu „video“ do vášho predmetu e-mailu zvyšuje vaše otvorené sadzby o 19%.
  4. YouTube má viac ako miliardu používateľov a áno, to je miliarda s B.
  5. „Uvidíme sa znova“ prekonal štýl Gangnam ako najsledovanejšie video na YouTube s viac ako 2,9 miliardami prehratí v čase písania (dobre, možno ste to vedeli).
  6. Facebook v novembri 2015 prekonal 8 miliárd prehratí videa za deň. To je viac ako 11 415 rokov videa za deň!
  7. 60% používateľov YouTube by sledovalo rady pri nákupe zo svojho obľúbeného kanála.
  8. Video okolo živého podujatia zvyšuje vašu značku o 63%.
  9. 80% spotrebiteľov sa domnieva, že demo videá sú užitočné.
  10. Môžete použiť GIF v reklamách Facebook na zvýšenie poplatkov za zapojenie používateľov.

Záverečné slová

Blížili sme sa ku koncu. Ktoré video trendy používate na podporu svojho video marketingu WordPress? Dajte nám vedieť v komentároch. Na zdravie a šťastný video marketing ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me